Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/192)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup ženy 2016/2017

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 192 | Turnajů: 1061

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 1 126 127 127 5 885
2. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Tečkaři 1 142 143 143 3 785
3. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 1 71 72 72 2 805
4. Novotná Petra CZE035971 C Popelka Team 1 69 70 70 2 210
5. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 49 50 50 2 150
6. Jochová Ingrid CZE049516 D Trimetal 90 90 90 1 920
6. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 1 39 40 40 1 920
8. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 65 66 66 1 765
9. Suchá Miloslava CZE044397 D Příšerky Stvolová 1 60 61 61 1 570
10. Blažková Jarmila CZE047935 C DC Standarts 26 47 47 47 1 535
11. Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno 1 48 49 49 1 480
12. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 1 38 39 39 1 465
13. Hádlerová Eliška CZE052234 D ŠK Černí baroni Boskovice 63 63 63 1 405
14. Dohnalová Denisa CZE055755 Novinka z PBL 1 66 67 67 1 365
15. Opletalová Veronika CZE040447 Brno 1 46 47 47 1 225
16. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 32 33 33 1 110
17. Suchá Dagmar CZE007329 D Příšerky Stvolová 38 38 38 1 030
18. Číhalová Klára CZE054024 Tricksters Brno 40 40 40 990
19. Štrajtová Jana CZE036379 Tricksters Brno 44 44 44 980
19. Smolejová Šárka CZE053454 D Příšerky Stvolová 1 35 36 36 980
21. Pulcová Andrea CZE044405 D Příšerky Stvolová 1 34 35 35 975
22. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 1 33 34 34 940
23. Hanáková Lucie CZE009683 D DC Tečkaři 38 38 38 930
24. Ondroušková Marie CZE006854 C Příšerky Stvolová 30 30 30 835
25. Kozlová Kateřina CZE033162 Phoenix Darts 49 49 49 830
26. Burayová Simona CZE055948 DC Bejvávalo U Kolečka B 42 42 42 825
27. Mynaříková Marie CZE055159 DC Bikers Sloup 37 37 37 760
28. Veselá Veronika CZE024672 C DC Bejvávalo U Kolečka 39 39 39 745
29. Klašková Lenka CZE009962 C Čajda Kuřim 28 28 28 735
30. Vejrostová Lucie CZE052821 C Novinka z PBL 37 37 37 725
31. Řezáčová Zuzana CZE055474 D ŠK Černí baroni Boskovice 36 36 36 690
32. Liptáková Lenka CZE000887 A Trimetal 1 15 16 16 685
33. Kopčániová Dária CZE046396 C PBL 45 Brno 39 39 39 675
34. Pešková Hana CZE035244 D Sýpkaři by SportBar 77 30 30 30 665
34. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 33 33 33 665
36. Kuchařová Iveta CZE047655 D Popelka Team 1 17 18 18 655
37. Hořínková Petra CZE033745 A Stará Parta 29 29 29 650
38. Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno 1 15 16 16 615
38. Novotná Eliška CZE057383 Popelka Team 27 27 27 615
40. Smejkalová Veronika CZE049963 D Hoteliéři Usobrno C 24 24 24 570
41. Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P. 1 7 8 8 565
42. Roik Natalia CZE050972 C Grácie Brno 1 13 14 14 560
43. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B 27 27 27 530
44. Suchá Michaela CZE031968 C DC No Stars Brno 1 18 19 19 525
45. Küblová Martina CZE043958 B Bullovci Křenovice A 21 21 21 520
46. Dudíková Zdeňka CZE006267 A DC HORNETS Adamov 19 19 19 500
47. Macálková Pavlína CZE055406 Šipkaři Budišov 19 19 19 490
48. Sušilová Sabina CZE050369 Bullovci Křenovice B 23 23 23 485
49. Kessnerová Marie CZE045228 Brno 21 21 21 465
50. Šmídová Zuzana CZE024914 C DC Mário A 11 11 11 450
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 00:23

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 00:27:54