Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/882)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži 2016/2017

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 882 | Turnajů: 1188

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar 1 162 163 163 7 680
2. Slezáček Pavel CZE053185 D DC Orli Ráječko 1 147 148 148 5 515
3. Novotný Jakub CZE054908 D ŠK Černí baroni Boskovice 158 158 158 5 075
4. Poráň David CZE051226 C PBL 45 Brno 1 102 103 103 4 700
5. Kučera Jiří 1987 CZE047020 C DC Vandals Blansko 1 114 115 115 4 250
6. Bednář Jan CZE053541 C PBL 45 Brno 1 152 153 153 4 150
7. Ondrůj David CZE043010 B PBL 45 Brno 1 95 96 96 3 800
8. Kotlán Tomáš CZE050282 D DC Orli Ráječko 1 124 125 125 3 495
9. Balej Josef 1967 CZE038406 A Trimetal 1 107 108 108 3 305
10. Kocman Libor CZE051192 D DC Vandals Blansko B 1 114 115 115 3 090
11. Lasovský Dušan CZE033525 C PBL 45 Brno 1 100 101 101 3 050
12. Vilímek Dušan CZE000636 C Prckové z Pivního baru 1 130 131 131 3 015
13. Přibyl Martin CZE053188 D DC Orli Ráječko 1 88 89 89 2 690
14. Kuda Luboš CZE002558 C Alejak Sokec Boskovice 65 65 65 2 580
15. Zahradník Jan CZE005636 A Šenkýři 1 64 65 65 2 575
16. Kyzlink David CZE040369 C PBL 45 Brno 121 121 121 2 530
17. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 1 58 59 59 2 470
18. Svoboda Lukáš 1984 CZE039810 C Zálesáci 1 52 53 53 2 445
19. Zukal Tomáš CZE039537 B Mistři netrénujou A 1 65 66 66 2 410
20. Šeba Vladimír CZE006393 C DC Sport Barbarians Třebíč 1 58 59 59 2 235
21. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 1 47 48 48 2 230
22. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice 1 37 38 38 2 195
23. Strachoň Štěpán CZE049103 D DC Pivárna Sloup A 1 78 79 79 2 105
24. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 1 52 53 53 2 090
25. Novotný Václav CZE050140 D DC Vandals Blansko C 82 82 82 1 980
26. Záboj Roman CZE027633 C DC Šipkaři Bistro Stvolová 1 43 44 44 1 965
27. Jaroš Marek CZE012548 A DC Sport Barbarians Třebíč 1 44 45 45 1 960
28. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A 1 38 39 39 1 935
29. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 63 64 64 1 920
30. Struhař Aleš CZE033341 B Otnice 1 52 53 53 1 880
30. Pelíšek Michal CZE039894 D Surikaty 1 67 68 68 1 880
32. Daška Pavel CZE001049 A Siga 1 43 44 44 1 860
33. Pala Lubomír CZE039497 C Alejak Sokec Boskovice 1 59 60 60 1 850
33. Král Petr CZE002336 C Alejak Sokec Boskovice 1 38 39 39 1 850
35. Petro Juraj CZE006742 C DC Vandals Blansko 1 48 49 49 1 845
35. Suchý Jakub CZE039301 A DC Knajp Riders Letovice 1 39 40 40 1 845
37. Stöhr Jindřich CZE000231 D DC Zenit Deštná B 49 49 49 1 830
38. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 D Tichý řev Modřice 1 50 51 51 1 820
39. Komárek Jiří CZE012759 A DC Cobra Brno 60 60 60 1 810
40. Suchý Roman CZE032109 C Siga 1 54 55 55 1 775
41. Bařina Milan CZE036795 C WC Šipkouni 65 65 65 1 750
42. Čečil Filip CZE033230 B DC Bejvávalo U Kolečka 1 61 62 62 1 705
43. Schwarzer Karel CZE050621 B DC Kolečko Extra 1 60 61 61 1 660
44. Cupák Jan CZE037194 B Zámečtí páni z Rebešovic 1 40 41 41 1 655
44. Sedlák Ladislav CZE006859 A DC Bejvávalo U Kolečka 50 50 50 1 655
46. Mikula Jiří CZE018579 B Bullovci Křenovice A 1 36 37 37 1 620
47. Kotrba Bohumil CZE039765 C Zálesáci 1 41 42 42 1 610
48. Šenkyřík Michal CZE039446 C Zálesáci 1 52 53 53 1 550
49. Sládeček Ladislav CZE044505 C WC Šipkouni 61 61 61 1 530
50. Štolpa Roman CZE051406 D DC Pivárna Sloup A 1 46 47 47 1 525
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 21:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 21:42:11