Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj A > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/67)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů sez. 2017 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 67 | Turnajů: 169

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pejchal Petr CZE049072 C Snipers Brno 5 30 35 56 29 600
2. Pokorný Filip CZE050230 C ŠK Strmeň Popovice 3 24 27 27 14 900
3. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar 5 7 12 12 14 050
4. Medek Pavel CZE049268 C DC Cobra Brno 1 30 31 35 12 800
4. Kunst Ladislav CZE038391 C Šilingrák Team Brno 1 30 31 43 12 800
6. Pulpit Miroslav CZE038775 C Rychlé šípy Rajhrad 1 15 16 16 11 850
7. Drahoš Jiří CZE050231 C ŠK Strmeň Popovice 1 16 17 17 10 600
8. Nesnídal Petr CZE019744 C Letka Brno 1 27 28 28 9 450
9. Čupr Kamil CZE044277 C Letka Brno 18 18 18 9 100
10. Hutárek Ladislav CZE026951 C Rychlé šípy Rajhrad 16 16 16 8 800
11. Velan Jan CZE029936 C Minibaroni z Kuželny 19 19 19 8 750
12. Mlčoch Ondřej CZE044118 C Rychlé šípy Rajhrad 17 17 17 6 950
13. Poráň David CZE051226 C PBL 45 Brno 3 3 6 6 6 150
14. Volanka Alois CZE028528 C Žabáci Ivanovice na Hané 6 6 6 4 700
15. Zourek Martin CZE051812 C DC Bejvávalo U Kolečka 10 10 10 4 500
16. Černošek Zbyněk CZE038771 C Rychlé šípy Rajhrad 7 7 7 4 450
17. Kaluža Vilém CZE046205 C Rozruch Van Morrison Brno 2 6 8 8 4 200
18. Kosina Tomáš CZE053146 C Snipers Brno 10 10 10 4 000
19. Suchý Roman CZE032109 C Siga 2 5 7 7 3 950
20. Pařez Martin CZE013413 C ŠK Strmeň Popovice 5 5 5 3 550
20. Sup Zdeněk CZE036008 C Ex na Ex 11 11 11 3 550
22. Kučera David CZE024488 C Bat Bar Brno 6 6 6 3 500
23. Gabriel Drahoš CZE038407 C Viva Brothers 2 2 4 4 3 400
24. Bednář Jan CZE053541 C PBL 45 Brno 2 3 5 5 3 350
25. Pokorný Miroslav CZE050234 C ŠK Strmeň Popovice 7 7 7 3 250
26. Záboj Roman CZE027633 C DC Šipkaři Bistro Stvolová 2 2 4 4 3 100
27. Vilímek Dušan CZE000636 C Prckové z Pivního baru 3 3 6 6 2 950
28. Švec Zdeněk CZE006870 C DC Šipkaři Bistro Stvolová 2 2 4 4 2 900
29. Zbořil Jiří CZE025522 C Rozruch Van Morrison Brno 5 5 5 2 850
30. Hrubý Jan CZE024562 C Snipers Brno 8 8 8 2 800
30. Bařina Milan CZE036795 C WC Šipkouni 8 8 8 2 800
32. Bláha Petr CZE038810 C Šilingrák Team Brno 6 6 6 2 700
33. Pop Aleš CZE041548 C Rychlé šípy Rajhrad 6 6 6 2 500
34. Macháček Jiří CZE024008 C Rychlé šípy Rajhrad 6 6 6 2 200
35. Babák Zdeněk CZE046203 C Kénik Brno 5 5 5 2 150
36. Chabina Miroslav CZE046200 C Šilingrák Team Brno 4 4 4 2 100
37. Sládeček Ladislav CZE044505 C WC Šipkouni 5 5 5 1 850
37. Sládek Jan CZE051143 C Darts of the Dark Side 5 5 5 1 850
39. Kočí Milan CZE041470 C Mistři netrénujou B 2 2 2 1 800
39. Vlach Patrik CZE037496 C DC HORNETS Adamov 4 4 4 1 800
41. Hanzlík Petr CZE049579 C Šilingrák Team Brno 4 4 4 1 600
42. Helis Miroslav CZE007670 C Tricksters Brno 3 3 3 1 550
43. Vaško Lukáš CZE022995 C DC Bejvávalo U Kolečka B 3 3 3 1 450
44. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 3 4 4 1 350
45. Palinek Michal CZE043200 C ALK Brumov 1 1 2 2 1 050
46. Macháček Rostislav CZE013104 C Brno 28 (Líšeň) 2 2 2 1 000
47. Jiroušek Milan CZE001411 C Tichý řev Modřice 3 3 3 950
47. orlíček pavel CZE051919 C Brno 3 3 3 950
47. Vávrů Lukáš CZE046672 C DC Tečkaři 1 1 2 2 950
50. Franc Aleš CZE043202 C ALK Brumov 1 1 1 900
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.12.2017 02:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.12.2017 02:03:25