Statistika hráčů
UŠO > Jihočeský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Finálová část Hlavní ligové soutěže UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Kouba Milan
Lampas Pacov
72,2 87,50 20 16 14 70,73 41 29 25 0,61 6 0,15 0 0,00 4 0 0 0
2. Novák Petr
ŠK Pojbuky
70,6 80,00 20 15 12 69,44 36 25 15 0,42 5 0,14 0 0,00 5 0 0 0
3. Kočička Petr
Calibos Sezimovo Ústí
65,2 82,35 20 17 14 69,05 42 29 15 0,36 4 0,10 0 0,00 2 0 0 0
4. Mrázek Michal
Vertikal Limit Tábor
64,2 91,67 16 12 11 70,97 31 22 6 0,19 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
5. Novák Karel
Calibos Sezimovo Ústí
64,0 75,00 20 20 15 68,00 50 34 27 0,54 3 0,06 0 0,00 3 0 0 0
6. Štěpán Zdeněk
DC Warriors Lidmaň B
63,1 81,25 16 16 13 69,23 39 27 7 0,18 3 0,08 1 0,03 1 0 0 0
7. Balík Stanislav
Draci Měšice
61,2 70,00 20 20 14 64,71 51 33 22 0,43 2 0,04 1 0,02 5 0 0 0
8. Christmann Tomáš
Respekt Tábor
60,0 84,62 16 13 11 70,59 34 24 7 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
9. Kyrian Petr
DC Lokomotiva Stádlec
58,0 65,00 20 20 13 62,22 45 28 16 0,36 5 0,11 0 0,00 1 0 0 0
10. Vrba Daniel
Respekt Tábor
55,1 71,43 16 14 10 62,86 35 22 9 0,26 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
11. Zeman Václav
XXXL Sezimovo Ústí
53,6 65,00 20 20 13 59,57 47 28 15 0,32 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
12. Jenčík Stanislav
ŠK Pojbuky
52,5 61,11 20 18 11 54,17 48 26 25 0,52 3 0,06 2 0,04 2 0 0 0
13. Nováková Iveta
Pivetka Gang Sezimovo Ústí
51,9 71,43 16 14 10 62,16 37 23 7 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
14. Zourek David
DC Warriors Lidmaň B
51,2 66,67 16 12 8 60,61 33 20 11 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
15. Schwarz Valdemar
DC Lokomotiva Stádlec
50,2 61,11 20 18 11 54,35 46 25 19 0,41 3 0,07 0 0,00 1 0 0 0
16. Pavlát Zdeněk
DC Lokomotiva Stádlec
49,7 61,54 20 13 8 55,88 34 19 8 0,24 3 0,09 0 0,00 1 0 0 0
17. Házi Milan
Respekt Tábor
48,8 68,75 16 16 11 59,52 42 25 3 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
18. Nováková Eva
Calibos Sezimovo Ústí
47,1 55,00 20 20 11 54,90 51 28 12 0,24 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
19. Hůlka Vojtěch
DC Warriors Lidmaň B
45,0 50,00 16 10 5 54,17 24 13 4 0,17 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
20. Černý David
Vertikal Limit Tábor
44,1 50,00 16 14 7 50,00 32 16 8 0,25 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
21. Černý Lukáš
Draci Měšice
43,6 50,00 20 20 10 48,00 50 24 20 0,40 1 0,02 2 0,04 0 0 0 0
22. Koblic Josef
Respekt Tábor
43,2 45,45 16 11 5 48,00 25 12 7 0,28 1 0,04 0 0,00 1 0 0 0
23. Lhotka Vlastimil
ŠK Pojbuky
43,0 50,00 20 14 7 51,35 37 19 15 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
24. Kosobud Pavel
DC Lokomotiva Stádlec
43,0 47,06 20 17 8 51,16 43 22 13 0,30 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
25. Reifová Romana
XXXL Sezimovo Ústí
42,4 50,00 20 18 9 47,83 46 22 20 0,43 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
26. Novotný Petr
Pekelníci Tábor
42,2 50,00 16 16 8 51,22 41 21 12 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
27. Sekeli Martin
Vertikal Limit Tábor
41,7 50,00 16 12 6 51,72 29 15 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
28. Málek Ladislav
XXXL Sezimovo Ústí
40,5 41,18 20 17 7 48,84 43 21 10 0,23 3 0,07 0 0,00 1 0 0 0
29. Kavalská Miroslava
Pivetka Gang Sezimovo Ústí
40,0 50,00 16 12 6 50,00 32 16 6 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
30. Čupita Miroslav
XXXL Sezimovo Ústí
39,2 40,00 20 20 8 44,90 49 22 16 0,33 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
31. Medek Pavel
Draci Měšice
38,5 42,11 20 19 8 45,83 48 22 15 0,31 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
32. Habich Jan
Vertikal Limit Tábor
37,8 41,67 16 12 5 46,88 32 15 11 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
33. Plemeník Miloš
Pekelníci Tábor
37,6 43,75 16 16 7 48,78 41 20 5 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
34. Plachá Lucie
Draci Měšice
36,9 44,44 20 18 8 45,83 48 22 11 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
35. Toman Jiří
ŠK Pojbuky
36,7 35,00 20 20 7 42,86 49 21 16 0,33 3 0,06 0 0,00 1 0 0 0
36. Váchová Petra
Respekt Tábor
35,6 40,00 16 10 4 44,44 27 12 2 0,07 1 0,04 0 0,00 1 0 0 0
37. Mládek Tomáš
Calibos Sezimovo Ústí
34,8 36,36 20 11 4 41,38 29 12 9 0,31 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
38. Míka Dalibor
Pekelníci Tábor
34,5 41,67 16 12 5 41,94 31 13 7 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
39. Hozman Martin
Pekelníci Tábor
33,1 40,00 16 10 4 42,31 26 11 3 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
40. Šimeček Stanislav
Lampas Pacov
31,6 35,00 20 20 7 41,18 51 21 5 0,10 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
41. Šimeček Vladimír 1961
Lampas Pacov
31,6 30,00 20 20 6 36,73 49 18 17 0,35 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
42. Manz Lukáš
Vertikal Limit Tábor
30,5 25,00 16 8 2 40,00 20 8 5 0,25 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
43. Hrnčíř Filip
DC Warriors Lidmaň B
29,6 36,36 16 11 4 35,71 28 10 5 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
44. Matějů David
DC Warriors Lidmaň B
28,8 30,00 16 10 3 38,46 26 10 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
45. Růžek Martin
Pivetka Gang Sezimovo Ústí
28,1 25,00 16 8 2 38,10 21 8 5 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
46. Janů Luboš
Pivetka Gang Sezimovo Ústí
26,5 25,00 16 16 4 37,50 40 15 3 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
47. Kučera Martin
ŠK Pojbuky
21,9 15,38 20 13 2 29,03 31 9 5 0,16 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
48. Březina Petr
Lampas Pacov
18,2 14,29 20 14 2 23,53 34 8 8 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
49. Janů Dana
Pivetka Gang Sezimovo Ústí
16,3 14,29 16 14 2 21,88 32 7 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
50. Vyčichlo Leoš
Calibos Sezimovo Ústí
13,2 10,00 20 10 1 18,18 22 4 2 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
51. Hána Pavel
DC Lokomotiva Stádlec
  75,00 20 4 3 75,00 8 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
52. Buřič Michal
Pekelníci Tábor
  50,00 16 4 2 44,44 9 4 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
53. Šimeček Vladimír 1988
Lampas Pacov
  50,00 20 4 2 44,44 9 4 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
54. Filípek Tomáš
DC Warriors Lidmaň B
  50,00 16 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
55. Nováková Lenka
Calibos Sezimovo Ústí
  50,00 20 2 1 40,00 5 2 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
56. Kyrián Lubomír
DC Lokomotiva Stádlec
  42,86 20 7 3 42,11 19 8 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
57. Martínek Lukáš
Pekelníci Tábor
  33,33 16 6 2 43,75 16 7 6 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
58. Riegl David
Vertikal Limit Tábor
  33,33 16 6 2 35,71 14 5 1 0,07 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
59. Kršek Jaroslav
Lampas Pacov
  25,00 20 4 1 30,00 10 3 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
60. Reif David
XXXL Sezimovo Ústí
  0,00 20 5 0 16,67 12 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
61. Hořejší Zdeněk
Draci Měšice
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
62. Markvart Lukáš
DC Warriors Lidmaň B
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
63. Ungermannová Lenka
Lampas Pacov
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
64. Kaleta Jiří
Draci Měšice
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
65. Hrnčíř Jakub
DC Warriors Lidmaň B
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
66. Pokorný Jiří
DC Lokomotiva Stádlec
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.6.2018 05:41

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.6.2018 05:41:34