Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj A > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/75)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů sez. 2017 - ŽENY abs. poř.

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 75 | Turnajů: 181

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 3 27 30 31 22 250
2. Liptáková Lenka CZE000887 A Trimetal 4 19 23 23 17 550
3. Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno 2 27 29 29 15 850
4. Tichá Martina CZE054116 D Šilingrák Team Brno 27 27 51 11 050
5. Šenkyříková Dana CZE050951 Star team by Laso 27 27 46 10 650
6. Roik Natalia CZE050972 C Grácie Brno 1 21 22 22 9 550
7. Neubauerová Kateřina CZE049013 A Molly Darts Club 1 23 24 24 9 050
8. Skoupá Dana CZE054809 Puboši Brno 21 21 21 7 850
9. Němcová Kateřina CZE008674 D Grácie Brno 1 20 21 21 7 600
10. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 4 4 8 8 7 500
11. Tomancová Michaela CZE042112 B DC Štěstí Brno 1 19 20 20 7 350
12. Halousková Martina CZE057841 DC Cobra Brno 19 19 19 6 850
13. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 3 3 6 6 6 550
14. Trhlíková Radka CZE056980 Puboši Brno 15 15 15 6 350
15. Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P. 3 3 3 5 300
15. Skácelová Petra CZE054393 Bílovice n.Svitavou 1 12 13 13 5 300
17. Pekařová Alice CZE050148 D DC Kolečko Majťáci 2 9 11 11 4 850
18. Buchtová Helena CZE005665 B Rumoví pralinky 10 10 10 4 600
19. Macourková Radka CZE056996 Puboši Brno 16 16 16 4 400
19. Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno 4 4 8 8 4 400
21. Kozlová Kateřina CZE033162 Phoenix Darts 14 14 14 4 300
21. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 2 2 4 4 4 300
23. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 4 3 7 7 4 250
24. Ludinová Martina CZE058046 Rajhrad 12 12 12 3 900
25. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 3 1 4 4 3 450
26. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 2 2 4 4 3 300
27. Vinická Veronika CZE056814 Darts club 2 V Vyškov 10 10 10 3 200
28. Trúsiková Ivana CZE054369 B Horáčtí Habaneros Brno 7 7 7 3 050
29. Gottwaldová Jana CZE029031 D Grácie Brno 6 6 6 2 700
30. Vítková Gabriela CZE054737 D Rocky bar Brno 9 9 9 2 550
31. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Tečkaři 2 3 5 5 2 450
32. Opletalová Tereza CZE042274 A Molly Darts Club 5 5 5 2 250
33. Opletalová Veronika CZE040447 Brno 7 7 7 2 050
33. Jochová Ingrid CZE049516 D Trimetal 2 1 3 3 2 050
33. Danišová Leona CZE059049 Star team by Laso 5 5 5 2 050
36. Konečná Alena CZE051534 Brno 6 6 6 2 000
37. Suchá Michaela CZE031968 C DC No Stars Brno 4 4 4 1 600
38. Kučerová Alena CZE046997 D Bat Bar Brno 4 4 4 1 300
38. Jonáková Slávka CZE052339 D DC Vandals Blansko C 1 2 3 3 1 300
40. Ščudlová Veronika CZE049597 Úsobrno 2 2 2 1 200
41. Tomancová Jarmila CZE052850 D DC Štěstí Brno 3 3 3 1 150
41. Lipková Michaela CZE026221 3 3 3 1 150
43. Vojtěchová Michaela CZE049598 Brno 4 4 4 1 100
44. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 1 2 2 1 050
45. Jurigová Pavla CZE054878 Otrokovice 1 1 2 2 950
46. Küblová Martina CZE043958 B Bullovci Křenovice A 2 2 2 900
46. Skaličanová Krystína CZE044734 A Darts club 2 V Vyškov 2 2 2 900
48. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B 1 1 2 2 850
48. Veselá Veronika CZE024672 C DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 850
50. Vašinová Kateřina CZE058066 Vyškov 2 2 2 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 12:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 12:53:27