Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj A > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
extrA liga Jmk
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Čt 21.9.2017 Darts klub Nouzka Vyškov 11 : 7 Šilingrák Team Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Popelka Marek 26 : 18 Barnek Roman
1. Čt 21.9.2017 Trimetal Brno 10 : 8 GLG Velešovice Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Jochová Ingrid 24 : 20 Hýzl Zbyněk
1. Čt 21.9.2017 Juniorky Brno 7 : 11 Yellow fish Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Staněk Otakar 22 : 26 Adametz Tomáš
1. Čt 21.9.2017 Wolf gang Brno 8 : 10 Borci Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00 Kaláb Michal 21 : 23 Stix Jiří
1. Čt 21.9.2017 Rakol Brno 10 : 9 Old Boys Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Dokoupil Karel 24 : 24 Cepek Petr
2. St 27.9.2017 Borci Brno 7 : 11 Juniorky Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00 Stix Jiří 18 : 26 Staněk Otakar
2. Čt 28.9.2017 Old Boys Brno 4 : 14 Šilingrák Team Brno Restaurace Radegast, Brno
18:00 Cepek Petr 12 : 30 Opletal Petr
2. Čt 28.9.2017 Yellow fish Brno 4 : 14 Trimetal Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00 Adametz Tomáš 10 : 30 Jochová Ingrid
2. Čt 28.9.2017 Rakol Brno 14 : 4 Wolf gang Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Staňek Rudolf 29 : 12 Jizerský Pavel
3. St 4.10.2017 Šilingrák Team Brno 16 : 2 GLG Velešovice Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Barnek Roman 34 : 5 Kvasnička Roman
3. Čt 5.10.2017 Darts klub Nouzka Vyškov 10 : 8 Yellow fish Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Popelka Marek 23 : 21 Adametz Tomáš
3. Čt 5.10.2017 Trimetal Brno 13 : 5 Borci Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Balej Josef 28 : 15 Stix Jiří
3. Čt 5.10.2017 Juniorky Brno 6 : 12 Rakol Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Staněk Otakar 17 : 24 Dokoupil Karel
3. Čt 5.10.2017 Wolf gang Brno 4 : 14 Old Boys Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00 Kaláb Michal 16 : 30 Cepek Petr
4. St 11.10.2017 Borci Brno 0 : 18 Darts klub Nouzka Vyškov Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00 Stix Jiří 5 : 36 Popelka Marek
4. Čt 12.10.2017 Old Boys Brno 7 : 11 GLG Velešovice Restaurace Radegast, Brno
18:00 Cepek Petr 19 : 26 Hýzl Zbyněk
4. Čt 12.10.2017 Yellow fish Brno 4 : 14 Šilingrák Team Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00 Adametz Tomáš 13 : 30 Barnek Roman
4. Čt 12.10.2017 Wolf gang Brno 4 : 14 Juniorky Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00 Kaláb Michal 14 : 31 Staněk Otakar
4. St 18.10.2017 Rakol Brno 10 : 9 Trimetal Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Staňek Rudolf 25 : 23 Jochová Ingrid
5. St 18.10.2017 Šilingrák Team Brno 17 : 1 Borci Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Barnek Roman 35 : 9 Stix Jiří
5. Čt 19.10.2017 GLG Velešovice 12 : 6 Yellow fish Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00 Kaláb Zdeněk 26 : 18 Adametz Tomáš
5. Čt 19.10.2017 Darts klub Nouzka Vyškov 8 : 10 Rakol Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Popelka Marek 19 : 26 Staňek Rudolf
5. Čt 19.10.2017 Trimetal Brno 13 : 5 Wolf gang Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Jochová Ingrid 29 : 13 Kaláb Michal
5. Čt 19.10.2017 Juniorky Brno 10 : 8 Old Boys Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Staněk Otakar 25 : 21 Cepek Petr
6. St 25.10.2017 Borci Brno 6 : 12 GLG Velešovice Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00 Stix Jiří 18 : 26 Kaláb Zdeněk
6. Čt 26.10.2017 Old Boys Brno 16 : 2 Yellow fish Brno Restaurace Radegast, Brno
18:00 Cepek Petr 33 : 10 Adametz Tomáš
6. Čt 26.10.2017 Juniorky Brno 11 : 7 Trimetal Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Staněk Otakar 28 : 19 Jochová Ingrid
6. Čt 26.10.2017 Wolf gang Brno 4 : 14 Darts klub Nouzka Vyškov Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00 Kaláb Michal 14 : 29 Popelka Marek
6. Čt 26.10.2017 Rakol Brno 3 : 15 Šilingrák Team Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Dokoupil Karel 15 : 31 Fridrich David
7. St 1.11.2017 Šilingrák Team Brno 16 : 2 Wolf gang Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Barnek Roman 34 : 8 Kaláb Michal
7. Čt 2.11.2017 Yellow fish Brno 11 : 7 Borci Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00 Adametz Tomáš 25 : 22 Stix Jiří
7. Čt 2.11.2017 GLG Velešovice 9 : 10 Rakol Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00 Kvasnička Roman 22 : 23 Dokoupil Karel
7. Čt 2.11.2017 Darts klub Nouzka Vyškov 10 : 8 Juniorky Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Popelka Marek 24 : 21 Staněk Otakar
7. Čt 2.11.2017 Trimetal Brno 2 : 16 Old Boys Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Jochová Ingrid 8 : 33 Cepek Petr
2. Ne 5.11.2017 GLG Velešovice 10 : 8 Darts klub Nouzka Vyškov Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00 Kavan Jaroslav 24 : 24 Popelka Marek
8. Čt 9.11.2017 Trimetal Brno 10 : 8 Darts klub Nouzka Vyškov Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Jochová Ingrid 24 : 22 Popelka Marek
8. Čt 9.11.2017 Juniorky Brno 10 : 8 Šilingrák Team Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Staněk Otakar 24 : 22 Barnek Roman
8. Čt 9.11.2017 Wolf gang Brno 4 : 14 GLG Velešovice Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00 Kaláb Michal 14 : 30 Kaláb Zdeněk
8. Čt 9.11.2017 Rakol Brno 15 : 3 Yellow fish Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Staňek Rudolf 31 : 8 Adametz Tomáš
9. St 15.11.2017 Borci Brno 2 : 16 Rakol Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00 Stix Jiří 6 : 33 Dokoupil Karel
9. Čt 16.11.2017 Yellow fish Brno 10 : 8 Wolf gang Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00 Adametz Tomáš 23 : 21 Kaláb Michal
9. Čt 16.11.2017 GLG Velešovice 11 : 7 Juniorky Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00 Kaláb Zdeněk 26 : 19 Staněk Otakar
9. Po 20.11.2017 Šilingrák Team Brno 14 : 4 Trimetal Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Barnek Roman 29 : 13 Jochová Ingrid
10. Út 21.11.2017 Borci Brno 10 : 8 Wolf gang Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00 Stix Jiří 23 : 20 Kaláb Michal
10. St 22.11.2017 Šilingrák Team Brno 12 : 6 Darts klub Nouzka Vyškov Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Fridrich David 30 : 16 Popelka Marek
10. Čt 23.11.2017 GLG Velešovice 6 : 12 Trimetal Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00 Kaláb Zdeněk 17 : 24 Willmann Miloš
10. Čt 23.11.2017 Yellow fish Brno 9 : 10 Juniorky Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00 Adametz Tomáš 22 : 24 Staněk Otakar
10. Čt 23.11.2017 Old Boys Brno 11 : 7 Rakol Brno Restaurace Radegast, Brno
18:00 Cepek Petr 26 : 21 Staňek Rudolf
9. Út 28.11.2017 Darts klub Nouzka Vyškov 15 : 3 Old Boys Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Popelka Marek 32 : 14 Cepek Petr
11. St 29.11.2017 Šilingrák Team Brno 11 : 7 Old Boys Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Fridrich David 25 : 18 Cepek Petr
11. Čt 30.11.2017 Juniorky Brno 14 : 4 Borci Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Staněk Otakar 32 : 14 Stix Jiří
11. Čt 30.11.2017 Darts klub Nouzka Vyškov 9 : 10 GLG Velešovice Club 2 V, Vyškov
18:00 Popelka Marek 24 : 25 Kaláb Zdeněk
11. Čt 30.11.2017 Wolf gang Brno 2 : 16 Rakol Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00 Kaláb Michal 6 : 33 Staňek Rudolf
11. Út 5.12.2017 Trimetal Brno 12 : 6 Yellow fish Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Balej Josef 28 : 17 Adametz Tomáš
12. St 6.12.2017 Borci Brno 11 : 7 Trimetal Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00 Stix Jiří 24 : 22 Jochová Ingrid
12. Čt 7.12.2017 GLG Velešovice 6 : 12 Šilingrák Team Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00 Kavan Jaroslav 18 : 26 Barnek Roman
12. Čt 7.12.2017 Yellow fish Brno 4 : 14 Darts klub Nouzka Vyškov Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00 Adametz Tomáš 17 : 29 Popelka Marek
12. Čt 7.12.2017 Rakol Brno 12 : 6 Juniorky Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Dokoupil Karel 25 : 17 Staněk Otakar
13. St 13.12.2017 Šilingrák Team Brno 18 : 0 Yellow fish Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Barnek Roman 36 : 0
13. Čt 14.12.2017 Darts klub Nouzka Vyškov 11 : 7 Borci Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Popelka Marek 26 : 15 Ďurečka Michal
13. Čt 14.12.2017 Trimetal Brno 8 : 10 Rakol Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Jochová Ingrid 21 : 25 Dokoupil Karel
8. Ne 31.12.2017 Old Boys Brno 0 : 18 Borci Brno Restaurace Radegast, Brno
18:00 0 : 36
14. St 3.1.2018 Borci Brno Šilingrák Team Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
14. Čt 4.1.2018 Yellow fish Brno GLG Velešovice Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
14. Čt 4.1.2018 Rakol Brno Darts klub Nouzka Vyškov Pivnice U Ričího, Brno
18:00
14. Čt 4.1.2018 Wolf gang Brno Trimetal Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
14. Čt 4.1.2018 Old Boys Brno Juniorky Brno Restaurace Radegast, Brno
18:00
12. Út 9.1.2018 Old Boys Brno Wolf gang Brno Restaurace Radegast, Brno
18:00
15. St 10.1.2018 Šilingrák Team Brno Rakol Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
15. Čt 11.1.2018 Yellow fish Brno Old Boys Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
15. Čt 11.1.2018 GLG Velešovice Borci Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
15. Čt 11.1.2018 Trimetal Brno Juniorky Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
15. Čt 11.1.2018 Darts klub Nouzka Vyškov Wolf gang Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
13. Út 16.1.2018 GLG Velešovice Old Boys Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
13. Út 16.1.2018 Juniorky Brno Wolf gang Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
16. St 17.1.2018 Borci Brno Yellow fish Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
16. Čt 18.1.2018 Rakol Brno GLG Velešovice Pivnice U Ričího, Brno
18:00
16. Čt 18.1.2018 Wolf gang Brno Šilingrák Team Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
16. Čt 18.1.2018 Juniorky Brno Darts klub Nouzka Vyškov Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
16. Čt 18.1.2018 Old Boys Brno Trimetal Brno Restaurace Radegast, Brno
18:00
17. St 24.1.2018 Borci Brno Old Boys Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
17. St 24.1.2018 Šilingrák Team Brno Juniorky Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
17. Čt 25.1.2018 Darts klub Nouzka Vyškov Trimetal Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
17. Čt 25.1.2018 GLG Velešovice Wolf gang Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
17. Čt 25.1.2018 Yellow fish Brno Rakol Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
18. Čt 1.2.2018 Rakol Brno Borci Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
18. Čt 1.2.2018 Wolf gang Brno Yellow fish Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
18. Čt 1.2.2018 Juniorky Brno GLG Velešovice Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
18. Čt 1.2.2018 Trimetal Brno Šilingrák Team Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
18. Čt 1.2.2018 Old Boys Brno Darts klub Nouzka Vyškov Restaurace Radegast, Brno
18:00

B liga Jmk
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Čt 28.9.2017 Zběsile a rychle Vyškov 12 : 6 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Club 2 V, Vyškov
18:00 Hynšt Petr 27 : 15 Jebáček Milan
1. Čt 28.9.2017 Horáčtí Habaneros Brno 2 : 16 Šilingrák Team Brno B Horácká krčma, Brno
18:00 Plchová Lenka 9 : 34 Nešpůrek Pavel
1. Čt 28.9.2017 Zámečtí páni Rebešovice 4 : 14 Psí Vojáci Bučovice Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00 Černý Radek 13 : 30 Novák Petr
1. Čt 28.9.2017 Snipers Brno 11 : 7 Rozruch Van Morrison Brno Rocky sport bar, Brno
18:00 Pejchal Petr 27 : 17 Zbořil Jiří
2. Čt 5.10.2017 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 7 : 11 Rozruch Van Morrison Brno Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00 Jebáček Lukáš 19 : 26 Zbořil Jiří
2. Čt 5.10.2017 Zběsile a rychle Vyškov 13 : 5 Horáčtí Habaneros Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Hynšt Petr 27 : 14 Plch František
2. Čt 5.10.2017 Psí Vojáci Bučovice 8 : 10 Snipers Brno Restaurace Kometa, Bučovice
18:00 Novák Petr 20 : 25 Pejchal Petr
2. Čt 5.10.2017 Šilingrák Team Brno B 13 : 5 Zámečtí páni Rebešovice Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Nešpůrek Pavel 28 : 13 Cupák Jan
3. Čt 12.10.2017 Rozruch Van Morrison Brno 7 : 11 Psí Vojáci Bučovice Rest.Van Morrison, Brno
18:00 Zbořil Jiří 17 : 23 Novák Petr
3. Čt 12.10.2017 Snipers Brno 12 : 6 Šilingrák Team Brno B Rocky sport bar, Brno
18:00 Pejchal Petr 27 : 14 Nešpůrek Pavel
3. Čt 12.10.2017 Zámečtí páni Rebešovice 7 : 11 Zběsile a rychle Vyškov Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00 Minařík Tomáš 16 : 28 Hynšt Petr
3. Čt 12.10.2017 Horáčtí Habaneros Brno 8 : 10 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Horácká krčma, Brno
18:00 Plch František 23 : 21 Jebáček Lukáš
4. Čt 19.10.2017 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 14 : 4 Psí Vojáci Bučovice Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00 Jebáček Lukáš 30 : 15 Novák Petr
4. Čt 19.10.2017 Šilingrák Team Brno B 10 : 8 Rozruch Van Morrison Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Nešpůrek Pavel 27 : 19 Zbořil Jiří
4. Čt 19.10.2017 Horáčtí Habaneros Brno 8 : 10 Zámečtí páni Rebešovice Horácká krčma, Brno
18:00 Plch František 20 : 22 Černý Libor
4. Čt 19.10.2017 Zběsile a rychle Vyškov 9 : 10 Snipers Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Hynšt Petr 23 : 21 Pejchal Petr
5. Čt 26.10.2017 Psí Vojáci Bučovice 9 : 10 Šilingrák Team Brno B Restaurace Kometa, Bučovice
18:00 Netopil Petr 22 : 24 Nešpůrek Pavel
5. Čt 26.10.2017 Rozruch Van Morrison Brno 6 : 12 Zběsile a rychle Vyškov Rest.Van Morrison, Brno
18:00 Zbořil Jiří 17 : 26 Hynšt Petr
5. Čt 26.10.2017 Snipers Brno 15 : 3 Horáčtí Habaneros Brno Rocky sport bar, Brno
18:00 Pejchal Petr 31 : 8 Plch František
6. Čt 2.11.2017 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 6 : 12 Šilingrák Team Brno B Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00 Jebáček Lukáš 17 : 27 Kunst Ladislav
6. Čt 2.11.2017 Zámečtí páni Rebešovice 3 : 15 Snipers Brno Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00 Černý Radek 9 : 33 Pejchal Petr
6. Čt 2.11.2017 Horáčtí Habaneros Brno 8 : 10 Rozruch Van Morrison Brno Horácká krčma, Brno
18:00 Plch František 20 : 24 Zbořil Jiří
6. Čt 2.11.2017 Zběsile a rychle Vyškov 11 : 7 Psí Vojáci Bučovice Club 2 V, Vyškov
18:00 Hynšt Petr 26 : 19 Novák Petr
7. Čt 9.11.2017 Šilingrák Team Brno B 11 : 7 Zběsile a rychle Vyškov Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Nešpůrek Pavel 26 : 18 Hynšt Petr
7. Čt 9.11.2017 Psí Vojáci Bučovice 15 : 3 Horáčtí Habaneros Brno Restaurace Kometa, Bučovice
18:00 Novák Petr 31 : 13 Plch František
7. Čt 9.11.2017 Rozruch Van Morrison Brno 12 : 6 Zámečtí páni Rebešovice Rest.Van Morrison, Brno
18:00 Zbořil Jiří 30 : 17 Černý Radek
7. Čt 9.11.2017 Snipers Brno 16 : 2 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Rocky sport bar, Brno
18:00 Pejchal Petr 34 : 8 Jebáček Lukáš
5. Út 14.11.2017 Zámečtí páni Rebešovice 13 : 5 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00 Černý Radek 28 : 14 Jebáček Lukáš
8. Čt 16.11.2017 Rozruch Van Morrison Brno 3 : 15 Snipers Brno Rest.Van Morrison, Brno
18:00 Zbořil Jiří 11 : 32 Pejchal Petr
8. Čt 16.11.2017 Psí Vojáci Bučovice 11 : 7 Zámečtí páni Rebešovice Restaurace Kometa, Bučovice
18:00 Novák Petr 26 : 17 Černý Radek
8. Čt 16.11.2017 Šilingrák Team Brno B 11 : 7 Horáčtí Habaneros Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Nešpůrek Pavel 27 : 17 Plch František
8. Čt 16.11.2017 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 3 : 15 Zběsile a rychle Vyškov Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00 Jebáček Lukáš 15 : 32 Hynšt Petr
9. Čt 23.11.2017 Rozruch Van Morrison Brno 14 : 4 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Rest.Van Morrison, Brno
18:00 Zbořil Jiří 30 : 14 Jebáček Lukáš
9. Čt 23.11.2017 Zámečtí páni Rebešovice 12 : 6 Šilingrák Team Brno B Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00 Černý Radek 27 : 17 Nešpůrek Pavel
9. Čt 23.11.2017 Snipers Brno 13 : 5 Psí Vojáci Bučovice Rocky sport bar, Brno
18:00 Pejchal Petr 31 : 16 Novák Petr
9. Čt 23.11.2017 Horáčtí Habaneros Brno 5 : 13 Zběsile a rychle Vyškov Horácká krčma, Brno
18:00 Plch František 19 : 27 Hynšt Petr
10. Čt 30.11.2017 Psí Vojáci Bučovice 14 : 4 Rozruch Van Morrison Brno Restaurace Kometa, Bučovice
18:00 Novák Petr 32 : 12 Zbořil Jiří
10. Čt 30.11.2017 Šilingrák Team Brno B 7 : 11 Snipers Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Nešpůrek Pavel 18 : 27 Pejchal Petr
10. Čt 30.11.2017 Zběsile a rychle Vyškov 8 : 10 Zámečtí páni Rebešovice Club 2 V, Vyškov
18:00 Hynšt Petr 20 : 23 Černý Radek
10. Čt 30.11.2017 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 11 : 7 Horáčtí Habaneros Brno Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00 Jebáček Lukáš 25 : 16 Plch František
11. Čt 7.12.2017 Psí Vojáci Bučovice 17 : 1 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Restaurace Kometa, Bučovice
18:00 Novák Petr 35 : 7 Jebáček Lukáš
11. Čt 7.12.2017 Rozruch Van Morrison Brno 5 : 13 Šilingrák Team Brno B Rest.Van Morrison, Brno
18:00 Zbořil Jiří 16 : 27 Kunst Ladislav
11. Čt 7.12.2017 Zámečtí páni Rebešovice 13 : 5 Horáčtí Habaneros Brno Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00 Černý Radek 29 : 15 Plch František
11. Čt 7.12.2017 Snipers Brno 10 : 9 Zběsile a rychle Vyškov Rocky sport bar, Brno
18:00 Pejchal Petr 23 : 23 Hynšt Petr
12. Čt 14.12.2017 Šilingrák Team Brno B 12 : 6 Psí Vojáci Bučovice Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Nešpůrek Pavel 27 : 18 Novák Petr
12. Čt 14.12.2017 Zběsile a rychle Vyškov 14 : 4 Rozruch Van Morrison Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Hynšt Petr 28 : 11 Zbořil Jiří
12. Čt 14.12.2017 Horáčtí Habaneros Brno 3 : 15 Snipers Brno Horácká krčma, Brno
18:00 Plch František 9 : 31 Pejchal Petr
12. Čt 14.12.2017 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 17 : 1 Zámečtí páni Rebešovice Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00 Jebáček Milan 34 : 6 Černý Radek
13. Čt 18.1.2018 Šilingrák Team Brno B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
13. Čt 18.1.2018 Snipers Brno Zámečtí páni Rebešovice Rocky sport bar, Brno
18:00
13. Čt 18.1.2018 Rozruch Van Morrison Brno Horáčtí Habaneros Brno Rest.Van Morrison, Brno
18:00
13. Čt 18.1.2018 Psí Vojáci Bučovice Zběsile a rychle Vyškov Restaurace Kometa, Bučovice
18:00
14. Čt 25.1.2018 Zběsile a rychle Vyškov Šilingrák Team Brno B Club 2 V, Vyškov
18:00
14. Čt 25.1.2018 Horáčtí Habaneros Brno Psí Vojáci Bučovice Horácká krčma, Brno
18:00
14. Čt 25.1.2018 Zámečtí páni Rebešovice Rozruch Van Morrison Brno Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00
14. Čt 25.1.2018 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Snipers Brno Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00

C liga Jmk
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. St 27.9.2017 Tagenti 007 Brno 6 : 12 Frogs Žabčice Rest. Doma, Brno
18:00 Čapek Jakub 15 : 27 Mráz Hanuš
1. Čt 28.9.2017 DC Raptors Brankovice 10 : 9 Grácie Brno Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00 Procházka Aleš 21 : 21 Chudá Martina
1. Čt 28.9.2017 Rychlé šípy Rajhrad 8 : 10 Real Pepíno Brno Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad
18:00 Mlčoch Ondřej 20 : 24 Matuška Miroslav
1. Čt 28.9.2017 Darts Hodějice 12 : 6 Komárov Brno Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00 Cigánek Patrik 29 : 17 Slavík Jiří
2. St 4.10.2017 Komárov Brno 7 : 11 DC Raptors Brankovice Rest. U Mikešů, Brno
18:00 Uma Jan 15 : 26 Bonczek Martin
2. St 4.10.2017 Real Pepíno Brno 3 : 15 Darts Hodějice Bowling Pepíno, Brno
18:00 Matuška Miroslav 12 : 33 Cigánek Adam
2. St 4.10.2017 Grácie Brno 10 : 8 Tagenti 007 Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Chudá Martina 23 : 21 Čapek Jakub
2. Čt 5.10.2017 Frogs Žabčice 10 : 8 Rychlé šípy Rajhrad Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00 Mráz Hanuš 25 : 19 Mlčoch Ondřej
3. St 11.10.2017 Komárov Brno 7 : 11 Real Pepíno Brno Rest. U Mikešů, Brno
18:00 Slavík Jiří 19 : 28 Matuška Miroslav
3. Čt 12.10.2017 Darts Hodějice 8 : 10 Frogs Žabčice Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00 Cigánek Patrik 20 : 22 Mráz Hanuš
3. Čt 12.10.2017 DC Raptors Brankovice 14 : 4 Tagenti 007 Brno Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00 Majerčák Marian 30 : 12 Čapek Jakub
4. St 18.10.2017 Real Pepíno Brno 10 : 8 DC Raptors Brankovice Bowling Pepíno, Brno
18:00 Matuška Miroslav 22 : 18 Majerčák Petr
4. St 18.10.2017 Tagenti 007 Brno 8 : 10 Rychlé šípy Rajhrad Rest. Doma, Brno
18:00 Čapek Jakub 22 : 25 Mlčoch Ondřej
4. St 18.10.2017 Grácie Brno 10 : 8 Darts Hodějice Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Němcová Kateřina 23 : 23 Brtník Lukáš
4. Čt 19.10.2017 Frogs Žabčice 15 : 3 Komárov Brno Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00 Mráz Hanuš 31 : 8 Uma Jan
3. 20.10.2017 Rychlé šípy Rajhrad 12 : 6 Grácie Brno Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad
18:00 Mlčoch Ondřej 27 : 19 Chudá Martina
5. St 25.10.2017 Komárov Brno 10 : 8 Grácie Brno Rest. U Mikešů, Brno
18:00 Slavík Jiří 26 : 22 Chudá Martina
5. Čt 26.10.2017 Darts Hodějice 14 : 4 Tagenti 007 Brno Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00 Bezděk Martin 29 : 11 Čapek Jakub
5. Čt 26.10.2017 DC Raptors Brankovice 11 : 7 Rychlé šípy Rajhrad Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00 Učeň David 25 : 17 Mlčoch Ondřej
5. Út 31.10.2017 Real Pepíno Brno 10 : 8 Frogs Žabčice Bowling Pepíno, Brno
18:00 Matuška Miroslav 22 : 20 Mráz Hanuš
6. St 1.11.2017 Tagenti 007 Brno 10 : 8 Komárov Brno Rest. Doma, Brno
18:00 Čapek Jakub 23 : 22 Uma Jan
6. St 1.11.2017 Grácie Brno 5 : 13 Real Pepíno Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Chudá Martina 15 : 28 Matuška Miroslav
6. Čt 2.11.2017 Frogs Žabčice 10 : 9 DC Raptors Brankovice Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00 Mráz Hanuš 24 : 22 Majerčák Marian
6. Čt 2.11.2017 Rychlé šípy Rajhrad 6 : 12 Darts Hodějice Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad
18:00 Mlčoch Ondřej 17 : 28 Bezděk Martin
7. St 8.11.2017 Real Pepíno Brno 12 : 6 Tagenti 007 Brno Bowling Pepíno, Brno
18:00 Matuška Miroslav 28 : 17 Čapek Jakub
7. St 8.11.2017 Komárov Brno 8 : 10 Rychlé šípy Rajhrad Rest. U Mikešů, Brno
18:00 Slavík Jiří 20 : 20 Mlčoch Ondřej
7. Čt 9.11.2017 Frogs Žabčice 17 : 1 Grácie Brno Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00 Mráz Hanuš 35 : 6 Chudá Martina
7. Čt 9.11.2017 DC Raptors Brankovice 9 : 10 Darts Hodějice Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00 Učeň David 20 : 24 Cigánek Patrik
8. St 15.11.2017 Komárov Brno 6 : 12 Darts Hodějice Rest. U Mikešů, Brno
18:00 Slavík Jiří 18 : 28 Bezděk Martin
8. St 15.11.2017 Real Pepíno Brno 6 : 12 Rychlé šípy Rajhrad Bowling Pepíno, Brno
18:00 Matuška Miroslav 16 : 25 Mlčoch Ondřej
8. St 15.11.2017 Grácie Brno 5 : 13 DC Raptors Brankovice Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Němcová Kateřina 14 : 28 Majerčák Petr
8. Čt 16.11.2017 Frogs Žabčice 16 : 2 Tagenti 007 Brno Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00 Mráz Hanuš 33 : 12 Čapek Jakub
9. St 22.11.2017 Tagenti 007 Brno 0 : 18 Grácie Brno Rest. Doma, Brno
18:00 0 : 36
9. Čt 23.11.2017 DC Raptors Brankovice 13 : 5 Komárov Brno Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00 Bonczek Martin 28 : 14 Slavík Jiří
9. Čt 23.11.2017 Rychlé šípy Rajhrad 8 : 10 Frogs Žabčice Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad
18:00 Pulpit Miroslav 21 : 25 Mráz Hanuš
9. Čt 23.11.2017 Darts Hodějice 10 : 9 Real Pepíno Brno Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00 Cigánek Adam 26 : 23 Matuška Miroslav
10. St 29.11.2017 Real Pepíno Brno 11 : 7 Komárov Brno Bowling Pepíno, Brno
18:00 Rejda David 28 : 18 Uma Jan
10. St 29.11.2017 Grácie Brno 6 : 12 Rychlé šípy Rajhrad Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Chudá Martina 20 : 24 Mlčoch Ondřej
10. St 29.11.2017 Tagenti 007 Brno 3 : 15 DC Raptors Brankovice Rest. Doma, Brno
18:00 Čapek Jakub 8 : 32 Stuchlík Vladislav
10. Čt 30.11.2017 Frogs Žabčice 10 : 9 Darts Hodějice Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00 Mráz Hanuš 23 : 24 Cigánek Josef
11. St 6.12.2017 Komárov Brno 5 : 13 Frogs Žabčice Rest. U Mikešů, Brno
18:00 Slavík Jiří 15 : 30 Mráz Hanuš
11. Čt 7.12.2017 DC Raptors Brankovice 14 : 4 Real Pepíno Brno Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00 Majerčák Marian 30 : 12 Matuška Miroslav
11. Čt 7.12.2017 Rychlé šípy Rajhrad 14 : 4 Tagenti 007 Brno Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad
18:00 Mlčoch Ondřej 31 : 17 Čapek Jakub
11. Čt 7.12.2017 Darts Hodějice 15 : 3 Grácie Brno Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00 Cigánek Patrik 32 : 13 Filoušová Petra
12. St 13.12.2017 Tagenti 007 Brno 10 : 8 Darts Hodějice Rest. Doma, Brno
18:00 Čapek Jakub 25 : 21 Bezděk Martin
12. St 13.12.2017 Grácie Brno 12 : 6 Komárov Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Chudá Martina 26 : 20 Uma Jan
12. Čt 14.12.2017 Rychlé šípy Rajhrad 10 : 8 DC Raptors Brankovice Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad
18:00 Mlčoch Ondřej 23 : 19 Javořík Michal
12. Čt 14.12.2017 Frogs Žabčice 15 : 3 Real Pepíno Brno Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00 Mráz Hanuš 33 : 10 Matuška Miroslav
13. St 17.1.2018 Komárov Brno Tagenti 007 Brno Rest. U Mikešů, Brno
18:00
13. St 17.1.2018 Real Pepíno Brno Grácie Brno Bowling Pepíno, Brno
18:00
13. Čt 18.1.2018 DC Raptors Brankovice Frogs Žabčice Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00
13. Čt 18.1.2018 Darts Hodějice Rychlé šípy Rajhrad Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00
14. St 24.1.2018 Grácie Brno Frogs Žabčice Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
14. St 24.1.2018 Tagenti 007 Brno Real Pepíno Brno Rest. Doma, Brno
18:00
14. Čt 25.1.2018 Rychlé šípy Rajhrad Komárov Brno Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad
18:00
14. Čt 25.1.2018 Darts Hodějice DC Raptors Brankovice Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00

D liga Jmk
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. St 27.9.2017 1.ŠK U Všech svatých 5 : 13 UDO Holštejn Rest.U Všech svatých, Brno
18:00 Knap Karel 16 : 29 Hudec Pavel
1. St 27.9.2017 Skurut Hai Brno 5 : 13 Rocky bar Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Macháň Vladislav 15 : 28 Soukal Jiří
1. Čt 28.9.2017 Pardálové Brno 13 : 5 Tichý řev Modřice Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Nádeníček František 29 : 13 Přibyl Pavel
1. Čt 28.9.2017 2. Outsiders Brno 13 : 5 DC Lišáci Brno Brno - JR club, Brno
18:00 Lička Pavel 27 : 14 Kocourek Jakub
2. St 4.10.2017 DC Lišáci Brno 3 : 15 Pardálové Brno Rocky sport bar, Brno
18:00 Kocourek Jakub 11 : 32 Nádeníček František
2. Čt 5.10.2017 Rocky bar Brno 14 : 4 UDO Holštejn Rocky sport bar, Brno
18:00 Soukal Jiří 30 : 13 Hudec Pavel
2. Čt 5.10.2017 Tichý řev Modřice 15 : 3 1.ŠK U Všech svatých Rest. Na sokolovně, Brno
18:00 Přibyl Pavel 33 : 11 Knap Karel
2. Čt 5.10.2017 Skurut Hai Brno 4 : 14 2. Outsiders Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Macháň Vladislav 13 : 32 Kovář Radek
3. Čt 12.10.2017 UDO Holštejn 5 : 13 Tichý řev Modřice Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn
18:00 Hudec Pavel 15 : 29 Přibyl Pavel
3. Čt 12.10.2017 1.ŠK U Všech svatých 5 : 13 DC Lišáci Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00 Knap Karel 12 : 30 Kocourek Jakub
3. Čt 12.10.2017 Pardálové Brno 15 : 3 Skurut Hai Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Nádeníček František 32 : 9 Macháň Vladislav
3. Čt 12.10.2017 2. Outsiders Brno 7 : 11 Rocky bar Brno Brno - JR club, Brno
18:00 Kovář Radek 19 : 27 Soukal Jiří
4. St 18.10.2017 DC Lišáci Brno 11 : 7 UDO Holštejn Rocky sport bar, Brno
18:00 Kocourek Jakub 28 : 21 Hudec Pavel
4. Čt 19.10.2017 Rocky bar Brno 8 : 10 Tichý řev Modřice Rocky sport bar, Brno
18:00 Soukal Jiří 17 : 24 Přibyl Pavel
4. Čt 19.10.2017 2. Outsiders Brno 6 : 12 Pardálové Brno Brno - JR club, Brno
18:00 Lička Pavel 18 : 26 Nádeníček František
4. Čt 19.10.2017 Skurut Hai Brno 12 : 6 1.ŠK U Všech svatých Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Macháň Vladislav 25 : 16 Knap Karel
5. St 25.10.2017 Pardálové Brno 13 : 5 Rocky bar Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Nádeníček František 29 : 13 Soukal Jiří
5. Čt 26.10.2017 Tichý řev Modřice 11 : 7 DC Lišáci Brno Rest. Na sokolovně, Brno
18:00 Přibyl Pavel 26 : 17 Kocourek Jakub
5. Čt 26.10.2017 UDO Holštejn 10 : 8 Skurut Hai Brno Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn
18:00 Hudec Pavel 24 : 21 Macháň Vladislav
5. Čt 26.10.2017 1.ŠK U Všech svatých 8 : 10 2. Outsiders Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00 Knap Karel 17 : 25 Kovář Radek
6. Čt 2.11.2017 Rocky bar Brno 13 : 5 DC Lišáci Brno Rocky sport bar, Brno
18:00 Soukal Jiří 27 : 14 Kocourek Jakub
6. Čt 2.11.2017 Pardálové Brno 15 : 3 1.ŠK U Všech svatých Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Nádeníček František 33 : 10 Otrusina Michal
6. Čt 2.11.2017 2. Outsiders Brno 11 : 7 UDO Holštejn Brno - JR club, Brno
18:00 Kovář Radek 26 : 22 Hudec Pavel
6. Čt 2.11.2017 Skurut Hai Brno 4 : 14 Tichý řev Modřice Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Macháň Vladislav 13 : 28 Přibyl Pavel
7. St 8.11.2017 DC Lišáci Brno 13 : 5 Skurut Hai Brno Rocky sport bar, Brno
18:00 Kocourek Jakub 31 : 19 Macháň Vladislav
7. Čt 9.11.2017 Tichý řev Modřice 14 : 4 2. Outsiders Brno Rest. Na sokolovně, Brno
18:00 Přibyl Pavel 29 : 11 Lička Pavel
7. Čt 9.11.2017 UDO Holštejn 6 : 12 Pardálové Brno Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn
18:00 Hudec Pavel 15 : 28 Nádeníček František
7. Čt 9.11.2017 1.ŠK U Všech svatých 3 : 15 Rocky bar Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00 Cyrner Jan 13 : 33 Soukal Jiří
8. St 15.11.2017 DC Lišáci Brno 7 : 11 2. Outsiders Brno Rocky sport bar, Brno
18:00 Kocourek Jakub 20 : 24 Kovář Radek
8. Čt 16.11.2017 UDO Holštejn 12 : 6 1.ŠK U Všech svatých Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn
18:00 Hudec Pavel 29 : 15 Cyrner Jan
8. Čt 16.11.2017 Tichý řev Modřice 6 : 12 Pardálové Brno Rest. Na sokolovně, Brno
18:00 Přibyl Pavel 19 : 27 Nádeníček František
8. Čt 16.11.2017 Rocky bar Brno 10 : 8 Skurut Hai Brno Rocky sport bar, Brno
18:00 Soukal Jiří 22 : 17 Macháň Vladislav
9. Čt 23.11.2017 UDO Holštejn 10 : 9 Rocky bar Brno Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn
18:00 Hudec Pavel 23 : 23 Soukal Jiří
9. Čt 23.11.2017 Pardálové Brno 13 : 5 DC Lišáci Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Nádeníček František 27 : 14 Bučík Tomáš
9. Čt 23.11.2017 1.ŠK U Všech svatých 4 : 14 Tichý řev Modřice Rest.U Všech svatých, Brno
18:00 Cyrner Jan 13 : 31 Přibyl Pavel
9. Čt 23.11.2017 2. Outsiders Brno 10 : 8 Skurut Hai Brno Brno - JR club, Brno
18:00 24 : 23
10. St 29.11.2017 DC Lišáci Brno 13 : 5 1.ŠK U Všech svatých Rocky sport bar, Brno
18:00 Bučík Tomáš 28 : 13 Knap Karel
10. Čt 30.11.2017 Tichý řev Modřice 13 : 5 UDO Holštejn Rest. Na sokolovně, Brno
18:00 Přibyl Pavel 29 : 15 Hudec Pavel
10. Čt 30.11.2017 Skurut Hai Brno 5 : 13 Pardálové Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Macháň Vladislav 13 : 28 Nádeníček František
10. Čt 30.11.2017 Rocky bar Brno 9 : 10 2. Outsiders Brno Rocky sport bar, Brno
18:00 Soukal Jiří 23 : 23 Kovář Radek
11. St 6.12.2017 1.ŠK U Všech svatých 6 : 12 Skurut Hai Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00 Cyrner Jan 18 : 27 Macháň Vladislav
11. Čt 7.12.2017 Tichý řev Modřice 10 : 9 Rocky bar Brno Rest. Na sokolovně, Brno
18:00 Přibyl Pavel 22 : 20 Soukal Jiří
11. Čt 7.12.2017 UDO Holštejn 7 : 11 DC Lišáci Brno Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn
18:00 Hudec Pavel 21 : 25 Augustin Zdeněk
11. Út 12.12.2017 Pardálové Brno 14 : 4 2. Outsiders Brno Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00 Nádeníček František 29 : 13 Kovář Radek
12. St 13.12.2017 DC Lišáci Brno 5 : 13 Tichý řev Modřice Rocky sport bar, Brno
18:00 Augustin Zdeněk 20 : 28 Přibyl Pavel
12. Čt 14.12.2017 Skurut Hai Brno 11 : 7 UDO Holštejn Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Macháň Vladislav 24 : 19 Hudec Pavel
12. Čt 14.12.2017 2. Outsiders Brno 11 : 7 1.ŠK U Všech svatých Brno - JR club, Brno
18:00 Kovář Radek 24 : 15 Knap Karel
12. Čt 14.12.2017 Rocky bar Brno 4 : 14 Pardálové Brno Rocky sport bar, Brno
18:00 Soukal Jiří 12 : 32 Nádeníček František
13. St 17.1.2018 DC Lišáci Brno Rocky bar Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
13. Čt 18.1.2018 1.ŠK U Všech svatých Pardálové Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00
13. Čt 18.1.2018 UDO Holštejn 2. Outsiders Brno Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn
18:00
13. Čt 18.1.2018 Tichý řev Modřice Skurut Hai Brno Rest. Na sokolovně, Brno
18:00
14. Čt 25.1.2018 Skurut Hai Brno DC Lišáci Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
14. Čt 25.1.2018 2. Outsiders Brno Tichý řev Modřice Brno - JR club, Brno
18:00
14. Čt 25.1.2018 Pardálové Brno UDO Holštejn Nový Lískovec - Billiard Club, Brno
18:00
14. Čt 25.1.2018 Rocky bar Brno 1.ŠK U Všech svatých Rocky sport bar, Brno
18:00

E liga Jmk
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Po 18.9.2017 Star team by Laso 8 : 10 DC Bufál Brno Restaurace U lasa, Brno
18:00 Šenkyříková Dana 20 : 22 Kratochvíl Pavel
1. St 20.9.2017 Puboši Brno 12 : 6 Letka Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Lang Richard 29 : 19 Nesnídal Petr
1. Čt 21.9.2017 Šilingrák team Brno C 8 : 10 Darts Club 2 V Vyškov Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Benda Zbyněk 23 : 25 Čvančara Jiří
1. Čt 21.9.2017 DC Štěstí Brno 6 : 12 Desperados Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00 Mičkal Jiří 16 : 28 Škoda Dalibor
2. Po 25.9.2017 Letka Brno 4 : 14 DC Štěstí Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Nesnídal Petr 14 : 31 Mičkal Jiří
2. Po 25.9.2017 Darts Club 2 V Vyškov 12 : 6 DC Bufál Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Skaličanová Krystína 26 : 18 Kratochvíl Pavel
2. Út 26.9.2017 Šilingrák team Brno C 10 : 8 Puboši Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Benda Zbyněk 26 : 20 Florian Roman
2. Čt 28.9.2017 Kénik Brno 12 : 6 Star team by Laso Rest.U Všech svatých, Brno
18:00 Kolblová Zdena 28 : 17 Vejmělek Jan
3. St 4.10.2017 Puboši Brno 10 : 9 Darts Club 2 V Vyškov Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Kučera Miroslav 26 : 23 Skaličanová Krystína
3. Čt 5.10.2017 DC Štěstí Brno 10 : 8 Šilingrák team Brno C Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00 Mičkal Jiří 22 : 20 Benda Zbyněk
3. Čt 5.10.2017 Star team by Laso 3 : 15 Desperados Brno Restaurace U lasa, Brno
18:00 Balej Josef 12 : 31 Škoda Dalibor
3. Čt 5.10.2017 DC Bufál Brno 8 : 10 Kénik Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00 Stix Karel 20 : 25 Kolblová Zdena
4. St 11.10.2017 Puboši Brno 6 : 12 DC Štěstí Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Lang Richard 21 : 26 Mičkal Jiří
4. Čt 12.10.2017 Desperados Brno 10 : 8 DC Bufál Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00 Augustýn Jiří 25 : 19 Kratochvíl Pavel
4. Čt 12.10.2017 Letka Brno 8 : 10 Star team by Laso Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Nesnídal Petr 20 : 23 Šenkyříková Dana
4. Čt 12.10.2017 Darts Club 2 V Vyškov 10 : 9 Kénik Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Skaličanová Krystína 26 : 21 Kolblová Zdena
5. Čt 19.10.2017 DC Štěstí Brno 7 : 11 Darts Club 2 V Vyškov Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00 Mičkal Jiří 19 : 27 Čvančara Jiří
5. Čt 19.10.2017 Star team by Laso 4 : 14 Šilingrák team Brno C Restaurace U lasa, Brno
18:00 Balej Josef 15 : 30 Benda Zbyněk
5. Čt 19.10.2017 DC Bufál Brno 8 : 10 Letka Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00 Kratochvíl Pavel 21 : 24 Nesnídal Petr
5. Čt 19.10.2017 Kénik Brno 10 : 9 Desperados Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00 Kolblová Zdena 22 : 22 Meluzín Jan
6. Út 24.10.2017 Šilingrák team Brno C 14 : 4 DC Bufál Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Benda Zbyněk 29 : 11 Kratochvíl Pavel
6. St 25.10.2017 Puboši Brno 9 : 10 Star team by Laso Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Lang Richard 23 : 21 Šenkyříková Dana
6. Čt 26.10.2017 Letka Brno 8 : 10 Kénik Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Nesnídal Petr 20 : 25 Kolblová Zdena
6. Čt 26.10.2017 Darts Club 2 V Vyškov 10 : 9 Desperados Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Čvančara Jiří 22 : 24 Škoda Dalibor
7. Čt 2.11.2017 Star team by Laso 11 : 7 DC Štěstí Brno Restaurace U lasa, Brno
18:00 Vejmělek Jan 23 : 20 Mičkal Jiří
7. Čt 2.11.2017 DC Bufál Brno 10 : 8 Puboši Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00 Stix Karel 22 : 20 Lang Richard
7. Čt 2.11.2017 Kénik Brno 11 : 7 Šilingrák team Brno C Rest.U Všech svatých, Brno
18:00 Kolblová Zdena 25 : 18 Benda Zbyněk
7. Čt 2.11.2017 Desperados Brno 10 : 8 Letka Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00 Škoda Dalibor 24 : 19 Nesnídal Petr
8. Út 7.11.2017 Šilingrák team Brno C 12 : 6 Desperados Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Benda Zbyněk 28 : 15 Knosp Miroslav
8. St 8.11.2017 Puboši Brno 6 : 12 Kénik Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Lang Richard 18 : 28 Kolblová Zdena
8. Čt 9.11.2017 DC Štěstí Brno 10 : 8 DC Bufál Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00 Mičkal Jiří 21 : 22 Kratochvíl Pavel
8. Čt 9.11.2017 Darts Club 2 V Vyškov 8 : 10 Letka Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Čvančara Jiří 20 : 23 Nesnídal Petr
9. Čt 16.11.2017 Star team by Laso 4 : 14 Darts Club 2 V Vyškov Restaurace U lasa, Brno
18:00 Vejmělek Jan 12 : 30 Skaličanová Krystína
9. Čt 16.11.2017 Kénik Brno 10 : 9 DC Štěstí Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00 Kolblová Zdena 26 : 19 Mičkal Jiří
9. Čt 16.11.2017 Desperados Brno 15 : 3 Puboši Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00 Augustýn Jiří 31 : 12 Lang Richard
9. Čt 16.11.2017 Letka Brno 5 : 13 Šilingrák team Brno C Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Nesnídal Petr 14 : 28 Benda Zbyněk
10. Po 20.11.2017 DC Bufál Brno 10 : 8 Star team by Laso Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00 Kratochvíl Pavel 27 : 21 Vejmělek Jan
10. Čt 23.11.2017 Darts Club 2 V Vyškov 10 : 9 Šilingrák team Brno C Club 2 V, Vyškov
18:00 Čvančara Jiří 24 : 24 Řezáč Roman
10. Čt 23.11.2017 Letka Brno 10 : 8 Puboši Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00 Nesnídal Petr 23 : 21 Lang Richard
10. Čt 23.11.2017 Desperados Brno 14 : 4 DC Štěstí Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00 Augustýn Jiří 29 : 14 Tomancová Michaela
11. St 29.11.2017 Puboši Brno 9 : 10 Šilingrák team Brno C Pivnice U Ričího, Brno
18:00 Lang Richard 24 : 22 Benda Zbyněk
11. Čt 30.11.2017 Star team by Laso 6 : 12 Kénik Brno Restaurace U lasa, Brno
18:00 Vejmělek Jan 17 : 27 Kolblová Zdena
11. Čt 30.11.2017 DC Štěstí Brno 10 : 8 Letka Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00 Mičkal Jiří 25 : 18 Nesnídal Petr
11. Čt 30.11.2017 DC Bufál Brno 8 : 10 Darts Club 2 V Vyškov Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00 Kratochvíl Pavel 18 : 25 Čvančara Jiří
12. Út 5.12.2017 Šilingrák team Brno C 12 : 6 DC Štěstí Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00 Benda Zbyněk 27 : 16 Mičkal Jiří
12. Čt 7.12.2017 Darts Club 2 V Vyškov 10 : 9 Puboši Brno Club 2 V, Vyškov
18:00 Čvančara Jiří 22 : 22 Lang Richard
12. Čt 7.12.2017 Desperados Brno 14 : 4 Star team by Laso Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00 Knosp Miroslav 30 : 13 Šenkyříková Dana
12. Čt 7.12.2017 Kénik Brno 12 : 6 DC Bufál Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00 Kolblová Zdena 29 : 16 Kratochvíl Pavel
13. Čt 14.12.2017 DC Štěstí Brno 11 : 7 Puboši Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00 Mičkal Jiří 24 : 20 Lang Richard
13. Čt 14.12.2017 DC Bufál Brno 4 : 14 Desperados Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00 Stix Karel 16 : 31 Škoda Dalibor
13. Čt 14.12.2017 Star team by Laso Letka Brno Restaurace U lasa, Brno
18:00
13. Čt 14.12.2017 Kénik Brno 10 : 9 Darts Club 2 V Vyškov Rest.U Všech svatých, Brno
18:00 Kolblová Zdena 22 : 21 Čvančara Jiří
14. Út 2.1.2018 Šilingrák team Brno C Star team by Laso Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
14. Čt 4.1.2018 Darts Club 2 V Vyškov DC Štěstí Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
14. Čt 4.1.2018 Letka Brno DC Bufál Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
14. Čt 4.1.2018 Desperados Brno Kénik Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
15. Čt 11.1.2018 DC Bufál Brno Šilingrák team Brno C Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
15. Čt 11.1.2018 Star team by Laso Puboši Brno Restaurace U lasa, Brno
18:00
15. Čt 11.1.2018 Kénik Brno Letka Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00
15. Čt 11.1.2018 Desperados Brno Darts Club 2 V Vyškov Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
16. Út 16.1.2018 Šilingrák team Brno C Kénik Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
16. St 17.1.2018 Puboši Brno DC Bufál Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
16. Čt 18.1.2018 DC Štěstí Brno Star team by Laso Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
16. Čt 18.1.2018 Letka Brno Desperados Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
17. Čt 25.1.2018 Desperados Brno Šilingrák team Brno C Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
17. Čt 25.1.2018 Kénik Brno Puboši Brno Rest.U Všech svatých, Brno
18:00
17. Čt 25.1.2018 DC Bufál Brno DC Štěstí Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno
18:00
17. Čt 25.1.2018 Letka Brno Darts Club 2 V Vyškov Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
18. Út 30.1.2018 Šilingrák team Brno C Letka Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
18. St 31.1.2018 Puboši Brno Desperados Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
18. Čt 1.2.2018 Darts Club 2 V Vyškov Star team by Laso Club 2 V, Vyškov
18:00
18. Čt 1.2.2018 DC Štěstí Brno Kénik Brno Restaurace Bohunická rychta, Brno
18:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2017 19:51

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.12.2017 19:51:06