Aktuality
II. Krajské finále STRMEŇ CUPU foto+ archiv

9.9.2016 16:03 | Pokorný Michal | Přečteno: 1398×

http://ivodarts.rajce.idnes.cz/

 

 

V parném počasí se za účasti 93. hráčů a 24. hráček dne 3.9.2016 v Brně - Tuřanech konalo II. Krajské finále Strmeň Cupu 2015/2016.

Rád bych poděkoval všem, kteří se turnaje zúčastnili.Účast sice byla nižší než jsem očekával, ale kvalita hry byla vzhledem k tomu, že sezóna teprve začala na vysoké úrovni.

Výsledkový servis: II.KF SC - muži          1. místo - Písek David

                                                                2. místo - Poráň David

                                                                3. místo - Nárožný Vladimír

                                                                4. místo - Réda Martin

                              II.KF SC - ženy          1. místo - Plíšková Tereza

                                                                2. místo - Abadžievová Markéta

                                                                3. místo - Blažková Jarmila

                                                                4. místo - Sedláčková Jana

 

             Celkové pořadí SC - muži          1. místo - Daněk Lukáš

                                                                2. místo - Poráň David

                                                                3. místo - Matuška Osvald

                                                                4. místo - Zukal Tomáš

             Celkové pořadí SC - ženy          1. místo - Nečasová Kristýna

                                                                2. místo - Blažková Jarmila

                                                                3. místo - Sedláčková Jana

                                                                4. místo - Liptáková Lenka

 

                        TOP 16í SC - muži          1. místo - Antl Tomáš

                                                                2. místo - Daněk Lukáš

                                                                3. místo - Chladil Vlastislav

                                                                4. místo - Zukal Tomáš

                           TOP 8 SC - ženy          1. místo - Sedláčková Jana

                                                                2. místo - Pelíšková Tereza

                                                                3. místo - Liptáková Lenka

                                                                4. místo - Blažková Jarmila

Hráči a hráčky, kteří se umístili na 1. - 4. místě v turnajích II. KF SC + TOP 16 muži + TOP 8. ženy, se při dodržení stanovených podmínek stávají dalšími účastníky kvalifikačního turnaje o účast ve Final four darts.

Na závěr bych rád poděkoval všem hráčům za účast v ročníku 2015/2016 a těším se na vás v ročníku 2016/2017. Připravujeme novou webovou aplikaci pro Strmeň Cup 2016/2017.

Nový ročník již odstaroval v nezměněné podobě.

GOOD DARTS !!!!

PS: Mám za sebou dvě lekce angličtiny v aplikaci duolingo, tak doufám, že jsem vám popřál dobře.

Ahoj MP.

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 23:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 23:30:24