Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/142)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2017 - ženy kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 142 | Turnajů: 649

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Tečkaři 3 27 30 115 18 850
2. Jochová Ingrid CZE049516 D Trimetal 2 27 29 77 16 850
3. Burayová Simona CZE055948 DC Bejvávalo U Kolečka B 27 27 41 14 750
4. Hádlerová Eliška CZE052234 D ŠK Černí baroni Boskovice 1 27 28 64 12 550
5. Suchá Dagmar CZE007329 D Příšerky Stvolová 27 27 29 11 850
6. Suchá Miloslava CZE044397 D Příšerky Stvolová 1 27 28 44 11 750
7. Číhalová Klára CZE054024 Tricksters Brno 27 27 37 11 550
8. Kozlová Kateřina CZE033162 Phoenix Darts 27 27 53 11 050
9. Opletalová Veronika CZE040447 Brno 1 27 28 43 10 650
10. Pulcová Andrea CZE044405 D Příšerky Stvolová 1 27 28 30 10 550
11. Dohnalová Denisa CZE055755 Novinka z PBL 1 27 28 67 10 150
12. Pekařová Alice CZE050148 D DC Kolečko Majťáci 2 22 24 24 10 100
13. Smolejová Šárka CZE053454 D Příšerky Stvolová 1 27 28 29 10 050
14. Novotná Eliška CZE057383 Popelka Team 27 27 31 9 850
15. Mynaříková Marie CZE055159 DC Bikers Sloup 27 27 32 9 050
16. Štrajtová Jana CZE036379 Tricksters Brno 27 27 35 8 950
17. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B 1 25 26 26 8 850
18. Macálková Pavlína CZE055406 Šipkaři Budišov 26 26 26 8 700
19. Hanáková Lucie CZE009683 D DC Tečkaři 26 26 26 8 500
20. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 27 27 33 8 350
21. Smejkalová Veronika CZE049963 D Hoteliéři Usobrno C 19 19 19 7 950
22. Konečná Lucie CZE056714 Phoenix Darts 20 20 20 7 700
23. Pešková Hana CZE035244 D Sýpkaři by SportBar 77 23 23 23 7 650
24. Ševčíková Petra CZE047663 D DC Pivárna Sloup A 16 16 16 6 800
25. Šimonová Pavla CZE055434 D ŠK Černí baroni Boskovice 22 22 22 6 700
26. Štěchová Veronika CZE053467 Třebíč 21 21 21 6 350
27. Smutná Tereza CZE056557 Vo Pixel Vedle Brno 19 19 19 6 250
28. Beranová Květa CZE058429 DC Orli Ráječko 18 18 18 6 100
29. Kuchařová Iveta CZE047655 D Popelka Team 1 14 15 15 6 000
30. Šálová Michaela CZE054408 Brno 19 19 19 5 850
31. Vašíčková Alena CZE050101 Brno 16 16 16 5 400
32. Kessnerová Marie CZE045228 Brno 16 16 16 5 300
33. Kalová Nikola CZE052569 D DC Orli Ráječko 11 11 11 4 950
33. Jonáková Slávka CZE052339 D DC Vandals Blansko C 1 13 14 14 4 950
35. Řezáčová Zuzana CZE055474 D ŠK Černí baroni Boskovice 15 15 15 4 750
36. Havlenová Kateřina CZE056022 Třebíč 15 15 15 4 650
37. Psotová Dáša CZE057690 Brno 13 13 13 4 350
38. Klemensevičová Adéla CZE057979 Troublegang Brno 12 12 12 4 300
39. Floriánová Nicole CZE050382 Bullovci Křenovice B 12 12 12 4 200
40. Sušilová Sabina CZE050369 Bullovci Křenovice B 12 12 12 3 900
40. Sušilová Michaela CZE056541 Křenovice 12 12 12 3 900
42. Štěpánová Jarmila CZE053695 Boskovice 12 12 12 3 800
43. Marečková Tereza CZE056657 Brno 11 11 11 3 750
44. Kleinerová Alena CZE056318 Brno 13 13 13 3 650
44. Bejčková Lucie CZE054275 Blansko 9 9 9 3 650
46. Bursáková Alena CZE054813 D Darts of the Dark Side 8 8 8 3 600
47. Štusáková Silvie CZE056749 DC Zenit Deštná B 9 9 9 3 550
48. Hasová Klaudie CZE052009 Těchov 12 12 12 3 400
49. Hvížďová Nikola CZE057031 Brno 13 13 13 3 350
50. Baťková Dagmar CZE050630 D Dělníci Blansko 8 8 8 3 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 04:43

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 04:45:52