Aktuality
Rozlosování Ligového poháru 2017/2018 + průběžné výsledky a zápisy o utkání

18.11.2017 15:11 | Pokorný Michal | Přečteno: 1502× | Příloh: 2

ROZLOSOVÁNÍ LIGOVÉHO POHÁRU UŠO 2017/2018

 

Termíny kategorie AA+:                                 1.   kolo – 11.11.201                                                                                                                                                   2.  kolo – 16.12.2017                                                                                                                                                 3.kolo – 13.1. 2018

                                          Velké finále – 18.2.2018

 

Termíny kategorie C+ :     1.kolo -    11.11.2017

                                          2.kolo -    16.12.2017

                                          3.kolo -    13.1.  2018

                                          4.kolo -    10.2.  2018

                                          Velké finále – 22.4.2018

 

Los kategorie AA+/ 1. kolo ( sobota 11.11.2017)

 

Šilingrák team Brno,,B“                     -                   Mustang Brno                                 2:21

PBL 45 Brno                                       -                   Šilingrák team Brno                       21:0

DC Bejvávalo u Kolečka Brno           -                   Zběsile a rychle Vyškov

DC Easy Game                                   -                   Borci Brno                                    21:6

DC Horboj Elita                                 -                   ŠK Vyškov                                        21:0

Hurricane Adamov                             -                   Trimetal Brno                                21:8

Rozruch Van Morrison Brno              -                   Kolečko Extra Brno                        7:21

Snipers Brno                                      -                   Rakol Brno                                       21:0

Hornets Adamov                                -                   Frčáci Avion Ivančice                     21:7

DK Nouzka Vyškov = volný los

Psí vojáci Bučovice = volný los

Knajp riders Letovice = volný los

 

Los kategorie C +/ 1. kolo ( sobota 11.11.2017)

 

DC Womitz Killers                           -                     DC Sport Barbariens Třebíč           12:21

Real Pepíno Brno                             -                      O tečku                                           11:21

Bat Bar                                             -                      ŠK Popovice                                    13:21

DC Lišáci Brno                                -                      Pardálové Brno                                   19:21

Ex na Ex Brno                                  -                     DC Vandals Blansko                          11:21

Mistři netrénujou,,A“                       -                     Star team by Laso Brno                     21:6

Dream team tenis Brno                   -                     DC to je vonoo Bílovice nad Svitavou   0:21

ŠK Černí baroni Boskovice             -                     Kénik Brno                                         18:22

Prckové z Pivního baru Brno           -                    DC Raptors Brankovice                    21:17

Puboši Brno                                     -                     Honzíkova cesta Brno                           3:21

Havrani Brno                                   -                     Darts of the Dark side Brno                 21:0

Rocky bar Brno                               -                     Excalibur darts Brno                              8:21

Vo pixel vedle Brno                         -                     DC Štěstí Brno                                    21_20

Darts Hodějice                                 -                     Šilingrák team,,C“ Brno                         21:13

DC Vandals,,B“Blansko = volný los

Rychlé šípy Rajhrad = volný los

Desperados Brno = volný los

DC Bikers Sloup = volný los

Novinka z PBL Brno = volný los

Siga Brno = volný los

Viva Brothers = volný los

DC Cobra = volný los

DC Bernard Rosice = volný los

DC 2 V Vyškov = volný los

 

 Hraje se vždy v sobotu od 15.00h. Výsledky se hlásí bezprostředně po utkání formou SMS na tel.

              602 510 965 a 774 482 286

Vypsané termíny jsou pevné, po domluvě je možná pouze předehrávka pohárového utkání!

Do Velkého finále Ligového poháru UŠO postupují 3 družstva kat. AA+ a 3 družstva kat.C+

 

MNOHO ŠTĚSTÍ VE HŘE PŘEJE VEDENÍ SOUTĚŽÍ V JIHOMORAVSKÉM KRAJI.                  

 

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.11.2017 14:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.11.2017 14:28:20