Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj A > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1252)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Morava

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1252 | Turnajů: 1156

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar 8 136 144 144 144
2. Bednář Jan CZE053541 C PBL 45 Brno 4 127 131 131 131
3. Novotný Jakub 1993 CZE054908 D ŠK Černí baroni Boskovice 4 122 126 126 126
4. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Tečkaři 5 110 115 115 115
5. Slezáček Pavel CZE053185 D DC Orli Ráječko 1 111 112 112 112
6. Vilímek Dušan CZE000636 C Prckové z Pivního baru 6 102 108 108 108
7. Šeregely Roman CZE001239 Rakol Brno 1 101 102 102 102
8. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 6 95 101 101 101
9. Kyzlink David CZE040369 C PBL 45 Brno 96 96 96 96
10. Kotlán Tomáš CZE050282 D DC Orli Ráječko 2 91 93 93 93
11. Balej Josef 1967 CZE038406 A Trimetal 2 89 91 91 91
12. Kocman Libor CZE051192 D DC Vandals Blansko B 1 88 89 89 89
13. Poráň David CZE051226 C PBL 45 Brno 6 82 88 88 88
14. Kučera Jiří 1987 CZE047020 C DC Vandals Blansko 1 84 85 85 85
15. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 6 74 80 80 80
16. Lasovský Dušan CZE033525 C PBL 45 Brno 79 79 79 79
17. Jochová Ingrid CZE049516 D Trimetal 3 74 77 77 77
18. Ondrůj David CZE043010 B PBL 45 Brno 75 75 75 75
19. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 5 66 71 71 71
19. Vorel Vladimír CZE004827 A Juniorky Brno 6 65 71 71 71
21. Přibyl Martin CZE053188 D DC Orli Ráječko 3 67 70 70 70
21. Hladík Jiří CZE050991 D Molly Darts Club 3 67 70 70 70
23. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 D Tichý řev Modřice 8 61 69 69 69
23. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 8 61 69 69 69
25. Benda Zbyněk CZE054098 D Šilingrák Team Brno 67 67 67 67
25. Kozlová Kateřina CZE033162 Phoenix Darts 67 67 67 67
25. Dohnalová Denisa CZE055755 Novinka z PBL 67 67 67 67
28. Schwarzer Karel CZE050621 B DC Kolečko Extra 2 63 65 65 65
29. Hádlerová Eliška CZE052234 D ŠK Černí baroni Boskovice 1 63 64 64 64
29. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 7 57 64 64 64
29. Novotná Petra CZE035971 C Popelka Team 64 64 64 64
32. Zukal Tomáš CZE039537 B Mistři netrénujou A 1 62 63 63 63
33. Bouchal Luboš CZE051726 B Šilingrák Team Brno 5 57 62 62 62
34. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Easy Game 2 59 61 61 61
35. Medek Pavel CZE049268 C DC Cobra Brno 1 59 60 60 60
35. Tichá Martina CZE054116 D Šilingrák Team Brno 60 60 60 60
37. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 8 51 59 59 59
37. Novotný Václav CZE050140 D DC Vandals Blansko C 59 59 59 59
37. Strachoň Štěpán CZE049103 D DC Pivárna Sloup A 2 57 59 59 59
37. Pejchal Petr CZE049072 C Snipers Brno 8 51 59 59 59
37. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 58 59 59 59
42. Baláž Milan CZE046518 D DC Kolečko Majťáci 1 57 58 58 58
42. Knosp Miroslav CZE003997 A Desperados Brno 3 55 58 58 58
44. Pavličko Anton CZE028613 A DC Kolečko Extra 3 54 57 57 57
45. Polák Vojtěch CZE048746 D Prckové z Pivního baru 5 51 56 56 56
46. Klein Tomáš CZE049016 A DC bulldog Darts 3 52 55 55 55
46. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 6 49 55 55 55
46. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 7 48 55 55 55
49. Bařina Milan CZE036795 C WC Šipkouni 54 54 54 54
49. Kuda Luboš CZE002558 C Alejak Sokec Boskovice 54 54 54 54
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 06:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 06:31:59