Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj A > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/360)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži 2017/2018

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 360 | Turnajů: 87

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar 12 12 12 585
2. Balej Josef 1967 CZE038406 A Trimetal 13 13 13 420
3. Kváčala Tomáš CZE046207 A Phoenix Darts 12 12 12 355
4. Novotný Jakub CZE054908 D ŠK Černí baroni Boskovice 9 9 9 305
5. Přibyl Martin CZE053188 D DC Orli Ráječko 9 9 9 300
6. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka B 12 12 12 290
6. Lasovský Dušan CZE033525 C PBL 45 Brno 12 12 12 290
8. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 7 7 7 285
9. Slezáček Pavel CZE053185 D DC Orli Ráječko 6 6 6 275
10. Zahradník Jan CZE005636 A Šenkýři 7 7 7 265
10. Kohoutek Milan CZE011710 DC Cobra Brno 8 8 8 265
12. Pixa Patrik CZE056658 Novinka z PBL 13 13 13 255
13. Drahuta Štefan CZE007656 C DC Bejvávalo U Kolečka 7 7 7 250
13. Čvančara Jiří CZE003577 Darts club 2 V Vyškov 8 8 8 250
15. Suchý Roman CZE032109 C Siga 7 7 7 235
16. Kocman Libor CZE051192 D DC Vandals Blansko B 8 8 8 225
17. Daška Pavel CZE001049 A Siga 6 6 6 220
18. Švec Jiří CZE048848 B Hoteliéři Usobrno B 9 9 9 215
18. Marek Leoš CZE049584 D DC Bikers Sloup 8 8 8 215
18. Laštůvka Lukáš CZE039138 C Hoteliéři Usobrno A 6 6 6 215
21. Přibyl Pavel CZE000066 D Tichý řev Modřice 7 7 7 210
22. Marek Květoslav CZE049107 D DC Bikers Sloup 6 6 6 205
22. Sedlák Ladislav CZE006859 A DC Bejvávalo U Kolečka 6 6 6 205
24. Vašina Martin CZE048700 Dars klub Nouzska Vyškov 5 5 5 200
24. Strachoň Ivan CZE052014 DC Pivárna Sloup A 6 6 6 200
24. Štolpa Roman CZE051406 D DC Pivárna Sloup A 5 5 5 200
27. Pukl Miroslav CZE046480 B Hoteliéři Usobrno A 5 5 5 190
27. Kučera Jiří CZE047020 C DC Vandals Blansko 6 6 6 190
27. Gruber Roman CZE000710 A Siga 4 4 4 190
27. Tlamka Jiří 1963 CZE035245 A Siga 6 6 6 190
27. Brychta Karel CZE047019 C ŠK Blansko pivovar Č.H 6 6 6 190
32. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A 4 4 4 180
32. Králík Jaroslav CZE050967 Zběsile a rychle Vyškov 6 6 6 180
34. Šeregely Roman CZE001239 Rakol Brno 9 9 9 175
34. Opletal Ivoš CZE005988 Mistři netrénujou A 5 5 5 175
34. Bahula Jan CZE001142 A Siga 4 4 4 175
37. Pátek Jaroslav CZE000158 A BraStr Kohoutovice 4 4 4 170
37. Strachoň Štěpán CZE049103 D DC Pivárna Sloup B 7 7 7 170
37. Staňek Rudolf CZE002630 A Rakol Brno 4 4 4 170
40. Kříž Jiří CZE050039 D Čajda Kuřim 4 4 4 165
40. Annuš David CZE051256 B Darts club 2 V Vyškov 5 5 5 165
40. Richter Pavel CZE048987 A Dars klub Nouzska Vyškov 4 4 4 165
43. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 5 5 5 160
43. Parolek Lukáš CZE043605 B Hoteliéři Usobrno B 4 4 4 160
45. Lajšner Rostislav CZE050432 D Hoteliéři Usobrno B 5 5 5 155
45. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 6 6 6 155
45. Kejduš Jan CZE055531 D Rumíci Krhov 4 4 4 155
45. Bařina Milan CZE036795 C WC Šipkouni 6 6 6 155
49. Matula Jan CZE050368 B Bullovci Křenovice A 4 4 4 150
50. Popelka Marek CZE029651 A Dars klub Nouzska Vyškov 4 4 4 145
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 00:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 00:19:01