Statistika hráčů
UŠO > Jihomoravský kraj A > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Bouchal Luboš
Šilingrák Team Brno
93,7 93,75 20 16 15 81,58 38 31 42 1,11 21 0,55 0 0,00 3 0 0 0
2. Maděránek Radek
Šilingrák Team Brno
89,6 91,67 20 12 11 78,57 28 22 38 1,36 7 0,25 0 0,00 3 0 0 0
3. Kostelka Martin
Trimetal Brno
89,0 93,75 20 16 15 77,50 40 31 54 1,35 13 0,33 0 0,00 2 1 0 0
4. Majerčák Petr
DC Raptors Brankovice
86,2 81,25 16 16 13 79,41 34 27 40 1,18 9 0,26 3 0,09 0 0 0 0
5. Vališ Antonín
Pardálové Brno
85,9 93,33 16 15 14 85,29 34 29 21 0,62 4 0,12 0 0,00 5 0 0 0
6. Richter Pavel
Darts klub Nouzka Vyškov
85,6 75,00 16 8 6 72,22 18 13 17 0,94 9 0,50 0 0,00 3 0 0 0
7. Barták Jiří
GLG Velešovice
81,9 81,82 16 11 9 73,08 26 19 30 1,15 9 0,35 1 0,04 1 0 0 0
8. Bezděk Martin
Darts Hodějice
81,8 85,71 16 14 12 75,76 33 25 37 1,12 7 0,21 2 0,06 1 0 0 0
9. Popelka Marek
Darts klub Nouzka Vyškov
80,0 81,25 16 16 13 72,22 36 26 45 1,25 8 0,22 2 0,06 0 0 0 0
10. Učeň David
DC Raptors Brankovice
78,3 91,67 16 12 11 75,86 29 22 32 1,10 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
11. Opletal Petr
Šilingrák Team Brno
76,6 75,00 20 20 15 70,21 47 33 49 1,04 14 0,30 3 0,06 1 0 0 0
12. Kulík Petr
Zběsile a rychle Vyškov
75,9 83,33 16 12 10 75,86 29 22 28 0,97 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
13. Barnek Roman
Šilingrák Team Brno
75,8 66,67 20 12 8 66,67 24 16 25 1,04 9 0,38 1 0,04 0 0 0 0
14. Nádeníček František
Pardálové Brno
74,1 90,91 16 11 10 77,78 27 21 7 0,26 5 0,19 0 0,00 0 1 0 0
15. Navrátil David
Trimetal Brno
73,6 75,00 20 16 12 72,22 36 26 29 0,81 6 0,17 2 0,06 1 0 0 0
16. Cigánek Adam
Darts Hodějice
72,1 80,00 16 10 8 70,83 24 17 22 0,92 5 0,21 0 0,00 0 0 0 0
17. Pejchal Petr
Snipers Brno
70,0 68,75 16 16 11 68,42 38 26 43 1,13 8 0,21 0 0,00 0 0 0 0
18. Adam Rostislav
Darts Club 2 V Vyškov
68,5 95,00 20 20 19 73,58 53 39 15 0,28 4 0,08 0 0,00 1 1 0 0
19. Svoboda Tomáš
Rozruch Van Morrison Brno
68,0 87,50 16 8 7 75,00 20 15 10 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
20. Staněk Otakar
Juniorky Brno
67,6 63,16 20 19 12 65,22 46 30 51 1,11 8 0,17 2 0,04 1 0 0 0
21. Přibyl Pavel
Tichý řev Modřice
67,5 75,00 16 16 12 72,22 36 26 16 0,44 3 0,08 1 0,03 1 0 0 0
22. Pátik Oldřich
Snipers Brno
67,1 62,50 16 16 10 60,53 38 23 43 1,13 12 0,32 1 0,03 0 0 0 0
23. Obdržálek Alois
Psí Vojáci Bučovice
67,0 75,00 16 16 12 64,86 37 24 42 1,14 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
24. Beranec Martin
Rocky bar Brno
66,8 87,50 16 8 7 73,68 19 14 6 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
25. Boháček Erik
Darts Hodějice
66,8 83,33 16 12 10 70,97 31 22 20 0,65 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
26. Mráz Hanuš
Frogs Žabčice
66,8 75,00 16 16 12 67,57 37 25 22 0,59 5 0,14 2 0,05 0 0 0 0
27. Plch František
Horáčtí Habaneros Brno
66,7 66,67 16 12 8 63,33 30 19 25 0,83 10 0,33 0 0,00 1 0 0 0
28. Floriančič Ondřej
Zběsile a rychle Vyškov
66,5 66,67 16 15 10 67,65 34 23 26 0,76 3 0,09 3 0,09 0 0 0 0
29. Brychta Darius
Darts klub Nouzka Vyškov
66,3 75,00 16 16 12 63,16 38 24 32 0,84 8 0,21 0 0,00 0 0 0 0
30. Bláha Petr
Šilingrák team Brno C
65,9 75,00 16 16 12 71,79 39 28 15 0,38 7 0,18 0 0,00 1 0 0 0
31. Papoušek Petr
Šilingrák Team Brno
65,3 64,29 20 14 9 61,11 36 22 42 1,17 7 0,19 2 0,06 0 0 0 0
32. Babák Zdeněk
Kénik Brno
64,6 81,25 16 16 13 68,29 41 28 20 0,49 3 0,07 0 0,00 2 0 0 0
33. Kaláb Zdeněk
GLG Velešovice
64,5 58,33 16 12 7 55,17 29 16 27 0,93 12 0,41 1 0,03 1 0 0 0
34. Řezáč Tomáš
Šilingrák Team Brno B
64,3 73,33 16 15 11 62,86 35 22 24 0,69 4 0,11 2 0,06 0 0 0 0
35. Chabina Miroslav
Šilingrák Team Brno B
63,8 57,14 16 14 8 59,38 32 19 32 1,00 9 0,28 1 0,03 0 0 0 0
36. Novotný Jakub
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
63,7 75,00 16 8 6 68,42 19 13 10 0,53 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
37. Kopřiva Radek
Tichý řev Modřice
63,4 73,33 16 15 11 71,43 35 25 12 0,34 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
38. Malík David
Rocky bar Brno
62,8 85,71 16 14 12 72,22 36 26 10 0,28 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
39. Hutárek Ladislav
Rychlé šípy Rajhrad
62,5 75,00 16 8 6 65,00 20 13 12 0,60 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
40. Netopil Petr
Psí Vojáci Bučovice
61,9 66,67 16 12 8 59,38 32 19 29 0,91 7 0,22 0 0,00 1 0 0 0
41. Bradáč Marek
Šilingrák Team Brno B
61,3 68,75 16 16 11 62,50 40 25 29 0,73 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
42. Hynšt Petr
Zběsile a rychle Vyškov
61,3 57,14 16 14 8 56,67 30 17 27 0,90 4 0,13 0 0,00 2 0 0 0
43. Staroba Filip
Frogs Žabčice
61,1 60,00 16 15 9 62,86 35 22 26 0,74 3 0,09 3 0,09 0 0 0 0
44. Balej Josef 1967
Trimetal Brno
60,7 66,67 20 18 12 62,22 45 28 27 0,60 11 0,24 0 0,00 0 0 0 0
45. Černošek Zbyněk
Rychlé šípy Rajhrad
60,7 66,67 16 12 8 64,29 28 18 19 0,68 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
46. Julínek Petr
Psí Vojáci Bučovice
60,5 62,50 16 8 5 63,16 19 12 14 0,74 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
47. Dofek Pavel
Frogs Žabčice
59,4 62,50 16 16 10 58,33 36 21 30 0,83 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
48. Fára Jakub
Frogs Žabčice
58,9 62,50 16 16 10 61,11 36 22 24 0,67 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
49. Přibylík Milan
Zběsile a rychle Vyškov
58,9 58,33 16 12 7 60,71 28 17 22 0,79 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
50. Augustýn Jiří
Desperados Brno
58,4 69,23 16 13 9 65,63 32 21 13 0,41 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
51. Matuška Miroslav
Real Pepíno Brno
58,0 56,25 16 16 9 57,50 40 23 35 0,88 5 0,13 3 0,08 0 0 0 0
52. Kočka Petr 1974
Rakol Brno
57,9 68,75 20 16 11 65,79 38 25 12 0,32 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
53. Póč Zdeněk
Kénik Brno
57,8 73,33 16 15 11 64,86 37 24 11 0,30 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
54. Knosp Miroslav
Desperados Brno
57,2 70,00 16 10 7 64,00 25 16 8 0,32 1 0,04 0 0,00 1 0 0 0
55. Skaličanová Krystína
Darts Club 2 V Vyškov
57,1 75,00 20 12 9 64,52 31 20 12 0,39 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
56. Kagelová Renáta
Grácie Brno
57,0 68,75 16 16 11 64,86 37 24 6 0,16 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
57. Kováč Jakub
Rakol Brno
56,8 66,67 20 12 8 57,14 28 16 11 0,39 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
58. Bučík Tomáš
DC Lišáci Brno
56,1 64,29 16 14 9 61,29 31 19 12 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
59. Nešpůrek Pavel
Šilingrák Team Brno B
56,0 50,00 16 16 8 55,00 40 22 44 1,10 5 0,13 0 0,00 1 0 0 0
60. Slavík Jiří
Komárov Brno
54,4 55,56 16 9 5 52,00 25 13 20 0,80 8 0,32 0 0,00 0 0 0 0
61. Přibyl Jan
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
54,3 68,75 16 16 11 57,14 42 24 23 0,55 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
62. Škoda Dalibor
Desperados Brno
54,3 66,67 16 12 8 60,71 28 17 7 0,25 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
63. Rejda David
Real Pepíno Brno
54,1 56,25 16 16 9 56,76 37 21 24 0,65 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
64. Vašina Martin
Darts klub Nouzka Vyškov
54,0 58,33 16 12 7 50,00 30 15 29 0,97 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
65. Krajčo Peter
Desperados Brno
53,9 64,29 16 14 9 63,64 33 21 8 0,24 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
66. Hrala Tomáš
Rakol Brno
53,8 62,50 20 16 10 58,97 39 23 17 0,44 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
67. Hudec Pavel
UDO Holštejn
53,2 75,00 16 16 12 60,98 41 25 5 0,12 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
68. Horčička Jan
Rozruch Van Morrison Brno
53,1 62,50 16 16 10 54,76 42 23 24 0,57 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
69. Kočí Daniel
Pardálové Brno
52,8 69,23 16 13 9 59,38 32 19 11 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
70. Kaluža Vilém
Rozruch Van Morrison Brno
52,8 62,50 16 16 10 53,85 39 21 27 0,69 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
71. Hron Ondřej
Snipers Brno
52,6 53,33 16 15 8 52,63 38 20 29 0,76 4 0,11 1 0,03 1 0 0 0
72. Vozár Otmar
Juniorky Brno
52,3 55,56 20 18 10 53,19 47 25 34 0,72 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
73. Vorel Vladimír
Juniorky Brno
52,2 50,00 20 20 10 54,90 51 28 39 0,76 7 0,14 1 0,02 0 0 0 0
74. Brel Martin
Puboši Brno
52,0 56,25 16 16 9 56,10 41 23 21 0,51 3 0,07 0 0,00 2 0 0 0
75. Knap Karel
1.ŠK U Všech svatých
51,7 70,00 16 10 7 62,50 24 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
76. Dymáček Tomáš
Letka Brno
51,5 56,25 16 16 9 57,50 40 23 14 0,35 1 0,03 0 0,00 1 1 0 0
77. Vejmělek Jan
Star team by Laso
51,0 61,11 20 18 11 59,52 42 25 10 0,24 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
78. Pulpit Miroslav
Rychlé šípy Rajhrad
50,9 62,50 16 8 5 54,55 22 12 13 0,59 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
79. Stix Jiří
Borci Brno
50,5 42,86 20 14 6 45,95 37 17 29 0,78 7 0,19 3 0,08 0 1 0 0
80. Hřib Jan
Rocky bar Brno
50,3 62,50 16 16 10 57,89 38 22 7 0,18 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
81. Suchý Ludvík
Zámečtí páni Rebešovice
50,3 56,25 16 16 9 52,50 40 21 27 0,68 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
82. Staňek Rudolf
Rakol Brno
50,0 65,00 20 20 13 57,41 54 31 18 0,33 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
83. Willmann Miloš
Trimetal Brno
49,7 46,67 20 15 7 50,00 34 17 29 0,85 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
84. Lička Pavel
2. Outsiders Brno
49,6 70,00 16 10 7 60,00 25 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
85. Soukal Jiří
Rocky bar Brno
49,4 60,00 16 15 9 58,33 36 21 10 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Humlíček Marek
DC Štěstí Brno
49,3 63,16 20 19 12 56,52 46 26 13 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Straka Vojtěch
2. Outsiders Brno
49,3 58,33 16 12 7 60,71 28 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
88. Blahutka Jaroslav
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
49,0 56,25 16 16 9 50,00 40 20 31 0,78 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
89. Procházka Aleš
DC Raptors Brankovice
48,8 50,00 16 8 4 50,00 16 8 5 0,31 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
90. Klíč Radek
Desperados Brno
48,6 62,50 16 8 5 59,09 22 13 7 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
91. Werner Mikoláš
Tagenti 007 Brno
48,3 58,33 16 12 7 56,67 30 17 11 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Mierny Ballon
2. Outsiders Brno
48,0 60,00 16 15 9 60,00 35 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Chmel Michal
Pardálové Brno
47,7 53,85 16 13 7 58,06 31 18 9 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Mlčoch Ondřej
Rychlé šípy Rajhrad
47,4 58,33 16 12 7 54,84 31 17 11 0,35 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
95. Kříž Milan
Skurut Hai Brno
47,4 56,25 16 16 9 53,85 39 21 9 0,23 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
96. Wiedermann Anton
Letka Brno
47,1 58,33 16 12 7 54,84 31 17 8 0,26 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
97. Čada Jaromír
Pardálové Brno
47,0 58,33 16 12 7 53,33 30 16 6 0,20 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
98. Jiroušek Zdeněk
Tichý řev Modřice
47,0 56,25 16 16 9 48,65 37 18 14 0,38 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
99. Churý Jakub
DC Bufál Brno
46,6 60,00 20 20 12 54,00 50 27 10 0,20 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
100. Kocourek Jakub
DC Lišáci Brno
46,3 50,00 16 16 8 55,00 40 22 11 0,28 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
101. Cigánek Josef
Darts Hodějice
46,1 42,86 16 14 6 47,22 36 17 24 0,67 4 0,11 1 0,03 1 0 0 0
102. Slezák Igor
DC Štěstí Brno
45,8 58,33 20 12 7 54,55 33 18 8 0,24 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
103. Kučera Miroslav
Puboši Brno
45,8 55,56 16 9 5 50,00 24 12 15 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Vaverka Vít
Šilingrák team Brno C
45,6 56,25 16 16 9 53,66 41 22 12 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
105. Majerčák Marian
DC Raptors Brankovice
45,5 44,44 16 9 4 45,00 20 9 16 0,80 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
106. Svoboda Lukáš
Real Pepíno Brno
45,1 50,00 16 16 8 48,65 37 18 19 0,51 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
107. Kovář Radek
2. Outsiders Brno
45,0 62,50 16 8 5 55,00 20 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Cepek Petr
Old Boys Brno
44,8 60,00 20 20 12 56,00 50 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
109. Novák Petr
Psí Vojáci Bučovice
43,9 50,00 16 8 4 44,44 18 8 11 0,61 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Černý Radek
Zámečtí páni Rebešovice
43,9 41,67 16 12 5 42,86 28 12 17 0,61 4 0,14 1 0,04 0 0 0 0
111. Novák Michal
Šilingrák team Brno C
43,7 50,00 16 16 8 48,78 41 20 14 0,34 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
112. Čapek Jakub
Tagenti 007 Brno
43,6 56,25 16 16 9 51,28 39 20 5 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
113. Čvančara Jiří
Darts Club 2 V Vyškov
43,6 50,00 20 12 6 50,00 28 14 8 0,29 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
114. Sedláček Petr
Kénik Brno
42,3 50,00 16 16 8 52,50 40 21 4 0,10 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
115. Jamro Daniel
Puboši Brno
42,3 50,00 16 12 6 51,61 31 16 9 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
116. Kvasnička Roman
GLG Velešovice
42,3 37,50 16 16 6 40,00 40 16 35 0,88 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
117. Roško Vít
Wolf gang Brno
41,3 43,75 20 16 7 48,72 39 19 15 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
118. Stix Karel
DC Bufál Brno
41,1 50,00 20 10 5 50,00 28 14 10 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
119. Chudá Martina
Grácie Brno
40,8 50,00 16 16 8 50,00 38 19 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
120. David Jiří
DC Bufál Brno
40,5 40,00 20 10 4 45,45 22 10 7 0,32 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
121. Stano Tomáš
DC Lišáci Brno
40,3 50,00 16 14 7 47,22 36 17 9 0,25 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
122. Benešová Hana
UDO Holštejn
40,0 50,00 16 8 4 45,00 20 9 5 0,25 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
123. Jebáček Milan
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
39,7 41,67 16 12 5 41,38 29 12 18 0,62 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
124. Kaláb Michal
Wolf gang Brno
39,7 35,71 20 14 5 38,24 34 13 29 0,85 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
125. Jelínek Radek
Skurut Hai Brno
39,3 41,67 16 12 5 44,44 27 12 5 0,19 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
126. Pavelka David
DC Štěstí Brno
39,1 50,00 20 12 6 48,48 33 16 7 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
127. Florian Roman
Puboši Brno
38,7 40,00 16 15 6 48,72 39 19 14 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
128. Mrázek Tomáš
Borci Brno
38,0 36,36 20 11 4 40,00 25 10 13 0,52 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
129. Mičkal Jiří
DC Štěstí Brno
37,8 44,44 20 18 8 45,00 40 18 5 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
130. Balej Josef 1999
Star team by Laso
37,5 43,75 20 16 7 47,50 40 19 4 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
131. Adametz Tomáš
Yellow fish Brno
37,3 50,00 20 20 10 47,06 51 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
132. Lukášek František
DC Lišáci Brno
37,2 42,86 16 14 6 47,22 36 17 7 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
133. Sedláček Zdeněk
DC Bufál Brno
36,7 44,44 20 18 8 44,19 43 19 7 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
134. Stuchlík Vladislav
DC Raptors Brankovice
36,3 37,50 16 8 3 42,11 19 8 8 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
135. Lasovský Pavel
Darts klub Nouzka Vyškov
35,8 25,00 16 12 3 42,42 33 14 19 0,58 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
136. Pop Aleš
Rychlé šípy Rajhrad
35,4 30,00 16 10 3 38,46 26 10 13 0,50 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
137. Mahdal Michal
Komárov Brno
35,3 37,50 16 8 3 36,84 19 7 7 0,37 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
138. Cepek Pavel
Old Boys Brno
35,2 45,00 20 20 9 46,15 52 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
139. Hampl Václav
Borci Brno
35,0 30,00 20 10 3 31,82 22 7 19 0,86 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
140. Petlák Zdeněk
Old Boys Brno
34,6 45,00 20 20 9 44,00 50 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
141. Šustr Rudolf
Horáčtí Habaneros Brno
34,4 31,25 16 16 5 41,03 39 16 15 0,38 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
142. Vaněk Vojtěch
Borci Brno
33,9 27,78 20 18 5 34,09 44 15 29 0,66 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
143. Uma Jan
Komárov Brno
32,8 31,25 16 16 5 33,33 39 13 21 0,54 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
144. Dozbaba Martin
Yellow fish Brno
32,5 40,00 20 20 8 41,67 48 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
145. Vojta Radim
Yellow fish Brno
32,5 40,00 20 20 8 41,67 48 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
146. Plchová Lenka
Horáčtí Habaneros Brno
32,4 31,25 16 16 5 35,29 34 12 11 0,32 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
147. Horáček Michal
UDO Holštejn
31,7 33,33 16 9 3 43,48 23 10 2 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
148. Annuš David
Darts Club 2 V Vyškov
31,4 31,25 20 16 5 41,86 43 18 10 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
149. Beneš Josef
UDO Holštejn
30,9 28,57 16 14 4 38,24 34 13 8 0,24 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
150. Čupr Kamil
Letka Brno
30,3 33,33 16 15 5 38,46 39 15 6 0,15 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
151. Jiroušek Milan
Tichý řev Modřice
30,3 27,27 16 11 3 41,38 29 12 1 0,03 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
152. Roik Natalia
Grácie Brno
30,0 37,50 16 8 3 35,29 17 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
153. Machková Michaela
Star team by Laso
30,0 36,84 20 19 7 38,30 47 18 2 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
154. Jizerský Pavel
Wolf gang Brno
29,6 25,00 20 20 5 29,79 47 14 22 0,47 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
155. Jebáček Lukáš
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
29,3 25,00 16 12 3 29,63 27 8 16 0,59 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
156. Běhavý Aleš
Old Boys Brno
29,0 35,00 20 20 7 37,50 48 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
157. Lipovský Pavel
Skurut Hai Brno
28,0 33,33 16 15 5 34,29 35 12 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
158. Cupák Jan
Zámečtí páni Rebešovice
27,9 16,67 16 12 2 25,00 28 7 20 0,71 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
159. Gric Dan
Borci Brno
27,3 21,43 20 14 3 30,30 33 10 15 0,45 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
160. Pavloušek Tomáš
Komárov Brno
26,8 25,00 16 8 2 31,58 19 6 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
161. Zbořil Jiří
Rozruch Van Morrison Brno
26,8 23,08 16 13 3 28,57 28 8 6 0,21 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
162. Hungr Vítězslav
Tagenti 007 Brno
26,5 25,00 16 8 2 35,00 20 7 2 0,10 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
163. Němcová Kateřina
Grácie Brno
25,9 25,00 16 8 2 36,36 22 8 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
164. Šabata Petr
Zámečtí páni Rebešovice
25,8 20,00 16 10 2 29,17 24 7 11 0,46 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
165. Zabijak Zdeněk
2. Outsiders Brno
25,7 25,00 16 8 2 38,10 21 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
166. Kosmák Robert
Wolf gang Brno
25,2 16,67 20 18 3 26,19 42 11 21 0,50 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
167. Nový Miloslav
Tagenti 007 Brno
24,7 25,00 16 16 4 30,56 36 11 4 0,11 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
168. Slezák Zdeněk
1.ŠK U Všech svatých
24,5 25,00 16 12 3 35,48 31 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
169. Žalud Pavel
Darts Club 2 V Vyškov
23,8 27,27 20 11 3 30,77 26 8 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
170. Cyrner Jan
1.ŠK U Všech svatých
23,7 25,00 16 12 3 33,33 30 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
171. Špaček Michal
Real Pepíno Brno
23,4 18,75 16 16 3 31,71 41 13 6 0,15 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
172. Kulka Petr
2. Outsiders Brno
23,3 25,00 16 8 2 33,33 21 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
173. Křivánková Lucie
Rocky bar Brno
23,3 25,00 16 8 2 27,78 18 5 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
174. Filoušová Petra
Grácie Brno
23,0 25,00 16 8 2 30,00 20 6 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
175. Černý Libor
Zámečtí páni Rebešovice
22,9 25,00 16 8 2 23,53 17 4 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
176. Šváb Petr
UDO Holštejn
22,3 20,00 16 10 2 30,77 26 8 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
177. Macháň Vladislav
Skurut Hai Brno
21,3 18,75 16 16 3 28,21 39 11 7 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
178. Parák Dominik
Kénik Brno
20,7 16,67 16 12 2 26,67 30 8 8 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
179. Otáhal Vilém
Komárov Brno
20,0 25,00 16 8 2 22,22 18 4 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
180. Nesnídal Petr
Letka Brno
19,2 18,75 16 16 3 26,32 38 10 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
181. Vížďa Jaroslav
Horáčtí Habaneros Brno
18,3 12,50 16 8 1 22,22 18 4 4 0,22 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
182. Sedláček Michal
Horáčtí Habaneros Brno
18,3 11,11 16 9 1 26,09 23 6 3 0,13 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
183. Niklfeld Petr
Komárov Brno
17,9 18,18 16 11 2 20,83 24 5 4 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
184. Bajko Josef 1982
Psí Vojáci Bučovice
17,9 10,00 16 10 1 25,00 24 6 6 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
185. Cyrner Evžen
1.ŠK U Všech svatých
10,4 8,33 16 12 1 15,38 26 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
186. Otrusina Michal
1.ŠK U Všech svatých
8,7 7,14 16 14 1 12,90 31 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
187. Liptáková Lenka
Snipers Brno
  100,00 16 4 4 88,89 9 8 14 1,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
188. Hanzlík Petr
Šilingrák team Brno C
  100,00 16 3 3 100,00 6 6 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
189. Mašlán Jakub
DC Štěstí Brno
  100,00 20 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
190. Koutný Radim
Desperados Brno
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
191. Štefan Oldřich
Trimetal Brno
  100,00 20 1 1 66,67 3 2 3 1,00 2 0,67 0 0,00 0 0 0 0
192. Matal Tomáš
Juniorky Brno
  80,00 20 5 4 72,73 11 8 8 0,73 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
193. Plawetz Martin
Zběsile a rychle Vyškov
  80,00 16 5 4 66,67 12 8 11 0,92 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
194. Fridrich David
Šilingrák Team Brno
  75,00 20 4 3 60,00 10 6 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
195. Ludin Michal
Rychlé šípy Rajhrad
  75,00 16 4 3 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
196. Röss Zbyněk
GLG Velešovice
  71,43 16 7 5 61,11 18 11 16 0,89 4 0,22 1 0,06 0 0 0 0
197. Tomek Jaroslav
Trimetal Brno
  66,67 20 6 4 64,29 14 9 8 0,57 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
198. Kubeš Petr
2. Outsiders Brno
  66,67 16 3 2 62,50 8 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
199. Vítková Gabriela
Rocky bar Brno
  66,67 16 3 2 62,50 8 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
200. David Jan
Horáčtí Habaneros Brno
  66,67 16 3 2 57,14 7 4 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
201. Bláha Lubomír
Tichý řev Modřice
  66,67 16 3 2 55,56 9 5 1 0,11 1 0,11 0 0,00 1 0 0 0
202. Formánek Martin
Darts Club 2 V Vyškov
  60,00 20 5 3 61,54 13 8 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
203. Barteček Luboš
DC Štěstí Brno
  57,14 20 7 4 56,25 16 9 3 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
204. Lang Richard
Puboši Brno
  57,14 16 7 4 52,94 17 9 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
205. Abadžiev Richard
Rakol Brno
  50,00 20 8 4 54,55 22 12 14 0,64 4 0,18 0 0,00 0 0 0 0
206. Petlák Jan
DC Bufál Brno
  50,00 20 8 4 52,63 19 10 3 0,16 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
207. Hrubý Jan
Snipers Brno
  50,00 16 6 3 53,33 15 8 7 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
208. Kappel Martin
Rakol Brno
  50,00 20 6 3 50,00 12 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
209. Knos Aleš
Darts Hodějice
  50,00 16 4 2 55,56 9 5 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
210. Králík Jaroslav
Zběsile a rychle Vyškov
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 7 0,70 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
211. Macka Marek
Tagenti 007 Brno
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
212. Nečasová Veronika
Grácie Brno
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
213. Korgo Luboš
Komárov Brno
  50,00 16 4 2 50,00 8 4 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
214. Kratochvíla Kamil
Wolf gang Brno
  50,00 20 4 2 44,44 9 4 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
215. Meluzín Jan
Desperados Brno
  50,00 16 4 2 44,44 9 4 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
216. Minařík Tomáš
Zámečtí páni Rebešovice
  50,00 16 4 2 44,44 9 4 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
217. Des Martin
Desperados Brno
  50,00 16 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
218. Trháč Jiří
Letka Brno
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
219. Zbořil Radim
Star team by Laso
  40,00 20 5 2 45,45 11 5 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
220. Materna Petr
Juniorky Brno
  40,00 20 5 2 38,46 13 5 11 0,85 3 0,23 0 0,00 1 0 0 0
221. Skoupá Dana
Puboši Brno
  40,00 16 5 2 38,46 13 5 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
222. Brtník Lukáš
Darts Hodějice
  33,33 16 6 2 46,67 15 7 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
223. Bajko Josef 1958
Psí Vojáci Bučovice
  33,33 16 6 2 35,71 14 5 13 0,93 1 0,07 1 0,07 0 0 0 0
224. Bartl Petr
Rychlé šípy Rajhrad
  33,33 16 6 2 35,71 14 5 3 0,21 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
225. Kratochvíl Pavel
DC Bufál Brno
  33,33 20 6 2 35,71 14 5 1 0,07 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
226. Hýzl Zbyněk
GLG Velešovice
  33,33 16 6 2 33,33 15 5 11 0,73 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
227. Tomancová Michaela
DC Štěstí Brno
  33,33 20 6 2 33,33 15 5 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
228. Rybár Eduard
UDO Holštejn
  33,33 16 3 1 42,86 7 3 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
229. Janíček Zdeněk
Tichý řev Modřice
  33,33 16 3 1 33,33 6 2 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
230. Hačka Dalibor
Yellow fish Brno
  25,00 20 8 2 36,84 19 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
231. Gurka Jan
Yellow fish Brno
  25,00 20 8 2 33,33 18 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
232. Andoniadis Lukáš
Juniorky Brno
  25,00 20 8 2 31,58 19 6 13 0,68 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
233. Barsuch Michal
Star team by Laso
  25,00 20 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
234. Fojtová Marcela
Grácie Brno
  25,00 16 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
235. Javořík Michal
DC Raptors Brankovice
  25,00 16 4 1 40,00 10 4 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
236. Kocůrek Josef
Darts Club 2 V Vyškov
  25,00 20 4 1 40,00 10 4 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
237. Řezáč Roman
Šilingrák team Brno C
  25,00 16 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
238. Tichá Martina
Šilingrák team Brno C
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
239. Augustin Zdeněk
DC Lišáci Brno
  25,00 16 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
240. Sedláček Jan
Rychlé šípy Rajhrad
  25,00 16 4 1 25,00 8 2 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
241. Tesařík Michal
Yellow fish Brno
  25,00 20 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
242. Benda Zbyněk
Šilingrák team Brno C
  20,00 16 5 1 33,33 12 4 1 0,08 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
243. Kolblová Zdena
Kénik Brno
  20,00 16 5 1 27,27 11 3 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
244. Krejzlík Milan
Skurut Hai Brno
  20,00 16 5 1 25,00 12 3 4 0,33 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
245. Funk Michal
Wolf gang Brno
  16,67 20 6 1 31,25 16 5 6 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
246. Jochová Ingrid
Trimetal Brno
  14,29 20 7 1 29,41 17 5 7 0,41 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
247. Bardoun Milan
Rozruch Van Morrison Brno
  14,29 16 7 1 27,78 18 5 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
248. Bonczek Martin
DC Raptors Brankovice
  14,29 16 7 1 20,00 15 3 3 0,20 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
249. Loffler Michal
DC Bufál Brno
  12,50 20 8 1 22,22 18 4 3 0,17 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
250. Šenkyříková Dana
Star team by Laso
  12,50 20 8 1 16,67 18 3 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
251. Ďurečka Michal
Borci Brno
  0,00 20 7 0 22,22 18 4 13 0,72 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
252. Kosina Tomáš
Snipers Brno
  0,00 16 7 0 6,67 15 1 7 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
253. Rusnák Dušan
GLG Velešovice
  0,00 16 7 0 6,67 15 1 12 0,80 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
254. Ševčík Vlastimil
Star team by Laso
  0,00 20 6 0 25,00 16 4 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
255. Linduška Michal
Borci Brno
  0,00 20 6 0 14,29 14 2 9 0,64 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
256. Macháček Jaroslav
Juniorky Brno
  0,00 20 5 0 9,09 11 1 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
257. Kavan Jaroslav
GLG Velešovice
  0,00 16 5 0 0,00 10 0 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
258. Cigánek Patrik
Darts Hodějice
  0,00 16 4 0 27,27 11 3 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
259. Krbušek Ivo
Psí Vojáci Bučovice
  0,00 16 4 0 27,27 11 3 8 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
260. Danišová Leona
Star team by Laso
  0,00 20 4 0 20,00 10 2 2 0,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
261. Kulíšek Zlatko
Rozruch Van Morrison Brno
  0,00 16 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
262. Mazal Miroslav
Tagenti 007 Brno
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
263. Picmaus Pavel
1.ŠK U Všech svatých
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
264. Šumbera Adam
UDO Holštejn
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
265. Junek Jiří
Tagenti 007 Brno
  0,00 16 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
266. Mičkal Ladislav
DC Štěstí Brno
  0,00 20 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
267. Jurášek Petr
Letka Brno
  0,00 16 3 0 0,00 6 0 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
268. Kocourek Lukáš
Šilingrák Team Brno
  0,00 20 2 0 33,33 6 2 3 0,50 3 0,50 1 0,17 1 0 0 0
269. Novotný Petr
Wolf gang Brno
  0,00 20 2 0 33,33 6 2 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
270. Dokoupil Karel
Rakol Brno
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
271. Dušejovský Jakub
DC Lišáci Brno
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
272. Hynšt Vítězslav
Zběsile a rychle Vyškov
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
273. Kočka Petr 1984
Šilingrák Team Brno B
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
274. Kotulan Petr
Zámečtí páni Rebešovice
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
275. Barteček Jaroslav
DC Štěstí Brno
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
276. Nováková Dana
Frogs Žabčice
  0,00 16 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
277. Štefan Karel
Trimetal Brno
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
278. Schonauer Martin
Šilingrák Team Brno B
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 04:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 04:55:45