Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/697)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži - nominační žebříček na 2. krajské finále

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 697 | Turnajů: 689

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar 104 104 104 4 955
2. Slezáček Pavel CZE053185 D DC Orli Ráječko 92 92 92 3 435
3. Novotný Jakub CZE054908 D ŠK Černí baroni Boskovice 93 93 93 3 170
4. Poráň David CZE051226 C PBL 45 Brno 62 62 62 2 675
5. Kučera Jiří 1987 CZE047020 C DC Vandals Blansko 65 65 65 2 545
6. Kotlán Tomáš CZE050282 D DC Orli Ráječko 78 78 78 2 280
7. Bednář Jan CZE053541 C PBL 45 Brno 92 92 92 2 275
8. Balej Josef 1967 CZE038406 A Trimetal 76 76 76 2 135
9. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 56 56 56 2 085
10. Lasovský Dušan CZE033525 C PBL 45 Brno 72 72 72 2 045
11. Kocman Libor CZE051192 D DC Vandals Blansko B 73 73 73 2 015
12. Ondrůj David CZE043010 B PBL 45 Brno 52 52 52 1 990
13. Přibyl Martin CZE053188 D DC Orli Ráječko 60 60 60 1 880
14. Kyzlink David CZE040369 C PBL 45 Brno 90 90 90 1 760
15. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 62 62 62 1 695
16. Picmaus Petr CZE039836 PBL 45 Brno 54 54 54 1 680
17. Zahradník Jan CZE005636 A Šenkýři 40 40 40 1 515
18. Zukal Tomáš CZE039537 B Mistři netrénujou A 41 41 41 1 500
19. Kuda Luboš CZE002558 C Alejak Sokec Boskovice 35 35 35 1 470
20. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice 29 29 29 1 440
21. Strachoň Štěpán CZE049103 D DC Pivárna Sloup A 55 55 55 1 405
22. Vilímek Dušan CZE000636 C Prckové z Pivního baru 65 65 65 1 385
23. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 36 36 36 1 375
24. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 31 31 31 1 365
24. Stöhr Jindřich CZE000231 D DC Zenit Deštná B 35 35 35 1 365
26. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 36 36 36 1 320
27. Pala Lubomír CZE039497 C Alejak Sokec Boskovice 44 44 44 1 250
28. Suchý Roman CZE032109 C Siga 37 37 37 1 230
29. Suchý Jakub CZE039301 A DC Knajp Riders Letovice 28 28 28 1 220
30. Novotný Václav CZE050140 D DC Vandals Blansko C 47 47 47 1 205
31. Štolpa Roman CZE051406 D DC Pivárna Sloup A 35 35 35 1 190
32. Petro Juraj CZE006742 C DC Vandals Blansko 31 31 31 1 160
33. Marek Leoš CZE049584 D DC Bikers Sloup 39 39 39 1 145
34. Šeba Vladimír CZE006393 C DC Sport Barbarians Třebíč 32 32 32 1 135
34. Sedlák Ladislav CZE006859 A DC Bejvávalo U Kolečka 34 34 34 1 135
36. Kout Jiří CZE042287 C Tricksters Brno 35 35 35 1 125
37. Záboj Roman CZE027633 C DC Šipkaři Bistro Stvolová 26 26 26 1 115
38. Struhař Aleš CZE033341 B Otnice 33 33 33 1 100
39. Motka Robert CZE056105 Prckové z Pivního baru 44 44 44 1 080
40. Jaroš Marek CZE012548 A DC Sport Barbarians Třebíč 24 24 24 1 070
41. Pavličko Anton CZE028613 A DC Kolečko Extra 26 26 26 1 045
42. Bařina Milan CZE036795 C WC Šipkouni 41 41 41 1 040
43. Přikryl Pavel CZE035949 C Tricksters Brno 37 37 37 1 030
44. Král Petr CZE002336 C Alejak Sokec Boskovice 24 24 24 1 015
45. Pelíšek Michal CZE039894 D Surikaty 37 37 37 1 005
46. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 34 34 34 1 000
47. Svoboda Lukáš 1984 CZE039810 C Zálesáci 23 23 23 970
48. Sládeček Ladislav CZE044505 C WC Šipkouni 36 36 36 925
49. Komárek Jiří CZE012759 A DC Cobra Brno 31 31 31 915
50. Schwarzer Karel CZE050621 B DC Kolečko Extra 40 40 40 910
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.12.2017 12:59

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.12.2017 12:59:29