Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/112)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2017 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 112 | Turnajů: 479

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice 5 27 32 36 39 950
2. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 5 27 32 53 27 750
3. Ondrůj David CZE043010 B PBL 45 Brno 1 27 28 75 25 750
4. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A 2 26 28 28 24 200
5. Ščudla Pavel CZE044609 B DC Mustang Brno B Němčice 4 18 22 22 23 300
6. Zukal Tomáš CZE039537 B Mistři netrénujou A 1 27 28 55 18 850
7. Schwarzer Karel CZE050621 B DC Kolečko Extra 2 27 29 52 17 950
8. Přibyl Pavel CZE045427 B DC Easy Game 3 25 28 28 17 650
9. Cupák Jan CZE037194 B Zámečtí páni z Rebešovic 1 24 25 25 17 500
10. Žilka Jan CZE035517 B DC Easy Game 5 27 32 46 17 250
11. Struhař Aleš CZE033341 B Otnice 1 27 28 39 16 950
12. Čečil Filip CZE033230 B DC Bejvávalo U Kolečka 2 27 29 48 16 850
13. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany 1 20 21 21 16 700
14. Mikula Jiří CZE018579 B Bullovci Křenovice A 1 22 23 23 15 800
15. Hlodan Pavel CZE006285 B PPaO - Tuřany 1 21 22 22 15 350
16. Kubík Petr CZE019879 B PBL 45 Brno 24 24 24 14 400
17. Beránek Richard CZE002913 B PPaO - Tuřany 1 17 18 18 14 350
18. Kessner Jiří CZE007810 B Frčky Ivančice 1 22 23 23 14 300
19. Pokorný Michal CZE006413 B BraStr Kohoutovice 27 27 34 13 550
20. Kopuletý Michal CZE020513 B M 13 Darts Club Brno 27 27 33 13 450
21. Levíček Alexandr CZE024146 B DC Osmička Brno 19 19 19 12 850
22. Matula Jan CZE050368 B Bullovci Křenovice A 22 22 22 12 600
23. Vykouřil Pavel CZE018232 B Ex na Ex 23 23 23 12 250
24. Oprchal Oldřich CZE007407 B PPaO - Tuřany 1 17 18 18 11 650
25. Kovač Antonín CZE049474 B Bullovci Křenovice A 20 20 20 11 500
25. Pipek Libor CZE006489 B PPaO - Tuřany 1 18 19 19 11 500
27. Dyk Roman CZE046747 B BraStr Kohoutovice 27 27 34 11 450
28. Jizerský Pavel CZE002326 B Wolf gang Brno 24 24 24 11 200
29. Pavlík Vojtěch CZE032487 B DC Sport Barbarians Třebíč 14 14 14 10 700
30. Navrátil Ivo CZE032270 B ŠK Strmeň Popovice 2 20 22 22 10 600
31. Kříž Ondřej CZE017919 B Mistři netrénujou A 19 19 19 10 150
32. Wujčík Martin CZE046748 B BraStr Kohoutovice 27 27 39 9 950
33. Zdráhal Vladimír CZE018131 B Dragon Darts Team 18 18 18 9 400
33. Parolek Lukáš CZE043605 B Hoteliéři Usobrno B 18 18 18 9 400
35. Bouchal Luboš CZE051726 B Šilingrák Team Brno 1 13 14 14 8 950
36. Přichystal Marek CZE028464 B Sýpkaři by SportBar 77 21 21 21 8 750
37. Švec Jiří CZE048848 B Hoteliéři Usobrno B 23 23 23 8 250
38. Musil Petr CZE043959 B Bullovci Křenovice A 15 15 15 8 150
38. Pukl Miroslav CZE046480 B Hoteliéři Usobrno A 11 11 11 8 150
40. Funk Michal CZE055518 B Wolf gang Brno 16 16 16 7 500
40. Vyhnalík Petr CZE047494 B DC Burýšci Dol.Kounice 18 18 18 7 500
42. Richtr Pavel CZE006558 B PPaO - Tuřany 17 17 17 7 150
43. Blahutka Jaroslav CZE032607 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 12 12 12 6 800
44. Polák Aleš CZE018954 B Mistři netrénujou A 16 16 16 6 700
45. Svoboda Tomáš CZE036310 B DC Nanosekundy Brno 15 15 15 6 050
46. Zbořil Petr CZE001464 B Novinka z PBL 12 12 12 6 000
47. Dulínek Zdeněk CZE009274 B DC Hor Boj Elita 2 6 8 8 5 900
48. Toncar Martin CZE018306 B DC Hor Boj Elita 2 6 8 8 5 800
49. Řehoř Stanislav CZE043286 B Frčky Ivančice 11 11 11 5 450
50. Jaroš Petr CZE046263 B Hoteliéři Usobrno B 14 14 14 5 400
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 06:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 06:22:00