Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ŠK Excalibur Bzenec | 16 | 13 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 202 | : | 88 | 452 | : | 254 | 43 |
2. | PBL 45 Brno | 16 | 14 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 192 | : | 96 | 435 | : | 275 | 42 |
3. | Šenkýři Brno | 16 | 10 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 168 | : | 121 | 392 | : | 311 | 31 |
4. | DC Frogs Žabčice | 16 | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 142 | : | 148 | 348 | : | 353 | 27 |
5. | Adalbertus Medlov | 17 | 6 | 3 | 0 | 1 | 7 | 0 | 153 | : | 157 | 375 | : | 383 | 25 |
6. | Titáni Hodonín | 16 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6 | 0 | 143 | : | 149 | 343 | : | 357 | 24 |
7. | DC Hurricane Adamov | 17 | 7 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 146 | : | 162 | 363 | : | 380 | 23 |
8. | DC Šipky Sloup | 17 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 0 | 134 | : | 176 | 349 | : | 421 | 18 |
9. | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | 16 | 4 | 2 | 0 | 0 | 10 | 0 | 125 | : | 165 | 308 | : | 387 | 16 |
10. | Mistři netrénujou Šlapanice | 17 | 3 | 1 | 0 | 2 | 11 | 0 | 126 | : | 183 | 338 | : | 424 | 13 |
11. | ALK Brumov | 16 | 2 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 | 102 | : | 188 | 269 | : | 427 | 8 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Slováček Jiří | ŠK Excalibur Bzenec | 83,1 | 79,03 | 64 | 62 | 49 | 70,75 | 147 | 104 |
2. | Šťavík David | Titáni Hodonín | 80,0 | 69,35 | 64 | 62 | 43 | 63,58 | 151 | 96 |
3. | Poráň David | PBL 45 Brno | 82,2 | 75,93 | 64 | 54 | 41 | 68,70 | 131 | 90 |
4. | Toncar Martin | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | 81,6 | 75,47 | 64 | 53 | 40 | 66,92 | 130 | 87 |
5. | Hudec Petr | PBL 45 Brno | 81,9 | 75,00 | 64 | 52 | 39 | 69,92 | 123 | 86 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ne | 10.3.2024 | 15:00 | 17. | ALK Brumov | 11 | : | 7 | DC Šipky Sloup | ||
Palinek Michal | 24 | : | 21 | Vymazal Lukáš | ||||||
Ne | 10.3.2024 | 15:00 | 17. | DC Frogs Žabčice | 10 | : | 8 | Mistři netrénujou Šlapanice | ||
Skúpý Jan | 25 | : | 20 | Zukal Tomáš | ||||||
Ne | 10.3.2024 | 15:00 | 17. | Šenkýři Brno | 8 | : | 10 | Titáni Hodonín | ||
Kobzák Pavel | 19 | : | 23 | Budiš Miroslav | ||||||
Ne | 10.3.2024 | 15:00 | 17. | ŠK Excalibur Bzenec | 13 | : | 5 | Adalbertus Medlov | ||
Jandora Pavel | 29 | : | 18 | Kadla Zdeněk | ||||||
Ne | 10.3.2024 | 15:00 | 17. | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | 14 | : | 4 | DC Hurricane Adamov | ||
Dulínek Zdeněk | 28 | : | 12 | Dudík Milan | ||||||
Ne | 17.3.2024 | 15:00 | 18. | DC Šipky Sloup | 6 | : | 12 | DC Frogs Žabčice | ||
Vymazal Lukáš | 17 | : | 26 | Fröhlich Lukáš | ||||||
Ne | 17.3.2024 | 15:00 | 18. | DC Hurricane Adamov | 11 | : | 7 | Šenkýři Brno | ||
Dudík Milan | 28 | : | 17 | Závodník Jindřich | ||||||
Ne | 17.3.2024 | 15:00 | 18. | Adalbertus Medlov | 7 | : | 11 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | ||
Vorsa Michal | 20 | : | 26 | Dulínek Zdeněk | ||||||
Ne | 17.3.2024 | 15:00 | 18. | PBL 45 Brno | 12 | : | 6 | ALK Brumov | ||
Vilímek Dušan | 29 | : | 13 | Palinek Michal | ||||||
Ne | 17.3.2024 | 15:00 | 18. | Mistři netrénujou Šlapanice | 9 | : | 10 | ŠK Excalibur Bzenec | ||
Zukal Tomáš | 22 | : | 26 | Jandora Pavel |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí | Hosté | Hrací místo | Akce |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ne | 7.4.2024 | 15:00 | 19. | Titáni Hodonín | PBL 45 Brno | Pivnice U Haryho, Hodonín | - |
Ne | 7.4.2024 | 15:00 | 19. | DC Frogs Žabčice | ALK Brumov | Restaurant Sport, Žabčice | - |
Ne | 7.4.2024 | 15:00 | 19. | ŠK Excalibur Bzenec | DC Šipky Sloup | Excalibur bowling Bzenec, Bzenec | - |
Ne | 7.4.2024 | 15:00 | 19. | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | Mistři netrénujou Šlapanice | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | - |
Ne | 7.4.2024 | 15:00 | 19. | Šenkýři Brno | Adalbertus Medlov | Restaurace Stavba, Brno | - |
Ne | 14.4.2024 | 15:00 | 20. | DC Hurricane Adamov | Titáni Hodonín | Šipkový klub Adamov, Adamov | - |
Ne | 14.4.2024 | 15:00 | 20. | Mistři netrénujou Šlapanice | Šenkýři Brno | Tenisová hala, Šlapanice | - |
Ne | 14.4.2024 | 15:00 | 20. | DC Šipky Sloup | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | Pivárna Sloup, Sloup | - |
Ne | 14.4.2024 | 15:00 | 20. | ALK Brumov | ŠK Excalibur Bzenec | Hospůdka Na Gruntě, Brumov | - |
Ne | 14.4.2024 | 15:00 | 20. | PBL 45 Brno | DC Frogs Žabčice | Pivní bar Lidická, Brno | - |