Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj A > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/144)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup ženy 2017/2018

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 144 | Turnajů: 426

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 37 37 37 1 705
2. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Tečkaři 42 42 42 1 125
3. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B 36 36 36 890
4. Veselá Veronika CZE024672 B DC Bejvávalo U Kolečka 45 45 45 880
5. Jochová Ingrid CZE049516 A Trimetal 48 48 48 875
6. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup 30 30 30 850
7. Tichá Martina CZE054116 C Šilingrák Team Brno 27 27 27 765
8. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 31 31 31 645
9. Ševčíková Petra CZE047663 D DC Pivárna Sloup A 23 23 23 595
10. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 16 16 16 580
11. Novotná Eliška CZE057383 D Popelka Team 23 23 23 480
12. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 26 26 26 460
13. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team 16 16 16 450
13. Klašková Lenka CZE009962 D Čajda Kuřim 13 13 13 450
15. Smejkalová Veronika CZE049963 D Hoteliéři Usobrno C 16 16 16 425
16. Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno 16 16 16 400
16. Danišová Leona CZE059049 D Star team by Laso 14 14 14 400
16. Štrajtová Jana CZE036379 Tricksters Brno 17 17 17 400
19. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 15 15 15 385
19. Vinická Veronika CZE056814 D Darts club 2 V Vyškov 16 16 16 385
21. Buršíková Michaela CZE056716 D Phoenix Darts 21 21 21 370
22. Ondroušková Marie CZE006854 C Příšerky Stvolová 14 14 14 365
23. Hanáková Lucie CZE009683 D DC Tečkaři 13 13 13 345
24. Marečková Tereza CZE056657 Brno 20 20 20 335
25. Smolejová Šárka CZE053454 D Příšerky Stvolová 13 13 13 330
25. Suchá Miloslava CZE044397 D Příšerky Stvolová 14 14 14 330
27. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 11 11 11 320
28. Novotná Kateřina CZE060496 Brno 19 19 19 315
29. Pešková Hana CZE035244 D Sýpkaři by SportBar 77 13 13 13 310
30. Havlenová Kateřina CZE056022 Třebíč 16 16 16 305
31. Kozlová Kateřina CZE033162 D Phoenix Darts 17 17 17 295
32. Foersterová Květoslava CZE044506 C WC Šipkouni 12 12 12 270
33. Suchá Michaela CZE031968 C DC Star Aréna Brno 12 12 12 265
34. Dohnalová Denisa CZE055755 D Novinka z PBL 16 16 16 260
34. Lipková Michaela CZE026221 11 11 11 260
36. Konečná Lucie CZE056714 D Phoenix Darts 12 12 12 240
37. Štefeneková Jana CZE059941 Brno 11 11 11 230
38. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Troublegang Brno 11 11 11 225
38. Küblová Martina CZE043958 B Bullovci Křenovice A 10 10 10 225
40. Suchá Dagmar CZE007329 D Příšerky Stvolová 7 7 7 220
40. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 6 6 6 220
42. Opletalová Veronika CZE040447 Brno 11 11 11 215
43. Jelínková Viktorie CZE057566 Blansko 8 8 8 210
44. Vejrostová Lucie CZE052821 C Novinka z PBL 10 10 10 205
45. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 5 5 5 200
46. Kárná Jana CZE007213 C DC Osmička Brno 9 9 9 195
47. Šimonová Pavla CZE055434 D ŠK Černí baroni Boskovice 10 10 10 185
47. Machková Michaela CZE058823 D Star team by Laso 9 9 9 185
49. Beranová Květa CZE058429 D DC Orli Ráječko 9 9 9 180
50. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Kolečko Majťáci 11 11 11 175
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.4.2018 01:05

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 27.4.2018 01:05:17