Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Pořadí hráčů v žebříčku (1-34/34)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2017 - ženy kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 34 | Turnajů: 322

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 4 27 31 101 32 750
2. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 1 27 28 33 16 250
3. Novotná Petra CZE035971 C Popelka Team 1 27 28 64 16 050
4. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 4 26 30 30 13 100
5. Blažková Jarmila CZE047935 C DC Standarts 26 25 25 25 12 750
6. Veselá Veronika CZE024672 C DC Bejvávalo U Kolečka 27 27 32 12 350
7. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 2 25 27 27 11 650
8. Vejrostová Lucie CZE052821 C Novinka z PBL 27 27 35 10 150
9. Ondroušková Marie CZE006854 C Příšerky Stvolová 21 21 21 9 750
10. Šmídová Zuzana CZE024914 C DC Mário A 11 11 11 8 150
11. Klašková Lenka CZE009962 C Čajda Kuřim 18 18 18 7 600
12. Kopčániová Dária CZE046396 C PBL 45 Brno 27 27 31 6 850
13. Roik Natalia CZE050972 C Grácie Brno 2 10 12 12 6 200
14. Sadílková Kateřina CZE056161 C Honzíkova cesta Brno 9 9 9 3 950
15. Časnochová Vlasta CZE010503 C PBL 45 Brno 7 7 7 2 750
16. Suchá Michaela CZE031968 C DC No Stars Brno 1 6 7 7 2 400
16. Sedlmajerová Alena CZE041209 C Prckové z Pivního baru 8 8 8 2 400
18. Foersterová Květoslava CZE044506 C WC Šipkouni 7 7 7 2 350
19. Veselá Hana CZE052276 C Frčky Ivančice 7 7 7 2 250
20. Hrachovinová Jana CZE047854 C DC Sport Barbarians Třebíč 5 5 5 1 850
21. Ladýřová Iveta CZE009711 C Čajda Kuřim 6 6 6 1 700
21. Fasorová Michaela CZE047538 C O tečku 6 6 6 1 700
23. Janoušková Kateřina CZE048870 C DC Na Středy 3 3 3 1 650
24. Lukešová Alexandra CZE020610 C DC Cristal 4 4 4 1 600
25. Kárná Jana CZE007213 C DC Osmička Brno 3 3 3 1 150
26. Košařová Markéta CZE023339 C DC Bernard Kuželna Rosice 1 1 1 850
27. Pisarovičová Lucie CZE018890 C DC Bejvávalo U Kolečka B 2 2 2 700
28. Górecká Ivana CZE031411 C Honzíkova cesta Brno 1 1 1 550
29. Kleinerová Hana CZE047208 C M 13 Darts Club Brno 1 1 1 450
29. Horňáčková Kateřina CZE052282 C Herna Bar Trávníky 1 1 1 450
29. Zemanová Ingrid CZE038789 C DC Terasa VO Tečku 1 1 1 450
32. Navrátilová Lucie CZE053473 C Mistři netrénujou B 1 1 1 350
32. Ferusová Dáša CZE016673 C DC Mário A 1 1 1 350
34. Hönigová Iveta CZE042927 C Brno 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 19:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 19:41:21