Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj A > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/244)
  Náhled Tisk Nahoru
Jihomoravská Túrka - absolutní pořadí muži

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 244 | Turnajů: 203

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bouchal Luboš CZE051726 B Šilingrák Team Brno 1 2 12 15 42 18 950
2. Staněk Otakar CZE019057 A Juniorky Brno 1 2 12 15 15 16 950
3. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 1 2 12 15 25 16 850
4. Popelka Marek CZE029651 A Dars klub Nouzska Vyškov 1 2 12 15 17 16 250
5. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice 1 2 12 15 19 16 050
6. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 1 2 12 15 29 15 950
7. Pejchal Petr CZE049072 C Snipers Brno 1 2 12 15 32 15 750
8. Opletal Petr CZE000202 A Šilingrák Team Brno 1 2 12 15 15 14 850
9. Pavličko Anton CZE028613 A DC Kolečko Extra 1 2 11 14 17 14 600
10. Maděránek Radek CZE018056 A Šilingrák Team Brno 1 1 12 14 16 14 450
11. Řezáč Tomáš CZE036169 B Šilingrák Team Brno 1 2 12 15 36 14 250
12. Bohuňovský Milan CZE006693 DC Jakoby - kolik to stojí 1 2 12 15 18 14 150
13. Pulpit Miroslav CZE038775 C Rychlé šípy Rajhrad 1 2 12 15 15 13 950
13. Březovský Bořivoj CZE004145 A ŠK Vyškov 1 2 12 15 16 13 950
15. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 D Tichý řev Modřice 1 2 12 15 24 13 750
15. Fridrich David CZE041320 A Šilingrák Team Brno 1 2 12 15 31 13 750
17. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno 1 2 12 15 23 13 350
18. Klein Tomáš CZE049016 A DC bulldog Darts 1 2 12 15 30 13 050
19. Přibyl Pavel 1993 CZE045427 B DC Easy Game 1 2 12 15 15 12 750
20. Hudec Pavel CZE001888 B UDO Holštejn 1 2 12 15 18 12 650
21. Hladík Jiří CZE050991 D Molly Darts Club 1 2 12 15 31 12 350
22. Matoušek Petr CZE025906 A ŠK Vyškov 1 1 10 12 12 12 250
22. Vorel Vladimír CZE004827 A Juniorky Brno 1 2 12 15 32 12 250
24. Vašina Martin CZE048700 Dars klub Nouzska Vyškov 1 2 12 15 19 12 150
25. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 1 12 13 15 11 700
26. Přibylík Milan CZE001534 A Zběsile a rychle Vyškov 1 2 12 15 18 11 450
27. Drahoš Jiří CZE050231 C ŠK Strmeň Popovice 1 2 10 13 13 11 250
28. Obšil Michal CZE002594 BraStr Kohoutovice 2 12 14 18 11 100
29. Jebáček Lukáš CZE038840 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 2 12 15 23 11 050
30. Beneš Josef CZE001471 B UDO Holštejn 1 2 12 15 18 10 750
31. Hřebíček Zdeněk CZE051360 Molly Darts Club 1 1 12 14 20 10 650
31. Knosp Miroslav CZE003997 A Desperados Brno 1 2 12 15 28 10 650
33. Hutárek Ladislav CZE026951 C Rychlé šípy Rajhrad 1 2 12 15 15 10 550
33. Floriančič Ondřej CZE015244 Zběsile a rychle Vyškov 1 2 12 15 18 10 550
35. Přibyl Jan CZE023068 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 1 12 14 14 10 450
35. Kučera Miroslav CZE040039 B Puboši Brno 1 2 12 15 22 10 450
37. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Easy Game 2 12 14 17 10 200
38. Medek Pavel CZE049268 C DC Cobra Brno 1 2 12 15 29 10 150
39. Čupr Kamil CZE044277 C Letka Brno 1 2 12 15 17 10 050
40. Florian Roman CZE055262 D Puboši Brno 1 2 12 15 18 9 850
40. Rybár Eduard CZE039241 B UDO Holštejn 1 2 12 15 18 9 850
42. Benda Zbyněk CZE054098 D Šilingrák Team Brno 1 2 12 15 50 9 550
43. Velan Jan CZE029936 C Minibaroni z Kuželny 1 2 12 15 17 9 450
44. Augustýn Jiří CZE041554 A Desperados Brno 1 2 12 15 17 9 350
45. Blahutka Jaroslav CZE032607 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 2 12 15 20 9 250
46. Šváb Karel CZE002652 UDO Holštejn 1 2 12 15 18 9 150
46. Řezáč Roman CZE036168 D Šilingrák Team Brno 1 2 10 13 15 9 150
46. Vaverka Vít CZE054367 D Šilingrák Team Brno 1 2 12 15 27 9 150
49. Pokorný Filip CZE050230 C ŠK Strmeň Popovice 1 2 12 15 16 8 950
49. Lang Richard CZE055259 D Puboši Brno 1 2 12 15 18 8 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 02:23

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 02:26:32