|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 21.10.2023 | Pantera Větřní | 17 | : | 1 | ŠK Těmice | Hostinec U Tří Lišek, Větřní | |
16:00 | Říčař Martin | 35 | : | 9 | Čábelka Jan |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | 16 | : | 2 | Švejci České Budějovice | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Šusta Jan | 33 | : | 8 | Granov Radek |
Zadal: | Šusta Jan | 21.10.2023 22:10 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Candát Vodňany | 9 | : | 9 | DC 90210 Prachatice | Rest. Na Radosti, Vodňany | |
18:00 | Iral Miroslav | 23 | : | 21 | Vozábal Lukáš |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Matouš Team Slavče | 5 | : | 13 | Vlčáci České Budějovice | Slavečská Hospoda, Slavče | |
16:00 | Šobr Jiří | 17 | : | 26 | Staněk Miroslav |
Zadal: | Šobr Jiří | 22.10.2023 19:14 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Crazy České Budějovice | 13 | : | 5 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Škůrek Zdeněk | 30 | : | 18 | Červenka Michal |
Zadal: | Škůrek Zdeněk | 22.10.2023 20:30 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Střelci Český Krumlov | 12 | : | 6 | DC Cannabis Tábor | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Weis Viktor | 28 | : | 15 | Prášek Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 21.10.2023 | Milli a její tygři Č.Budějovice | 6 | : | 12 | Mrška od Koníka České Budějovice | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Havlan Václav | 14 | : | 27 | Čermák Mario |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | DC Bryčka B České Budějovice | 5 | : | 13 | Tygers team Besednice | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Klabouch Jaroslav | 14 | : | 30 | Šindelíř Roman |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Švejci České Budějovice B | 7 | : | 11 | Panteři České Budějovice | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šimon Jiří | 18 | : | 23 | Bláha Martin |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | DC Volant Olešník | 7 | : | 11 | Segment Český Krumlov | Olešnická hospoda, Olešník | |
16:00 | Procházka Karel | 19 | : | 25 | Krčma Michal |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Jokers team České Budějovice | 2 | : | 16 | AQ Sparta Velešín | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Vojtek Pavel | 8 | : | 33 | Zivčak Roman |
|
| 4. | Ne | 12.11.2023 | Kousci Český Krumlov | 15 | : | 3 | Vohníváci České Budějovice | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
14:00 | Kroupa Michal | 33 | : | 9 | Veber Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 21.10.2023 | DC Houba Horažďovice | 9 | : | 9 | Strážci Galaxie Strakonice | Music club Houba, Horažďovice | |
16:00 | Valovič Marián | 21 | : | 22 | Zdychynec Milan |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Růžové údolí Škůdra | 9 | : | 9 | Classic Strakonice | Klubovna u golfového hřiště, Strašice | |
16:00 | Křiváček David | 25 | : | 23 | Prokopius Jiří |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Vlk Vodňany | 12 | : | 6 | Školáci Tipáč Písek | Restaurace Pod Věží, Vodňany | |
16:00 | Šípek Jan | 29 | : | 17 | Drab Robert |
Zadal: | Šípek Jan | 23.10.2023 07:56 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Šipkaři Strakonice | 9 | : | 9 | TVT Písek | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Kopáček Vojtěch | 23 | : | 21 | Vachta René |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Kozlíci Prachatice | 13 | : | 5 | Střelci z Virtu Dražejov | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Švancar Jiří | 29 | : | 16 | Šlehofer Josef |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Šupina Vodňany | 13 | : | 5 | Dřeváci Strakonice | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Mach Jiří | 31 | : | 13 | Schovanec Miroslav |
Zadal: | Mach Jiří | 25.10.2023 00:29 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 14.10.2023 | Plechová Pacov | 15 | : | 3 | Draci Měšice | Plechová Pacov, Pacov | |
16:00 | Hlavnička Jiří | 31 | : | 9 | Plachá Lucie |
Zadal: | Hlavnička Jiří | 22.10.2023 09:44 | Autorizoval: | Automat | 23.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Spitfire Měšice | 7 | : | 11 | Respekt Tábor | Klubovna Měšice, Měšice | |
15:00 | Pavlátová Jaroslava | 19 | : | 25 | Christmann Tomáš |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Kozlíci Dolní Bukovsko | 15 | : | 3 | DC Warriors Lidmaň | Obecní hostinec Sviny, Veselí nad Lužnicí | |
16:00 | Dáňa Lukáš | 32 | : | 9 | Hůlka Vojtěch |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Dart Shooters Hospříz | 10 | : | 8 | Rafani Tučapy | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Nežík Jindřich | 23 | : | 19 | Brožek Jan |
Zadal: | Nežík Jindřich | 22.10.2023 12:48 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Gold Darts Studená | 9 | : | 9 | Spirits Tábor | Hospoda U Šebestů, Studená | |
16:00 | Kalců Karel | 22 | : | 23 | Balvín Michal |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Rychlé šípy Tábor | 10 | : | 8 | DC Lokomotiva Stádlec | Bowling Svíčka, Tábor | |
16:00 | Jelínková Petra | 27 | : | 21 | Kosobud Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 21.10.2023 | A je to! Třeboň | 12 | : | 6 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | Steak & Caffe Třeboň, Třeboň | |
15:00 | Tóthová Monika | 27 | : | 17 | Matoušek Petr |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Žabáci Dubičné | 3 | : | 15 | Kostelníci Staré Hodějovice | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Candra Ivo | 10 | : | 31 | Benda Josef |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Starověká Chýše Úsilné | 11 | : | 7 | Predators Dubičné | Rest. Na Hřišti Nemanice, České Budějovice | |
16:00 | Neužil Radim | 24 | : | 18 | Jindra Karel |
Zadal: | Neužil Radim | 25.10.2023 15:46 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | 9 | : | 9 | Rychlá rota Píštín | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Marek Vladimír | 23 | : | 24 | Ficl Jan |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Bullíci Mladošovice | 4 | : | 14 | PDC Hluboká u Borovan | Hospoda U Chřestýše, Mladošovice | |
14:00 | Pilát Jan | 10 | : | 31 | Gryč Miloslav |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Farao team Trhové Sviny | 11 | : | 7 | Piráti Štěpánovice | Sport bar "U dvou čápů", Trhové Sviny | |
14:00 | Beneda Petr | 26 | : | 17 | Boček Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 28.10.2023 | Z-Z-Z Větřní | 10 | : | 8 | Formanka Besednice | Hospůdka U Wágnera, Větřní | |
16:00 | Ivan Jiří | 23 | : | 22 | Kytka František |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Rafanda Kaplice | 12 | : | 6 | ŠK Kaštani Malonty | Na Rafandě, Kaplice | |
16:00 | Dvořák Roman | 28 | : | 16 | Nováček Zdeněk |
Zadal: | Dvořák Roman | 28.10.2023 19:47 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Kohouti Světlík | 12 | : | 6 | Šuměnky Horní Planá | Světlická Knajpa, Světlík | |
16:00 | Vincík Jiří | 27 | : | 14 | Kavan Zdeněk |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Letka Hořice na Šumavě | 11 | : | 7 | Šipkaři Benešov nad Černou | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Rudolfová Lucie | 23 | : | 18 | Vojtová Jana |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 28.10.2023 | Podkleťáci Holubov | 8 | : | 10 | DC Draci České Budějovice | Restaurace Pod Kletí, Holubov | |
16:00 | Pavliš Jan | 20 | : | 26 | Holeček Petr |
Zadal: | Herda Jan | 28.10.2023 22:01 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | DC Motorfans České Budějovice | 6 | : | 12 | Chlístárna Nové Hodějovice | Gerbera Budvar Aréna, České Budějovice | |
16:00 | Nedomová Veronika | 19 | : | 26 | Šimeček Martin |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Trabanti České Budějovice | 14 | : | 4 | DC Atom Týn nad Vltavou | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Koptiš Marek | 30 | : | 12 | Svoboda Jakub |
|
| 4. | Ne | 29.10.2023 | Predators Team Č. Budějovice | 6 | : | 12 | DC Žabovřesky | Tipsportbar, České Budějovice | |
16:00 | Nestroj Jan | 17 | : | 27 | Titz Roman |
Zadal: | Ošmera Martin | 31.10.2023 12:26 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 21.10.2023 | Green team Ledenice | 13 | : | 5 | DC Bryčka Z České Budějovice | Hospůdka Na Hřišti, Ledenice | |
17:00 | Hrdina Milan | 30 | : | 16 | Wasserbauerová Klára |
Zadal: | Hrdina Milan | 21.10.2023 22:41 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | 12 | : | 6 | ŠK Borek | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Suda Vojtěch | 28 | : | 17 | Lavička Josef |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Cobra České Budějovice | 11 | : | 7 | Mokušle České Budějovice | Bar Monte Carlo Č. Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Novák Jan | 25 | : | 18 | Šíma Martin |
Zadal: | Novák Jan | 22.10.2023 22:14 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | 12 | : | 6 | Retro šipky Lišov | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Koprna Lukáš | 27 | : | 19 | Bartl Viktor |
Zadal: | Koprna Lukáš | 23.10.2023 09:31 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Jamajský bob České Velenice | 8 | : | 10 | Drazda Doudleby | Macao Bar, České Velenice | |
16:00 | Misinkevič Ruslan | 21 | : | 26 | Chyňava Roman |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Ne | 29.10.2023 | Bikersbar Prachatice | 7 | : | 11 | Chrobolská Ellytta | Bikersbar, Prachatice | |
16:00 | Pavlík Josef | 20 | : | 26 | Šmídová Hana |
Zadal: | Pavlík Josef | 29.10.2023 20:51 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 29.10.2023 | Zbytínská letka | 1 | : | 17 | Rebels Team Vimperk | Hospoda Zbytiny, Zbytiny | |
16:00 | Jaroš Zdeněk | 7 | : | 35 | Tesárek Martin |
|
| 4. | Ne | 29.10.2023 | Filio team Lenora | 12 | : | 6 | Grobiáni Lenora | Rest. U Grobiána, Lenora | |
16:00 | Filo Pavel | 28 | : | 17 | Škvain Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 21.10.2023 | Živí Mrtví Strakonice | 5 | : | 13 | Asfalti Písek | Restaurace U Tomáše, Strakonice | |
16:00 | Kolibáč Jaromír | 15 | : | 30 | Černý Milan |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Mariner darts Strakonice | 14 | : | 4 | Mozgy Třebomyslice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Jirsa Josef | 31 | : | 15 | Makovec Vlastimil |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Červotočové Strakonice | 8 | : | 10 | DC Bubáci Strakonice | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Kovář František | 20 | : | 23 | Břicháček Tomáš |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Šupinka Vodňany | 8 | : | 10 | Bentons Team Boješice | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Selner Aleš | 21 | : | 25 | Dvořák Tomáš |
Zadal: | Selner Aleš | 22.10.2023 15:47 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Platan team Protivín | 10 | : | 8 | Střelci Hradiště | U zastávky, Protivín | |
16:00 | Polanský Milan | 24 | : | 20 | Kropík Ladislav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 28.10.2023 | Kalich Tábor | 13 | : | 5 | Pekelníci Tábor | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Mrázek Michal | 30 | : | 17 | Plemeník Miloš |
Zadal: | Mrázek Michal | 28.10.2023 18:59 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Želvy Stádlec | 8 | : | 10 | XXXL Sezimovo Ústí | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Papoušková Kateřina | 21 | : | 23 | Málek Ladislav |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Rebels Tábor | 10 | : | 8 | Casablanca D.C. Tábor | Bar Siesta Tábor, Tábor | |
16:00 | Lapáček Milan | 24 | : | 20 | Modráček Miroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 28.10.2023 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | 7 | : | 11 | Ratata Hospříz | Pivnice Nechyba, Nová Včelnice | |
16:00 | Vanišová Alena | 18 | : | 27 | Navarová Kateřina |
Zadal: | Anděra Lukáš | 29.10.2023 09:36 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | DC Ypsi team J. Hradec | 7 | : | 11 | ŠK Devils Nová Bystřice | Restaurace U Kůrků, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Zeman Petr | 16 | : | 26 | Bláha Aleš |
|
| 4. | Ne | 29.10.2023 | Red Wolfs Horní Němčice | 10 | : | 8 | Vodouchové Kardašova Řečice | Klub KD Horní Němčice, Horní Němčice | |
16:00 | Novák František | 24 | : | 21 | Salák Petr |
|
| 4. | Ne | 29.10.2023 | Jiskra Jindřichův Hradec | 15 | : | 3 | Rytíři Studená | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kalina Tomáš | 32 | : | 12 | Šindelář Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | St | 1.11.2023 | Sousedky České Budějovice | 5 | : | 6 | Nehážu nic U Kalicha České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Kalistová Jiřina | 14 | : | 16 | Rotbauerová Michaela |
|
| 4. | St | 1.11.2023 | Rebelky Vimperk | 6 | : | 5 | Grófky Dubičné | Bar Eso, Vimperk | |
18:00 | Ženíšková Blanka | 16 | : | 15 | Melicherová Zuzana |
|
| 4. | Čt | 2.11.2023 | Hradecká Šipka | 7 | : | 4 | Super Ženy České Budějovice | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
18:00 | Pitrová Ivana | 15 | : | 11 | Havlíková Alena |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | 16 | : | 2 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | Rožmberská bašta, Český Krumlov | |
18:00 | Šlejmar Václav | 33 | : | 10 | Kučerová Kateřina |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Rychlý šípy Přídolí | 3 | : | 15 | U Cecků Nové Spolí | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Futkoš Pavel | 10 | : | 31 | Marada Lukáš |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Stars HB Český Krumlov | 12 | : | 6 | "B" Team Plešivec | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Neubauer David | 28 | : | 18 | Štěpán Jaroslav |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | 6 | : | 12 | Amíci Frymburk | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Halásek Zdeněk | 18 | : | 29 | Nimráček Lukáš |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Sharks Zlatá Koruna | 8 | : | 10 | Jelita z Maximy Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Jiránek Jaroslav | 21 | : | 24 | Kopřiva Josef |
|