Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj A > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/380)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů sez. 2017 - MUŽI abs. poř.

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 380 | Turnajů: 243

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 4 30 34 50 33 200
2. Bouchal Luboš CZE051726 B Šilingrák Team Brno 2 30 32 65 30 100
3. Pejchal Petr CZE049072 C Snipers Brno 5 30 35 56 29 600
4. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno 4 30 34 44 27 500
5. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 4 30 34 53 27 300
6. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 D Tichý řev Modřice 5 30 35 36 26 500
6. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice 4 30 34 35 26 500
8. Vorel Vladimír CZE004827 A Juniorky Brno 4 30 34 59 23 900
9. Klein Tomáš CZE049016 A DC bulldog Darts 2 30 32 48 23 700
10. Staněk Otakar CZE019057 A Juniorky Brno 27 27 27 20 950
11. Hladík Jiří CZE050991 D Molly Darts Club 3 30 33 51 20 400
12. Pavličko Anton CZE028613 A DC Kolečko Extra 2 23 25 25 19 850
13. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 4 22 26 26 19 200
14. Fridrich David CZE041320 A Šilingrák Team Brno 30 30 45 19 000
15. Popelka Marek CZE029651 A Dars klub Nouzska Vyškov 2 19 21 21 18 750
16. Řezáč Tomáš CZE036169 B Šilingrák Team Brno 30 30 41 18 000
17. Opletal Petr CZE000202 A Šilingrák Team Brno 1 22 23 23 17 900
18. Augustýn Jiří CZE041554 A Desperados Brno 3 30 33 35 17 700
19. Hřebíček Zdeněk CZE051360 Molly Darts Club 30 30 33 17 200
20. Knosp Miroslav CZE003997 A Desperados Brno 30 30 46 16 300
21. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice 5 5 10 10 16 150
22. Pokorný Filip CZE050230 C ŠK Strmeň Popovice 3 24 27 27 14 900
23. Bohuňovský Milan CZE006693 DC Jakoby - kolik to stojí 1 19 20 20 14 350
24. Přibyl Pavel 1993 CZE045427 B DC Easy Game 3 20 23 23 14 200
24. Vaverka Vít CZE054367 D Šilingrák Team Brno 1 30 31 35 14 200
26. Jebáček Lukáš CZE038840 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 27 28 28 14 150
27. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar 5 7 12 12 14 050
28. Maděránek Radek CZE018056 A Šilingrák Team Brno 17 17 17 13 750
29. Benda Zbyněk CZE054098 D Šilingrák Team Brno 1 30 31 63 13 600
30. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 5 5 10 10 13 150
31. Obšil Michal CZE002594 BraStr Kohoutovice 21 21 21 13 050
32. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Easy Game 1 22 23 23 12 900
33. Medek Pavel CZE049268 C DC Cobra Brno 1 30 31 35 12 800
33. Kunst Ladislav CZE038391 C Šilingrák Team Brno 1 30 31 43 12 800
35. Březovský Bořivoj CZE004145 A ŠK Vyškov 17 17 17 12 650
36. Šeregely Roman CZE001239 Rakol Brno 1 30 31 59 12 400
37. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar 3 6 9 9 12 100
38. Pulpit Miroslav CZE038775 C Rychlé šípy Rajhrad 1 15 16 16 11 850
39. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 4 4 8 8 11 400
40. Ščudla Pavel CZE044609 B DC Mustang Brno B Němčice 4 5 9 9 11 050
41. Vašina Martin CZE048700 Dars klub Nouzska Vyškov 20 20 20 10 900
42. Richter Pavel CZE048987 A Dars klub Nouzska Vyškov 1 15 16 16 10 750
43. Drahoš Jiří CZE050231 C ŠK Strmeň Popovice 1 16 17 17 10 600
44. Jebáček Milan CZE044324 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 25 26 26 10 550
45. Matoušek Petr CZE025906 A ŠK Vyškov 13 13 13 10 450
45. Přibylík Milan CZE001534 A Zběsile a rychle Vyškov 19 19 19 10 450
47. Kučera Miroslav CZE040039 B Puboši Brno 22 22 22 10 400
48. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 5 5 10 10 10 050
49. Floriančič Ondřej CZE015244 Zběsile a rychle Vyškov 19 19 19 9 950
50. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A 2 9 11 11 9 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 16:47

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 16:47:14