Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj A > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/244)
  Náhled Tisk Nahoru
Jihomoravská Túrka - absolutní pořadí muži

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 244 | Turnajů: 204

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bouchal Lubomír CZE051726 B Šilingrák Team Brno 1 1 2 12 16 43 22 750
2. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 1 1 2 12 16 26 21 850
3. Popelka Marek CZE029651 A Dars klub Nouzska Vyškov 1 1 2 12 16 18 21 650
4. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 1 1 2 12 16 30 19 750
5. Staněk Otakar CZE019057 A Juniorky Brno 1 1 2 12 16 16 19 550
6. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice 1 1 2 12 16 20 19 450
7. Pejchal Petr CZE049072 C Snipers Brno 1 1 2 12 16 33 17 550
8. Opletal Petr CZE000202 A Šilingrák Team Brno 1 1 2 12 16 16 17 450
8. Maděránek Radek CZE018056 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 12 15 17 17 450
10. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 D Tichý řev Modřice 1 1 2 12 16 25 16 750
11. Březovský Bořivoj CZE004145 A ŠK Vyškov 1 1 2 12 16 17 16 550
12. Klein Tomáš CZE049016 A DC bulldog Darts 1 1 2 12 16 31 16 450
13. Pavličko Anton CZE028613 A DC Kolečko Extra 1 1 2 11 15 18 16 400
14. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno 1 1 2 12 16 24 16 350
15. Fridrich David CZE041320 A Šilingrák Team Brno 1 1 2 12 16 32 15 950
15. Bohuňovský Milan CZE006693 DC Jakoby - kolik to stojí 1 1 2 12 16 19 15 950
17. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 1 1 12 14 16 15 900
18. Řezáč Tomáš CZE036169 B Šilingrák Team Brno 1 1 2 12 16 37 15 250
19. Přibyl Pavel 1993 CZE045427 B DC Easy Game 1 1 2 12 16 16 14 550
19. Hladík Jiří CZE050991 D Molly Darts Club 1 1 2 12 16 32 14 550
21. Hudec Pavel CZE001888 B UDO Holštejn 1 1 2 12 16 19 14 450
21. Vorel Vladimír CZE004827 A Juniorky Brno 1 1 2 12 16 33 14 450
23. Vašina Martin CZE048700 Dars klub Nouzska Vyškov 1 1 2 12 16 20 14 350
24. Pulpit Miroslav CZE038775 C Rychlé šípy Rajhrad 1 2 12 15 15 13 950
25. Přibylík Milan CZE001534 A Zběsile a rychle Vyškov 1 1 2 12 16 19 13 650
26. Obšil Michal CZE002594 BraStr Kohoutovice 1 2 12 15 19 13 300
27. Drahoš Jiří CZE050231 C Honzíkova cesta Brno 1 1 2 10 14 14 13 050
28. Richter Pavel CZE048987 A Dars klub Nouzska Vyškov 1 1 1 11 14 14 12 900
29. Medek Pavel CZE049268 C DC Cobra Brno 1 1 2 12 16 30 12 350
30. Matoušek Petr CZE025906 A ŠK Vyškov 1 1 10 12 12 12 250
31. Beneš Josef CZE001471 B UDO Holštejn 1 1 2 12 16 19 12 150
32. Jebáček Lukáš CZE038840 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 1 2 12 16 24 12 050
33. Hutárek Ladislav CZE026951 C Rychlé šípy Rajhrad 1 1 2 12 16 16 11 950
33. Floriančič Ondřej CZE015244 Zběsile a rychle Vyškov 1 1 2 12 16 19 11 950
35. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Easy Game 1 2 12 15 18 11 600
36. Florian Roman CZE055262 D Puboši Brno 1 1 2 12 16 19 11 250
37. Pokorný Filip CZE050230 C ŠK Strmeň Popovice 1 1 2 12 16 17 11 150
38. Opletal Ivoš CZE005988 Mistři netrénujou A 1 1 2 8 12 13 10 750
39. Hřebíček Zdeněk CZE051360 Molly Darts Club 1 1 12 14 20 10 650
39. Knosp Miroslav CZE003997 A Desperados Brno 1 2 12 15 28 10 650
41. Hynšt Petr CZE008359 B Zběsile a rychle Vyškov 1 2 12 15 15 10 600
42. Řezáč Roman CZE036168 D Šilingrák Team Brno 1 1 2 10 14 16 10 550
43. Kučera Miroslav CZE040039 B Puboši Brno 1 2 12 15 22 10 450
43. Přibyl Jan CZE023068 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 1 12 14 14 10 450
45. Králík Jaroslav 1989 CZE050967 Zběsile a rychle Vyškov 1 1 2 12 16 17 10 250
46. Šváb Karel CZE002652 UDO Holštejn 1 1 2 12 16 19 10 150
47. Čupr Kamil CZE044277 C Letka Brno 1 2 12 15 17 10 050
48. Kunst Ladislav CZE038391 C Šilingrák Team Brno 1 1 2 12 16 31 9 850
48. Rybár Eduard CZE039241 B UDO Holštejn 1 2 12 15 18 9 850
50. Šumbera Adam CZE054838 D UDO Holštejn 1 1 2 12 16 17 9 650
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2018 20:46

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.1.2018 20:46:48