Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj A > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/96)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup ženy 2017/2018

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 96 | Turnajů: 107

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 11 11 11 475
2. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Tečkaři 14 14 14 345
3. Jochová Ingrid CZE049516 A Trimetal 19 19 19 340
4. Mynaříková Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup 10 10 10 280
5. Vinická Veronika CZE056814 D Darts club 2 V Vyškov 9 9 9 225
6. Veselá Veronika CZE024672 B DC Bejvávalo U Kolečka 12 12 12 220
7. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 5 5 5 215
8. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B 8 8 8 195
9. Klašková Lenka CZE009962 D Čajda Kuřim 5 5 5 175
10. Ševčíková Petra CZE047663 D DC Pivárna Sloup A 6 6 6 160
10. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team 6 6 6 160
12. Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno 5 5 5 145
12. Štrajtová Jana CZE036379 Tricksters Brno 6 6 6 145
14. Foersterová Květoslava CZE044506 C WC Šipkouni 6 6 6 140
14. Smejkalová Veronika CZE049963 D Hoteliéři Usobrno C 5 5 5 140
14. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 6 6 6 140
17. Ráčková Kristýna CZE052154 D Čajda Kuřim 4 4 4 135
17. Burayová Simona CZE055948 D DC Bejvávalo U Kolečka B 7 7 7 135
19. Kozlová Kateřina CZE033162 D Phoenix Darts 7 7 7 115
19. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 5 5 5 115
19. Novotná Eliška CZE057383 D Popelka Team 6 6 6 115
19. Jurdanová Michaela CZE059324 D Ex na Ex 7 7 7 115
19. Danišová Leona CZE059049 D Star team by Laso 3 3 3 115
19. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 3 3 3 115
25. Kagelová Renáta CZE002927 A Grácie Brno 3 3 3 110
25. Buršíková Michaela CZE056716 D Phoenix Darts 7 7 7 110
25. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 5 5 5 110
28. Dohnalová Denisa CZE055755 D Novinka z PBL 6 6 6 100
28. Konečná Lucie CZE056714 D Phoenix Darts 6 6 6 100
28. Marečková Tereza CZE056657 Brno 6 6 6 100
31. Tichá Martina CZE054116 C Šilingrák Team Brno 3 3 3 85
32. Šmídová Zuzana CZE024914 C DC Mário A 2 2 2 80
32. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Kolečko Majťáci 5 5 5 80
34. Hádlerová Eliška CZE052234 D ŠK Černí baroni Boskovice 2 2 2 70
35. Čengová Olga CZE054327 D Vo Pixel Vedle Brno 4 4 4 65
35. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 4 4 4 65
35. Machková Michaela CZE058823 D Star team by Laso 3 3 3 65
35. Küblová Martina CZE043958 B Bullovci Křenovice A 3 3 3 65
39. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Troublegang Brno 3 3 3 60
39. Beranová Květa CZE058429 D DC Orli Ráječko 3 3 3 60
41. Lipková Michaela CZE026221 2 2 2 55
41. Vejrostová Lucie CZE052821 C Novinka z PBL 2 2 2 55
41. Opletalová Veronika CZE040447 Brno 3 3 3 55
44. Žaludová Jana CZE059665 Vyškov 2 2 2 50
44. Kleinerová Alena CZE056318 Brno 3 3 3 50
46. Šimonová Pavla CZE055434 D ŠK Černí baroni Boskovice 2 2 2 45
46. Hořínková Petra CZE033745 A ŽL Mix Team Brno 2 2 2 45
46. Trnková Marta CZE052273 Kuřim 2 2 2 45
46. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 2 2 2 45
46. Hanáková Lucie CZE009683 D DC Tečkaři 2 2 2 45
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2018 04:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.1.2018 04:03:38