Ligová skupina
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. liga B
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Adalbertus Medlov 3 3 0 0 0 0 0 43 : 11 91 : 39 9
2. DC Minibaroni B Brno 3 3 0 0 0 0 0 41 : 13 86 : 38 9
3. Phoenix Darts 3 3 0 0 0 0 0 39 : 15 84 : 42 9
4. Bat Bar Brno 3 2 0 0 0 1 0 35 : 19 80 : 52 6
5. DC Bejvávalo U Kolečka B 3 2 0 0 0 1 0 33 : 21 74 : 51 6
6. WC Šipkouni 3 1 0 0 1 1 0 22 : 33 54 : 75 4
7. DC Fako Tuřany 2 1 0 0 0 1 0 18 : 18 49 : 42 3
8. Sýpkaři by SportBar 77 3 1 0 0 0 2 0 26 : 28 65 : 67 3
9. DC Kolečko Majťáci 3 1 0 0 0 2 0 23 : 31 58 : 70 3
10. Dream Team Tenis 3 0 1 0 0 2 0 22 : 33 53 : 76 2
11. DC Double Tops Omega 2 0 0 0 0 2 0 7 : 29 23 : 61 0
12. Bullovci Křenovice B 2 0 0 0 0 2 0 5 : 31 18 : 64 0
13. Chicago 30 3 0 0 0 0 3 0 11 : 43 34 : 92 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Šumpich Patrick DC Minibaroni B Brno 90,4 100,00 12 12 12 96,00 25 24
2. Burayová Simona DC Bejvávalo U Kolečka B 76,5 91,67 12 12 11 84,62 26 22
3. Kváčala Tomáš Dream Team Tenis 76,3 91,67 12 12 11 81,48 27 22
4. Pelánek Josef DC Fako Tuřany 71,6 87,50 8 8 7 73,68 19 14
5. Michalčík Josef Adalbertus Medlov 71,1 83,33 12 12 10 75,00 28 21
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 8.10.2017 15:00 2. Bat Bar Brno 13 : 5 Sýpkaři by SportBar 77
Reniers Radim 28 : 15 Purket Tomáš
Ne 8.10.2017 15:00 2. DC Bejvávalo U Kolečka B 15 : 3 Chicago 30
Pisarovičová Lucie 31 : 8 Mazur David
Ne 8.10.2017 15:00 2. DC Fako Tuřany 6 : 12 Adalbertus Medlov
Vodička Roman 20 : 28 Mrázek Jiří
Ne 8.10.2017 15:00 2. WC Šipkouni 11 : 7 DC Kolečko Majťáci
Bařina Milan 24 : 19 Hájek Martin
Ne 8.10.2017 15:00 2. Dream Team Tenis 4 : 14 Phoenix Darts
Valová Veronika 12 : 29 Šandera Roman
Ne 8.10.2017 15:00 2. Bullovci Křenovice B 2 : 16 DC Minibaroni B Brno
Klučka Ondřej 5 : 32 Malina Zdeněk
Ne 15.10.2017 15:00 3. Sýpkaři by SportBar 77 15 : 3 Bullovci Křenovice B
Purket Tomáš 32 : 13 Klučka Ondřej
Ne 15.10.2017 15:00 3. Chicago 30 3 : 15 Bat Bar Brno
Mazur David 13 : 31 Reniers Radim
Ne 15.10.2017 15:00 3. Adalbertus Medlov 16 : 2 WC Šipkouni
Vorsa Michal 32 : 8 Sládeček Ladislav
Ne 15.10.2017 15:00 3. Phoenix Darts 12 : 6 DC Bejvávalo U Kolečka B
Šandera Roman 25 : 17 Pisarovičová Lucie
Ne 15.10.2017 15:00 3. DC Minibaroni B Brno 14 : 4 DC Double Tops Omega
Malina Zdeněk 30 : 12 Martišek Tomáš
Ne 15.10.2017 15:00 3. DC Kolečko Majťáci 10 : 8 Dream Team Tenis
Hájek Martin 25 : 17 Valová Veronika
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 15:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 15:10:07