Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj A > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
extrA liga Jmk
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Čt 21.9.2017 Darts klub Nouzka Vyškov 11 : 7 Šilingrák Team Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Popelka Marek 26 : 18 Barnek Roman
1. Čt 21.9.2017 Trimetal Brno 10 : 8 GLG Velešovice Restaurace Turbína, Brno
18:00 Jochová Ingrid 24 : 20 Hýzl Zbyněk
1. Čt 21.9.2017 Juniorky Brno 7 : 11 Yellow fish Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Staněk Otakar 22 : 26 Adametz Tomáš
1. Čt 21.9.2017 Wolf gang Brno 8 : 10 Borci Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00 Kaláb Michal 21 : 23 Stix Jiří
1. Čt 21.9.2017 Rakol Brno 10 : 9 Old Boys Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Dokoupil Karel 24 : 24 Cepek Petr
2. St 27.9.2017 Borci Brno 7 : 11 Juniorky Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00 Stix Jiří 18 : 26 Staněk Otakar
2. Čt 28.9.2017 Old Boys Brno 4 : 14 Šilingrák Team Brno Restaurace Radegast, Brno
18:00 Cepek Petr 12 : 30 Opletal Petr
2. Čt 28.9.2017 Yellow fish Brno 4 : 14 Trimetal Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00 Adametz Tomáš 10 : 30 Jochová Ingrid
2. Čt 28.9.2017 Rakol Brno 14 : 4 Wolf gang Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Staňek Rudolf 29 : 12 Jizerský Pavel
3. St 4.10.2017 Šilingrák Team Brno 16 : 2 GLG Velešovice Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Barnek Roman 34 : 5 Kvasnička Roman
3. Čt 5.10.2017 Darts klub Nouzka Vyškov 10 : 8 Yellow fish Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Popelka Marek 23 : 21 Adametz Tomáš
3. Čt 5.10.2017 Trimetal Brno 13 : 5 Borci Brno Restaurace Turbína, Brno
18:00 Balej Josef 28 : 15 Stix Jiří
3. Čt 5.10.2017 Juniorky Brno 6 : 12 Rakol Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Staněk Otakar 17 : 24 Dokoupil Karel
3. Čt 5.10.2017 Wolf gang Brno 4 : 14 Old Boys Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00 Kaláb Michal 16 : 30 Cepek Petr
4. St 11.10.2017 Borci Brno 0 : 18 Darts klub Nouzka Vyškov Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00 Stix Jiří 5 : 36 Popelka Marek
4. Čt 12.10.2017 Old Boys Brno 7 : 11 GLG Velešovice Restaurace Radegast, Brno
18:00 Cepek Petr 19 : 26 Hýzl Zbyněk
4. Čt 12.10.2017 Yellow fish Brno 4 : 14 Šilingrák Team Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00 Adametz Tomáš 13 : 30 Barnek Roman
4. Čt 12.10.2017 Wolf gang Brno 4 : 14 Juniorky Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00 Kaláb Michal 14 : 31 Staněk Otakar
4. St 18.10.2017 Rakol Brno Trimetal Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
5. St 18.10.2017 Šilingrák Team Brno Borci Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
5. Čt 19.10.2017 GLG Velešovice Yellow fish Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
5. Čt 19.10.2017 Darts klub Nouzka Vyškov Rakol Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
5. Čt 19.10.2017 Trimetal Brno Wolf gang Brno Restaurace Turbína, Brno
18:00
5. Čt 19.10.2017 Juniorky Brno Old Boys Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
6. St 25.10.2017 Borci Brno GLG Velešovice Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
6. Čt 26.10.2017 Old Boys Brno Yellow fish Brno Restaurace Radegast, Brno
18:00
6. Čt 26.10.2017 Juniorky Brno Trimetal Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
6. Čt 26.10.2017 Wolf gang Brno Darts klub Nouzka Vyškov Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
6. Čt 26.10.2017 Rakol Brno Šilingrák Team Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
7. St 1.11.2017 Šilingrák Team Brno Wolf gang Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
7. Čt 2.11.2017 Yellow fish Brno Borci Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
7. Čt 2.11.2017 GLG Velešovice Rakol Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
7. Čt 2.11.2017 Darts klub Nouzka Vyškov Juniorky Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
7. Čt 2.11.2017 Trimetal Brno Old Boys Brno Restaurace Turbína, Brno
18:00
2. Ne 5.11.2017 GLG Velešovice Darts klub Nouzka Vyškov Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
8. Čt 9.11.2017 Old Boys Brno Borci Brno Restaurace Radegast, Brno
18:00
8. Čt 9.11.2017 Trimetal Brno Darts klub Nouzka Vyškov Restaurace Turbína, Brno
18:00
8. Čt 9.11.2017 Juniorky Brno Šilingrák Team Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
8. Čt 9.11.2017 Wolf gang Brno GLG Velešovice Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
8. Čt 9.11.2017 Rakol Brno Yellow fish Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
9. St 15.11.2017 Borci Brno Rakol Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
9. St 15.11.2017 Šilingrák Team Brno Trimetal Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
9. Čt 16.11.2017 Yellow fish Brno Wolf gang Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
9. Čt 16.11.2017 GLG Velešovice Juniorky Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
9. Čt 16.11.2017 Darts klub Nouzka Vyškov Old Boys Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
10. Út 21.11.2017 Borci Brno Wolf gang Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
10. St 22.11.2017 Šilingrák Team Brno Darts klub Nouzka Vyškov Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
10. Čt 23.11.2017 GLG Velešovice Trimetal Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
10. Čt 23.11.2017 Yellow fish Brno Juniorky Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
10. Čt 23.11.2017 Old Boys Brno Rakol Brno Restaurace Radegast, Brno
18:00
11. St 29.11.2017 Šilingrák Team Brno Old Boys Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
11. Čt 30.11.2017 Juniorky Brno Borci Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
11. Čt 30.11.2017 Trimetal Brno Yellow fish Brno Restaurace Turbína, Brno
18:00
11. Čt 30.11.2017 Darts klub Nouzka Vyškov GLG Velešovice Club 2 V, Vyškov
18:00
11. Čt 30.11.2017 Wolf gang Brno Rakol Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
12. St 6.12.2017 Borci Brno Trimetal Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
12. Čt 7.12.2017 GLG Velešovice Šilingrák Team Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
12. Čt 7.12.2017 Yellow fish Brno Darts klub Nouzka Vyškov Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
12. Čt 7.12.2017 Rakol Brno Juniorky Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
12. Čt 7.12.2017 Old Boys Brno Wolf gang Brno Restaurace Radegast, Brno
18:00
13. St 13.12.2017 Šilingrák Team Brno Yellow fish Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
13. Čt 14.12.2017 GLG Velešovice Old Boys Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
13. Čt 14.12.2017 Darts klub Nouzka Vyškov Borci Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
13. Čt 14.12.2017 Juniorky Brno Wolf gang Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
13. Čt 14.12.2017 Trimetal Brno Rakol Brno Restaurace Turbína, Brno
18:00
14. St 3.1.2018 Borci Brno Šilingrák Team Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
14. Čt 4.1.2018 Yellow fish Brno GLG Velešovice Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
14. Čt 4.1.2018 Rakol Brno Darts klub Nouzka Vyškov Pivnice U Ričího, Brno
18:00
14. Čt 4.1.2018 Wolf gang Brno Trimetal Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
14. Čt 4.1.2018 Old Boys Brno Juniorky Brno Restaurace Radegast, Brno
18:00
15. St 10.1.2018 Šilingrák Team Brno Rakol Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
15. Čt 11.1.2018 Yellow fish Brno Old Boys Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
15. Čt 11.1.2018 GLG Velešovice Borci Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
15. Čt 11.1.2018 Trimetal Brno Juniorky Brno Restaurace Turbína, Brno
18:00
15. Čt 11.1.2018 Darts klub Nouzka Vyškov Wolf gang Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
16. St 17.1.2018 Borci Brno Yellow fish Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
16. Čt 18.1.2018 Rakol Brno GLG Velešovice Pivnice U Ričího, Brno
18:00
16. Čt 18.1.2018 Wolf gang Brno Šilingrák Team Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
16. Čt 18.1.2018 Juniorky Brno Darts klub Nouzka Vyškov Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
16. Čt 18.1.2018 Old Boys Brno Trimetal Brno Restaurace Radegast, Brno
18:00
17. St 24.1.2018 Borci Brno Old Boys Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
17. St 24.1.2018 Šilingrák Team Brno Juniorky Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
17. Čt 25.1.2018 Darts klub Nouzka Vyškov Trimetal Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
17. Čt 25.1.2018 GLG Velešovice Wolf gang Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
17. Čt 25.1.2018 Yellow fish Brno Rakol Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
18. Čt 1.2.2018 Rakol Brno Borci Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
18. Čt 1.2.2018 Wolf gang Brno Yellow fish Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
18. Čt 1.2.2018 Juniorky Brno GLG Velešovice Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
18. Čt 1.2.2018 Trimetal Brno Šilingrák Team Brno Restaurace Turbína, Brno
18:00
18. Čt 1.2.2018 Old Boys Brno Darts klub Nouzka Vyškov Restaurace Radegast, Brno
18:00

B liga Jmk
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Čt 28.9.2017 Zběsile a rychle Vyškov 12 : 6 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Club 2 V, Vyškov
18:00 Hynšt Petr 27 : 15 Jebáček Milan
1. Čt 28.9.2017 Horáčtí Habaneros Brno 2 : 16 Šilingrák Team Brno B Horácká krčma, Brno
18:00 Plchová Lenka 9 : 34 Nešpůrek Pavel
1. Čt 28.9.2017 Zámečtí páni Rebešovice 4 : 14 Psí Vojáci Bučovice Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00 Černý Radek 13 : 30 Novák Petr
1. Čt 28.9.2017 Snipers Brno 11 : 7 Rozruch Van Morrison Brno Rocky sport bar, Brno
18:00 Pejchal Petr 27 : 17 Zbořil Jiří
2. Čt 5.10.2017 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 7 : 11 Rozruch Van Morrison Brno Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00 Jebáček Lukáš 19 : 26 Zbořil Jiří
2. Čt 5.10.2017 Zběsile a rychle Vyškov 13 : 5 Horáčtí Habaneros Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Hynšt Petr 27 : 14 Plch František
2. Čt 5.10.2017 Psí Vojáci Bučovice 8 : 10 Snipers Brno Restaurace Kometa, Bučovice
18:00 Novák Petr 20 : 25 Pejchal Petr
2. Čt 5.10.2017 Šilingrák Team Brno B 13 : 5 Zámečtí páni Rebešovice Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Nešpůrek Pavel 28 : 13 Cupák Jan
3. Čt 12.10.2017 Rozruch Van Morrison Brno 7 : 11 Psí Vojáci Bučovice Rest.Van Morrison, Brno
18:00 Zbořil Jiří 17 : 23 Novák Petr
3. Čt 12.10.2017 Snipers Brno 12 : 6 Šilingrák Team Brno B Rocky sport bar, Brno
18:00 Pejchal Petr 27 : 14 Nešpůrek Pavel
3. Čt 12.10.2017 Zámečtí páni Rebešovice 7 : 11 Zběsile a rychle Vyškov Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00 Minařík Tomáš 16 : 28 Hynšt Petr
3. Čt 12.10.2017 Horáčtí Habaneros Brno 8 : 10 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Horácká krčma, Brno
18:00 Plch František 23 : 21 Jebáček Lukáš
4. Čt 19.10.2017 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Psí Vojáci Bučovice Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00
4. Čt 19.10.2017 Šilingrák Team Brno B Rozruch Van Morrison Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
4. Čt 19.10.2017 Horáčtí Habaneros Brno Zámečtí páni Rebešovice Horácká krčma, Brno
18:00
4. Čt 19.10.2017 Zběsile a rychle Vyškov Snipers Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
5. Čt 26.10.2017 Psí Vojáci Bučovice Šilingrák Team Brno B Restaurace Kometa, Bučovice
18:00
5. Čt 26.10.2017 Rozruch Van Morrison Brno Zběsile a rychle Vyškov Rest.Van Morrison, Brno
18:00
5. Čt 26.10.2017 Snipers Brno Horáčtí Habaneros Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
5. Čt 26.10.2017 Zámečtí páni Rebešovice To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00
6. Čt 2.11.2017 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Šilingrák Team Brno B Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00
6. Čt 2.11.2017 Zámečtí páni Rebešovice Snipers Brno Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00
6. Čt 2.11.2017 Horáčtí Habaneros Brno Rozruch Van Morrison Brno Horácká krčma, Brno
18:00
6. Čt 2.11.2017 Zběsile a rychle Vyškov Psí Vojáci Bučovice Club 2 V, Vyškov
18:00
7. Čt 9.11.2017 Šilingrák Team Brno B Zběsile a rychle Vyškov Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
7. Čt 9.11.2017 Psí Vojáci Bučovice Horáčtí Habaneros Brno Restaurace Kometa, Bučovice
18:00
7. Čt 9.11.2017 Rozruch Van Morrison Brno Zámečtí páni Rebešovice Rest.Van Morrison, Brno
18:00
7. Čt 9.11.2017 Snipers Brno To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Rocky sport bar, Brno
18:00
8. Čt 16.11.2017 Rozruch Van Morrison Brno Snipers Brno Rest.Van Morrison, Brno
18:00
8. Čt 16.11.2017 Psí Vojáci Bučovice Zámečtí páni Rebešovice Restaurace Kometa, Bučovice
18:00
8. Čt 16.11.2017 Šilingrák Team Brno B Horáčtí Habaneros Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
8. Čt 16.11.2017 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Zběsile a rychle Vyškov Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00
9. Čt 23.11.2017 Rozruch Van Morrison Brno To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Rest.Van Morrison, Brno
18:00
9. Čt 23.11.2017 Zámečtí páni Rebešovice Šilingrák Team Brno B Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00
9. Čt 23.11.2017 Snipers Brno Psí Vojáci Bučovice Rocky sport bar, Brno
18:00
9. Čt 23.11.2017 Horáčtí Habaneros Brno Zběsile a rychle Vyškov Horácká krčma, Brno
18:00
10. Čt 30.11.2017 Psí Vojáci Bučovice Rozruch Van Morrison Brno Restaurace Kometa, Bučovice
18:00
10. Čt 30.11.2017 Šilingrák Team Brno B Snipers Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
10. Čt 30.11.2017 Zběsile a rychle Vyškov Zámečtí páni Rebešovice Club 2 V, Vyškov
18:00
10. Čt 30.11.2017 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Horáčtí Habaneros Brno Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00
11. Čt 7.12.2017 Psí Vojáci Bučovice To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Restaurace Kometa, Bučovice
18:00
11. Čt 7.12.2017 Rozruch Van Morrison Brno Šilingrák Team Brno B Rest.Van Morrison, Brno
18:00
11. Čt 7.12.2017 Zámečtí páni Rebešovice Horáčtí Habaneros Brno Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00
11. Čt 7.12.2017 Snipers Brno Zběsile a rychle Vyškov Rocky sport bar, Brno
18:00
12. Čt 14.12.2017 Šilingrák Team Brno B Psí Vojáci Bučovice Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
12. Čt 14.12.2017 Zběsile a rychle Vyškov Rozruch Van Morrison Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
12. Čt 14.12.2017 Horáčtí Habaneros Brno Snipers Brno Horácká krčma, Brno
18:00
12. Čt 14.12.2017 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Zámečtí páni Rebešovice Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00
13. Čt 18.1.2018 Šilingrák Team Brno B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
13. Čt 18.1.2018 Snipers Brno Zámečtí páni Rebešovice Rocky sport bar, Brno
18:00
13. Čt 18.1.2018 Rozruch Van Morrison Brno Horáčtí Habaneros Brno Rest.Van Morrison, Brno
18:00
13. Čt 18.1.2018 Psí Vojáci Bučovice Zběsile a rychle Vyškov Restaurace Kometa, Bučovice
18:00
14. Čt 25.1.2018 Zběsile a rychle Vyškov Šilingrák Team Brno B Club 2 V, Vyškov
18:00
14. Čt 25.1.2018 Horáčtí Habaneros Brno Psí Vojáci Bučovice Horácká krčma, Brno
18:00
14. Čt 25.1.2018 Zámečtí páni Rebešovice Rozruch Van Morrison Brno Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00
14. Čt 25.1.2018 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Snipers Brno Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00

C liga Jmk
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. St 27.9.2017 Tagenti 007 Brno 6 : 12 Frogs Žabčice Rest. Doma, Brno
18:00 Čapek Jakub 15 : 27 Mráz Hanuš
1. Čt 28.9.2017 DC Raptors Brankovice 10 : 9 Grácie Brno Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00 Procházka Aleš 21 : 21 Chudá Martina
1. Čt 28.9.2017 Rychlé šípy Rajhrad 8 : 10 Real Pepíno Brno Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad
18:00 Mlčoch Ondřej 20 : 24 Matuška Miroslav
1. Čt 28.9.2017 Darts Hodějice 12 : 6 Komárov Brno Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00 Cigánek Patrik 29 : 17 Slavík Jiří
2. St 4.10.2017 Komárov Brno 7 : 11 DC Raptors Brankovice Rest. U Mikešů, Brno
18:00 Uma Jan 15 : 26 Bonczek Martin
2. St 4.10.2017 Real Pepíno Brno 3 : 15 Darts Hodějice Bowling Pepíno, Brno
18:00 Matuška Miroslav 12 : 33 Cigánek Adam
2. St 4.10.2017 Grácie Brno 10 : 8 Tagenti 007 Brno Restaurace Turbína, Brno
18:00 Chudá Martina 23 : 21 Čapek Jakub
2. Čt 5.10.2017 Frogs Žabčice 10 : 8 Rychlé šípy Rajhrad Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00 Mráz Hanuš 25 : 19 Mlčoch Ondřej
3. St 11.10.2017 Komárov Brno 7 : 11 Real Pepíno Brno Rest. U Mikešů, Brno
18:00 Slavík Jiří 19 : 28 Matuška Miroslav
3. Čt 12.10.2017 Darts Hodějice 8 : 10 Frogs Žabčice Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00 Cigánek Patrik 20 : 22 Mráz Hanuš
3. Čt 12.10.2017 DC Raptors Brankovice 14 : 4 Tagenti 007 Brno Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00 Majerčák Marian 30 : 12 Čapek Jakub
4. St 18.10.2017 Real Pepíno Brno DC Raptors Brankovice Bowling Pepíno, Brno
18:00
4. St 18.10.2017 Tagenti 007 Brno Rychlé šípy Rajhrad Rest. Doma, Brno
18:00
4. St 18.10.2017 Grácie Brno Darts Hodějice Restaurace Turbína, Brno
18:00
4. Čt 19.10.2017 Frogs Žabčice Komárov Brno Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00
3. 20.10.2017 Rychlé šípy Rajhrad Grácie Brno Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad
18:00
5. St 25.10.2017 Real Pepíno Brno Frogs Žabčice Bowling Pepíno, Brno
18:00
5. St 25.10.2017 Komárov Brno Grácie Brno Rest. U Mikešů, Brno
18:00
5. Čt 26.10.2017 Darts Hodějice Tagenti 007 Brno Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00
5. Čt 26.10.2017 DC Raptors Brankovice Rychlé šípy Rajhrad Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00
6. St 1.11.2017 Tagenti 007 Brno Komárov Brno Rest. Doma, Brno
18:00
6. St 1.11.2017 Grácie Brno Real Pepíno Brno Restaurace Turbína, Brno
18:00
6. Čt 2.11.2017 Frogs Žabčice DC Raptors Brankovice Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00
6. Čt 2.11.2017 Rychlé šípy Rajhrad Darts Hodějice Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad
18:00
7. St 8.11.2017 Real Pepíno Brno Tagenti 007 Brno Bowling Pepíno, Brno
18:00
7. St 8.11.2017 Komárov Brno Rychlé šípy Rajhrad Rest. U Mikešů, Brno
18:00
7. Čt 9.11.2017 Frogs Žabčice Grácie Brno Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00
7. Čt 9.11.2017 DC Raptors Brankovice Darts Hodějice Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00
8. St 15.11.2017 Komárov Brno Darts Hodějice Rest. U Mikešů, Brno
18:00
8. St 15.11.2017 Real Pepíno Brno Rychlé šípy Rajhrad Bowling Pepíno, Brno
18:00
8. St 15.11.2017 Grácie Brno DC Raptors Brankovice Restaurace Turbína, Brno
18:00
8. Čt 16.11.2017 Frogs Žabčice Tagenti 007 Brno Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00
9. St 22.11.2017 Tagenti 007 Brno Grácie Brno Rest. Doma, Brno
18:00
9. Čt 23.11.2017 DC Raptors Brankovice Komárov Brno Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00
9. Čt 23.11.2017 Rychlé šípy Rajhrad Frogs Žabčice Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad
18:00
9. Čt 23.11.2017 Darts Hodějice Real Pepíno Brno Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00
10. St 29.11.2017 Real Pepíno Brno Komárov Brno Bowling Pepíno, Brno
18:00
10. St 29.11.2017 Grácie Brno Rychlé šípy Rajhrad Restaurace Turbína, Brno
18:00
10. St 29.11.2017 Tagenti 007 Brno DC Raptors Brankovice Rest. Doma, Brno
18:00
10. Čt 30.11.2017 Frogs Žabčice Darts Hodějice Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00
11. St 6.12.2017 Komárov Brno Frogs Žabčice Rest. U Mikešů, Brno
18:00
11. Čt 7.12.2017 DC Raptors Brankovice Real Pepíno Brno Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00
11. Čt 7.12.2017 Rychlé šípy Rajhrad Tagenti 007 Brno Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad
18:00
11. Čt 7.12.2017 Darts Hodějice Grácie Brno Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00
12. St 13.12.2017 Tagenti 007 Brno Darts Hodějice Rest. Doma, Brno
18:00
12. St 13.12.2017 Grácie Brno Komárov Brno Restaurace Turbína, Brno
18:00
12. Čt 14.12.2017 Rychlé šípy Rajhrad DC Raptors Brankovice Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad
18:00
12. Čt 14.12.2017 Frogs Žabčice Real Pepíno Brno Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00
13. St 17.1.2018 Komárov Brno Tagenti 007 Brno Rest. U Mikešů, Brno
18:00
13. St 17.1.2018 Real Pepíno Brno Grácie Brno Bowling Pepíno, Brno
18:00
13. Čt 18.1.2018 DC Raptors Brankovice Frogs Žabčice Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00
13. Čt 18.1.2018 Darts Hodějice Rychlé šípy Rajhrad Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00
14. St 24.1.2018 Grácie Brno Frogs Žabčice Restaurace Turbína, Brno
18:00
14. St 24.1.2018 Tagenti 007 Brno Real Pepíno Brno Rest. Doma, Brno
18:00
14. Čt 25.1.2018 Rychlé šípy Rajhrad Komárov Brno Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad
18:00
14. Čt 25.1.2018 Darts Hodějice DC Raptors Brankovice Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00

D liga Jmk
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. St 27.9.2017 1.ŠK U Všech svatých 5 : 13 UDO Holštejn Rest.U Všech svatých, Brno
18:00 Knap Karel 16 : 29 Hudec Pavel
1. St 27.9.2017 Skurut Hai Brno 5 : 13 Rocky bar Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Macháň Vladislav 15 : 28 Soukal Jiří
1. Čt 28.9.2017 Pardálové Brno 13 : 5 Tichý řev Modřice Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Nádeníček František 29 : 13 Přibyl Pavel
1. Čt 28.9.2017 2. Outsiders Brno 13 : 5 DC Lišáci Brno Brno - JR club, Brno
18:00 Lička Pavel 27 : 14 Kocourek Jakub
2. St 4.10.2017 DC Lišáci Brno 3 : 15 Pardálové Brno Rocky sport bar, Brno
18:00 Kocourek Jakub 11 : 32 Nádeníček František
2. Čt 5.10.2017 Rocky bar Brno 14 : 4 UDO Holštejn Rocky sport bar, Brno
18:00 Soukal Jiří 30 : 13 Hudec Pavel
2. Čt 5.10.2017 Tichý řev Modřice 15 : 3 1.ŠK U Všech svatých Rest. Na sokolovně, Brno
18:00 Přibyl Pavel 33 : 11 Knap Karel
2. Čt 5.10.2017 Skurut Hai Brno 4 : 14 2. Outsiders Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Macháň Vladislav 13 : 32 Kovář Radek
3. Čt 12.10.2017 UDO Holštejn 5 : 13 Tichý řev Modřice Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn
18:00 Hudec Pavel 15 : 29 Přibyl Pavel
3. Čt 12.10.2017 1.ŠK U Všech svatých 5 : 13 DC Lišáci Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00 Knap Karel 12 : 30 Kocourek Jakub
3. Čt 12.10.2017 Pardálové Brno 15 : 3 Skurut Hai Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Nádeníček František 32 : 9 Macháň Vladislav
3. Čt 12.10.2017 2. Outsiders Brno 7 : 11 Rocky bar Brno Brno - JR club, Brno
18:00 Kovář Radek 19 : 27 Soukal Jiří
4. St 18.10.2017 DC Lišáci Brno UDO Holštejn Rocky sport bar, Brno
18:00
4. Čt 19.10.2017 Rocky bar Brno Tichý řev Modřice Rocky sport bar, Brno
18:00
4. Čt 19.10.2017 2. Outsiders Brno Pardálové Brno Brno - JR club, Brno
18:00
4. Čt 19.10.2017 Skurut Hai Brno 1.ŠK U Všech svatých Pivnice U Ričího, Brno
18:00
5. St 25.10.2017 Pardálové Brno Rocky bar Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
5. Čt 26.10.2017 Tichý řev Modřice DC Lišáci Brno Rest. Na sokolovně, Brno
18:00
5. Čt 26.10.2017 UDO Holštejn Skurut Hai Brno Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn
18:00
5. Čt 26.10.2017 1.ŠK U Všech svatých 2. Outsiders Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00
6. Čt 2.11.2017 Rocky bar Brno DC Lišáci Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
6. Čt 2.11.2017 Pardálové Brno 1.ŠK U Všech svatých Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
6. Čt 2.11.2017 2. Outsiders Brno UDO Holštejn Brno - JR club, Brno
18:00
6. Čt 2.11.2017 Skurut Hai Brno Tichý řev Modřice Pivnice U Ričího, Brno
18:00
7. St 8.11.2017 DC Lišáci Brno Skurut Hai Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
7. Čt 9.11.2017 Tichý řev Modřice 2. Outsiders Brno Rest. Na sokolovně, Brno
18:00
7. Čt 9.11.2017 UDO Holštejn Pardálové Brno Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn
18:00
7. Čt 9.11.2017 1.ŠK U Všech svatých Rocky bar Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00
8. St 15.11.2017 DC Lišáci Brno 2. Outsiders Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
8. Čt 16.11.2017 UDO Holštejn 1.ŠK U Všech svatých Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn
18:00
8. Čt 16.11.2017 Tichý řev Modřice Pardálové Brno Rest. Na sokolovně, Brno
18:00
8. Čt 16.11.2017 Rocky bar Brno Skurut Hai Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
9. Čt 23.11.2017 UDO Holštejn Rocky bar Brno Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn
18:00
9. Čt 23.11.2017 Pardálové Brno DC Lišáci Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
9. Čt 23.11.2017 1.ŠK U Všech svatých Tichý řev Modřice Rest.U Všech svatých, Brno
18:00
9. Čt 23.11.2017 2. Outsiders Brno Skurut Hai Brno Brno - JR club, Brno
18:00
10. St 29.11.2017 DC Lišáci Brno 1.ŠK U Všech svatých Rocky sport bar, Brno
18:00
10. Čt 30.11.2017 Tichý řev Modřice UDO Holštejn Rest. Na sokolovně, Brno
18:00
10. Čt 30.11.2017 Skurut Hai Brno Pardálové Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
10. Čt 30.11.2017 Rocky bar Brno 2. Outsiders Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
11. St 6.12.2017 1.ŠK U Všech svatých Skurut Hai Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00
11. Čt 7.12.2017 Tichý řev Modřice Rocky bar Brno Rest. Na sokolovně, Brno
18:00
11. Čt 7.12.2017 UDO Holštejn DC Lišáci Brno Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn
18:00
11. Čt 7.12.2017 Pardálové Brno 2. Outsiders Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
12. St 13.12.2017 DC Lišáci Brno Tichý řev Modřice Rocky sport bar, Brno
18:00
12. Čt 14.12.2017 Skurut Hai Brno UDO Holštejn Pivnice U Ričího, Brno
18:00
12. Čt 14.12.2017 2. Outsiders Brno 1.ŠK U Všech svatých Brno - JR club, Brno
18:00
12. Čt 14.12.2017 Rocky bar Brno Pardálové Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
13. St 17.1.2018 DC Lišáci Brno Rocky bar Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
13. Čt 18.1.2018 1.ŠK U Všech svatých Pardálové Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00
13. Čt 18.1.2018 UDO Holštejn 2. Outsiders Brno Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn
18:00
13. Čt 18.1.2018 Tichý řev Modřice Skurut Hai Brno Rest. Na sokolovně, Brno
18:00
14. Čt 25.1.2018 Skurut Hai Brno DC Lišáci Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
14. Čt 25.1.2018 2. Outsiders Brno Tichý řev Modřice Brno - JR club, Brno
18:00
14. Čt 25.1.2018 Pardálové Brno UDO Holštejn Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
14. Čt 25.1.2018 Rocky bar Brno 1.ŠK U Všech svatých Rocky sport bar, Brno
18:00

E liga Jmk
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Po 18.9.2017 Star team by Laso 8 : 10 DC Bufál Brno Restaurace U lasa, Brno
18:00 Šenkyříková Dana 20 : 22 Kratochvíl Pavel
1. St 20.9.2017 Puboši Brno 12 : 6 Letka Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Lang Richard 29 : 19 Nesnídal Petr
1. Čt 21.9.2017 Šilingrák team Brno C 8 : 10 Darts Club 2 V Vyškov Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Benda Zbyněk 23 : 25 Čvančara Jiří
1. Čt 21.9.2017 DC Štěstí Brno 6 : 12 Desperados Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00 Mičkal Jiří 16 : 28 Škoda Dalibor
2. Po 25.9.2017 Letka Brno 4 : 14 DC Štěstí Brno Restaurace Turbína, Brno
18:00 Nesnídal Petr 14 : 31 Mičkal Jiří
2. Po 25.9.2017 Darts Club 2 V Vyškov 12 : 6 DC Bufál Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Skaličanová Krystína 26 : 18 Kratochvíl Pavel
2. Út 26.9.2017 Šilingrák team Brno C 10 : 8 Puboši Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Benda Zbyněk 26 : 20 Florian Roman
2. Čt 28.9.2017 Kénik Brno 12 : 6 Star team by Laso Rest.U Všech svatých, Brno
18:00 Kolblová Zdena 28 : 17 Vejmělek Jan
3. St 4.10.2017 Puboši Brno 10 : 9 Darts Club 2 V Vyškov Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Kučera Miroslav 26 : 23 Skaličanová Krystína
3. Čt 5.10.2017 DC Štěstí Brno 10 : 8 Šilingrák team Brno C Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00 Mičkal Jiří 22 : 20 Benda Zbyněk
3. Čt 5.10.2017 Star team by Laso 3 : 15 Desperados Brno Restaurace U lasa, Brno
18:00 Balej Josef 12 : 31 Škoda Dalibor
3. Čt 5.10.2017 DC Bufál Brno 8 : 10 Kénik Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00 Stix Karel 20 : 25 Kolblová Zdena
4. St 11.10.2017 Puboši Brno 6 : 12 DC Štěstí Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Lang Richard 21 : 26 Mičkal Jiří
4. Čt 12.10.2017 Desperados Brno 10 : 8 DC Bufál Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00 Augustýn Jiří 25 : 19 Kratochvíl Pavel
4. Čt 12.10.2017 Letka Brno 8 : 10 Star team by Laso Restaurace Turbína, Brno
18:00 Nesnídal Petr 20 : 23 Šenkyříková Dana
4. Čt 12.10.2017 Darts Club 2 V Vyškov 10 : 9 Kénik Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Skaličanová Krystína 26 : 21 Kolblová Zdena
5. Čt 19.10.2017 DC Štěstí Brno Darts Club 2 V Vyškov Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
5. Čt 19.10.2017 Star team by Laso Šilingrák team Brno C Restaurace U lasa, Brno
18:00
5. Čt 19.10.2017 DC Bufál Brno Letka Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
5. Čt 19.10.2017 Kénik Brno Desperados Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00
6. Út 24.10.2017 Šilingrák team Brno C DC Bufál Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
6. St 25.10.2017 Puboši Brno Star team by Laso Pivnice U Ričího, Brno
18:00
6. Čt 26.10.2017 Letka Brno Kénik Brno Restaurace Turbína, Brno
18:00
6. Čt 26.10.2017 Darts Club 2 V Vyškov Desperados Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
7. Čt 2.11.2017 Star team by Laso DC Štěstí Brno Restaurace U lasa, Brno
18:00
7. Čt 2.11.2017 DC Bufál Brno Puboši Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
7. Čt 2.11.2017 Kénik Brno Šilingrák team Brno C Rest.U Všech svatých, Brno
18:00
7. Čt 2.11.2017 Desperados Brno Letka Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
8. Út 7.11.2017 Šilingrák team Brno C Desperados Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
8. St 8.11.2017 Puboši Brno Kénik Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
8. Čt 9.11.2017 DC Štěstí Brno DC Bufál Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
8. Čt 9.11.2017 Darts Club 2 V Vyškov Letka Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
9. Čt 16.11.2017 Star team by Laso Darts Club 2 V Vyškov Restaurace U lasa, Brno
18:00
9. Čt 16.11.2017 Kénik Brno DC Štěstí Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00
9. Čt 16.11.2017 Desperados Brno Puboši Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
9. Čt 16.11.2017 Letka Brno Šilingrák team Brno C Restaurace Turbína, Brno
18:00
10. Po 20.11.2017 DC Bufál Brno Star team by Laso Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
10. Čt 23.11.2017 Darts Club 2 V Vyškov Šilingrák team Brno C Club 2 V, Vyškov
18:00
10. Čt 23.11.2017 Letka Brno Puboši Brno Restaurace Turbína, Brno
18:00
10. Čt 23.11.2017 Desperados Brno DC Štěstí Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
11. St 29.11.2017 Puboši Brno Šilingrák team Brno C Pivnice U Ričího, Brno
18:00
11. Čt 30.11.2017 Star team by Laso Kénik Brno Restaurace U lasa, Brno
18:00
11. Čt 30.11.2017 DC Štěstí Brno Letka Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
11. Čt 30.11.2017 DC Bufál Brno Darts Club 2 V Vyškov Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
12. Út 5.12.2017 Šilingrák team Brno C DC Štěstí Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
12. Čt 7.12.2017 Darts Club 2 V Vyškov Puboši Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
12. Čt 7.12.2017 Desperados Brno Star team by Laso Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
12. Čt 7.12.2017 Kénik Brno DC Bufál Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00
13. Čt 14.12.2017 DC Štěstí Brno Puboši Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
13. Čt 14.12.2017 DC Bufál Brno Desperados Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
13. Čt 14.12.2017 Star team by Laso Letka Brno Restaurace U lasa, Brno
18:00
13. Čt 14.12.2017 Kénik Brno Darts Club 2 V Vyškov Rest.U Všech svatých, Brno
18:00
14. Út 2.1.2018 Šilingrák team Brno C Star team by Laso Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
14. Čt 4.1.2018 Darts Club 2 V Vyškov DC Štěstí Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
14. Čt 4.1.2018 Letka Brno DC Bufál Brno Restaurace Turbína, Brno
18:00
14. Čt 4.1.2018 Desperados Brno Kénik Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
15. Čt 11.1.2018 DC Bufál Brno Šilingrák team Brno C Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
15. Čt 11.1.2018 Star team by Laso Puboši Brno Restaurace U lasa, Brno
18:00
15. Čt 11.1.2018 Kénik Brno Letka Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00
15. Čt 11.1.2018 Desperados Brno Darts Club 2 V Vyškov Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
16. Út 16.1.2018 Šilingrák team Brno C Kénik Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
16. St 17.1.2018 Puboši Brno DC Bufál Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
16. Čt 18.1.2018 DC Štěstí Brno Star team by Laso Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
16. Čt 18.1.2018 Letka Brno Desperados Brno Restaurace Turbína, Brno
18:00
17. Čt 25.1.2018 Desperados Brno Šilingrák team Brno C Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
17. Čt 25.1.2018 Kénik Brno Puboši Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00
17. Čt 25.1.2018 DC Bufál Brno DC Štěstí Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
17. Čt 25.1.2018 Letka Brno Darts Club 2 V Vyškov Restaurace Turbína, Brno
18:00
18. Út 30.1.2018 Šilingrák team Brno C Letka Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
18. St 31.1.2018 Puboši Brno Desperados Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
18. Čt 1.2.2018 Darts Club 2 V Vyškov Star team by Laso Club 2 V, Vyškov
18:00
18. Čt 1.2.2018 DC Štěstí Brno Kénik Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 02:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 02:20:39