Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj A > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/591)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Morava

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 591 | Turnajů: 131

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jochová Ingrid CZE049516 D Trimetal 20 20 20 20
1. Kváčala Tomáš CZE046207 A Phoenix Darts 20 20 20 20
3. Balej Josef 1967 CZE038406 A Trimetal 19 19 19 19
3. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar 19 19 19 19
5. Šeregely Roman CZE001239 Rakol Brno 18 18 18 18
5. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka B 18 18 18 18
7. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Tečkaři 17 17 17 17
7. Lasovský Dušan CZE033525 C PBL 45 Brno 17 17 17 17
9. Pixa Patrik CZE056658 Novinka z PBL 16 16 16 16
10. Veselá Veronika CZE024672 C DC Bejvávalo U Kolečka 14 14 14 14
11. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 13 13 13 13
11. Novotný Jakub CZE054908 D ŠK Černí baroni Boskovice 13 13 13 13
11. Přibyl Martin CZE053188 D DC Orli Ráječko 13 13 13 13
11. Kocman Libor CZE051192 D DC Vandals Blansko B 13 13 13 13
11. Drahuta Štefan CZE007656 C DC Bejvávalo U Kolečka 13 13 13 13
11. Suchý Roman CZE032109 C Siga 13 13 13 13
17. Šandera Roman CZE055710 D Phoenix Darts 12 12 12 12
17. Sedlák Ladislav CZE006859 A DC Bejvávalo U Kolečka 12 12 12 12
19. Baláž Milan CZE046518 D DC Kolečko Majťáci 11 11 11 11
19. Zahradník Jan CZE005636 A Šenkýři 11 11 11 11
19. Švec Jiří CZE048848 B Hoteliéři Usobrno B 11 11 11 11
19. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 D Tichý řev Modřice 11 11 11 11
19. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 11 11 11 11
19. Slezáček Pavel CZE053185 D DC Orli Ráječko 11 11 11 11
19. Kohoutek Milan CZE011710 DC Cobra Brno 11 11 11 11
26. Burayová Simona CZE055948 DC Bejvávalo U Kolečka B 10 10 10 10
26. Kříž Jiří CZE050039 D Čajda Kuřim 10 10 10 10
26. Mynaříková Marie CZE055159 DC Bikers Sloup 10 10 10 10
26. Dočkal Petr CZE057884 Ex na Ex 10 10 10 10
26. Bařina Milan CZE036795 C WC Šipkouni 10 10 10 10
26. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 10 10 10 10
26. Vachůt Lukáš CZE047065 C Ex na Ex 10 10 10 10
26. Benda Zbyněk CZE054098 D Šilingrák Team Brno 10 10 10 10
26. Kozlová Kateřina CZE033162 Phoenix Darts 10 10 10 10
26. Světnica Zbyněk CZE051072 D Vo Pixel Vedle Brno 10 10 10 10
36. Konečná Lucie CZE056714 Phoenix Darts 9 9 9 9
36. Vávrů Lukáš CZE046672 C DC Tečkaři 9 9 9 9
36. Strachoň Štěpán CZE049103 D DC Pivárna Sloup B 9 9 9 9
36. Kučera Jiří CZE047020 C DC Vandals Blansko 9 9 9 9
36. Sedláček Jiří CZE052591 C DC Bejvávalo U Kolečka B 9 9 9 9
36. Bouchal Lubomír CZE051726 B Šilingrák Team Brno 9 9 9 9
36. Marek Leoš CZE049584 D DC Bikers Sloup 9 9 9 9
36. Suchý Patrik CZE033778 Šenkýři 9 9 9 9
36. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B 9 9 9 9
45. Hladík Jiří CZE050991 D Molly Darts Club 8 8 8 8
45. Daška Pavel CZE001049 A Siga 8 8 8 8
45. Tlamka Jiří 1963 CZE035245 A Siga 8 8 8 8
45. Brychta Karel CZE047019 C ŠK Blansko pivovar Č.H 8 8 8 8
45. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 8 8 8 8
45. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 8 8 8 8
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2018 04:56

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.1.2018 04:57:00