Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj A > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/53)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů sez. 2017 - ženy kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 53 | Turnajů: 180

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tichá Martina CZE054116 D Šilingrák Team Brno 30 30 59 12 700
2. Šenkyříková Dana CZE050951 Star team by Laso 1 30 31 50 12 200
3. Skoupá Dana CZE054809 Puboši Brno 21 21 21 7 850
4. Němcová Kateřina CZE008674 D Grácie Brno 1 20 21 21 7 600
5. Halousková Martina CZE057841 DC Cobra Brno 20 20 20 7 100
6. Trhlíková Radka CZE056980 Puboši Brno 15 15 15 6 350
7. Kozlová Kateřina CZE033162 Phoenix Darts 1 16 17 17 6 200
8. Skácelová Petra CZE054393 Bílovice n.Svitavou 1 13 14 14 5 650
9. Pekařová Alice CZE050148 D DC Kolečko Majťáci 3 10 13 13 5 600
10. Macourková Radka CZE056996 Puboši Brno 17 17 17 4 750
11. Ludinová Martina CZE058046 Rajhrad 12 12 12 3 900
11. Danišová Leona CZE059049 Star team by Laso 10 10 10 3 900
13. Vinická Veronika CZE056814 Darts club 2 V Vyškov 11 11 11 3 750
14. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Tečkaři 3 4 7 7 3 400
15. Lipková Michaela CZE026221 7 7 7 3 050
16. Jochová Ingrid CZE049516 D Trimetal 3 2 5 5 3 000
17. Vítková Gabriela CZE054737 D Rocky bar Brno 10 10 10 2 800
18. Gottwaldová Jana CZE029031 D Grácie Brno 6 6 6 2 700
19. Opletalová Veronika CZE040447 Brno 7 7 7 2 050
20. Konečná Alena CZE051534 Brno 6 6 6 2 000
21. Ščudlová Veronika CZE049597 Úsobrno 3 3 3 1 700
22. Machková Michaela CZE058823 Star team by Laso 5 5 5 1 650
22. Vávrová Hana CZE059287 Brno 5 5 5 1 650
24. Kučerová Alena CZE046997 D Bat Bar Brno 5 5 5 1 550
25. Jonáková Slávka CZE052339 D DC Vandals Blansko C 1 2 3 3 1 300
26. Tomancová Jarmila CZE052850 D DC Štěstí Brno 3 3 3 1 150
27. Vojtěchová Michaela CZE049598 Brno 4 4 4 1 100
28. Jurigová Pavla CZE054878 Otrokovice 1 1 2 2 950
29. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B 1 1 2 2 850
30. Kolečková Monika CZE051890 Brno 2 2 2 700
30. Vašinová Kateřina CZE058066 Vyškov 2 2 2 700
30. Pekárková Eva CZE038844 1 1 1 700
33. Křivánková Lucie CZE055197 D Rocky bar Brno 2 2 2 600
34. Bejčková Veronika CZE054080 Holštejn 1 1 1 550
34. Tobiášová Markéta CZE005117 Rakol Brno 1 1 1 550
36. Hádlerová Eliška CZE052234 D ŠK Černí baroni Boskovice 1 1 1 500
37. Zástřešková Libuše CZE001572 ŽL Mix Team Brno 1 1 1 350
37. Vítková Kristýna CZE045480 1 1 1 350
37. Filoušová Petra CZE039523 D Grácie Brno 1 1 1 350
37. Doležalová Simona CZE058383 Rajhrad 1 1 1 350
37. Baňarová Jitka CZE037021 Ivanovice na Hané 1 1 1 350
37. Trachtungová Lucie CZE058117 Brno 1 1 1 350
37. Kroulíková Venuše CZE058053 Brno 1 1 1 350
37. Idrová Leona CZE050623 Brno 1 1 1 350
37. Váňová Andrea CZE057783 Brno 1 1 1 350
37. Šedivá Lenka CZE058382 Rajhrad 1 1 1 350
47. Valová Michaela CZE058257 Rajhrad 1 1 1 250
47. Koňušíková Lenka CZE003883 Boňkov 1 1 1 250
47. Hýblová Romana CZE058071 Bílovice nad Svitavou 1 1 1 250
47. Poláčková Anna CZE052152 Brno 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.12.2017 08:14

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.12.2017 08:14:41