|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 16.9.2023 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | 11 | : | 7 | Pantera Větřní | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Červenka Michal | 25 | : | 17 | Říčař Martin |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Crazy České Budějovice | 12 | : | 6 | Candát Vodňany | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Moural Petr | 28 | : | 18 | Filip Vladislav |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Vlčáci České Budějovice | 7 | : | 11 | Střelci Český Krumlov | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Staněk Miroslav | 22 | : | 27 | Weis Viktor |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC 90210 Prachatice | 12 | : | 6 | Švejci České Budějovice | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Mráz Zdeněk | 29 | : | 16 | Granov Radek |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | ŠK Těmice | 6 | : | 12 | DC Cannabis Tábor | KD Těmice, Těmice | |
16:00 | Čábelka Jan | 13 | : | 27 | Bartáček Marek |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Švejci České Budějovice | 16 | : | 2 | ŠK Těmice | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
15:00 | Granov Radek | 33 | : | 8 | Čábelka Jan |
Zadal: | Lukš Josef | 30.9.2023 17:41 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Pantera Větřní | 5 | : | 13 | Vlčáci České Budějovice | Hostinec U Tří Lišek, Větřní | |
16:00 | Šaray Petr | 18 | : | 26 | Staněk Miroslav |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | 13 | : | 5 | DC Cannabis Tábor | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Šusta Jan | 29 | : | 16 | Prášek Jiří |
Zadal: | Šusta Jan | 30.9.2023 20:28 | Změnil: | Šusta Jan | 30.9.2023 20:28 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Candát Vodňany | 11 | : | 7 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | Rest. Na Radosti, Vodňany | |
18:00 | Iral Miroslav | 28 | : | 20 | Červenka Michal |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Matouš Team Slavče | 7 | : | 11 | Crazy České Budějovice | Slavečská Hospoda, Slavče | |
16:00 | Šobr Jiří | 19 | : | 23 | Moural Petr |
Zadal: | Šobr Jiří | 1.10.2023 18:33 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | 7 | : | 11 | Matouš Team Slavče | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Červenka Michal | 18 | : | 26 | Šobr Jiří |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Crazy České Budějovice | 7 | : | 11 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Moural Petr | 18 | : | 26 | Šusta Jan |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Vlčáci České Budějovice | 8 | : | 10 | Candát Vodňany | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Staněk Miroslav | 22 | : | 24 | Iral Miroslav |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC 90210 Prachatice | 9 | : | 9 | Pantera Větřní | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Mráz Zdeněk | 23 | : | 24 | Říčař Martin |
Zadal: | Mráz Zdeněk | 9.10.2023 08:42 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | ŠK Těmice | 3 | : | 15 | Střelci Český Krumlov | KD Těmice, Těmice | |
16:00 | Čábelka Jan | 9 | : | 33 | Weis Viktor |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Cannabis Tábor | 11 | : | 7 | Švejci České Budějovice | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Bartáček Marek | 26 | : | 21 | Granov Radek |
Zadal: | Klejna Tomáš | 8.10.2023 22:39 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 15.10.2023 | Matouš Team Slavče | 3 | : | 15 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | Slavečská Hospoda, Slavče | |
16:00 | Šobr Jiří | 15 | : | 31 | Šusta Jan |
|
| 2. | Ne | 15.10.2023 | Střelci Český Krumlov | 12 | : | 6 | DC 90210 Prachatice | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Weis Viktor | 28 | : | 17 | Mráz Zdeněk |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Pantera Větřní | 17 | : | 1 | ŠK Těmice | Hostinec U Tří Lišek, Větřní | |
16:00 | Říčař Martin | 35 | : | 9 | Čábelka Jan |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | 16 | : | 2 | Švejci České Budějovice | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Šusta Jan | 33 | : | 8 | Granov Radek |
Zadal: | Šusta Jan | 21.10.2023 22:10 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Candát Vodňany | 9 | : | 9 | DC 90210 Prachatice | Rest. Na Radosti, Vodňany | |
18:00 | Iral Miroslav | 23 | : | 21 | Vozábal Lukáš |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Matouš Team Slavče | 5 | : | 13 | Vlčáci České Budějovice | Slavečská Hospoda, Slavče | |
16:00 | Šobr Jiří | 17 | : | 26 | Staněk Miroslav |
Zadal: | Šobr Jiří | 22.10.2023 19:14 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Crazy České Budějovice | 13 | : | 5 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Škůrek Zdeněk | 30 | : | 18 | Červenka Michal |
Zadal: | Škůrek Zdeněk | 22.10.2023 20:30 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Střelci Český Krumlov | 12 | : | 6 | DC Cannabis Tábor | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Weis Viktor | 28 | : | 15 | Prášek Jiří |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | 3 | : | 15 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Červenka Michal | 11 | : | 32 | Šusta Jan |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Vlčáci České Budějovice | 12 | : | 6 | Crazy České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Staněk Miroslav | 26 | : | 19 | Moural Petr |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | DC 90210 Prachatice | 10 | : | 8 | Matouš Team Slavče | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Mráz Zdeněk | 23 | : | 19 | Šobr Jiří |
Zadal: | Mráz Zdeněk | 29.10.2023 20:47 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | ŠK Těmice | 7 | : | 11 | Candát Vodňany | KD Těmice, Těmice | |
16:00 | Čábelka Jan | 16 | : | 23 | Iral Miroslav |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | DC Cannabis Tábor | 11 | : | 7 | Pantera Větřní | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Bartáček Marek | 27 | : | 18 | Říčař Martin |
Zadal: | Klejna Tomáš | 29.10.2023 23:27 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Pantera Větřní | 13 | : | 5 | Švejci České Budějovice | Hostinec U Tří Lišek, Větřní | |
16:00 | Říčař Martin | 31 | : | 17 | Granov Radek |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | 6 | : | 12 | Střelci Český Krumlov | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Šusta Jan | 20 | : | 28 | Weis Viktor |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | 6 | : | 12 | Vlčáci České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Červenka Michal | 16 | : | 27 | Staněk Miroslav |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Candát Vodňany | 12 | : | 6 | DC Cannabis Tábor | Rest. Na Radosti, Vodňany | |
18:00 | Iral Miroslav | 27 | : | 17 | Okleštěk David |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Crazy České Budějovice | 6 | : | 12 | DC 90210 Prachatice | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Moural Petr | 17 | : | 27 | Mráz Zdeněk |
Zadal: | Mráz Zdeněk | 12.11.2023 21:12 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 6. | Pá | 17.11.2023 | Matouš Team Slavče | 17 | : | 1 | ŠK Těmice | Slavečská Hospoda, Slavče | |
17:00 | Šobr Jiří | 35 | : | 7 | Čábelka Jan |
Zadal: | Šobr Jiří | 17.11.2023 20:03 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Švejci České Budějovice | 7 | : | 11 | Candát Vodňany | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
15:00 | Granov Radek | 22 | : | 26 | Iral Miroslav |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Vlčáci České Budějovice | 6 | : | 12 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Staněk Miroslav | 14 | : | 27 | Cibula Vojtěch |
Zadal: | Šusta Jan | 19.11.2023 19:25 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | DC 90210 Prachatice | 15 | : | 3 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Mráz Zdeněk | 32 | : | 11 | Červenka Michal |
Zadal: | Mráz Zdeněk | 19.11.2023 20:26 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | ŠK Těmice | 0 | : | 18 | Crazy České Budějovice | KD Těmice, Těmice | |
16:00 | Čábelka Jan | 5 | : | 36 | Moural Petr |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | DC Cannabis Tábor | 8 | : | 10 | Matouš Team Slavče | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Bartáček Marek | 22 | : | 22 | Šobr Jiří |
Zadal: | Klejna Tomáš | 19.11.2023 19:27 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Střelci Český Krumlov | 13 | : | 5 | Pantera Větřní | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Weis Viktor | 28 | : | 19 | Říčař Martin |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | 14 | : | 4 | Pantera Větřní | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Cibula Vojtěch | 31 | : | 11 | Říčař Martin |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | 14 | : | 4 | ŠK Těmice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Červenka Michal | 32 | : | 12 | Válek Jakub |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Candát Vodňany | 5 | : | 13 | Střelci Český Krumlov | Rest. Na Radosti, Vodňany | |
18:00 | Iral Miroslav | 17 | : | 28 | Weis Viktor |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Matouš Team Slavče | 14 | : | 4 | Švejci České Budějovice | Slavečská Hospoda, Slavče | |
16:00 | Šobr Jiří | 30 | : | 14 | Granov Radek |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Crazy České Budějovice | 10 | : | 8 | DC Cannabis Tábor | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Moural Petr | 23 | : | 17 | Bartáček Marek |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Vlčáci České Budějovice | 9 | : | 9 | DC 90210 Prachatice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Staněk Miroslav | 19 | : | 23 | Mráz Zdeněk |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Pantera Větřní | 12 | : | 6 | Candát Vodňany | Hostinec U Tří Lišek, Větřní | |
16:00 | Říčař Martin | 25 | : | 21 | Iral Miroslav |
Zadal: | Říčař Martin | 15.12.2023 22:25 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | DC 90210 Prachatice | 5 | : | 13 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Mráz Zdeněk | 14 | : | 28 | Šusta Jan |
Zadal: | Šusta Jan | 3.12.2023 20:57 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | ŠK Těmice | 4 | : | 14 | Vlčáci České Budějovice | KD Těmice, Těmice | |
16:00 | Čábelka Jan | 14 | : | 29 | Staněk Miroslav |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | DC Cannabis Tábor | 10 | : | 8 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Bartáček Marek | 25 | : | 22 | Červenka Michal |
Zadal: | Klejna Tomáš | 3.12.2023 19:52 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Střelci Český Krumlov | 8 | : | 10 | Matouš Team Slavče | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Weis Viktor | 21 | : | 24 | Šobr Jiří |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | 13 | : | 5 | Candát Vodňany | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Šusta Jan | 29 | : | 14 | Iral Miroslav |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | 9 | : | 9 | Švejci České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Červenka Michal | 22 | : | 22 | Granov Radek |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Matouš Team Slavče | 7 | : | 11 | Pantera Větřní | Slavečská Hospoda, Slavče | |
16:00 | Šobr Jiří | 23 | : | 25 | Říčař Martin |
Zadal: | Šobr Jiří | 10.12.2023 19:35 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Crazy České Budějovice | 6 | : | 12 | Střelci Český Krumlov | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Moural Petr | 18 | : | 28 | Weis Viktor |
Zadal: | Weis Viktor | 10.12.2023 20:37 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Vlčáci České Budějovice | 10 | : | 8 | DC Cannabis Tábor | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Staněk Miroslav | 23 | : | 20 | Okleštěk David |
Zadal: | Klejna Tomáš | 10.12.2023 19:27 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | DC 90210 Prachatice | 17 | : | 1 | ŠK Těmice | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Mráz Zdeněk | 35 | : | 7 | Čábelka Jan |
Zadal: | Vozábal Lukáš | 10.12.2023 19:10 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 15.12.2023 | Švejci České Budějovice | 5 | : | 13 | Střelci Český Krumlov | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
15:00 | Granov Radek | 14 | : | 29 | Weis Viktor |
Zadal: | Lukš Josef | 15.12.2023 20:28 | Změnil: | Lukš Josef | 15.12.2023 20:28 | Autorizoval: | Automat | 21.12.2023 02:00 |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Švejci České Budějovice | 3 | : | 15 | Vlčáci České Budějovice | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
15:00 | Granov Radek | 13 | : | 31 | Staněk Miroslav |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Candát Vodňany | 4 | : | 14 | Matouš Team Slavče | Rest. Na Radosti, Vodňany | |
18:00 | Iral Miroslav | 14 | : | 29 | Šobr Jiří |
|
| 11. | Ne | 7.1.2024 | ŠK Těmice | 2 | : | 16 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | KD Těmice, Těmice | |
16:00 | Čábelka Jan | 8 | : | 33 | Madej Miroslav |
|
| 11. | Ne | 7.1.2024 | DC Cannabis Tábor | 5 | : | 13 | DC 90210 Prachatice | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Bartáček Marek | 16 | : | 28 | Mráz Zdeněk |
|
| 11. | Ne | 7.1.2024 | Střelci Český Krumlov | 12 | : | 6 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Weis Viktor | 28 | : | 14 | Červenka Michal |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Švejci České Budějovice | 9 | : | 9 | DC 90210 Prachatice | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
15:00 | Granov Radek | 22 | : | 22 | Mráz Zdeněk |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | 9 | : | 9 | Matouš Team Slavče | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Šusta Jan | 22 | : | 21 | Šobr Jiří |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Pantera Větřní | 12 | : | 6 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | Hostinec U Tří Lišek, Větřní | |
16:00 | Říčař Martin | 29 | : | 19 | Červenka Michal |
Zadal: | Říčař Martin | 13.1.2024 20:35 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Candát Vodňany | 4 | : | 14 | Crazy České Budějovice | Rest. Na Radosti, Vodňany | |
18:00 | Iral Miroslav | 14 | : | 29 | Moural Petr |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Střelci Český Krumlov | 10 | : | 8 | Vlčáci České Budějovice | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Weis Viktor | 25 | : | 19 | Staněk Miroslav |
Zadal: | Weis Viktor | 14.1.2024 19:30 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | DC Cannabis Tábor | 16 | : | 2 | ŠK Těmice | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Bartáček Marek | 33 | : | 9 | Čábelka Jan |
|
| 11. | Ne | 21.1.2024 | Pantera Větřní | 8 | : | 10 | Crazy České Budějovice | Hostinec U Tří Lišek, Větřní | |
16:00 | Říčař Martin | 20 | : | 24 | Moural Petr |
Zadal: | Říčař Martin | 21.1.2024 17:25 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 9. | So | 27.1.2024 | Švejci České Budějovice | 10 | : | 8 | Crazy České Budějovice | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
15:00 | Granov Radek | 25 | : | 21 | Moural Petr |
Zadal: | Lukš Josef | 27.1.2024 20:03 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | 9 | : | 9 | Candát Vodňany | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Červenka Michal | 22 | : | 23 | Iral Miroslav |
|
| 13. | Ne | 28.1.2024 | Crazy České Budějovice | 11 | : | 7 | Matouš Team Slavče | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Moural Petr | 25 | : | 20 | Šobr Jiří |
Zadal: | Moural Petr | 28.1.2024 19:17 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 28.1.2024 | ŠK Těmice | 8 | : | 10 | Švejci České Budějovice | KD Těmice, Těmice | |
16:00 | Čábelka Jan | 19 | : | 21 | Granov Radek |
Zadal: | Lukš Josef | 28.1.2024 21:16 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 28.1.2024 | DC 90210 Prachatice | 7 | : | 11 | Střelci Český Krumlov | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Mráz Zdeněk | 19 | : | 24 | Weis Viktor |
|
| 13. | Ne | 28.1.2024 | Vlčáci České Budějovice | 12 | : | 6 | Pantera Větřní | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Staněk Miroslav | 27 | : | 16 | Říčař Martin |
|
| 13. | Ne | 28.1.2024 | DC Cannabis Tábor | 8 | : | 10 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Bartáček Marek | 21 | : | 27 | Šusta Jan |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Švejci České Budějovice | 6 | : | 12 | DC Cannabis Tábor | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
15:00 | Granov Radek | 18 | : | 26 | Prášek Jiří |
Zadal: | Lukš Josef | 3.2.2024 18:09 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Pantera Větřní | 6 | : | 12 | DC 90210 Prachatice | Hostinec U Tří Lišek, Větřní | |
16:00 | Říčař Martin | 21 | : | 25 | Mráz Zdeněk |
Zadal: | Říčař Martin | 3.2.2024 19:24 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Candát Vodňany | 10 | : | 8 | Vlčáci České Budějovice | Rest. Na Radosti, Vodňany | |
18:00 | Iral Miroslav | 24 | : | 19 | Staněk Miroslav |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Matouš Team Slavče | 10 | : | 8 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | Slavečská Hospoda, Slavče | |
16:00 | Šobr Jiří | 26 | : | 21 | Červenka Michal |
Zadal: | Šobr Jiří | 4.2.2024 19:32 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Střelci Český Krumlov | 16 | : | 2 | ŠK Těmice | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Weis Viktor | 32 | : | 6 | Čábelka Jan |
Zadal: | Weis Viktor | 5.2.2024 17:43 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Švejci České Budějovice | 7 | : | 11 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
15:00 | Granov Radek | 18 | : | 26 | Madej Miroslav |
Zadal: | Lukš Josef | 10.2.2024 21:25 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | 11 | : | 7 | Crazy České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Červenka Michal | 27 | : | 17 | Moural Petr |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Vlčáci České Budějovice | 9 | : | 9 | Matouš Team Slavče | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Staněk Miroslav | 21 | : | 21 | Šobr Jiří |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | DC Cannabis Tábor | 4 | : | 14 | Střelci Český Krumlov | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Prášek Jiří | 15 | : | 32 | Weis Viktor |
Zadal: | Weis Viktor | 18.2.2024 20:23 | Autorizoval: | Automat | 19.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | ŠK Těmice | 5 | : | 13 | Pantera Větřní | KD Těmice, Těmice | |
16:00 | Čábelka Jan | 15 | : | 28 | Říčař Martin |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | DC 90210 Prachatice | 10 | : | 8 | Candát Vodňany | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Mráz Zdeněk | 26 | : | 21 | Filip Vladislav |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | 12 | : | 6 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Šusta Jan | 28 | : | 14 | Červenka Michal |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Pantera Větřní | 10 | : | 8 | DC Cannabis Tábor | Hostinec U Tří Lišek, Větřní | |
16:00 | Říčař Martin | 22 | : | 20 | Prášek Jiří |
Zadal: | Říčař Martin | 24.2.2024 19:37 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Candát Vodňany | 15 | : | 3 | ŠK Těmice | Rest. Na Radosti, Vodňany | |
18:00 | Filip Vladislav | 32 | : | 12 | Čábelka Jan |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Crazy České Budějovice | 9 | : | 9 | Vlčáci České Budějovice | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Moural Petr | 22 | : | 21 | Staněk Miroslav |
Zadal: | Moural Petr | 25.2.2024 19:54 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Matouš Team Slavče | 9 | : | 9 | DC 90210 Prachatice | Slavečská Hospoda, Slavče | |
16:00 | Šobr Jiří | 22 | : | 20 | Mráz Zdeněk |
Zadal: | Šobr Jiří | 25.2.2024 19:09 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Střelci Český Krumlov | 13 | : | 5 | Švejci České Budějovice | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Dembkovský Michal | 29 | : | 16 | Granov Michal |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Švejci České Budějovice | 10 | : | 8 | Pantera Větřní | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
15:00 | Granov Radek | 21 | : | 20 | Říčař Martin |
Zadal: | Lukš Josef | 2.3.2024 18:15 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | ŠK Těmice | 1 | : | 17 | Matouš Team Slavče | KD Těmice, Těmice | |
16:00 | Čábelka Jan | 9 | : | 34 | Šobr Jiří |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | DC 90210 Prachatice | 10 | : | 8 | Crazy České Budějovice | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Mráz Zdeněk | 24 | : | 19 | Moural Petr |
Zadal: | Mráz Zdeněk | 24.3.2024 19:42 | Autorizoval: | Automat | 25.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Vlčáci České Budějovice | 11 | : | 7 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Staněk Miroslav | 25 | : | 18 | Červenka Michal |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | DC Cannabis Tábor | 11 | : | 7 | Candát Vodňany | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Prášek Jiří | 26 | : | 18 | Iral Miroslav |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Střelci Český Krumlov | 7 | : | 11 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Weis Viktor | 22 | : | 26 | Šusta Jan |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | 10 | : | 8 | Vlčáci České Budějovice | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Šusta Jan | 24 | : | 20 | Staněk Miroslav |
Zadal: | Šusta Jan | 9.3.2024 19:15 | Změnil: | Šusta Jan | 9.3.2024 19:16 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Pantera Větřní | 5 | : | 13 | Střelci Český Krumlov | Hostinec U Tří Lišek, Větřní | |
16:00 | Říčař Martin | 17 | : | 28 | Weis Viktor |
Zadal: | Říčař Martin | 9.3.2024 19:29 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | 11 | : | 7 | DC 90210 Prachatice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Červenka Michal | 24 | : | 20 | Mráz Zdeněk |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Candát Vodňany | 10 | : | 8 | Švejci České Budějovice | Rest. Na Radosti, Vodňany | |
18:00 | Iral Miroslav | 24 | : | 22 | Granov Radek |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Crazy České Budějovice | 14 | : | 4 | ŠK Těmice | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Moural Petr | 32 | : | 12 | Čábelka Jan |
Zadal: | Moural Petr | 10.3.2024 19:25 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Matouš Team Slavče | 11 | : | 7 | DC Cannabis Tábor | Slavečská Hospoda, Slavče | |
16:00 | Šobr Jiří | 26 | : | 21 | Prášek Jiří |
Zadal: | Šobr Jiří | 10.3.2024 20:03 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Švejci České Budějovice | 6 | : | 12 | Matouš Team Slavče | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
15:00 | Granov Radek | 19 | : | 27 | Šobr Jiří |
Zadal: | Lukš Josef | 16.3.2024 18:18 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Pantera Větřní | 6 | : | 12 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | Hostinec U Tří Lišek, Větřní | |
16:00 | Říčař Martin | 17 | : | 26 | Šusta Jan |
Zadal: | Říčař Martin | 16.3.2024 19:20 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | DC Cannabis Tábor | 9 | : | 9 | Crazy České Budějovice | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Prášek Jiří | 24 | : | 21 | Moural Petr |
Zadal: | Klejna Tomáš | 17.3.2024 22:53 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | ŠK Těmice | 8 | : | 10 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | KD Těmice, Těmice | |
16:00 | Čábelka Jan | 19 | : | 24 | Červenka Michal |
Zadal: | Houdek Tomáš | 17.3.2024 19:44 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | DC 90210 Prachatice | 9 | : | 9 | Vlčáci České Budějovice | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Mráz Zdeněk | 21 | : | 22 | Staněk Miroslav |
Zadal: | Vozábal Lukáš | 17.3.2024 19:22 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Střelci Český Krumlov | 13 | : | 5 | Candát Vodňany | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Weis Viktor | 30 | : | 13 | Filip Vladislav |
|
| 14. | Po | 1.4.2024 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | 11 | : | 7 | Crazy České Budějovice | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Šusta Jan | 28 | : | 19 | Moural Petr |
Zadal: | Šusta Jan | 1.4.2024 18:09 | Autorizoval: | Automat | 7.4.2024 02:00 |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | 12 | : | 6 | DC 90210 Prachatice | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Šusta Jan | 28 | : | 14 | Mráz Zdeněk |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | 12 | : | 6 | DC Cannabis Tábor | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Červenka Michal | 24 | : | 17 | Prášek Jiří |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Candát Vodňany | 10 | : | 8 | Pantera Větřní | Rest. Na Radosti, Vodňany | |
18:00 | Iral Miroslav | 24 | : | 21 | Říčař Martin |
|
| 20. | Ne | 7.4.2024 | Vlčáci České Budějovice | 15 | : | 3 | ŠK Těmice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Staněk Miroslav | 32 | : | 7 | Čábelka Jan |
|
| 20. | Ne | 7.4.2024 | Crazy České Budějovice | 14 | : | 4 | Švejci České Budějovice | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Moural Petr | 31 | : | 13 | Granov Radek |
Zadal: | Moural Petr | 8.4.2024 13:44 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 7.4.2024 | Matouš Team Slavče | 6 | : | 12 | Střelci Český Krumlov | Slavečská Hospoda, Slavče | |
16:00 | Šobr Jiří | 17 | : | 27 | Weis Viktor |
Zadal: | Šobr Jiří | 7.4.2024 19:07 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Švejci České Budějovice | 8 | : | 10 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
15:00 | Granov Radek | 20 | : | 24 | Červenka Michal |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Pantera Větřní | 5 | : | 13 | Matouš Team Slavče | Hostinec U Tří Lišek, Větřní | |
16:00 | Říčař Martin | 15 | : | 28 | Šobr Jiří |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Candát Vodňany | 2 | : | 16 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | Rest. Na Radosti, Vodňany | |
18:00 | Filip Vladislav | 10 | : | 34 | Šusta Jan |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | Střelci Český Krumlov | 14 | : | 4 | Crazy České Budějovice | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Weis Viktor | 31 | : | 9 | Moural Petr |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | DC Cannabis Tábor | 7 | : | 11 | Vlčáci České Budějovice | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Prášek Jiří | 21 | : | 24 | Staněk Miroslav |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | ŠK Těmice | 1 | : | 17 | DC 90210 Prachatice | KD Těmice, Těmice | |
16:00 | Čábelka Jan | 7 | : | 35 | Mráz Zdeněk |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Sněženka a Machři Hořice na Šumavě | | | | ŠK Těmice | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | T.U.P.Ý Vltava České Budějovice | | | | Střelci Český Krumlov | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | DC 90210 Prachatice | | | | DC Cannabis Tábor | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Vlčáci České Budějovice | | | | Švejci České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Crazy České Budějovice | | | | Pantera Větřní | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Matouš Team Slavče | | | | Candát Vodňany | Slavečská Hospoda, Slavče | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 16.9.2023 | Milli a její tygři Č.Budějovice | 14 | : | 4 | Jokers team České Budějovice | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Havlan Václav | 31 | : | 13 | Vojtek Pavel |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Mrška od Koníka České Budějovice | 12 | : | 6 | Švejci České Budějovice B | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Čermák Mario | 28 | : | 16 | Šimon Jiří |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Segment Český Krumlov | 10 | : | 8 | DC Bryčka B České Budějovice | Restaurace U Nádraží, Český Krumlov | |
16:00 | Krčma Michal | 23 | : | 18 | Klabouch Jaroslav |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | AQ Sparta Velešín | 12 | : | 6 | Vohníváci České Budějovice | Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín | |
16:00 | Zivčak Roman | 25 | : | 18 | Veber Jan |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Volant Olešník | 6 | : | 12 | Kousci Český Krumlov | Olešnická hospoda, Olešník | |
16:00 | Křepelková Simona | 17 | : | 25 | Kroupa Michal |
Zadal: | Kroupa Michal | 20.9.2023 11:01 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Panteři České Budějovice | 11 | : | 7 | Tygers team Besednice | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Bláha Martin | 23 | : | 19 | Šindelíř Roman |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | DC Bryčka B České Budějovice | 8 | : | 10 | AQ Sparta Velešín | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Klabouch Jaroslav | 20 | : | 23 | Baldík Petr |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Švejci České Budějovice B | 9 | : | 9 | Segment Český Krumlov | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šimon Jiří | 21 | : | 23 | Krčma Michal |
Zadal: | Šimon Jiří | 30.9.2023 21:12 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Kousci Český Krumlov | 7 | : | 11 | Tygers team Besednice | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Kroupa Michal | 20 | : | 24 | Šindelíř Roman |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | DC Volant Olešník | 10 | : | 8 | Milli a její tygři Č.Budějovice | Olešnická hospoda, Olešník | |
16:00 | Procházka Karel | 23 | : | 17 | Patakiová Milena |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Jokers team České Budějovice | 3 | : | 15 | Mrška od Koníka České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Vojtek Pavel | 8 | : | 32 | Trachta Jiří |
Zadal: | Vojtek Pavel | 3.10.2023 14:52 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Milli a její tygři Č.Budějovice | 6 | : | 12 | Kousci Český Krumlov | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Havlan Václav | 17 | : | 26 | Kroupa Michal |
Zadal: | Jírů Vladimír | 8.10.2023 11:16 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Mrška od Koníka České Budějovice | 12 | : | 6 | DC Volant Olešník | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Čermák Mario | 27 | : | 16 | Procházka Karel |
Zadal: | Čermák Mario | 15.10.2023 13:58 | Autorizoval: | Automat | 16.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Segment Český Krumlov | 17 | : | 1 | Jokers team České Budějovice | Restaurace U Nádraží, Český Krumlov | |
16:00 | Krčma Michal | 35 | : | 8 | Vojtek Pavel |
Zadal: | Krčma Michal | 8.10.2023 09:22 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Tygers team Besednice | 14 | : | 4 | Vohníváci České Budějovice | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Šindelíř Roman | 29 | : | 12 | Veber Jan |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Panteři České Budějovice | 11 | : | 7 | DC Bryčka B České Budějovice | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Bláha Martin | 27 | : | 20 | Klabouch Jaroslav |
Zadal: | Bláha Martin | 8.10.2023 21:07 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Milli a její tygři Č.Budějovice | 6 | : | 12 | Mrška od Koníka České Budějovice | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Havlan Václav | 14 | : | 27 | Čermák Mario |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | DC Bryčka B České Budějovice | 5 | : | 13 | Tygers team Besednice | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Klabouch Jaroslav | 14 | : | 30 | Šindelíř Roman |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Švejci České Budějovice B | 7 | : | 11 | Panteři České Budějovice | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šimon Jiří | 18 | : | 23 | Bláha Martin |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | DC Volant Olešník | 7 | : | 11 | Segment Český Krumlov | Olešnická hospoda, Olešník | |
16:00 | Procházka Karel | 19 | : | 25 | Krčma Michal |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Jokers team České Budějovice | 2 | : | 16 | AQ Sparta Velešín | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Vojtek Pavel | 8 | : | 33 | Zivčak Roman |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Mrška od Koníka České Budějovice | 12 | : | 6 | Kousci Český Krumlov | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Ševčík Radovan | 26 | : | 18 | Kroupa Michal |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Segment Český Krumlov | 9 | : | 9 | Milli a její tygři Č.Budějovice | Restaurace U Nádraží, Český Krumlov | |
16:00 | Krčma Michal | 20 | : | 19 | Havlan Václav |
Zadal: | Krčma Michal | 28.10.2023 22:27 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | AQ Sparta Velešín | 17 | : | 1 | DC Volant Olešník | Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín | |
16:00 | Zivčak Roman | 35 | : | 5 | Hájíček Filip |
Zadal: | Zivčak Roman | 29.10.2023 20:57 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Tygers team Besednice | 7 | : | 11 | Švejci České Budějovice B | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Šindelíř Roman | 19 | : | 25 | Šimon Jiří |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Vohníváci České Budějovice | 4 | : | 14 | DC Bryčka B České Budějovice | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Veber Jan | 11 | : | 31 | Klabouch Jaroslav |
Zadal: | Veber Jan | 28.10.2023 19:58 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Panteři České Budějovice | 13 | : | 5 | Jokers team České Budějovice | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Bláha Martin | 29 | : | 12 | Vojtek Pavel |
Zadal: | Bláha Martin | 29.10.2023 19:47 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Milli a její tygři Č.Budějovice | 13 | : | 5 | AQ Sparta Velešín | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Havlan Václav | 29 | : | 16 | Zivčak Roman |
Zadal: | Jírů Vladimír | 12.11.2023 08:39 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Mrška od Koníka České Budějovice | 9 | : | 9 | Segment Český Krumlov | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Ševčík Radovan | 20 | : | 19 | Krčma Michal |
Zadal: | Krčma Michal | 13.11.2023 21:09 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Švejci České Budějovice B | 13 | : | 5 | Vohníváci České Budějovice | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šimon Jiří | 29 | : | 14 | Veber Jan |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Kousci Český Krumlov | 9 | : | 9 | DC Bryčka B České Budějovice | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Kroupa Michal | 19 | : | 23 | Klabouch Jaroslav |
|
| 4. | Ne | 12.11.2023 | Kousci Český Krumlov | 15 | : | 3 | Vohníváci České Budějovice | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
14:00 | Kroupa Michal | 33 | : | 9 | Veber Jan |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | DC Volant Olešník | 8 | : | 10 | Panteři České Budějovice | Olešnická hospoda, Olešník | |
16:00 | Procházka Karel | 20 | : | 22 | Bláha Martin |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Jokers team České Budějovice | 7 | : | 11 | Tygers team Besednice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Vojtek Pavel | 20 | : | 24 | Šindelíř Roman |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Segment Český Krumlov | 12 | : | 6 | Kousci Český Krumlov | Restaurace U Nádraží, Český Krumlov | |
16:00 | Krčma Michal | 28 | : | 20 | Kroupa Michal |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | AQ Sparta Velešín | 7 | : | 11 | Mrška od Koníka České Budějovice | Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín | |
16:00 | Baldík Aleš | 19 | : | 23 | Trachta Jiří |
Zadal: | Zivčak Roman | 25.11.2023 15:24 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Tygers team Besednice | 14 | : | 4 | DC Volant Olešník | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Šindelíř Roman | 30 | : | 12 | Procházka Karel |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | DC Bryčka B České Budějovice | 12 | : | 6 | Švejci České Budějovice B | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Klabouch Jaroslav | 26 | : | 17 | Šimon Jiří |
Zadal: | Bauer Pavel | 19.11.2023 09:10 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Panteři České Budějovice | 8 | : | 10 | Milli a její tygři Č.Budějovice | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Bláha Martin | 23 | : | 24 | Patakiová Milena |
Zadal: | Bláha Martin | 19.11.2023 19:53 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Milli a její tygři Č.Budějovice | 11 | : | 7 | Tygers team Besednice | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Havlan Václav | 25 | : | 17 | Šindelíř Roman |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Mrška od Koníka České Budějovice | 9 | : | 9 | Panteři České Budějovice | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Čermák Mario | 23 | : | 21 | Bláha Martin |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Segment Český Krumlov | 8 | : | 10 | AQ Sparta Velešín | Restaurace U Nádraží, Český Krumlov | |
16:00 | Krčma Michal | 20 | : | 25 | Zivčak Roman |
Zadal: | Zivčak Roman | 25.11.2023 20:41 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Kousci Český Krumlov | 9 | : | 9 | Švejci České Budějovice B | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Kroupa Michal | 23 | : | 23 | Šimon Jiří |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | DC Volant Olešník | 8 | : | 10 | Vohníváci České Budějovice | Olešnická hospoda, Olešník | |
16:00 | Procházka Karel | 18 | : | 25 | Veber Jan |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Jokers team České Budějovice | 6 | : | 12 | DC Bryčka B České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Vojtek Pavel | 14 | : | 26 | Klabouch Jaroslav |
Zadal: | Vojtek Pavel | 28.11.2023 11:53 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | AQ Sparta Velešín | 11 | : | 7 | Kousci Český Krumlov | Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín | |
16:00 | Zivčak Roman | 25 | : | 19 | Kroupa Michal |
Zadal: | Zivčak Roman | 2.12.2023 20:55 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Tygers team Besednice | 11 | : | 7 | Mrška od Koníka České Budějovice | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Šindelíř Roman | 26 | : | 19 | Čermák Mario |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Vohníváci České Budějovice | 8 | : | 10 | Milli a její tygři Č.Budějovice | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Veber Jan | 18 | : | 24 | Havlan Václav |
Zadal: | Veber Jan | 3.12.2023 11:32 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | DC Bryčka B České Budějovice | 16 | : | 2 | DC Volant Olešník | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Klabouch Jaroslav | 34 | : | 9 | Maršán Marek |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Švejci České Budějovice B | 11 | : | 7 | Jokers team České Budějovice | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šimon Jiří | 26 | : | 19 | Vojtek Pavel |
Zadal: | Šimon Jiří | 2.12.2023 22:17 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Panteři České Budějovice | 9 | : | 9 | Segment Český Krumlov | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Bláha Martin | 22 | : | 20 | Krčma Michal |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Milli a její tygři Č.Budějovice | 11 | : | 7 | DC Bryčka B České Budějovice | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Havlan Václav | 25 | : | 19 | Klabouch Jaroslav |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Mrška od Koníka České Budějovice | 14 | : | 4 | Vohníváci České Budějovice | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Trachta Jiří | 30 | : | 12 | Veber Jan |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Segment Český Krumlov | 11 | : | 7 | Tygers team Besednice | Restaurace U Nádraží, Český Krumlov | |
16:00 | Krčma Michal | 27 | : | 15 | Šindelíř Roman |
Zadal: | Krčma Michal | 21.1.2024 19:48 | Autorizoval: | Automat | 22.1.2024 02:00 |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Kousci Český Krumlov | 17 | : | 1 | Jokers team České Budějovice | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Kroupa Michal | 35 | : | 3 | Vojtek Pavel |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | DC Volant Olešník | 7 | : | 11 | Švejci České Budějovice B | Olešnická hospoda, Olešník | |
16:00 | Lukáš Radek | 18 | : | 28 | Šimon Jiří |
|
| 3. | So | 16.12.2023 | AQ Sparta Velešín | 11 | : | 7 | Švejci České Budějovice B | Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín | |
16:00 | Zivčak Roman | 25 | : | 20 | Šimon Jiří |
|
| 10. | Pá | 29.12.2023 | AQ Sparta Velešín | 12 | : | 6 | Panteři České Budějovice | Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín | |
16:00 | Zivčak Roman | 25 | : | 18 | Bláha Martin |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Tygers team Besednice | 7 | : | 11 | AQ Sparta Velešín | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Šindelíř Roman | 18 | : | 26 | Zivčak Roman |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Vohníváci České Budějovice | 4 | : | 14 | Segment Český Krumlov | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Veber Jan | 16 | : | 31 | Krčma Michal |
Zadal: | Veber Jan | 8.1.2024 08:53 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | DC Bryčka B České Budějovice | 2 | : | 16 | Mrška od Koníka České Budějovice | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Klabouch Jaroslav | 8 | : | 32 | Čermák Mario |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Švejci České Budějovice B | 8 | : | 10 | Milli a její tygři Č.Budějovice | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šimon Jiří | 20 | : | 21 | Havlan Václav |
|
| 11. | Ne | 7.1.2024 | Panteři České Budějovice | 11 | : | 7 | Kousci Český Krumlov | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Bláha Martin | 23 | : | 18 | Kroupa Michal |
|
| 11. | Ne | 7.1.2024 | Jokers team České Budějovice | 6 | : | 12 | DC Volant Olešník | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Vojtek Pavel | 17 | : | 26 | Procházka Karel |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Kousci Český Krumlov | 15 | : | 3 | DC Volant Olešník | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Kroupa Michal | 31 | : | 13 | Procházka Karel |
Zadal: | Kroupa Michal | 14.1.2024 11:20 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Švejci České Budějovice B | 5 | : | 13 | Mrška od Koníka České Budějovice | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šimon Jiří | 13 | : | 30 | Čermák Mario |
Zadal: | Šimon Jiří | 18.1.2024 18:01 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | DC Bryčka B České Budějovice | 8 | : | 10 | Segment Český Krumlov | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Klabouch Jaroslav | 23 | : | 20 | Jakubec Filip |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Vohníváci České Budějovice | 8 | : | 10 | AQ Sparta Velešín | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Veber Jan | 20 | : | 23 | Laštovka Jan |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Tygers team Besednice | 7 | : | 11 | Panteři České Budějovice | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Šindelíř Roman | 19 | : | 25 | Bláha Martin |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Jokers team České Budějovice | 4 | : | 14 | Milli a její tygři Č.Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Vojtek Pavel | 13 | : | 29 | Havlan Václav |
Zadal: | Vojtek Pavel | 17.1.2024 16:07 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 7. | Ne | 21.1.2024 | Vohníváci České Budějovice | 8 | : | 10 | Jokers team České Budějovice | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Veber Jan | 20 | : | 23 | Vojtek Pavel |
Zadal: | Veber Jan | 24.1.2024 09:00 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Milli a její tygři Č.Budějovice | 10 | : | 8 | DC Volant Olešník | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Havlan Václav | 25 | : | 20 | Procházka Karel |
Zadal: | Jírů Vladimír | 28.1.2024 08:39 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | AQ Sparta Velešín | 12 | : | 6 | DC Bryčka B České Budějovice | Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín | |
16:00 | Zivčak Roman | 27 | : | 17 | Klabouch Jaroslav |
Zadal: | Zivčak Roman | 27.1.2024 20:31 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Segment Český Krumlov | 6 | : | 12 | Švejci České Budějovice B | Restaurace U Nádraží, Český Krumlov | |
16:00 | Krčma Michal | 17 | : | 27 | Šimon Jiří |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Mrška od Koníka České Budějovice | 17 | : | 1 | Jokers team České Budějovice | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Čermák Mario | 35 | : | 9 | Vojtek Pavel |
Zadal: | Čermák Mario | 28.1.2024 16:46 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Tygers team Besednice | 12 | : | 6 | Kousci Český Krumlov | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Šindelíř Roman | 26 | : | 18 | Kroupa Michal |
|
| 13. | Ne | 28.1.2024 | Panteři České Budějovice | 16 | : | 2 | Vohníváci České Budějovice | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Bláha Martin | 34 | : | 10 | Veber Jan |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Kousci Český Krumlov | 7 | : | 11 | Milli a její tygři Č.Budějovice | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Kroupa Michal | 20 | : | 24 | Havlan Václav |
Zadal: | Kroupa Michal | 4.2.2024 13:27 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Švejci České Budějovice B | 8 | : | 10 | AQ Sparta Velešín | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šimon Jiří | 18 | : | 21 | Zivčak Roman |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | DC Bryčka B České Budějovice | 8 | : | 10 | Panteři České Budějovice | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Klabouch Jaroslav | 21 | : | 24 | Bláha Martin |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Vohníváci České Budějovice | 2 | : | 16 | Tygers team Besednice | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Veber Jan | 7 | : | 32 | Falta Jindřich |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | DC Volant Olešník | 4 | : | 14 | Mrška od Koníka České Budějovice | Olešnická hospoda, Olešník | |
16:00 | Procházka Karel | 10 | : | 29 | Trachta Jiří |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Jokers team České Budějovice | 3 | : | 15 | Segment Český Krumlov | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Vojtek Pavel | 11 | : | 32 | Krčma Michal |
Zadal: | Krčma Michal | 5.2.2024 21:14 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Segment Český Krumlov | 12 | : | 6 | DC Volant Olešník | Restaurace U Nádraží, Český Krumlov | |
16:00 | Krčma Michal | 27 | : | 16 | Procházka Karel |
Zadal: | Krčma Michal | 11.2.2024 08:54 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Mrška od Koníka České Budějovice | 10 | : | 8 | Milli a její tygři Č.Budějovice | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Čermák Mario | 22 | : | 21 | Havlan Václav |
Zadal: | Čermák Mario | 11.2.2024 20:06 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | AQ Sparta Velešín | 14 | : | 4 | Jokers team České Budějovice | Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín | |
16:00 | Baldík Aleš | 29 | : | 13 | Vojtek Pavel |
Zadal: | Zivčak Roman | 10.2.2024 21:16 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Vohníváci České Budějovice | 4 | : | 14 | Kousci Český Krumlov | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Veber Jan | 10 | : | 32 | Kroupa Michal |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Panteři České Budějovice | 9 | : | 9 | Švejci České Budějovice B | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Bláha Martin | 21 | : | 22 | Šimon Jiří |
|
| 2. | So | 17.2.2024 | Vohníváci České Budějovice | 2 | : | 16 | Panteři České Budějovice | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Veber Jan | 10 | : | 33 | Bláha Martin |
Zadal: | Veber Jan | 20.2.2024 15:37 | Autorizoval: | Automat | 23.2.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Kousci Český Krumlov | 9 | : | 9 | Mrška od Koníka České Budějovice | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Kroupa Michal | 23 | : | 23 | Čermák Mario |
Zadal: | Kroupa Michal | 25.2.2024 10:23 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Milli a její tygři Č.Budějovice | 11 | : | 7 | Segment Český Krumlov | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Havlan Václav | 26 | : | 20 | Krčma Michal |
Zadal: | Jírů Vladimír | 25.2.2024 10:31 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Švejci České Budějovice B | 11 | : | 7 | Tygers team Besednice | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šimon Jiří | 25 | : | 16 | Šindelíř Roman |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | DC Bryčka B České Budějovice | 13 | : | 5 | Vohníváci České Budějovice | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Klabouch Jaroslav | 29 | : | 16 | Veber Jan |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | DC Volant Olešník | 5 | : | 13 | AQ Sparta Velešín | Olešnická hospoda, Olešník | |
16:00 | Dvořák Michal | 17 | : | 29 | Zivčak Roman |
Zadal: | Zivčak Roman | 26.2.2024 09:55 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Jokers team České Budějovice | 6 | : | 12 | Panteři České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Vojtek Pavel | 19 | : | 28 | Bláha Martin |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | AQ Sparta Velešín | 8 | : | 10 | Milli a její tygři Č.Budějovice | Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín | |
16:00 | Zivčak Roman | 20 | : | 23 | Havlan Václav |
Zadal: | Zivčak Roman | 2.3.2024 20:21 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Segment Český Krumlov | 9 | : | 9 | Mrška od Koníka České Budějovice | Restaurace U Nádraží, Český Krumlov | |
16:00 | Krčma Michal | 22 | : | 22 | Ševčík Radovan |
Zadal: | Krčma Michal | 3.3.2024 10:58 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Vohníváci České Budějovice | 7 | : | 11 | Švejci České Budějovice B | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Veber Jan | 22 | : | 25 | Šimon Jiří |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | DC Bryčka B České Budějovice | 7 | : | 11 | Kousci Český Krumlov | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Klabouch Jaroslav | 18 | : | 26 | Kroupa Michal |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Panteři České Budějovice | 12 | : | 6 | DC Volant Olešník | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Bláha Martin | 27 | : | 15 | Procházka Karel |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Kousci Český Krumlov | 9 | : | 9 | Segment Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Kroupa Michal | 22 | : | 23 | Krčma Michal |
Zadal: | Kroupa Michal | 9.3.2024 20:07 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Mrška od Koníka České Budějovice | 9 | : | 9 | AQ Sparta Velešín | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Čermák Mario | 23 | : | 21 | Zivčak Roman |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Milli a její tygři Č.Budějovice | 8 | : | 10 | Panteři České Budějovice | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Havlan Václav | 20 | : | 23 | Bláha Martin |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Švejci České Budějovice B | 10 | : | 8 | DC Bryčka B České Budějovice | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šimon Jiří | 26 | : | 20 | Klabouch Jaroslav |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | DC Volant Olešník | 13 | : | 5 | Tygers team Besednice | Olešnická hospoda, Olešník | |
16:00 | Procházka Karel | 29 | : | 19 | Šindelíř Roman |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Jokers team České Budějovice | 8 | : | 10 | Vohníváci České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Vojtek Pavel | 21 | : | 25 | Veber Jan |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Vohníváci České Budějovice | 7 | : | 11 | DC Volant Olešník | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Veber Jan | 20 | : | 26 | Procházka Karel |
Zadal: | Veber Jan | 19.3.2024 15:14 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Tygers team Besednice | 7 | : | 11 | Milli a její tygři Č.Budějovice | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Šindelíř Roman | 17 | : | 25 | Havlan Václav |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | AQ Sparta Velešín | 12 | : | 6 | Segment Český Krumlov | Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín | |
16:00 | Zivčak Roman | 26 | : | 20 | Krčma Michal |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | DC Bryčka B České Budějovice | 11 | : | 7 | Jokers team České Budějovice | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Klabouch Jaroslav | 25 | : | 16 | Vojtek Pavel |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Švejci České Budějovice B | 8 | : | 10 | Kousci Český Krumlov | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šimon Jiří | 19 | : | 23 | Kroupa Michal |
Zadal: | Šimon Jiří | 16.3.2024 20:27 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Panteři České Budějovice | 7 | : | 11 | Mrška od Koníka České Budějovice | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Bláha Martin | 23 | : | 25 | Ševčík Radovan |
Zadal: | Bláha Martin | 17.3.2024 20:01 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 23.3.2024 | Tygers team Besednice | 6 | : | 12 | DC Bryčka B České Budějovice | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Šindelíř Roman | 17 | : | 25 | Klabouch Jaroslav |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Kousci Český Krumlov | 7 | : | 11 | AQ Sparta Velešín | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | Kroupa Michal | 15 | : | 25 | Zivčak Roman |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Segment Český Krumlov | 9 | : | 9 | Panteři České Budějovice | Restaurace U Nádraží, Český Krumlov | |
16:00 | Krčma Michal | 23 | : | 22 | Bláha Martin |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Mrška od Koníka České Budějovice | 12 | : | 6 | Tygers team Besednice | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | Čermák Mario | 27 | : | 16 | Šindelíř Roman |
Zadal: | Čermák Mario | 7.4.2024 21:09 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Milli a její tygři Č.Budějovice | 13 | : | 5 | Vohníváci České Budějovice | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Havlan Václav | 29 | : | 14 | Veber Jan |
Zadal: | Jírů Vladimír | 7.4.2024 09:24 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 7.4.2024 | DC Volant Olešník | 6 | : | 12 | DC Bryčka B České Budějovice | Olešnická hospoda, Olešník | |
16:00 | Procházka Karel | 20 | : | 28 | Klabouch Jaroslav |
|
| 20. | Ne | 7.4.2024 | Jokers team České Budějovice | 8 | : | 10 | Švejci České Budějovice B | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Vojtek Pavel | 19 | : | 24 | Šimon Jiří |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Švejci České Budějovice B | 8 | : | 10 | DC Volant Olešník | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šimon Jiří | 23 | : | 23 | Procházka Karel |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | DC Bryčka B České Budějovice | 3 | : | 15 | Milli a její tygři Č.Budějovice | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Klabouch Jaroslav | 13 | : | 31 | Havlan Václav |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Vohníváci České Budějovice | 1 | : | 17 | Mrška od Koníka České Budějovice | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | Veber Jan | 8 | : | 34 | Trachta Jiří |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Tygers team Besednice | 2 | : | 16 | Segment Český Krumlov | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Šindelíř Roman | 12 | : | 33 | Krčma Michal |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | Panteři České Budějovice | 9 | : | 9 | AQ Sparta Velešín | Hexpool České Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Bláha Martin | 23 | : | 23 | Zivčak Roman |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | Jokers team České Budějovice | 8 | : | 10 | Kousci Český Krumlov | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Vojtek Pavel | 19 | : | 24 | Kroupa Michal |
|
| 17. | So | 20.4.2024 | Tygers team Besednice | | | | Jokers team České Budějovice | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Kousci Český Krumlov | | | | Panteři České Budějovice | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | AQ Sparta Velešín | | | | Tygers team Besednice | Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Segment Český Krumlov | | | | Vohníváci České Budějovice | Restaurace U Nádraží, Český Krumlov | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Mrška od Koníka České Budějovice | | | | DC Bryčka B České Budějovice | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Milli a její tygři Č.Budějovice | | | | Švejci České Budějovice B | Pivnice Výměník, České Budějovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | DC Volant Olešník | | | | Jokers team České Budějovice | Olešnická hospoda, Olešník | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 16.9.2023 | Střelci z Virtu Dražejov | 6 | : | 12 | Dřeváci Strakonice | K-1, Strakonice | |
14:00 | Hejlek Josef | 17 | : | 28 | Schovanec Miroslav |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Strážci Galaxie Strakonice | 8 | : | 10 | Šipkaři Strakonice | Sport Bar Galaxie, Strakonice | |
15:00 | Zdychynec Milan | 21 | : | 26 | Kopáček Vojtěch |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | DC Houba Horažďovice | 4 | : | 14 | Kozlíci Prachatice | Music club Houba, Horažďovice | |
16:00 | Valovič Marián | 13 | : | 28 | Švancar Jiří |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Classic Strakonice | 10 | : | 8 | Vlk Vodňany | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Hamrník Jakub | 26 | : | 19 | Šípek Jan |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | TVT Písek | 14 | : | 4 | Školáci Tipáč Písek | Bar U Zlaté Husy, Písek | |
16:00 | Vachta René | 29 | : | 14 | Drab Robert |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Růžové údolí Škůdra | 8 | : | 10 | Šupina Vodňany | Klubovna u golfového hřiště, Strašice | |
16:00 | Křiváček David | 22 | : | 25 | Mach Jiří |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Dřeváci Strakonice | 9 | : | 9 | TVT Písek | Rest. U Panáka, Strakonice | |
17:00 | Schovanec Miroslav | 21 | : | 22 | Vachta René |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Růžové údolí Škůdra | 12 | : | 6 | DC Houba Horažďovice | Klubovna u golfového hřiště, Strašice | |
16:00 | Křiváček David | 26 | : | 18 | Šoupa Petr |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Šipkaři Strakonice | 11 | : | 7 | Classic Strakonice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Kopáček Vojtěch | 25 | : | 20 | Hamrník Jakub |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Kozlíci Prachatice | 12 | : | 6 | Strážci Galaxie Strakonice | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Švancar Jiří | 26 | : | 18 | Zdychynec Milan |
Zadal: | Švancar Jiří | 15.10.2023 19:46 | Autorizoval: | Automat | 16.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Šupina Vodňany | 12 | : | 6 | Školáci Tipáč Písek | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Mach Jiří | 27 | : | 15 | Drab Robert |
Zadal: | Mach Jiří | 1.10.2023 18:47 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Střelci z Virtu Dražejov | 10 | : | 8 | Šipkaři Strakonice | K-1, Strakonice | |
14:00 | Hejlek Josef | 23 | : | 18 | Kopáček Vojtěch |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Strážci Galaxie Strakonice | 12 | : | 6 | Růžové údolí Škůdra | Sport Bar Galaxie, Strakonice | |
15:00 | Zdychynec Milan | 27 | : | 16 | Křiváček David |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | DC Houba Horažďovice | 6 | : | 12 | Šupina Vodňany | Music club Houba, Horažďovice | |
16:00 | Valovič Marián | 18 | : | 27 | Mach Jiří |
Zadal: | Šoupa Petr | 8.10.2023 21:14 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Classic Strakonice | 4 | : | 14 | Kozlíci Prachatice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Hamrník Jakub | 14 | : | 31 | Švancar Jiří |
Zadal: | Hamrník Jakub | 8.10.2023 11:02 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | TVT Písek | 11 | : | 7 | Vlk Vodňany | Bar U Zlaté Husy, Písek | |
16:00 | Vachta René | 24 | : | 20 | Pešek Jaroslav |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Školáci Tipáč Písek | 12 | : | 6 | Dřeváci Strakonice | Tipsport Bar Písek, Písek | |
16:00 | Drab Robert | 25 | : | 16 | Schovanec Miroslav |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | DC Houba Horažďovice | 9 | : | 9 | Strážci Galaxie Strakonice | Music club Houba, Horažďovice | |
16:00 | Valovič Marián | 21 | : | 22 | Zdychynec Milan |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Růžové údolí Škůdra | 9 | : | 9 | Classic Strakonice | Klubovna u golfového hřiště, Strašice | |
16:00 | Křiváček David | 25 | : | 23 | Prokopius Jiří |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Vlk Vodňany | 12 | : | 6 | Školáci Tipáč Písek | Restaurace Pod Věží, Vodňany | |
16:00 | Šípek Jan | 29 | : | 17 | Drab Robert |
Zadal: | Šípek Jan | 23.10.2023 07:56 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Šipkaři Strakonice | 9 | : | 9 | TVT Písek | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Kopáček Vojtěch | 23 | : | 21 | Vachta René |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Kozlíci Prachatice | 13 | : | 5 | Střelci z Virtu Dražejov | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Švancar Jiří | 29 | : | 16 | Šlehofer Josef |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Šupina Vodňany | 13 | : | 5 | Dřeváci Strakonice | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Mach Jiří | 31 | : | 13 | Schovanec Miroslav |
Zadal: | Mach Jiří | 25.10.2023 00:29 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Střelci z Virtu Dražejov | 12 | : | 6 | Růžové údolí Škůdra | K-1, Strakonice | |
14:00 | Hejlek Josef | 27 | : | 17 | Křiváček David |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Strážci Galaxie Strakonice | 8 | : | 10 | Šupina Vodňany | Sport Bar Galaxie, Strakonice | |
15:00 | Zdychynec Milan | 19 | : | 25 | Mach Jiří |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Classic Strakonice | 10 | : | 8 | DC Houba Horažďovice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Hamrník Jakub | 23 | : | 20 | Valovič Marián |
Zadal: | Hamrník Jakub | 28.10.2023 22:00 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | TVT Písek | 11 | : | 7 | Kozlíci Prachatice | Bar U Zlaté Husy, Písek | |
16:00 | Vachta René | 24 | : | 21 | Švancar Jiří |
Zadal: | Vachta René | 29.10.2023 17:43 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Školáci Tipáč Písek | 5 | : | 13 | Šipkaři Strakonice | Tipsport Bar Písek, Písek | |
16:00 | Drab Robert | 17 | : | 26 | Kopáček Vojtěch |
Zadal: | Drab Robert | 30.10.2023 07:34 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Dřeváci Strakonice | 6 | : | 12 | Vlk Vodňany | Rest. U Panáka, Strakonice | |
17:00 | Schovanec Miroslav | 14 | : | 27 | Šípek Jan |
|
| 2. | Ne | 5.11.2023 | Vlk Vodňany | 11 | : | 7 | Střelci z Virtu Dražejov | Restaurace Pod Věží, Vodňany | |
16:00 | Šípek Jan | 24 | : | 16 | Hejlek Josef |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Strážci Galaxie Strakonice | 10 | : | 8 | Classic Strakonice | Sport Bar Galaxie, Strakonice | |
15:00 | Zdychynec Milan | 26 | : | 19 | Hamrník Jakub |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | DC Houba Horažďovice | 8 | : | 10 | Střelci z Virtu Dražejov | Music club Houba, Horažďovice | |
16:00 | Valovič Marián | 22 | : | 25 | Hejlek Josef |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Růžové údolí Škůdra | 13 | : | 5 | TVT Písek | Klubovna u golfového hřiště, Strašice | |
16:00 | Křiváček David | 29 | : | 18 | Vachta René |
Zadal: | Křiváček David | 12.11.2023 21:01 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Šipkaři Strakonice | 9 | : | 9 | Dřeváci Strakonice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Kopáček Vojtěch | 24 | : | 23 | Schovanec Miroslav |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Kozlíci Prachatice | 10 | : | 8 | Školáci Tipáč Písek | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Švancar Jiří | 23 | : | 21 | Drab Robert |
Zadal: | Švancar Jiří | 12.11.2023 21:32 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Šupina Vodňany | 5 | : | 13 | Vlk Vodňany | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Mach Jiří | 17 | : | 30 | Šípek Jan |
Zadal: | Mach Jiří | 13.11.2023 17:09 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Střelci z Virtu Dražejov | 13 | : | 5 | Strážci Galaxie Strakonice | K-1, Strakonice | |
14:00 | Křiváček Václav | 30 | : | 14 | Zdychynec Milan |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Classic Strakonice | 13 | : | 5 | Šupina Vodňany | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Tomáš Jiří | 30 | : | 15 | Mach Jiří |
Zadal: | Hamrník Jakub | 19.11.2023 12:34 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | TVT Písek | 13 | : | 5 | DC Houba Horažďovice | Bar U Zlaté Husy, Písek | |
16:00 | Vachta René | 27 | : | 13 | Šoupa Petr |
Zadal: | Vachta René | 18.11.2023 21:33 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Školáci Tipáč Písek | 11 | : | 7 | Růžové údolí Škůdra | Tipsport Bar Písek, Písek | |
16:00 | Drab Robert | 25 | : | 19 | Křiváček David |
Zadal: | Drab Robert | 20.11.2023 08:09 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Dřeváci Strakonice | 6 | : | 12 | Kozlíci Prachatice | Rest. U Panáka, Strakonice | |
17:00 | Schovanec Miroslav | 17 | : | 26 | Švancar Jiří |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Vlk Vodňany | 8 | : | 10 | Šipkaři Strakonice | Restaurace Pod Věží, Vodňany | |
16:00 | Šípek Jan | 18 | : | 24 | Kopáček Vojtěch |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Strážci Galaxie Strakonice | 10 | : | 8 | TVT Písek | Sport Bar Galaxie, Strakonice | |
15:00 | Zdychynec Milan | 22 | : | 20 | Vachta René |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | DC Houba Horažďovice | 12 | : | 6 | Školáci Tipáč Písek | Music club Houba, Horažďovice | |
16:00 | Valovič Marián | 29 | : | 18 | Drab Robert |
Zadal: | Valovič Marián | 26.11.2023 11:42 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Classic Strakonice | 6 | : | 12 | Střelci z Virtu Dražejov | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Hamrník Jakub | 18 | : | 27 | Hejlek Josef |
Zadal: | Hamrník Jakub | 26.11.2023 09:07 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Růžové údolí Škůdra | 10 | : | 8 | Dřeváci Strakonice | Klubovna u golfového hřiště, Strašice | |
16:00 | Křiváček David | 25 | : | 20 | Schovanec Miroslav |
Zadal: | Křiváček David | 27.11.2023 21:26 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Kozlíci Prachatice | 10 | : | 8 | Vlk Vodňany | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Švancar Jiří | 23 | : | 22 | Šípek Jan |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Šupina Vodňany | 6 | : | 12 | Šipkaři Strakonice | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Mach Jiří | 15 | : | 28 | Kopáček Vojtěch |
Zadal: | Cinádr Petr | 26.11.2023 19:40 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Střelci z Virtu Dražejov | 10 | : | 8 | Šupina Vodňany | K-1, Strakonice | |
14:00 | Hejlek Josef | 26 | : | 22 | Cinádr Petr |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | TVT Písek | 13 | : | 5 | Classic Strakonice | Bar U Zlaté Husy, Písek | |
16:00 | Hřebejk Miroslav | 28 | : | 14 | Hamrník Jakub |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Školáci Tipáč Písek | 9 | : | 9 | Strážci Galaxie Strakonice | Tipsport Bar Písek, Písek | |
16:00 | Drab Robert | 20 | : | 22 | Zdychynec Milan |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Dřeváci Strakonice | 10 | : | 8 | DC Houba Horažďovice | Rest. U Panáka, Strakonice | |
17:00 | Schovanec Miroslav | 23 | : | 22 | Valovič Marián |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Vlk Vodňany | 13 | : | 5 | Růžové údolí Škůdra | Restaurace Pod Věží, Vodňany | |
16:00 | Šípek Jan | 28 | : | 12 | Křiváček David |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Šipkaři Strakonice | 14 | : | 4 | Kozlíci Prachatice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Kopáček Vojtěch | 31 | : | 15 | Švancar Jiří |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Střelci z Virtu Dražejov | 12 | : | 6 | TVT Písek | K-1, Strakonice | |
14:00 | Hejlek Josef | 26 | : | 17 | Vachta René |
Zadal: | Hejlek Josef | 9.12.2023 20:29 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Strážci Galaxie Strakonice | 11 | : | 7 | Dřeváci Strakonice | Sport Bar Galaxie, Strakonice | |
15:00 | Zdychynec Milan | 24 | : | 17 | Schovanec Miroslav |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | DC Houba Horažďovice | 7 | : | 11 | Vlk Vodňany | Music club Houba, Horažďovice | |
16:00 | Valovič Marián | 18 | : | 26 | Šípek Jan |
Zadal: | Valovič Marián | 10.12.2023 12:08 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Růžové údolí Škůdra | 7 | : | 11 | Šipkaři Strakonice | Klubovna u golfového hřiště, Strašice | |
16:00 | Křiváček David | 17 | : | 24 | Kopáček Vojtěch |
Zadal: | Křiváček David | 10.12.2023 20:25 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Šupina Vodňany | 7 | : | 11 | Kozlíci Prachatice | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Mach Jiří | 18 | : | 25 | Švancar Jiří |
Zadal: | Mach Jiří | 10.12.2023 19:13 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 16.12.2023 | Classic Strakonice | 10 | : | 8 | Školáci Tipáč Písek | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Hamrník Jakub | 21 | : | 21 | Drab Robert |
Zadal: | Hamrník Jakub | 17.12.2023 14:14 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | TVT Písek | 15 | : | 3 | Šupina Vodňany | Bar U Zlaté Husy, Písek | |
16:00 | Vachta René | 32 | : | 12 | Mach Jiří |
Zadal: | Vachta René | 6.1.2024 18:57 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Školáci Tipáč Písek | 4 | : | 14 | Střelci z Virtu Dražejov | Tipsport Bar Písek, Písek | |
16:00 | Drab Robert | 12 | : | 31 | Hejlek Josef |
Zadal: | Drab Robert | 8.1.2024 07:29 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Dřeváci Strakonice | 8 | : | 10 | Classic Strakonice | Rest. U Panáka, Strakonice | |
17:00 | Schovanec Miroslav | 20 | : | 24 | Hamrník Jakub |
|
| 11. | Ne | 7.1.2024 | Vlk Vodňany | 12 | : | 6 | Strážci Galaxie Strakonice | Restaurace Pod Věží, Vodňany | |
16:00 | Šípek Jan | 27 | : | 15 | Zdychynec Milan |
|
| 11. | Ne | 7.1.2024 | Šipkaři Strakonice | 16 | : | 2 | DC Houba Horažďovice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Kopáček Vojtěch | 34 | : | 11 | Valovič Marián |
|
| 11. | Ne | 7.1.2024 | Kozlíci Prachatice | 13 | : | 5 | Růžové údolí Škůdra | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Švancar Jiří | 31 | : | 17 | Křiváček David |
Zadal: | Švancar Jiří | 7.1.2024 22:56 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Školáci Tipáč Písek | 9 | : | 9 | TVT Písek | Tipsport Bar Písek, Písek | |
16:00 | Drab Robert | 21 | : | 21 | Vachta René |
Zadal: | Drab Robert | 15.1.2024 07:38 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Dřeváci Strakonice | 5 | : | 13 | Střelci z Virtu Dražejov | Rest. U Panáka, Strakonice | |
17:00 | Schovanec Miroslav | 18 | : | 28 | Hejlek Josef |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Šupina Vodňany | 7 | : | 11 | Růžové údolí Škůdra | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Mach Jiří | 21 | : | 24 | Křiváček David |
Zadal: | Mach Jiří | 14.1.2024 19:11 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Kozlíci Prachatice | 15 | : | 3 | DC Houba Horažďovice | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Švancar Jiří | 32 | : | 12 | Repa Michal |
Zadal: | Švancar Jiří | 15.1.2024 17:23 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Šipkaři Strakonice | 10 | : | 8 | Strážci Galaxie Strakonice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Kopáček Vojtěch | 25 | : | 22 | Zdychynec Milan |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Vlk Vodňany | 11 | : | 7 | Classic Strakonice | Restaurace Pod Věží, Vodňany | |
16:00 | Šípek Jan | 25 | : | 18 | Hamrník Jakub |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Střelci z Virtu Dražejov | 13 | : | 5 | Vlk Vodňany | K-1, Strakonice | |
14:00 | Hejlek Josef | 28 | : | 14 | Šípek Jan |
Zadal: | Hejlek Josef | 28.1.2024 16:22 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Strážci Galaxie Strakonice | 9 | : | 9 | Kozlíci Prachatice | Sport Bar Galaxie, Strakonice | |
15:00 | Zdychynec Milan | 24 | : | 22 | Švancar Jiří |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | DC Houba Horažďovice | 2 | : | 16 | Růžové údolí Škůdra | Music club Houba, Horažďovice | |
16:00 | Valovič Marián | 11 | : | 33 | Křiváček David |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | TVT Písek | 11 | : | 7 | Dřeváci Strakonice | Bar U Zlaté Husy, Písek | |
16:00 | Hřebejk Miroslav | 26 | : | 20 | Schovanec Miroslav |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Classic Strakonice | 5 | : | 13 | Šipkaři Strakonice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Hamrník Jakub | 18 | : | 30 | Kopáček Vojtěch |
Zadal: | Hamrník Jakub | 28.1.2024 21:22 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Školáci Tipáč Písek | 13 | : | 5 | Šupina Vodňany | Tipsport Bar Písek, Písek | |
16:00 | Endlicher Martin | 30 | : | 13 | Mach Jiří |
Zadal: | Drab Robert | 29.1.2024 15:13 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Dřeváci Strakonice | 11 | : | 7 | Školáci Tipáč Písek | Rest. U Panáka, Strakonice | |
17:00 | Schovanec Miroslav | 25 | : | 20 | Drab Robert |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Šupina Vodňany | 11 | : | 7 | DC Houba Horažďovice | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Mach Jiří | 24 | : | 19 | Valovič Marián |
Zadal: | Mach Jiří | 5.2.2024 13:02 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Růžové údolí Škůdra | 8 | : | 10 | Strážci Galaxie Strakonice | Klubovna u golfového hřiště, Strašice | |
16:00 | Křiváček David | 20 | : | 25 | Zalepa Lukáš |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Kozlíci Prachatice | 11 | : | 7 | Classic Strakonice | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Švancar Jiří | 26 | : | 19 | Hamrník Jakub |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Šipkaři Strakonice | 14 | : | 4 | Střelci z Virtu Dražejov | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Kopáček Vojtěch | 29 | : | 16 | Křiváček Václav |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Vlk Vodňany | 10 | : | 8 | TVT Písek | Restaurace Pod Věží, Vodňany | |
16:00 | Šípek Jan | 23 | : | 19 | Hřebejk Miroslav |
Zadal: | Šípek Jan | 5.2.2024 15:45 | Změnil: | Šípek Jan | 5.2.2024 15:46 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Střelci z Virtu Dražejov | 4 | : | 14 | Kozlíci Prachatice | K-1, Strakonice | |
14:00 | Šlehofer Josef | 11 | : | 31 | Švancar Jiří |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Strážci Galaxie Strakonice | 16 | : | 2 | DC Houba Horažďovice | Sport Bar Galaxie, Strakonice | |
15:00 | Zdychynec Milan | 33 | : | 9 | Valovič Marián |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Classic Strakonice | 11 | : | 7 | Růžové údolí Škůdra | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Bláha Pavel | 24 | : | 17 | Křiváček David |
Zadal: | Hamrník Jakub | 11.2.2024 21:28 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Školáci Tipáč Písek | 6 | : | 12 | Vlk Vodňany | Tipsport Bar Písek, Písek | |
16:00 | Drab Robert | 15 | : | 25 | Šípek Jan |
Zadal: | Drab Robert | 12.2.2024 07:46 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | TVT Písek | 11 | : | 7 | Šipkaři Strakonice | Bar U Zlaté Husy, Písek | |
16:00 | Hřebejk Miroslav | 26 | : | 16 | Kopáček Vojtěch |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Dřeváci Strakonice | 7 | : | 11 | Šupina Vodňany | Rest. U Panáka, Strakonice | |
17:00 | Schovanec Miroslav | 21 | : | 25 | Mach Jiří |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | DC Houba Horažďovice | 7 | : | 11 | Classic Strakonice | Music club Houba, Horažďovice | |
16:00 | Valovič Marián | 16 | : | 25 | Hamrník Jakub |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Šupina Vodňany | 9 | : | 9 | Strážci Galaxie Strakonice | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Mach Jiří | 21 | : | 21 | Zdychynec Milan |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Růžové údolí Škůdra | 9 | : | 9 | Střelci z Virtu Dražejov | Klubovna u golfového hřiště, Strašice | |
16:00 | Bárta Michael | 20 | : | 22 | Šlehofer Josef |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Kozlíci Prachatice | 11 | : | 7 | TVT Písek | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Švancar Jiří | 24 | : | 17 | Vachta René |
Zadal: | Švancar Jiří | 25.2.2024 23:19 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Šipkaři Strakonice | 12 | : | 6 | Školáci Tipáč Písek | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Kopáček Vojtěch | 26 | : | 21 | Drab Robert |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Vlk Vodňany | 11 | : | 7 | Dřeváci Strakonice | Restaurace Pod Věží, Vodňany | |
16:00 | Šípek Jan | 25 | : | 15 | Schovanec Miroslav |
Zadal: | Šípek Jan | 25.2.2024 20:55 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Střelci z Virtu Dražejov | 13 | : | 5 | DC Houba Horažďovice | K-1, Strakonice | |
14:00 | Šlehofer Josef | 30 | : | 13 | Šoupa Petr |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | TVT Písek | 12 | : | 6 | Růžové údolí Škůdra | Bar U Zlaté Husy, Písek | |
16:00 | Vachta René | 25 | : | 16 | Křiváček David |
Zadal: | Vachta René | 2.3.2024 18:09 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Classic Strakonice | 9 | : | 9 | Strážci Galaxie Strakonice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Tomáš Jiří | 23 | : | 23 | Zdychynec Milan |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Školáci Tipáč Písek | 3 | : | 15 | Kozlíci Prachatice | Tipsport Bar Písek, Písek | |
16:00 | Drab Robert | 12 | : | 32 | Švancar Jiří |
Zadal: | Drab Robert | 4.3.2024 07:54 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Dřeváci Strakonice | 9 | : | 9 | Šipkaři Strakonice | Rest. U Panáka, Strakonice | |
17:00 | Schovanec Miroslav | 22 | : | 20 | Kopáček Vojtěch |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Vlk Vodňany | 15 | : | 3 | Šupina Vodňany | Restaurace Pod Věží, Vodňany | |
16:00 | Šípek Jan | 32 | : | 14 | Mach Jiří |
Zadal: | Šípek Jan | 4.3.2024 21:23 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Strážci Galaxie Strakonice | 9 | : | 9 | Střelci z Virtu Dražejov | Sport Bar Galaxie, Strakonice | |
15:00 | Zdychynec Milan | 22 | : | 21 | Šlehofer Josef |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | DC Houba Horažďovice | 2 | : | 16 | TVT Písek | Music club Houba, Horažďovice | |
16:00 | Valovič Marián | 7 | : | 32 | Vachta René |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Šupina Vodňany | 7 | : | 11 | Classic Strakonice | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Mach Jiří | 18 | : | 25 | Hamrník Jakub |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Růžové údolí Škůdra | 6 | : | 12 | Školáci Tipáč Písek | Klubovna u golfového hřiště, Strašice | |
16:00 | Křiváček David | 16 | : | 27 | Endlicher Martin |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Kozlíci Prachatice | 11 | : | 7 | Dřeváci Strakonice | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Švancar Jiří | 27 | : | 19 | Schovanec Miroslav |
Zadal: | Švancar Jiří | 10.3.2024 21:08 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Šipkaři Strakonice | 11 | : | 7 | Vlk Vodňany | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Kopáček Vojtěch | 26 | : | 17 | Šípek Jan |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Střelci z Virtu Dražejov | 10 | : | 8 | Classic Strakonice | K-1, Strakonice | |
14:00 | Šlehofer Josef | 25 | : | 19 | Hamrník Jakub |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Školáci Tipáč Písek | 12 | : | 6 | DC Houba Horažďovice | Tipsport Bar Písek, Písek | |
16:00 | Endlicher Martin | 25 | : | 15 | Šoupa Petr |
Zadal: | Drab Robert | 18.3.2024 07:27 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | TVT Písek | 10 | : | 8 | Strážci Galaxie Strakonice | Bar U Zlaté Husy, Písek | |
16:00 | Hřebejk Miroslav | 26 | : | 18 | Zdychynec Milan |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Dřeváci Strakonice | 12 | : | 6 | Růžové údolí Škůdra | Rest. U Panáka, Strakonice | |
17:00 | Schovanec Miroslav | 26 | : | 18 | Křiváček David |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Vlk Vodňany | 4 | : | 14 | Kozlíci Prachatice | Restaurace Pod Věží, Vodňany | |
16:00 | Šípek Jan | 17 | : | 29 | Švancar Jiří |
Zadal: | Šípek Jan | 18.3.2024 16:58 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Šipkaři Strakonice | 14 | : | 4 | Šupina Vodňany | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Kopáček Vojtěch | 30 | : | 14 | Mach Jiří |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Strážci Galaxie Strakonice | 5 | : | 13 | Školáci Tipáč Písek | Sport Bar Galaxie, Strakonice | |
15:00 | Zdychynec Milan | 15 | : | 30 | Drab Robert |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Classic Strakonice | 6 | : | 12 | TVT Písek | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Hamrník Jakub | 15 | : | 27 | Vachta René |
Zadal: | Hamrník Jakub | 8.4.2024 21:15 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | DC Houba Horažďovice | 7 | : | 11 | Dřeváci Strakonice | Music club Houba, Horažďovice | |
16:00 | Valovič Marián | 17 | : | 26 | Schovanec Miroslav |
|
| 20. | Ne | 7.4.2024 | Šupina Vodňany | 9 | : | 9 | Střelci z Virtu Dražejov | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Mach Jiří | 26 | : | 23 | Šlehofer Josef |
Zadal: | Mach Jiří | 7.4.2024 17:10 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 7.4.2024 | Růžové údolí Škůdra | 9 | : | 9 | Vlk Vodňany | Klubovna u golfového hřiště, Strašice | |
16:00 | Křiváček David | 21 | : | 22 | Šípek Jan |
|
| 20. | Ne | 7.4.2024 | Kozlíci Prachatice | 10 | : | 8 | Šipkaři Strakonice | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Švancar Jiří | 25 | : | 23 | Kopáček Vojtěch |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Školáci Tipáč Písek | 11 | : | 7 | Classic Strakonice | Tipsport Bar Písek, Písek | |
16:00 | Drab Robert | 26 | : | 19 | Hamrník Jakub |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | TVT Písek | 14 | : | 4 | Střelci z Virtu Dražejov | Bar U Zlaté Husy, Písek | |
16:00 | Vachta René | 29 | : | 11 | Hejlek Josef |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Dřeváci Strakonice | 11 | : | 7 | Strážci Galaxie Strakonice | Rest. U Panáka, Strakonice | |
17:00 | Schovanec Miroslav | 25 | : | 19 | Zdychynec Milan |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | Šipkaři Strakonice | 13 | : | 5 | Růžové údolí Škůdra | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Kopáček Vojtěch | 27 | : | 16 | Křiváček David |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | Vlk Vodňany | 13 | : | 5 | DC Houba Horažďovice | Restaurace Pod Věží, Vodňany | |
16:00 | Šípek Jan | 28 | : | 15 | Valovič Marián |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | Kozlíci Prachatice | 10 | : | 8 | Šupina Vodňany | Street BAR, Prachatice | |
16:00 | Švancar Jiří | 23 | : | 18 | Mach Jiří |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Střelci z Virtu Dražejov | | | | Školáci Tipáč Písek | K-1, Strakonice | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Strážci Galaxie Strakonice | | | | Vlk Vodňany | Sport Bar Galaxie, Strakonice | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Classic Strakonice | | | | Dřeváci Strakonice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | DC Houba Horažďovice | | | | Šipkaři Strakonice | Music club Houba, Horažďovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Šupina Vodňany | | | | TVT Písek | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Růžové údolí Škůdra | | | | Kozlíci Prachatice | Klubovna u golfového hřiště, Strašice | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 16.9.2023 | Spirits Tábor | 10 | : | 8 | Spitfire Měšice | Bar Bronx, Tábor | |
15:00 | Balvín Michal | 23 | : | 23 | Pavlátová Jaroslava |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Respekt Tábor | 8 | : | 10 | DC Lokomotiva Stádlec | Candys Bar, Sezimovo Ústí | |
15:00 | Christmann Tomáš | 22 | : | 25 | Kosobud Pavel |
Zadal: | Váchová Petra | 18.9.2023 05:10 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Plechová Pacov | 7 | : | 11 | Dart Shooters Hospříz | Plechová Pacov, Pacov | |
16:00 | Hlavnička Jiří | 16 | : | 26 | Zeman Jakub |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | DC Warriors Lidmaň | 8 | : | 10 | Rafani Tučapy | Hostinec U Votavů, Lidmaň | |
16:00 | Hůlka Vojtěch | 20 | : | 24 | Brožek Jan |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Gold Darts Studená | 9 | : | 9 | Kozlíci Dolní Bukovsko | Hospoda U Šebestů, Studená | |
16:00 | Kalců Karel | 23 | : | 23 | Dáňa Lukáš |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Spitfire Měšice | 13 | : | 5 | Draci Měšice | Klubovna Měšice, Měšice | |
15:00 | Pavlátová Jaroslava | 30 | : | 16 | Plachá Lucie |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Plechová Pacov | 11 | : | 7 | Gold Darts Studená | Plechová Pacov, Pacov | |
16:00 | Hlavnička Jiří | 26 | : | 18 | Kalců Karel |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Kozlíci Dolní Bukovsko | 12 | : | 6 | Spirits Tábor | Obecní hostinec Sviny, Veselí nad Lužnicí | |
16:00 | Dáňa Lukáš | 26 | : | 16 | Balvín Michal |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Dart Shooters Hospříz | 12 | : | 6 | DC Lokomotiva Stádlec | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Zeman Jakub | 25 | : | 18 | Kosobud Pavel |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Rafani Tučapy | 7 | : | 11 | Respekt Tábor | Restaurace Peach Pit Tučapy, Tučapy | |
15:00 | Brožek Jan | 19 | : | 26 | Christmann Tomáš |
Zadal: | Brožek Jan | 3.10.2023 06:20 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Rychlé šípy Tábor | 9 | : | 9 | DC Warriors Lidmaň | Bowling Svíčka, Tábor | |
16:00 | Jelínková Petra | 22 | : | 24 | Hůlka Vojtěch |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Spirits Tábor | 4 | : | 14 | Plechová Pacov | Bar Bronx, Tábor | |
15:00 | Balvín Michal | 16 | : | 29 | Davidová Hana |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Respekt Tábor | 13 | : | 5 | Rychlé šípy Tábor | Candys Bar, Sezimovo Ústí | |
15:00 | Christmann Tomáš | 30 | : | 13 | Jelínková Petra |
Zadal: | Váchová Petra | 8.10.2023 04:22 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | DC Warriors Lidmaň | 8 | : | 10 | Spitfire Měšice | Hostinec U Votavů, Lidmaň | |
16:00 | Hůlka Vojtěch | 21 | : | 23 | Pavlátová Jaroslava |
Zadal: | Markvart Lukáš | 7.10.2023 20:33 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Gold Darts Studená | 5 | : | 13 | Dart Shooters Hospříz | Hospoda U Šebestů, Studená | |
16:00 | Kalců Karel | 16 | : | 31 | Boček Jiří |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Draci Měšice | 2 | : | 16 | Kozlíci Dolní Bukovsko | Klubovna Měšice, Měšice | |
16:00 | Plachá Lucie | 7 | : | 34 | Dáňa Lukáš |
Zadal: | Plachá Lucie | 9.10.2023 14:03 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Lokomotiva Stádlec | 6 | : | 12 | Rafani Tučapy | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Kosobud Pavel | 13 | : | 26 | Brožek Jan |
Zadal: | Kosobud Pavel | 9.10.2023 21:05 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 14.10.2023 | Plechová Pacov | 15 | : | 3 | Draci Měšice | Plechová Pacov, Pacov | |
16:00 | Hlavnička Jiří | 31 | : | 9 | Plachá Lucie |
Zadal: | Hlavnička Jiří | 22.10.2023 09:44 | Autorizoval: | Automat | 23.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Spitfire Měšice | 7 | : | 11 | Respekt Tábor | Klubovna Měšice, Měšice | |
15:00 | Pavlátová Jaroslava | 19 | : | 25 | Christmann Tomáš |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Kozlíci Dolní Bukovsko | 15 | : | 3 | DC Warriors Lidmaň | Obecní hostinec Sviny, Veselí nad Lužnicí | |
16:00 | Dáňa Lukáš | 32 | : | 9 | Hůlka Vojtěch |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Dart Shooters Hospříz | 10 | : | 8 | Rafani Tučapy | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Nežík Jindřich | 23 | : | 19 | Brožek Jan |
Zadal: | Nežík Jindřich | 22.10.2023 12:48 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Gold Darts Studená | 9 | : | 9 | Spirits Tábor | Hospoda U Šebestů, Studená | |
16:00 | Kalců Karel | 22 | : | 23 | Balvín Michal |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Rychlé šípy Tábor | 10 | : | 8 | DC Lokomotiva Stádlec | Bowling Svíčka, Tábor | |
16:00 | Jelínková Petra | 27 | : | 21 | Kosobud Pavel |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Spirits Tábor | 8 | : | 10 | Dart Shooters Hospříz | Bar Bronx, Tábor | |
15:00 | Hřebík Martin | 21 | : | 25 | Zeman Jakub |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Respekt Tábor | 8 | : | 10 | Kozlíci Dolní Bukovsko | Candys Bar, Sezimovo Ústí | |
15:00 | Christmann Tomáš | 19 | : | 23 | Dáňa Lukáš |
Zadal: | Váchová Petra | 29.10.2023 04:27 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | DC Warriors Lidmaň | 7 | : | 11 | Plechová Pacov | Hostinec U Votavů, Lidmaň | |
16:00 | Hůlka Vojtěch | 15 | : | 25 | Davidová Hana |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Rafani Tučapy | 8 | : | 10 | Rychlé šípy Tábor | Restaurace Peach Pit Tučapy, Tučapy | |
15:00 | Brožek Jan | 22 | : | 23 | Jelínková Petra |
Zadal: | Brožek Jan | 31.10.2023 12:20 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Draci Měšice | 11 | : | 7 | Gold Darts Studená | Klubovna Měšice, Měšice | |
16:00 | Plachá Lucie | 25 | : | 18 | Kalců Karel |
Zadal: | Plachá Lucie | 30.10.2023 13:18 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | DC Lokomotiva Stádlec | 11 | : | 7 | Spitfire Měšice | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Kosobud Pavel | 26 | : | 21 | Pavlátová Jaroslava |
Zadal: | Kosobud Pavel | 30.10.2023 00:22 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 5.11.2023 | Spirits Tábor | 16 | : | 2 | Draci Měšice | Bar Bronx, Tábor | |
15:00 | Hřebík Martin | 33 | : | 10 | Plachá Lucie |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Spitfire Měšice | 7 | : | 11 | Rafani Tučapy | Klubovna Měšice, Měšice | |
15:00 | Pavlátová Jaroslava | 15 | : | 27 | Brožek Jan |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Plechová Pacov | 12 | : | 6 | Respekt Tábor | Plechová Pacov, Pacov | |
16:00 | Hlavnička Jiří | 28 | : | 17 | Christmann Tomáš |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Kozlíci Dolní Bukovsko | 14 | : | 4 | DC Lokomotiva Stádlec | Obecní hostinec Sviny, Veselí nad Lužnicí | |
16:00 | Chvatík Vladimír | 31 | : | 12 | Kosobud Pavel |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Dart Shooters Hospříz | 16 | : | 2 | Rychlé šípy Tábor | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Nežík Jindřich | 32 | : | 12 | Jelínková Petra |
Zadal: | Nežík Jindřich | 12.11.2023 12:12 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Gold Darts Studená | 8 | : | 10 | DC Warriors Lidmaň | Hospoda U Šebestů, Studená | |
16:00 | Kalců Karel | 24 | : | 26 | Hůlka Vojtěch |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Respekt Tábor | 12 | : | 6 | Gold Darts Studená | Candys Bar, Sezimovo Ústí | |
15:00 | Christmann Tomáš | 28 | : | 16 | Mitas Karel |
Zadal: | Váchová Petra | 18.11.2023 21:31 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | DC Warriors Lidmaň | 7 | : | 11 | Spirits Tábor | Hostinec U Votavů, Lidmaň | |
16:00 | Hůlka Vojtěch | 21 | : | 24 | Hřebík Martin |
Zadal: | Markvart Lukáš | 18.11.2023 20:21 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Rafani Tučapy | 6 | : | 12 | Kozlíci Dolní Bukovsko | Restaurace Peach Pit Tučapy, Tučapy | |
15:00 | Brožek Jan | 16 | : | 28 | Dáňa Lukáš |
Zadal: | Brožek Jan | 20.11.2023 12:31 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Draci Měšice | 1 | : | 17 | Dart Shooters Hospříz | Klubovna Měšice, Měšice | |
16:00 | Plachá Lucie | 8 | : | 34 | Nežík Jindřich |
Zadal: | Nežík Jindřich | 20.11.2023 13:30 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | DC Lokomotiva Stádlec | 6 | : | 12 | Plechová Pacov | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Kosobud Pavel | 16 | : | 28 | Davidová Hana |
Zadal: | Kosobud Pavel | 19.11.2023 21:01 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Rychlé šípy Tábor | 10 | : | 8 | Spitfire Měšice | Bowling Svíčka, Tábor | |
16:00 | Jelínková Petra | 24 | : | 20 | Pavlátová Jaroslava |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Spirits Tábor | 9 | : | 9 | Respekt Tábor | Bar Bronx, Tábor | |
15:00 | Hřebík Martin | 22 | : | 24 | Christmann Tomáš |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Plechová Pacov | 12 | : | 6 | Rafani Tučapy | Plechová Pacov, Pacov | |
16:00 | Hlavnička Jiří | 25 | : | 17 | Brožek Jan |
Zadal: | Hlavnička Jiří | 26.11.2023 21:32 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Kozlíci Dolní Bukovsko | 13 | : | 5 | Rychlé šípy Tábor | Obecní hostinec Sviny, Veselí nad Lužnicí | |
16:00 | Dáňa Lukáš | 29 | : | 13 | Jelínková Petra |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Dart Shooters Hospříz | 15 | : | 3 | Spitfire Měšice | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Nežík Jindřich | 33 | : | 11 | Pavlátová Jaroslava |
Zadal: | Nežík Jindřich | 25.11.2023 23:18 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Gold Darts Studená | 11 | : | 7 | DC Lokomotiva Stádlec | Hospoda U Šebestů, Studená | |
16:00 | Kalců Karel | 25 | : | 20 | Kosobud Pavel |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Draci Měšice | 10 | : | 8 | DC Warriors Lidmaň | Klubovna Měšice, Měšice | |
16:00 | Plachá Lucie | 22 | : | 22 | Hůlka Vojtěch |
Zadal: | Plachá Lucie | 27.11.2023 09:24 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Respekt Tábor | 13 | : | 5 | Draci Měšice | Candys Bar, Sezimovo Ústí | |
15:00 | Christmann Tomáš | 29 | : | 14 | Plachá Lucie |
Zadal: | Váchová Petra | 20.1.2024 20:00 | Autorizoval: | Automat | 21.1.2024 02:00 |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Spitfire Měšice | 9 | : | 9 | Kozlíci Dolní Bukovsko | Klubovna Měšice, Měšice | |
15:00 | Pavlátová Jaroslava | 20 | : | 20 | Dáňa Lukáš |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | DC Warriors Lidmaň | 4 | : | 14 | Dart Shooters Hospříz | Hostinec U Votavů, Lidmaň | |
16:00 | Štěpán Zdeněk | 11 | : | 30 | Nežík Jindřich |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Rafani Tučapy | 12 | : | 6 | Gold Darts Studená | Restaurace Peach Pit Tučapy, Tučapy | |
15:00 | Brožek Jan | 27 | : | 18 | Kalců Karel |
Zadal: | Brožek Jan | 5.12.2023 07:52 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | DC Lokomotiva Stádlec | 7 | : | 11 | Spirits Tábor | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Kosobud Pavel | 19 | : | 24 | Hřebík Martin |
Zadal: | Kosobud Pavel | 3.12.2023 22:18 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Rychlé šípy Tábor | 7 | : | 11 | Plechová Pacov | Bowling Svíčka, Tábor | |
16:00 | Jelínková Petra | 21 | : | 25 | Davidová Hana |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Spirits Tábor | 9 | : | 9 | Rafani Tučapy | Bar Bronx, Tábor | |
15:00 | Hřebík Martin | 22 | : | 23 | Brožek Jan |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | DC Warriors Lidmaň | 7 | : | 11 | Respekt Tábor | Hostinec U Votavů, Lidmaň | |
16:00 | Hůlka Vojtěch | 15 | : | 24 | Christmann Tomáš |
Zadal: | Markvart Lukáš | 10.12.2023 11:35 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Dart Shooters Hospříz | 6 | : | 12 | Kozlíci Dolní Bukovsko | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Nežík Jindřich | 17 | : | 27 | Dáňa Lukáš |
Zadal: | Nežík Jindřich | 10.12.2023 19:04 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Gold Darts Studená | 9 | : | 9 | Rychlé šípy Tábor | Hospoda U Šebestů, Studená | |
16:00 | Kalců Karel | 24 | : | 20 | Jelínková Petra |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Draci Měšice | 9 | : | 9 | DC Lokomotiva Stádlec | Klubovna Měšice, Měšice | |
16:00 | Plachá Lucie | 22 | : | 23 | Kosobud Pavel |
Zadal: | Plachá Lucie | 11.12.2023 09:29 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Respekt Tábor | 7 | : | 11 | Dart Shooters Hospříz | Candys Bar, Sezimovo Ústí | |
15:00 | Christmann Tomáš | 20 | : | 26 | Nežík Jindřich |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Spitfire Měšice | 7 | : | 11 | Gold Darts Studená | Klubovna Měšice, Měšice | |
15:00 | Pavlátová Jaroslava | 17 | : | 25 | Kalců Karel |
|
| 11. | Ne | 7.1.2024 | Rafani Tučapy | 13 | : | 5 | Draci Měšice | Restaurace Peach Pit Tučapy, Tučapy | |
15:00 | Brožek Jan | 31 | : | 12 | Plachá Lucie |
Zadal: | Brožek Jan | 8.1.2024 07:10 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 7.1.2024 | DC Lokomotiva Stádlec | 10 | : | 8 | DC Warriors Lidmaň | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Kosobud Pavel | 22 | : | 19 | Hůlka Vojtěch |
Zadal: | Kosobud Pavel | 7.1.2024 21:37 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 7.1.2024 | Rychlé šípy Tábor | 12 | : | 6 | Spirits Tábor | Bowling Svíčka, Tábor | |
16:00 | Jelínková Petra | 26 | : | 21 | Hřebík Martin |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Spitfire Měšice | 8 | : | 10 | Spirits Tábor | Klubovna Měšice, Měšice | |
15:00 | Pavlátová Jaroslava | 21 | : | 24 | Hřebík Martin |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Dart Shooters Hospříz | 10 | : | 8 | Plechová Pacov | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Nežík Jindřich | 24 | : | 19 | Davidová Hana |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Kozlíci Dolní Bukovsko | 10 | : | 8 | Gold Darts Studená | Obecní hostinec Sviny, Veselí nad Lužnicí | |
16:00 | Dáňa Lukáš | 26 | : | 19 | Kalců Karel |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Rafani Tučapy | 14 | : | 4 | DC Warriors Lidmaň | Restaurace Peach Pit Tučapy, Tučapy | |
15:00 | Brožek Jan | 30 | : | 13 | Hůlka Vojtěch |
Zadal: | Brožek Jan | 15.1.2024 08:28 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Rychlé šípy Tábor | 15 | : | 3 | Draci Měšice | Bowling Svíčka, Tábor | |
16:00 | Jelínková Petra | 31 | : | 12 | Plachá Lucie |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | DC Lokomotiva Stádlec | 4 | : | 14 | Respekt Tábor | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Kosobud Pavel | 12 | : | 29 | Christmann Tomáš |
Zadal: | Kosobud Pavel | 14.1.2024 23:02 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 10. | So | 20.1.2024 | Plechová Pacov | 13 | : | 5 | Spitfire Měšice | Plechová Pacov, Pacov | |
16:00 | Hlavnička Jiří | 30 | : | 16 | Pavlátová Jaroslava |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Respekt Tábor | 8 | : | 10 | Rafani Tučapy | Candys Bar, Sezimovo Ústí | |
15:00 | Christmann Tomáš | 22 | : | 22 | Brožek Jan |
Zadal: | Váchová Petra | 28.1.2024 03:38 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Spirits Tábor | 7 | : | 11 | Kozlíci Dolní Bukovsko | Bar Bronx, Tábor | |
15:00 | Šaňáková Andrea | 18 | : | 25 | Hrdý Tomáš |
|
| 13. | Ne | 28.1.2024 | Gold Darts Studená | 7 | : | 11 | Plechová Pacov | Hospoda U Šebestů, Studená | |
16:00 | Mitas Karel | 21 | : | 26 | Davidová Hana |
|
| 13. | Ne | 28.1.2024 | Draci Měšice | 9 | : | 9 | Spitfire Měšice | Klubovna Měšice, Měšice | |
16:00 | Plachá Lucie | 20 | : | 23 | Pavlátová Jaroslava |
Zadal: | Plachá Lucie | 29.1.2024 15:45 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 28.1.2024 | DC Lokomotiva Stádlec | 4 | : | 14 | Dart Shooters Hospříz | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Kosobud Pavel | 14 | : | 30 | Nežík Jindřich |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Spitfire Měšice | 8 | : | 10 | DC Warriors Lidmaň | Klubovna Měšice, Měšice | |
15:00 | Pavlátová Jaroslava | 24 | : | 23 | Hůlka Vojtěch |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Dart Shooters Hospříz | 12 | : | 6 | Gold Darts Studená | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Nežík Jindřich | 27 | : | 18 | Kalců Karel |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Plechová Pacov | 13 | : | 5 | Spirits Tábor | Plechová Pacov, Pacov | |
16:00 | Hlavnička Jiří | 27 | : | 15 | Hřebík Martin |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Kozlíci Dolní Bukovsko | 16 | : | 2 | Draci Měšice | Obecní hostinec Sviny, Veselí nad Lužnicí | |
16:00 | Dáňa Lukáš | 34 | : | 9 | Plachá Lucie |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Rafani Tučapy | 11 | : | 7 | DC Lokomotiva Stádlec | Restaurace Peach Pit Tučapy, Tučapy | |
15:00 | Staněk Jiří | 27 | : | 17 | Kosobud Pavel |
Zadal: | Kosobud Pavel | 4.2.2024 22:01 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Rychlé šípy Tábor | 9 | : | 9 | Respekt Tábor | Bowling Svíčka, Tábor | |
16:00 | Jelínková Petra | 22 | : | 24 | Christmann Tomáš |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Spirits Tábor | 11 | : | 7 | Gold Darts Studená | Bar Bronx, Tábor | |
15:00 | Hřebík Martin | 26 | : | 16 | Kalců Karel |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Respekt Tábor | 12 | : | 6 | Spitfire Měšice | Candys Bar, Sezimovo Ústí | |
15:00 | Christmann Tomáš | 28 | : | 16 | Pavlátová Jaroslava |
Zadal: | Váchová Petra | 11.2.2024 11:06 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | DC Warriors Lidmaň | 9 | : | 9 | Kozlíci Dolní Bukovsko | Hostinec U Votavů, Lidmaň | |
16:00 | Hůlka Vojtěch | 21 | : | 22 | Dáňa Lukáš |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Rafani Tučapy | 3 | : | 15 | Dart Shooters Hospříz | Restaurace Peach Pit Tučapy, Tučapy | |
15:00 | Brožek Jan | 12 | : | 31 | Nežík Jindřich |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Draci Měšice | 7 | : | 11 | Plechová Pacov | Klubovna Měšice, Měšice | |
16:00 | Plachá Lucie | 14 | : | 25 | Davidová Hana |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | DC Lokomotiva Stádlec | 8 | : | 10 | Rychlé šípy Tábor | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Kosobud Pavel | 20 | : | 24 | Jelínková Petra |
Zadal: | Kosobud Pavel | 11.2.2024 21:22 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 17.2.2024 | Kozlíci Dolní Bukovsko | 9 | : | 9 | Plechová Pacov | Obecní hostinec Sviny, Veselí nad Lužnicí | |
16:00 | Hrdý Tomáš | 24 | : | 23 | Davidová Hana |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Spitfire Měšice | 9 | : | 9 | DC Lokomotiva Stádlec | Klubovna Měšice, Měšice | |
15:00 | Pavlátová Jaroslava | 21 | : | 22 | Kosobud Pavel |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Dart Shooters Hospříz | 14 | : | 4 | Spirits Tábor | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Nežík Jindřich | 29 | : | 15 | Hřebík Martin |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Plechová Pacov | 11 | : | 7 | DC Warriors Lidmaň | Plechová Pacov, Pacov | |
16:00 | Hlavnička Jiří | 25 | : | 16 | Hůlka Vojtěch |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Kozlíci Dolní Bukovsko | 13 | : | 5 | Respekt Tábor | Obecní hostinec Sviny, Veselí nad Lužnicí | |
16:00 | Dáňa Lukáš | 30 | : | 16 | Christmann Tomáš |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Gold Darts Studená | 17 | : | 1 | Draci Měšice | Hospoda U Šebestů, Studená | |
16:00 | Kalců Karel | 35 | : | 11 | Plachá Lucie |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Rychlé šípy Tábor | 13 | : | 5 | Rafani Tučapy | Bowling Svíčka, Tábor | |
16:00 | Jelínková Petra | 28 | : | 18 | Brožek Jan |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Respekt Tábor | 9 | : | 9 | Plechová Pacov | Candys Bar, Sezimovo Ústí | |
15:00 | Christmann Tomáš | 18 | : | 24 | Davidová Hana |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | DC Warriors Lidmaň | 8 | : | 10 | Gold Darts Studená | Hostinec U Votavů, Lidmaň | |
16:00 | Hůlka Vojtěch | 20 | : | 24 | Kalců Karel |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Rafani Tučapy | 9 | : | 9 | Spitfire Měšice | Restaurace Peach Pit Tučapy, Tučapy | |
15:00 | Staněk Jiří | 20 | : | 23 | Pavlátová Jaroslava |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Draci Měšice | 3 | : | 15 | Spirits Tábor | Klubovna Měšice, Měšice | |
16:00 | Plachá Lucie | 11 | : | 32 | Balvín Michal |
Zadal: | Plachá Lucie | 4.3.2024 19:46 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | DC Lokomotiva Stádlec | 2 | : | 16 | Kozlíci Dolní Bukovsko | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Kosobud Pavel | 8 | : | 33 | Dáňa Lukáš |
Zadal: | Kosobud Pavel | 3.3.2024 23:34 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Rychlé šípy Tábor | 7 | : | 11 | Dart Shooters Hospříz | Bowling Svíčka, Tábor | |
16:00 | Jelínková Petra | 18 | : | 23 | Nežík Jindřich |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Spirits Tábor | 13 | : | 5 | DC Warriors Lidmaň | Bar Bronx, Tábor | |
15:00 | Hřebík Martin | 29 | : | 20 | Hůlka Vojtěch |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Spitfire Měšice | 6 | : | 12 | Rychlé šípy Tábor | Klubovna Měšice, Měšice | |
15:00 | Pavlátová Jaroslava | 16 | : | 26 | Jelínková Petra |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Dart Shooters Hospříz | 15 | : | 3 | Draci Měšice | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Nežík Jindřich | 33 | : | 10 | Plachá Lucie |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Plechová Pacov | 13 | : | 5 | DC Lokomotiva Stádlec | Plechová Pacov, Pacov | |
16:00 | Hlavnička Jiří | 28 | : | 16 | Kosobud Pavel |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Kozlíci Dolní Bukovsko | 11 | : | 7 | Rafani Tučapy | Obecní hostinec Sviny, Veselí nad Lužnicí | |
16:00 | Dáňa Lukáš | 27 | : | 18 | Brožek Jan |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Gold Darts Studená | 11 | : | 7 | Respekt Tábor | Hospoda U Šebestů, Studená | |
16:00 | Kalců Karel | 27 | : | 19 | Christmann Tomáš |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Respekt Tábor | 7 | : | 11 | Spirits Tábor | Candys Bar, Sezimovo Ústí | |
15:00 | Christmann Tomáš | 19 | : | 27 | Hřebík Martin |
Zadal: | Váchová Petra | 17.3.2024 12:42 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Spitfire Měšice | 3 | : | 15 | Dart Shooters Hospříz | Klubovna Měšice, Měšice | |
15:00 | Pavlátová Jaroslava | 11 | : | 31 | Nežík Jindřich |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | DC Warriors Lidmaň | 8 | : | 10 | Draci Měšice | Hostinec U Votavů, Lidmaň | |
16:00 | Markvart Lukáš | 20 | : | 25 | Plachá Lucie |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Rafani Tučapy | 7 | : | 11 | Plechová Pacov | Restaurace Peach Pit Tučapy, Tučapy | |
15:00 | Brožek Jan | 18 | : | 24 | Davidová Hana |
Zadal: | Brožek Jan | 17.3.2024 18:08 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | DC Lokomotiva Stádlec | 12 | : | 6 | Gold Darts Studená | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Kosobud Pavel | 28 | : | 16 | Kalců Karel |
Zadal: | Kosobud Pavel | 18.3.2024 13:13 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Rychlé šípy Tábor | 7 | : | 11 | Kozlíci Dolní Bukovsko | Bowling Svíčka, Tábor | |
16:00 | Jelínková Petra | 17 | : | 25 | Dáňa Lukáš |
|
| 13. | So | 23.3.2024 | DC Warriors Lidmaň | 12 | : | 6 | Rychlé šípy Tábor | Hostinec U Votavů, Lidmaň | |
16:00 | Hůlka Vojtěch | 28 | : | 18 | Kvapil Jiří |
|
| 1. | Pá | 29.3.2024 | Draci Měšice | 4 | : | 14 | Rychlé šípy Tábor | Klubovna Měšice, Měšice | |
17:00 | Plachá Lucie | 13 | : | 30 | Jelínková Petra |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Spirits Tábor | 9 | : | 9 | DC Lokomotiva Stádlec | Bar Bronx, Tábor | |
15:00 | Hřebík Martin | 25 | : | 22 | Kosobud Pavel |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Dart Shooters Hospříz | 11 | : | 7 | DC Warriors Lidmaň | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Nežík Jindřich | 27 | : | 19 | Hůlka Vojtěch |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Plechová Pacov | 12 | : | 6 | Rychlé šípy Tábor | Plechová Pacov, Pacov | |
16:00 | Davidová Hana | 25 | : | 16 | Jelínková Petra |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Kozlíci Dolní Bukovsko | 14 | : | 4 | Spitfire Měšice | Obecní hostinec Sviny, Veselí nad Lužnicí | |
16:00 | Dáňa Lukáš | 30 | : | 13 | Pavlátová Jaroslava |
|
| 20. | Ne | 7.4.2024 | Draci Měšice | 2 | : | 16 | Respekt Tábor | Klubovna Měšice, Měšice | |
16:00 | Plachá Lucie | 9 | : | 34 | Christmann Tomáš |
Zadal: | Plachá Lucie | 8.4.2024 15:22 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 7.4.2024 | Gold Darts Studená | 14 | : | 4 | Rafani Tučapy | Hospoda U Šebestů, Studená | |
16:00 | Kalců Karel | 30 | : | 14 | Brožek Jan |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Spitfire Měšice | 4 | : | 14 | Plechová Pacov | Klubovna Měšice, Měšice | |
15:00 | Pavlátová Jaroslava | 11 | : | 32 | Davidová Hana |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Respekt Tábor | 15 | : | 3 | DC Warriors Lidmaň | Candys Bar, Sezimovo Ústí | |
15:00 | Christmann Tomáš | 32 | : | 13 | Hůlka Vojtěch |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Kozlíci Dolní Bukovsko | 12 | : | 6 | Dart Shooters Hospříz | Obecní hostinec Sviny, Veselí nad Lužnicí | |
16:00 | Dáňa Lukáš | 27 | : | 20 | Nežík Jindřich |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | Rafani Tučapy | 6 | : | 12 | Spirits Tábor | Restaurace Peach Pit Tučapy, Tučapy | |
15:00 | Staněk Jiří | 20 | : | 26 | Hřebík Martin |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | Rychlé šípy Tábor | 5 | : | 13 | Gold Darts Studená | Bowling Svíčka, Tábor | |
16:00 | Jelínková Petra | 16 | : | 29 | Kalců Karel |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | DC Lokomotiva Stádlec | 13 | : | 5 | Draci Měšice | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Kosobud Pavel | 29 | : | 15 | Plachá Lucie |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Spirits Tábor | | | | Rychlé šípy Tábor | Bar Bronx, Tábor | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Dart Shooters Hospříz | | | | Respekt Tábor | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | DC Warriors Lidmaň | | | | DC Lokomotiva Stádlec | Hostinec U Votavů, Lidmaň | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Plechová Pacov | | | | Kozlíci Dolní Bukovsko | Plechová Pacov, Pacov | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Draci Měšice | | | | Rafani Tučapy | Klubovna Měšice, Měšice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Gold Darts Studená | | | | Spitfire Měšice | Hospoda U Šebestů, Studená | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 16.9.2023 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | 2 | : | 16 | Kostelníci Staré Hodějovice | Restaurace Pod Bůrkem Tušť, Suchdol nad Lužnicí | |
16:00 | Matoušek Petr | 12 | : | 32 | Benda Josef |
Zadal: | Matoušek Petr | 17.9.2023 12:20 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Piráti Štěpánovice | 12 | : | 6 | Rychlá rota Píštín | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Kubová Jitka | 25 | : | 18 | Ficl Jan |
Zadal: | Kubová Jitka | 18.9.2023 07:49 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | PDC Hluboká u Borovan | 15 | : | 3 | Žabáci Dubičné | Hostinec U Stehlíků Hluboká, Hluboká u Borovan | |
16:00 | Gryč Miloslav | 32 | : | 9 | Candra Ivo |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Predators Dubičné | 10 | : | 8 | A je to! Třeboň | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Jindra Karel | 22 | : | 20 | Tóthová Monika |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Starověká Chýše Úsilné | 6 | : | 12 | Farao team Trhové Sviny | Rest. Na Hřišti Nemanice, České Budějovice | |
16:00 | Neužil Radim | 18 | : | 27 | Beneda Petr |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Bullíci Mladošovice | 7 | : | 11 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | Hospoda U Chřestýše, Mladošovice | |
14:00 | Pilát Jan | 17 | : | 25 | Marek Vladimír |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Žabáci Dubičné | 4 | : | 14 | Piráti Štěpánovice | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Candra Ivo | 12 | : | 30 | Kubová Jitka |
Zadal: | Candra Ivo | 30.9.2023 19:01 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | 7 | : | 11 | Kostelníci Staré Hodějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Marek Vladimír | 17 | : | 25 | Benda Josef |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Farao team Trhové Sviny | 14 | : | 4 | Predators Dubičné | Sport bar "U dvou čápů", Trhové Sviny | |
14:00 | Beneda Petr | 29 | : | 11 | Jindra Karel |
Zadal: | Beneda Petr | 1.10.2023 19:05 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Bullíci Mladošovice | 11 | : | 7 | Starověká Chýše Úsilné | Hospoda U Chřestýše, Mladošovice | |
14:00 | Pilát Jan | 25 | : | 19 | Neužil Radim |
Zadal: | Pilát Jan | 1.10.2023 20:18 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Rychlá rota Píštín | 10 | : | 8 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | Hostinec Na Dolánku Pištín, Pištín | |
16:00 | Ficl Jan | 23 | : | 18 | Matoušek Petr |
Zadal: | Ficl Jan | 2.10.2023 08:27 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Kostelníci Staré Hodějovice | 10 | : | 8 | Rychlá rota Píštín | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Benda Josef | 25 | : | 21 | Ficl Jan |
Zadal: | Benda Josef | 7.10.2023 22:11 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Piráti Štěpánovice | 12 | : | 6 | A je to! Třeboň | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Kubová Jitka | 26 | : | 16 | Tóthová Monika |
Zadal: | Kubová Jitka | 7.10.2023 19:16 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Predators Dubičné | 11 | : | 7 | Bullíci Mladošovice | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Jindra Karel | 25 | : | 18 | Pitra Václav |
Zadal: | Jindra Karel | 8.10.2023 11:22 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Starověká Chýše Úsilné | 9 | : | 9 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | Rest. Na Hřišti Nemanice, České Budějovice | |
16:00 | Neužil Radim | 22 | : | 21 | Marek Vladimír |
Zadal: | Neužil Radim | 18.10.2023 15:20 | Autorizoval: | Automat | 19.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Farao team Trhové Sviny | 9 | : | 9 | PDC Hluboká u Borovan | Sport bar "U dvou čápů", Trhové Sviny | |
14:00 | Beneda Petr | 22 | : | 21 | Gryč Miloslav |
|
| 3. | Pá | 13.10.2023 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | 10 | : | 8 | Žabáci Dubičné | Restaurace Pod Bůrkem Tušť, Suchdol nad Lužnicí | |
18:00 | Matoušek Petr | 25 | : | 20 | Candra Ivo |
Zadal: | Matoušek Petr | 14.10.2023 08:06 | Autorizoval: | Automat | 19.10.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 14.10.2023 | A je to! Třeboň | 4 | : | 14 | PDC Hluboká u Borovan | Steak & Caffe Třeboň, Třeboň | |
15:00 | Tóthová Monika | 14 | : | 29 | Gryč Miloslav |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | A je to! Třeboň | 12 | : | 6 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | Steak & Caffe Třeboň, Třeboň | |
15:00 | Tóthová Monika | 27 | : | 17 | Matoušek Petr |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Žabáci Dubičné | 3 | : | 15 | Kostelníci Staré Hodějovice | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Candra Ivo | 10 | : | 31 | Benda Josef |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Starověká Chýše Úsilné | 11 | : | 7 | Predators Dubičné | Rest. Na Hřišti Nemanice, České Budějovice | |
16:00 | Neužil Radim | 24 | : | 18 | Jindra Karel |
Zadal: | Neužil Radim | 25.10.2023 15:46 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | 9 | : | 9 | Rychlá rota Píštín | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Marek Vladimír | 23 | : | 24 | Ficl Jan |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Bullíci Mladošovice | 4 | : | 14 | PDC Hluboká u Borovan | Hospoda U Chřestýše, Mladošovice | |
14:00 | Pilát Jan | 10 | : | 31 | Gryč Miloslav |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Farao team Trhové Sviny | 11 | : | 7 | Piráti Štěpánovice | Sport bar "U dvou čápů", Trhové Sviny | |
14:00 | Beneda Petr | 26 | : | 17 | Boček Josef |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Predators Dubičné | 6 | : | 12 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Jindra Karel | 18 | : | 27 | Marek Vladimír |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | PDC Hluboká u Borovan | 11 | : | 7 | Starověká Chýše Úsilné | Hostinec U Stehlíků Hluboká, Hluboká u Borovan | |
16:00 | Gryč Miloslav | 27 | : | 17 | Neužil Radim |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Piráti Štěpánovice | 11 | : | 7 | Bullíci Mladošovice | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Kubová Jitka | 25 | : | 19 | Pilát Jan |
Zadal: | Kubová Jitka | 29.10.2023 10:42 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | 6 | : | 12 | Farao team Trhové Sviny | Restaurace Pod Bůrkem Tušť, Suchdol nad Lužnicí | |
16:00 | Matoušek Petr | 16 | : | 28 | Beneda Petr |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Kostelníci Staré Hodějovice | 14 | : | 4 | A je to! Třeboň | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Benda Josef | 29 | : | 13 | Tóthová Monika |
Zadal: | Benda Josef | 28.10.2023 20:40 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Rychlá rota Píštín | 11 | : | 7 | Žabáci Dubičné | Hostinec Na Dolánku Pištín, Pištín | |
16:00 | Ficl Jan | 26 | : | 17 | Candra Ivo |
Zadal: | Ficl Jan | 31.10.2023 07:45 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | A je to! Třeboň | 14 | : | 4 | Rychlá rota Píštín | Steak & Caffe Třeboň, Třeboň | |
15:00 | Tóthová Monika | 29 | : | 13 | Ficl Jan |
Zadal: | Tóth Petr | 12.11.2023 11:44 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Starověká Chýše Úsilné | 6 | : | 12 | Piráti Štěpánovice | Rest. Na Hřišti Nemanice, České Budějovice | |
16:00 | Neužil Radim | 19 | : | 28 | Kubová Jitka |
Zadal: | Neužil Radim | 15.11.2023 17:44 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Predators Dubičné | 1 | : | 17 | PDC Hluboká u Borovan | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Jindra Karel | 5 | : | 34 | Gryč Miloslav |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | 10 | : | 8 | Žabáci Dubičné | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Marek Vladimír | 25 | : | 20 | Candra Ivo |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Bullíci Mladošovice | 7 | : | 11 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | Hospoda U Chřestýše, Mladošovice | |
14:00 | Pilát Jan | 18 | : | 25 | Matoušek Petr |
Zadal: | Matoušek Petr | 13.11.2023 07:10 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Farao team Trhové Sviny | 11 | : | 7 | Kostelníci Staré Hodějovice | Sport bar "U dvou čápů", Trhové Sviny | |
14:00 | Beneda Petr | 28 | : | 19 | Benda Josef |
Zadal: | Beneda Petr | 12.11.2023 19:54 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | PDC Hluboká u Borovan | 8 | : | 10 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | Hostinec U Stehlíků Hluboká, Hluboká u Borovan | |
16:00 | Gryč Miloslav | 24 | : | 23 | Marek Vladimír |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Piráti Štěpánovice | 12 | : | 6 | Predators Dubičné | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Kubová Jitka | 27 | : | 15 | Jindra Karel |
Zadal: | Kubová Jitka | 20.11.2023 05:05 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | 8 | : | 10 | Starověká Chýše Úsilné | Restaurace Pod Bůrkem Tušť, Suchdol nad Lužnicí | |
16:00 | Matoušek Petr | 17 | : | 22 | Neužil Radim |
Zadal: | Matoušek Petr | 19.11.2023 17:44 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Kostelníci Staré Hodějovice | 14 | : | 4 | Bullíci Mladošovice | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Benda Josef | 30 | : | 11 | Pilát Jan |
Zadal: | Benda Josef | 21.11.2023 17:57 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Žabáci Dubičné | 3 | : | 15 | A je to! Třeboň | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Candra Ivo | 12 | : | 30 | Tóthová Monika |
Zadal: | Candra Ivo | 18.11.2023 19:01 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Rychlá rota Píštín | 10 | : | 8 | Farao team Trhové Sviny | Hostinec Na Dolánku Pištín, Pištín | |
16:00 | Ficl Jan | 26 | : | 21 | Dvořák Václav |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Starověká Chýše Úsilné | 6 | : | 12 | Kostelníci Staré Hodějovice | Rest. Na Hřišti Nemanice, České Budějovice | |
16:00 | Neužil Radim | 13 | : | 28 | Benda Josef |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | PDC Hluboká u Borovan | 12 | : | 6 | Piráti Štěpánovice | Hostinec U Stehlíků Hluboká, Hluboká u Borovan | |
16:00 | Gryč Miloslav | 26 | : | 19 | Kubová Jitka |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | 11 | : | 7 | A je to! Třeboň | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Marek Vladimír | 26 | : | 18 | Tóthová Monika |
Zadal: | Marek Vladimír | 25.11.2023 19:44 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Bullíci Mladošovice | 9 | : | 9 | Rychlá rota Píštín | Hospoda U Chřestýše, Mladošovice | |
14:00 | Pilát Jan | 23 | : | 22 | Ficl Jan |
Zadal: | Nováček Václav | 26.11.2023 19:57 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | A je to! Třeboň | 8 | : | 10 | Farao team Trhové Sviny | Steak & Caffe Třeboň, Třeboň | |
15:00 | Tóthová Monika | 20 | : | 22 | Babouček Jiří |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Piráti Štěpánovice | 11 | : | 7 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Kubová Jitka | 25 | : | 18 | Marek Vladimír |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | 5 | : | 13 | PDC Hluboká u Borovan | Restaurace Pod Bůrkem Tušť, Suchdol nad Lužnicí | |
16:00 | Matoušek Petr | 12 | : | 29 | Gryč Miloslav |
Zadal: | Matoušek Petr | 16.12.2023 21:20 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Kostelníci Staré Hodějovice | 13 | : | 5 | Predators Dubičné | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Benda Josef | 29 | : | 12 | Jindra Karel |
Zadal: | Benda Josef | 3.12.2023 14:57 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Žabáci Dubičné | 6 | : | 12 | Bullíci Mladošovice | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Candra Ivo | 18 | : | 26 | Pilát Jan |
Zadal: | Candra Ivo | 17.12.2023 21:36 | Autorizoval: | Automat | 18.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Rychlá rota Píštín | 9 | : | 9 | Starověká Chýše Úsilné | Hostinec Na Dolánku Pištín, Pištín | |
16:00 | Ficl Jan | 22 | : | 22 | Neužil Radim |
Zadal: | Ficl Jan | 4.12.2023 07:11 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Starověká Chýše Úsilné | 10 | : | 8 | Žabáci Dubičné | Rest. Na Hřišti Nemanice, České Budějovice | |
16:00 | Neužil Radim | 22 | : | 19 | Candra Ivo |
Zadal: | Neužil Radim | 13.12.2023 16:51 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Predators Dubičné | 3 | : | 15 | Rychlá rota Píštín | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Jindra Karel | 10 | : | 31 | Ficl Jan |
Zadal: | Jindra Karel | 10.12.2023 18:42 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | PDC Hluboká u Borovan | 12 | : | 6 | Kostelníci Staré Hodějovice | Hostinec U Stehlíků Hluboká, Hluboká u Borovan | |
16:00 | Gryč Miloslav | 27 | : | 16 | Farka Radek |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Piráti Štěpánovice | 11 | : | 7 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Kubová Jitka | 27 | : | 21 | Dušek Pavel |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | 5 | : | 13 | Farao team Trhové Sviny | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Marek Vladimír | 15 | : | 29 | Beneda Petr |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Bullíci Mladošovice | 13 | : | 5 | A je to! Třeboň | Hospoda U Chřestýše, Mladošovice | |
14:00 | Pilát Jan | 27 | : | 14 | Tóthová Monika |
Zadal: | Nováček Václav | 11.12.2023 02:11 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | A je to! Třeboň | 10 | : | 8 | Starověká Chýše Úsilné | Steak & Caffe Třeboň, Třeboň | |
15:00 | Tóthová Monika | 24 | : | 22 | Božek Roman |
Zadal: | Tóth Petr | 7.1.2024 13:13 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | 10 | : | 8 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | Restaurace Pod Bůrkem Tušť, Suchdol nad Lužnicí | |
16:00 | Matoušek Petr | 22 | : | 21 | Marek Vladimír |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Kostelníci Staré Hodějovice | 12 | : | 6 | Piráti Štěpánovice | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Farka Radek | 27 | : | 17 | Boček Josef |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Žabáci Dubičné | 12 | : | 6 | Predators Dubičné | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Candra Ivo | 26 | : | 21 | Jindra Karel |
Zadal: | Candra Ivo | 7.1.2024 08:49 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 7.1.2024 | Farao team Trhové Sviny | 11 | : | 7 | Bullíci Mladošovice | Sport bar "U dvou čápů", Trhové Sviny | |
14:00 | Beneda Petr | 24 | : | 21 | Pilát Jan |
|
| 11. | Ne | 7.1.2024 | Rychlá rota Píštín | 3 | : | 15 | PDC Hluboká u Borovan | Hostinec Na Dolánku Pištín, Pištín | |
16:00 | Ficl Jan | 10 | : | 33 | Gryč Miloslav |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | A je to! Třeboň | 10 | : | 8 | Predators Dubičné | Steak & Caffe Třeboň, Třeboň | |
15:00 | Tóthová Monika | 22 | : | 23 | Jindra Karel |
Zadal: | Tóth Petr | 15.1.2024 08:50 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Žabáci Dubičné | 2 | : | 16 | PDC Hluboká u Borovan | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Candra Ivo | 11 | : | 33 | Gryč Miloslav |
Zadal: | Candra Ivo | 13.1.2024 18:48 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Kostelníci Staré Hodějovice | 7 | : | 11 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Dřevo Václav | 19 | : | 25 | Matoušek Petr |
Zadal: | Matoušek Petr | 14.1.2024 17:58 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | 13 | : | 5 | Bullíci Mladošovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Marek Vladimír | 29 | : | 16 | Homolka Jiří |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Farao team Trhové Sviny | 11 | : | 7 | Starověká Chýše Úsilné | Sport bar "U dvou čápů", Trhové Sviny | |
14:00 | Beneda Petr | 24 | : | 19 | Božek Roman |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Rychlá rota Píštín | 9 | : | 9 | Piráti Štěpánovice | Hostinec Na Dolánku Pištín, Pištín | |
16:00 | Ficl Jan | 27 | : | 23 | Kubová Jitka |
Zadal: | Ficl Jan | 16.1.2024 18:01 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 8. | So | 20.1.2024 | Predators Dubičné | 8 | : | 10 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Jindra Karel | 21 | : | 22 | Matoušek Petr |
|
| 8. | Ne | 21.1.2024 | Farao team Trhové Sviny | 12 | : | 6 | Žabáci Dubičné | Sport bar "U dvou čápů", Trhové Sviny | |
14:00 | Beneda Petr | 27 | : | 18 | Candra Ivo |
Zadal: | Beneda Petr | 21.1.2024 19:00 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Starověká Chýše Úsilné | 9 | : | 9 | Bullíci Mladošovice | Rest. Na Hřišti Nemanice, České Budějovice | |
16:00 | Neužil Radim | 23 | : | 22 | Pilát Jan |
Zadal: | Neužil Radim | 31.1.2024 15:19 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | 5 | : | 13 | Rychlá rota Píštín | Restaurace Pod Bůrkem Tušť, Suchdol nad Lužnicí | |
16:00 | Matoušek Petr | 15 | : | 29 | Ficl Jan |
Zadal: | Matoušek Petr | 28.1.2024 09:33 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Piráti Štěpánovice | 13 | : | 5 | Žabáci Dubičné | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Kubová Jitka | 29 | : | 16 | Candra Ivo |
Zadal: | Kubová Jitka | 29.1.2024 06:43 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | PDC Hluboká u Borovan | 14 | : | 4 | A je to! Třeboň | Hostinec U Stehlíků Hluboká, Hluboká u Borovan | |
16:00 | Gryč Miloslav | 30 | : | 9 | Tóthová Monika |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Predators Dubičné | 4 | : | 14 | Farao team Trhové Sviny | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Jindra Karel | 9 | : | 30 | Beneda Petr |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Kostelníci Staré Hodějovice | 9 | : | 9 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Benda Josef | 23 | : | 22 | Marek Vladimír |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | A je to! Třeboň | 7 | : | 11 | Piráti Štěpánovice | Steak & Caffe Třeboň, Třeboň | |
15:00 | Tóthová Monika | 15 | : | 26 | Kubová Jitka |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | PDC Hluboká u Borovan | 13 | : | 5 | Farao team Trhové Sviny | Hostinec U Stehlíků Hluboká, Hluboká u Borovan | |
16:00 | Gryč Miloslav | 29 | : | 18 | Beneda Petr |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Žabáci Dubičné | 7 | : | 11 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Candra Ivo | 19 | : | 22 | Matoušek Petr |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | 9 | : | 9 | Starověká Chýše Úsilné | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Marek Vladimír | 22 | : | 22 | Neužil Radim |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Bullíci Mladošovice | 9 | : | 9 | Predators Dubičné | Hospoda U Chřestýše, Mladošovice | |
14:00 | Pilát Jan | 23 | : | 20 | Melicherová Zuzana |
Zadal: | Pilát Jan | 31.3.2024 17:49 | Autorizoval: | Automat | 1.4.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Rychlá rota Píštín | 12 | : | 6 | Kostelníci Staré Hodějovice | Hostinec Na Dolánku Pištín, Pištín | |
16:00 | Ficl Jan | 26 | : | 18 | Benda Josef |
Zadal: | Ficl Jan | 5.2.2024 07:04 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | PDC Hluboká u Borovan | 15 | : | 3 | Bullíci Mladošovice | Hostinec U Stehlíků Hluboká, Hluboká u Borovan | |
16:00 | Gryč Miloslav | 30 | : | 11 | Pilát Jan |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Kostelníci Staré Hodějovice | 13 | : | 5 | Žabáci Dubičné | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Benda Josef | 30 | : | 19 | Candra Ivo |
Zadal: | Benda Josef | 13.2.2024 09:45 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | 10 | : | 8 | A je to! Třeboň | Restaurace Pod Bůrkem Tušť, Suchdol nad Lužnicí | |
16:00 | Matoušek Petr | 24 | : | 17 | Tóthová Monika |
Zadal: | Matoušek Petr | 11.2.2024 09:22 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Piráti Štěpánovice | 10 | : | 8 | Farao team Trhové Sviny | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Kubová Jitka | 26 | : | 24 | Beneda Petr |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Rychlá rota Píštín | 8 | : | 10 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | Hostinec Na Dolánku Pištín, Pištín | |
16:00 | Ficl Jan | 21 | : | 25 | Marek Vladimír |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | A je to! Třeboň | 10 | : | 8 | Kostelníci Staré Hodějovice | Steak & Caffe Třeboň, Třeboň | |
15:00 | Tóthová Monika | 23 | : | 21 | Mácha Petr |
Zadal: | Tóth Petr | 25.2.2024 13:25 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Starověká Chýše Úsilné | 10 | : | 8 | PDC Hluboká u Borovan | Rest. Na Hřišti Nemanice, České Budějovice | |
16:00 | Neužil Radim | 24 | : | 21 | Berky David |
Zadal: | Neužil Radim | 2.3.2024 13:23 | Autorizoval: | Automat | 3.3.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Žabáci Dubičné | 2 | : | 16 | Rychlá rota Píštín | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Candra Ivo | 14 | : | 32 | Ficl Jan |
Zadal: | Candra Ivo | 29.3.2024 22:15 | Autorizoval: | Automat | 30.3.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | 13 | : | 5 | Predators Dubičné | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Marek Vladimír | 27 | : | 15 | Jindra Karel |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Bullíci Mladošovice | 7 | : | 11 | Piráti Štěpánovice | Hospoda U Chřestýše, Mladošovice | |
14:00 | Pletka František | 18 | : | 24 | Kubová Jitka |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Farao team Trhové Sviny | 15 | : | 3 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | Sport bar "U dvou čápů", Trhové Sviny | |
14:00 | Beneda Petr | 30 | : | 11 | Dušek Pavel |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | 8 | : | 10 | Bullíci Mladošovice | Restaurace Pod Bůrkem Tušť, Suchdol nad Lužnicí | |
16:00 | Matoušek Petr | 18 | : | 24 | Pletka František |
Zadal: | Matoušek Petr | 3.3.2024 20:41 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Piráti Štěpánovice | 8 | : | 10 | Starověká Chýše Úsilné | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Kubová Jitka | 21 | : | 24 | Neužil Radim |
Zadal: | Kubová Jitka | 3.3.2024 15:51 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | PDC Hluboká u Borovan | 16 | : | 2 | Predators Dubičné | Hostinec U Stehlíků Hluboká, Hluboká u Borovan | |
16:00 | Gryč Miloslav | 33 | : | 7 | Hajník Jan |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Kostelníci Staré Hodějovice | 7 | : | 11 | Farao team Trhové Sviny | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Benda Josef | 19 | : | 23 | Beneda Petr |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Žabáci Dubičné | 4 | : | 14 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Candra Ivo | 13 | : | 31 | Marek Vladimír |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Rychlá rota Píštín | 14 | : | 4 | A je to! Třeboň | Hostinec Na Dolánku Pištín, Pištín | |
16:00 | Ficl Jan | 30 | : | 13 | Tóth Petr |
Zadal: | Ficl Jan | 25.3.2024 07:19 | Autorizoval: | Automat | 26.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | A je to! Třeboň | 12 | : | 6 | Žabáci Dubičné | Steak & Caffe Třeboň, Třeboň | |
15:00 | Tóthová Monika | 28 | : | 17 | Candra Ivo |
Zadal: | Tóth Petr | 10.3.2024 19:19 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Predators Dubičné | 5 | : | 13 | Piráti Štěpánovice | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Jindra Karel | 17 | : | 29 | Kubová Jitka |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Starověká Chýše Úsilné | 8 | : | 10 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | Rest. Na Hřišti Nemanice, České Budějovice | |
16:00 | Neužil Radim | 22 | : | 23 | Matoušek Petr |
Zadal: | Matoušek Petr | 10.3.2024 19:22 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | 4 | : | 14 | PDC Hluboká u Borovan | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Marek Vladimír | 15 | : | 32 | Gryč Miloslav |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Bullíci Mladošovice | 9 | : | 9 | Kostelníci Staré Hodějovice | Hospoda U Chřestýše, Mladošovice | |
14:00 | Pilát Jan | 21 | : | 23 | Mácha Petr |
Zadal: | Pilát Jan | 10.3.2024 19:27 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Farao team Trhové Sviny | 9 | : | 9 | Rychlá rota Píštín | Sport bar "U dvou čápů", Trhové Sviny | |
14:00 | Beneda Petr | 20 | : | 21 | Ficl Jan |
Zadal: | Beneda Petr | 10.3.2024 18:55 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | A je to! Třeboň | 10 | : | 8 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | Steak & Caffe Třeboň, Třeboň | |
15:00 | Tóthová Monika | 23 | : | 19 | Marek Vladimír |
Zadal: | Tóth Petr | 17.3.2024 08:46 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Kostelníci Staré Hodějovice | 13 | : | 5 | Starověká Chýše Úsilné | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Benda Josef | 31 | : | 15 | Božek Roman |
Zadal: | Benda Josef | 28.3.2024 20:15 | Autorizoval: | Automat | 29.3.2024 02:00 |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | 10 | : | 8 | Predators Dubičné | Restaurace Pod Bůrkem Tušť, Suchdol nad Lužnicí | |
16:00 | Matoušek Petr | 25 | : | 21 | Jindra Karel |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Piráti Štěpánovice | 6 | : | 12 | PDC Hluboká u Borovan | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Kubová Jitka | 18 | : | 25 | Gryč Miloslav |
Zadal: | Kubová Jitka | 21.3.2024 09:49 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Žabáci Dubičné | 5 | : | 13 | Farao team Trhové Sviny | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Candra Ivo | 15 | : | 29 | Beneda Petr |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Rychlá rota Píštín | 10 | : | 8 | Bullíci Mladošovice | Hostinec Na Dolánku Pištín, Pištín | |
16:00 | Ficl Jan | 21 | : | 20 | Pilát Jan |
Zadal: | Ficl Jan | 1.4.2024 10:36 | Autorizoval: | Automat | 2.4.2024 02:00 |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | PDC Hluboká u Borovan | 14 | : | 4 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | Hostinec U Stehlíků Hluboká, Hluboká u Borovan | |
16:00 | Gryč Miloslav | 30 | : | 13 | Dušek Pavel |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Predators Dubičné | 6 | : | 12 | Kostelníci Staré Hodějovice | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Jindra Karel | 15 | : | 29 | Benda Josef |
Zadal: | Jindra Karel | 7.4.2024 10:23 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Starověká Chýše Úsilné | 9 | : | 9 | Rychlá rota Píštín | Rest. Na Hřišti Nemanice, České Budějovice | |
16:00 | Neužil Radim | 21 | : | 27 | Ficl Jan |
Zadal: | Neužil Radim | 6.4.2024 21:38 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | 9 | : | 9 | Piráti Štěpánovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Marek Vladimír | 21 | : | 21 | Kubová Jitka |
|
| 20. | Ne | 7.4.2024 | Bullíci Mladošovice | | | | Žabáci Dubičné | Hospoda U Chřestýše, Mladošovice | |
14:00 | | | | | |
|
| 20. | Ne | 7.4.2024 | Farao team Trhové Sviny | | | | A je to! Třeboň | Sport bar "U dvou čápů", Trhové Sviny | |
14:00 | | | | | |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | A je to! Třeboň | 11 | : | 7 | Bullíci Mladošovice | Steak & Caffe Třeboň, Třeboň | |
15:00 | Tóthová Monika | 27 | : | 17 | Pilát Jan |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Žabáci Dubičné | 6 | : | 12 | Starověká Chýše Úsilné | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | Candra Ivo | 19 | : | 28 | Neužil Radim |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Kostelníci Staré Hodějovice | 8 | : | 10 | PDC Hluboká u Borovan | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Benda Josef | 20 | : | 23 | Novotný Miroslav |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | 8 | : | 10 | Piráti Štěpánovice | Restaurace Pod Bůrkem Tušť, Suchdol nad Lužnicí | |
16:00 | Matoušek Petr | 18 | : | 23 | Hornák Vlastimil |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | Farao team Trhové Sviny | 10 | : | 8 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | Sport bar "U dvou čápů", Trhové Sviny | |
14:00 | Beneda Petr | 23 | : | 19 | Marek Vladimír |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | Rychlá rota Píštín | 14 | : | 4 | Predators Dubičné | Hostinec Na Dolánku Pištín, Pištín | |
16:00 | Ficl Jan | 31 | : | 15 | Hurt Jaroslav |
|
| 15. | So | 20.4.2024 | Predators Dubičné | | | | Starověká Chýše Úsilné | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Piráti Štěpánovice | | | | Kostelníci Staré Hodějovice | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | PDC Hluboká u Borovan | | | | Rychlá rota Píštín | Hostinec U Stehlíků Hluboká, Hluboká u Borovan | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Predators Dubičné | | | | Žabáci Dubičné | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Starověká Chýše Úsilné | | | | A je to! Třeboň | Rest. Na Hřišti Nemanice, České Budějovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Hoši z Piváku - T.U.P České Budějovice | | | | Katastrofa Suchdol nad Lužnicí | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Bullíci Mladošovice | | | | Farao team Trhové Sviny | Hospoda U Chřestýše, Mladošovice | |
14:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 30.9.2023 | Z-Z-Z Větřní | 12 | : | 6 | Letka Hořice na Šumavě | Hospůdka U Wágnera, Větřní | |
16:00 | Ivan Jiří | 28 | : | 15 | Rudolfová Lucie |
Zadal: | Ivan Jiří | 1.10.2023 16:44 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | Rafanda Kaplice | 11 | : | 7 | Kohouti Světlík | Na Rafandě, Kaplice | |
16:00 | Dvořák Roman | 24 | : | 17 | Vincík Jiří |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | ŠK Kaštani Malonty | 10 | : | 8 | Šipkaři Benešov nad Černou | Rest. Pod Kaštany Malonty, Malonty | |
16:00 | Nováček Zdeněk | 26 | : | 19 | Vojtová Jana |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | Formanka Besednice | 7 | : | 11 | Šuměnky Horní Planá | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Kytka František | 20 | : | 27 | Moravec Kamil |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Z-Z-Z Větřní | 2 | : | 16 | Rafanda Kaplice | Hospůdka U Wágnera, Větřní | |
16:00 | Ivan Jiří | 12 | : | 33 | Dvořák Roman |
Zadal: | Ivan Jiří | 7.10.2023 21:47 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Šipkaři Benešov nad Černou | 7 | : | 11 | Formanka Besednice | Bingo Bar, Kaplice | |
16:00 | Vojtová Jana | 19 | : | 23 | Kytka František |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Kohouti Světlík | 13 | : | 5 | ŠK Kaštani Malonty | Světlická Knajpa, Světlík | |
16:00 | Vincík Jiří | 30 | : | 15 | Stolarik Josef |
Zadal: | Vávra Jiří | 9.10.2023 06:38 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Letka Hořice na Šumavě | 6 | : | 12 | Šuměnky Horní Planá | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Turzák Alexander | 18 | : | 28 | Kavan Zdeněk |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Rafanda Kaplice | 15 | : | 3 | Letka Hořice na Šumavě | Na Rafandě, Kaplice | |
16:00 | Dvořák Roman | 31 | : | 8 | Turzák Alexander |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | ŠK Kaštani Malonty | 9 | : | 9 | Z-Z-Z Větřní | Rest. Pod Kaštany Malonty, Malonty | |
16:00 | Nováček Zdeněk | 21 | : | 20 | Ivan Jiří |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Formanka Besednice | 9 | : | 9 | Kohouti Světlík | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Kytka František | 24 | : | 23 | Vincík Jiří |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Šuměnky Horní Planá | 10 | : | 8 | Šipkaři Benešov nad Černou | Sportovní klub ESO, Horní Planá | |
16:00 | Moravec Kamil | 25 | : | 16 | Vojtová Jana |
Zadal: | Moravec Kamil | 21.10.2023 20:00 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Z-Z-Z Větřní | 10 | : | 8 | Formanka Besednice | Hospůdka U Wágnera, Větřní | |
16:00 | Ivan Jiří | 23 | : | 22 | Kytka František |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Rafanda Kaplice | 12 | : | 6 | ŠK Kaštani Malonty | Na Rafandě, Kaplice | |
16:00 | Dvořák Roman | 28 | : | 16 | Nováček Zdeněk |
Zadal: | Dvořák Roman | 28.10.2023 19:47 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Kohouti Světlík | 12 | : | 6 | Šuměnky Horní Planá | Světlická Knajpa, Světlík | |
16:00 | Vincík Jiří | 27 | : | 14 | Kavan Zdeněk |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Letka Hořice na Šumavě | 11 | : | 7 | Šipkaři Benešov nad Černou | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Rudolfová Lucie | 23 | : | 18 | Vojtová Jana |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | ŠK Kaštani Malonty | 11 | : | 7 | Letka Hořice na Šumavě | Rest. Pod Kaštany Malonty, Malonty | |
16:00 | Nováček Zdeněk | 24 | : | 23 | Turzák Alexander |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Formanka Besednice | 4 | : | 14 | Rafanda Kaplice | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Kytka František | 12 | : | 30 | Dvořák Roman |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Šuměnky Horní Planá | 9 | : | 9 | Z-Z-Z Větřní | Sportovní klub ESO, Horní Planá | |
16:00 | Moravec Kamil | 22 | : | 22 | Ivan Jiří |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Šipkaři Benešov nad Černou | 5 | : | 13 | Kohouti Světlík | Bingo Bar, Kaplice | |
16:00 | Vojtová Jana | 13 | : | 31 | Vincík Jiří |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Z-Z-Z Větřní | 11 | : | 7 | Šipkaři Benešov nad Černou | Hospůdka U Wágnera, Větřní | |
16:00 | Ivan Jiří | 26 | : | 18 | Vojtová Jana |
Zadal: | Ivan Jiří | 18.11.2023 22:06 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Rafanda Kaplice | 17 | : | 1 | Šuměnky Horní Planá | Na Rafandě, Kaplice | |
16:00 | Dvořák Roman | 35 | : | 6 | Moravec Kamil |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | ŠK Kaštani Malonty | 9 | : | 9 | Formanka Besednice | Rest. Pod Kaštany Malonty, Malonty | |
16:00 | Stolarik Josef | 21 | : | 23 | Kytka František |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Letka Hořice na Šumavě | 7 | : | 11 | Kohouti Světlík | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Turzák Alexander | 20 | : | 25 | Vincík Jiří |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | Formanka Besednice | 11 | : | 7 | Letka Hořice na Šumavě | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Kytka František | 27 | : | 19 | Kordík Bohumil |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | Šuměnky Horní Planá | 6 | : | 12 | ŠK Kaštani Malonty | Sportovní klub ESO, Horní Planá | |
16:00 | Moravec Kamil | 19 | : | 26 | Nováček Zdeněk |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | Šipkaři Benešov nad Černou | 5 | : | 13 | Rafanda Kaplice | Bingo Bar, Kaplice | |
16:00 | Vojtová Jana | 13 | : | 29 | Dvořák Roman |
Zadal: | Vojtová Jana | 25.11.2023 22:07 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | Kohouti Světlík | 11 | : | 7 | Z-Z-Z Větřní | Světlická Knajpa, Světlík | |
16:00 | Vincík Jiří | 25 | : | 20 | Ivan Jiří |
Zadal: | Vávra Jiří | 26.11.2023 09:21 | Změnil: | Ivan Jiří | 26.11.2023 10:13 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Letka Hořice na Šumavě | 7 | : | 11 | Z-Z-Z Větřní | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Turzák Alexander | 20 | : | 24 | Hajný Pavel |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Kohouti Světlík | 6 | : | 12 | Rafanda Kaplice | Světlická Knajpa, Světlík | |
16:00 | Vincík Jiří | 16 | : | 28 | Dvořák Roman |
Zadal: | Vávra Jiří | 17.12.2023 14:44 | Autorizoval: | Automat | 18.12.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Šipkaři Benešov nad Černou | 10 | : | 8 | ŠK Kaštani Malonty | Bingo Bar, Kaplice | |
16:00 | Vojtová Jana | 23 | : | 19 | Stolarik Josef |
Zadal: | Vojtová Jana | 2.12.2023 21:11 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Šuměnky Horní Planá | 12 | : | 6 | Formanka Besednice | Sportovní klub ESO, Horní Planá | |
16:00 | Schwarz Jiři | 28 | : | 16 | Kytka František |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Rafanda Kaplice | 14 | : | 4 | Z-Z-Z Větřní | Na Rafandě, Kaplice | |
16:00 | Dvořák Roman | 32 | : | 11 | Ivan Jiří |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Formanka Besednice | 11 | : | 7 | Šipkaři Benešov nad Černou | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Kytka František | 28 | : | 16 | Vojtová Jana |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | ŠK Kaštani Malonty | 10 | : | 8 | Kohouti Světlík | Rest. Pod Kaštany Malonty, Malonty | |
16:00 | Nováček Zdeněk | 22 | : | 23 | Vincík Jiří |
Zadal: | Nováček Zdeněk | 10.12.2023 01:19 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Šuměnky Horní Planá | 12 | : | 6 | Letka Hořice na Šumavě | Sportovní klub ESO, Horní Planá | |
16:00 | Kavan Zdeněk | 27 | : | 17 | Turzák Alexander |
Zadal: | Moravec Kamil | 9.12.2023 19:35 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Z-Z-Z Větřní | 10 | : | 8 | ŠK Kaštani Malonty | Hospůdka U Wágnera, Větřní | |
16:00 | Ivan Jiří | 26 | : | 21 | Stolarik Josef |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Kohouti Světlík | 12 | : | 6 | Formanka Besednice | Světlická Knajpa, Světlík | |
16:00 | Vincík Jiří | 28 | : | 17 | Kytka František |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Šipkaři Benešov nad Černou | 8 | : | 10 | Šuměnky Horní Planá | Bingo Bar, Kaplice | |
16:00 | Vojtová Jana | 24 | : | 23 | Moravec Kamil |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | ŠK Kaštani Malonty | 4 | : | 14 | Rafanda Kaplice | Rest. Pod Kaštany Malonty, Malonty | |
16:00 | Bublík Petr | 14 | : | 31 | Dvořák Roman |
Zadal: | Bublík Petr | 14.1.2024 12:53 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | Šuměnky Horní Planá | 5 | : | 13 | Kohouti Světlík | Sportovní klub ESO, Horní Planá | |
16:00 | Kavan Zdeněk | 19 | : | 27 | Vincík Jiří |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | Šipkaři Benešov nad Černou | 8 | : | 10 | Letka Hořice na Šumavě | Bingo Bar, Kaplice | |
16:00 | Vojtová Jana | 22 | : | 24 | Turzák Alexander |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Formanka Besednice | 12 | : | 6 | Z-Z-Z Větřní | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Kytka František | 27 | : | 19 | Ivan Jiří |
|
| 10. | So | 20.1.2024 | Letka Hořice na Šumavě | 6 | : | 12 | Rafanda Kaplice | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Rudolfová Lucie | 15 | : | 25 | Tomková Nikola |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | Letka Hořice na Šumavě | 4 | : | 14 | ŠK Kaštani Malonty | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Rudolfová Lucie | 15 | : | 30 | Nováček Zdeněk |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | Rafanda Kaplice | 14 | : | 4 | Formanka Besednice | Na Rafandě, Kaplice | |
16:00 | Dvořák Roman | 30 | : | 11 | Kytka František |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | Z-Z-Z Větřní | 13 | : | 5 | Šuměnky Horní Planá | Hospůdka U Wágnera, Větřní | |
16:00 | Ivan Jiří | 29 | : | 18 | Kavan Zdeněk |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | Kohouti Světlík | 11 | : | 7 | Šipkaři Benešov nad Černou | Světlická Knajpa, Světlík | |
16:00 | Vincík Jiří | 23 | : | 15 | Vojtová Jana |
Zadal: | Vávra Jiří | 28.1.2024 10:21 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | Šipkaři Benešov nad Černou | 12 | : | 6 | Z-Z-Z Větřní | Bingo Bar, Kaplice | |
16:00 | Vojtová Jana | 26 | : | 16 | Ivan Jiří |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | Šuměnky Horní Planá | 4 | : | 14 | Rafanda Kaplice | Sportovní klub ESO, Horní Planá | |
16:00 | Moravec Kamil | 13 | : | 28 | Tomková Nikola |
Zadal: | Moravec Kamil | 3.2.2024 19:04 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | Formanka Besednice | 10 | : | 8 | ŠK Kaštani Malonty | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Kytka František | 22 | : | 22 | Nováček Zdeněk |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | Kohouti Světlík | 9 | : | 9 | Letka Hořice na Šumavě | Světlická Knajpa, Světlík | |
16:00 | Vávra Jiří | 23 | : | 20 | Kordík Bohumil |
Zadal: | Vávra Jiří | 19.2.2024 21:22 | Autorizoval: | Automat | 20.2.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | Letka Hořice na Šumavě | 5 | : | 13 | Formanka Besednice | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Rudolfová Lucie | 15 | : | 27 | Kytka František |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | ŠK Kaštani Malonty | 11 | : | 7 | Šuměnky Horní Planá | Rest. Pod Kaštany Malonty, Malonty | |
16:00 | Nováček Zdeněk | 26 | : | 20 | Moravec Kamil |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | Rafanda Kaplice | 15 | : | 3 | Šipkaři Benešov nad Černou | Na Rafandě, Kaplice | |
16:00 | Tomková Nikola | 30 | : | 9 | Vojtová Jana |
Zadal: | Dvořák Roman | 10.2.2024 19:28 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | Z-Z-Z Větřní | 4 | : | 14 | Kohouti Světlík | Hospůdka U Wágnera, Větřní | |
16:00 | Ivan Jiří | 15 | : | 29 | Vincík Jiří |
Zadal: | Ivan Jiří | 11.2.2024 09:48 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 24.2.2024 | Z-Z-Z Větřní | 9 | : | 9 | Letka Hořice na Šumavě | Hospůdka U Wágnera, Větřní | |
16:00 | Ivan Jiří | 25 | : | 22 | Turzák Alexander |
Zadal: | Ivan Jiří | 24.2.2024 21:09 | Změnil: | Ivan Jiří | 24.2.2024 21:11 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 24.2.2024 | Rafanda Kaplice | 13 | : | 5 | Kohouti Světlík | Na Rafandě, Kaplice | |
16:00 | Tomková Nikola | 28 | : | 15 | Vincík Jiří |
|
| 15. | So | 24.2.2024 | ŠK Kaštani Malonty | 9 | : | 9 | Šipkaři Benešov nad Černou | Rest. Pod Kaštany Malonty, Malonty | |
16:00 | Stolarik Josef | 22 | : | 20 | Vojtová Jana |
|
| 15. | So | 24.2.2024 | Formanka Besednice | 13 | : | 5 | Šuměnky Horní Planá | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Kytka František | 28 | : | 17 | Moravec Kamil |
|
| 16. | So | 2.3.2024 | Z-Z-Z Větřní | 9 | : | 9 | Rafanda Kaplice | Hospůdka U Wágnera, Větřní | |
16:00 | Ivan Jiří | 22 | : | 21 | Tomková Nikola |
Zadal: | Ivan Jiří | 3.3.2024 08:52 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 2.3.2024 | Šipkaři Benešov nad Černou | 7 | : | 11 | Formanka Besednice | Bingo Bar, Kaplice | |
16:00 | Vojtová Jana | 22 | : | 26 | Kytka František |
|
| 16. | So | 2.3.2024 | Kohouti Světlík | 7 | : | 11 | ŠK Kaštani Malonty | Světlická Knajpa, Světlík | |
16:00 | Vincík Jiří | 19 | : | 26 | Nováček Zdeněk |
|
| 16. | So | 2.3.2024 | Letka Hořice na Šumavě | 12 | : | 6 | Šuměnky Horní Planá | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Rudolfová Lucie | 25 | : | 16 | Moravec Kamil |
|
| 17. | So | 9.3.2024 | Rafanda Kaplice | 17 | : | 1 | Letka Hořice na Šumavě | Na Rafandě, Kaplice | |
16:00 | Tomková Nikola | 34 | : | 7 | Turzák Alexander |
|
| 17. | So | 9.3.2024 | ŠK Kaštani Malonty | 11 | : | 7 | Z-Z-Z Větřní | Rest. Pod Kaštany Malonty, Malonty | |
16:00 | Nováček Zdeněk | 25 | : | 18 | Ivan Jiří |
|
| 17. | So | 9.3.2024 | Šuměnky Horní Planá | 10 | : | 8 | Šipkaři Benešov nad Černou | Sportovní klub ESO, Horní Planá | |
16:00 | Moravec Kamil | 25 | : | 22 | Vojtová Jana |
Zadal: | Moravec Kamil | 9.3.2024 19:17 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 16.3.2024 | Z-Z-Z Větřní | 6 | : | 12 | Formanka Besednice | Hospůdka U Wágnera, Větřní | |
16:00 | Ivan Jiří | 21 | : | 26 | Kytka František |
|
| 18. | So | 16.3.2024 | Rafanda Kaplice | 14 | : | 4 | ŠK Kaštani Malonty | Na Rafandě, Kaplice | |
16:00 | Dvořák Roman | 32 | : | 10 | Nováček Zdeněk |
Zadal: | Dvořák Roman | 16.3.2024 19:53 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 16.3.2024 | Kohouti Světlík | 10 | : | 8 | Šuměnky Horní Planá | Světlická Knajpa, Světlík | |
16:00 | Vincík Jiří | 24 | : | 20 | Moravec Kamil |
|
| 18. | So | 16.3.2024 | Letka Hořice na Šumavě | 10 | : | 8 | Šipkaři Benešov nad Černou | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Rudolfová Lucie | 21 | : | 22 | Vojtová Jana |
|
| 17. | So | 23.3.2024 | Formanka Besednice | 7 | : | 11 | Kohouti Světlík | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Kytka František | 20 | : | 24 | Vincík Jiří |
|
| 19. | So | 6.4.2024 | ŠK Kaštani Malonty | 12 | : | 6 | Letka Hořice na Šumavě | Rest. Pod Kaštany Malonty, Malonty | |
16:00 | Nováček Zdeněk | 26 | : | 15 | Turzák Alexander |
|
| 19. | So | 6.4.2024 | Formanka Besednice | 3 | : | 15 | Rafanda Kaplice | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | Kytka František | 14 | : | 32 | Tomková Nikola |
|
| 19. | So | 6.4.2024 | Šuměnky Horní Planá | 8 | : | 10 | Z-Z-Z Větřní | Sportovní klub ESO, Horní Planá | |
16:00 | Kavan Zdeněk | 21 | : | 24 | Ivan Jiří |
|
| 19. | So | 6.4.2024 | Šipkaři Benešov nad Černou | 3 | : | 15 | Kohouti Světlík | Bingo Bar, Kaplice | |
16:00 | Vojtová Jana | 14 | : | 30 | Vincík Jiří |
Zadal: | Vojtová Jana | 6.4.2024 21:40 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 20. | So | 13.4.2024 | Z-Z-Z Větřní | 10 | : | 8 | Šipkaři Benešov nad Černou | Hospůdka U Wágnera, Větřní | |
16:00 | Ivan Jiří | 26 | : | 19 | Vojtová Jana |
|
| 20. | So | 13.4.2024 | Rafanda Kaplice | 16 | : | 2 | Šuměnky Horní Planá | Na Rafandě, Kaplice | |
16:00 | Eisman Jan | 32 | : | 9 | Moravec Kamil |
|
| 20. | So | 13.4.2024 | ŠK Kaštani Malonty | 8 | : | 10 | Formanka Besednice | Rest. Pod Kaštany Malonty, Malonty | |
16:00 | Nováček Zdeněk | 22 | : | 23 | Kytka František |
|
| 20. | So | 13.4.2024 | Letka Hořice na Šumavě | 5 | : | 13 | Kohouti Světlík | Bar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě | |
16:00 | Rudolfová Lucie | 15 | : | 28 | Vincík Jiří |
|
| 21. | So | 27.4.2024 | Formanka Besednice | | | | Letka Hořice na Šumavě | Rest. U Martínků Besednice, Besednice | |
16:00 | | | | | |
|
| 21. | So | 27.4.2024 | Šuměnky Horní Planá | | | | ŠK Kaštani Malonty | Sportovní klub ESO, Horní Planá | |
16:00 | | | | | |
|
| 21. | So | 27.4.2024 | Šipkaři Benešov nad Černou | | | | Rafanda Kaplice | Bingo Bar, Kaplice | |
16:00 | | | | | |
|
| 21. | So | 27.4.2024 | Kohouti Světlík | | | | Z-Z-Z Větřní | Světlická Knajpa, Světlík | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 30.9.2023 | Chlístárna Nové Hodějovice | 10 | : | 8 | DC Draci České Budějovice | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Šimeček Martin | 22 | : | 22 | Herda Jan |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | DC Žabovřesky | 13 | : | 5 | DC Atom Týn nad Vltavou | Hospoda U Žabáka, Žabovřesky | |
16:00 | Titz Roman | 28 | : | 16 | Škornička Jakub |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | DC Motorfans České Budějovice | 11 | : | 7 | Trabanti České Budějovice | Gerbera Budvar Aréna, České Budějovice | |
16:00 | Nedomová Veronika | 26 | : | 22 | Koptiš Marek |
Zadal: | Koptiš Marek | 1.10.2023 00:09 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Podkleťáci Holubov | 7 | : | 11 | DC Žabovřesky | Restaurace Pod Kletí, Holubov | |
16:00 | Pavliš Jan | 18 | : | 25 | Hála Vladislav |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | DC Motorfans České Budějovice | 6 | : | 12 | Predators Team Č. Budějovice | Gerbera Budvar Aréna, České Budějovice | |
16:00 | Nedomová Veronika | 14 | : | 28 | Nestroj Jan |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Trabanti České Budějovice | 11 | : | 7 | DC Draci České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Koptiš Marek | 27 | : | 18 | Herda Jan |
|
| 2. | Ne | 8.10.2023 | DC Atom Týn nad Vltavou | 8 | : | 10 | Chlístárna Nové Hodějovice | Panča Bar, Týn nad Vltavou | |
16:00 | Škornička Jakub | 19 | : | 23 | Šimeček Martin |
Zadal: | Šimeček Martin | 10.12.2023 20:51 | Autorizoval: | Automat | 11.12.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 15.10.2023 | Predators Team Č. Budějovice | 9 | : | 9 | Podkleťáci Holubov | Tipsportbar, České Budějovice | |
16:00 | Nestroj Jan | 22 | : | 23 | Pavliš Jan |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | DC Draci České Budějovice | 9 | : | 9 | DC Atom Týn nad Vltavou | Bar Tipsport, České Budějovice | |
16:00 | Herda Jan | 21 | : | 21 | Sýkora Jaroslav |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Chlístárna Nové Hodějovice | 12 | : | 6 | Podkleťáci Holubov | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Šimeček Martin | 27 | : | 16 | Pavliš Jan |
Zadal: | Šimeček Martin | 22.10.2023 17:20 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | DC Žabovřesky | 11 | : | 7 | DC Motorfans České Budějovice | Hospoda U Žabáka, Žabovřesky | |
16:00 | Titz Roman | 25 | : | 18 | Hegedüš Jakub |
|
| 3. | Ne | 22.10.2023 | Predators Team Č. Budějovice | 8 | : | 10 | Trabanti České Budějovice | Tipsportbar, České Budějovice | |
16:00 | Nestroj Jan | 21 | : | 23 | Koptiš Marek |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Podkleťáci Holubov | 8 | : | 10 | DC Draci České Budějovice | Restaurace Pod Kletí, Holubov | |
16:00 | Pavliš Jan | 20 | : | 26 | Holeček Petr |
Zadal: | Herda Jan | 28.10.2023 22:01 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | DC Motorfans České Budějovice | 6 | : | 12 | Chlístárna Nové Hodějovice | Gerbera Budvar Aréna, České Budějovice | |
16:00 | Nedomová Veronika | 19 | : | 26 | Šimeček Martin |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Trabanti České Budějovice | 14 | : | 4 | DC Atom Týn nad Vltavou | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Koptiš Marek | 30 | : | 12 | Svoboda Jakub |
|
| 4. | Ne | 29.10.2023 | Predators Team Č. Budějovice | 6 | : | 12 | DC Žabovřesky | Tipsportbar, České Budějovice | |
16:00 | Nestroj Jan | 17 | : | 27 | Titz Roman |
Zadal: | Ošmera Martin | 31.10.2023 12:26 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | DC Draci České Budějovice | 13 | : | 5 | DC Motorfans České Budějovice | Bar Tipsport, České Budějovice | |
16:00 | Herda Jan | 28 | : | 16 | Nedomová Veronika |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Chlístárna Nové Hodějovice | 9 | : | 9 | Predators Team Č. Budějovice | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Šimeček Martin | 21 | : | 19 | Nestroj Jan |
Zadal: | Šimeček Martin | 11.11.2023 22:12 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | DC Žabovřesky | 8 | : | 10 | Trabanti České Budějovice | Hospoda U Žabáka, Žabovřesky | |
16:00 | Titz Roman | 20 | : | 24 | Koptiš Marek |
Zadal: | Koptiš Marek | 11.11.2023 21:32 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 12.11.2023 | DC Atom Týn nad Vltavou | 7 | : | 11 | Podkleťáci Holubov | Panča Bar, Týn nad Vltavou | |
16:00 | Škornička Jakub | 18 | : | 25 | Havlíková Alena |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | DC Žabovřesky | 8 | : | 10 | Chlístárna Nové Hodějovice | Hospoda U Žabáka, Žabovřesky | |
16:00 | Titz Roman | 22 | : | 22 | Šimeček Martin |
Zadal: | Šimeček Martin | 18.12.2023 19:08 | Autorizoval: | Automat | 19.12.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | DC Motorfans České Budějovice | 11 | : | 7 | DC Atom Týn nad Vltavou | Gerbera Budvar Aréna, České Budějovice | |
16:00 | Nedomová Veronika | 24 | : | 18 | Svoboda Jakub |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Trabanti České Budějovice | 10 | : | 8 | Podkleťáci Holubov | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Horelica Marian | 21 | : | 21 | Pavliš Jan |
|
| 6. | Ne | 19.11.2023 | Predators Team Č. Budějovice | 8 | : | 10 | DC Draci České Budějovice | Tipsportbar, České Budějovice | |
16:00 | Nestroj Jan | 22 | : | 22 | Herda Jan |
Zadal: | Ošmera Martin | 19.11.2023 23:06 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | Podkleťáci Holubov | 7 | : | 11 | DC Motorfans České Budějovice | Restaurace Pod Kletí, Holubov | |
16:00 | Pavliš Jan | 18 | : | 27 | Nedomová Veronika |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | DC Draci České Budějovice | 11 | : | 7 | DC Žabovřesky | Bar Tipsport, České Budějovice | |
16:00 | Herda Jan | 26 | : | 19 | Titz Roman |
Zadal: | Herda Jan | 26.11.2023 18:48 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | Chlístárna Nové Hodějovice | 12 | : | 6 | Trabanti České Budějovice | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Šimeček Martin | 28 | : | 18 | Koptiš Marek |
Zadal: | Šimeček Martin | 26.11.2023 17:53 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 26.11.2023 | DC Atom Týn nad Vltavou | 8 | : | 10 | Predators Team Č. Budějovice | Panča Bar, Týn nad Vltavou | |
16:00 | Škornička Jakub | 20 | : | 22 | Nestroj Jan |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | DC Draci České Budějovice | 8 | : | 10 | Chlístárna Nové Hodějovice | Bar Tipsport, České Budějovice | |
16:00 | Herda Jan | 22 | : | 24 | Šimeček Martin |
Zadal: | Herda Jan | 2.12.2023 19:14 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Podkleťáci Holubov | 9 | : | 9 | Predators Team Č. Budějovice | Restaurace Pod Kletí, Holubov | |
16:00 | Pavliš Jan | 23 | : | 23 | Nestroj Jan |
Zadal: | Pavliš Jan | 21.1.2024 18:50 | Autorizoval: | Automat | 22.1.2024 02:00 |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Trabanti České Budějovice | 11 | : | 7 | DC Motorfans České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Koptiš Marek | 26 | : | 22 | Nedomová Veronika |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | DC Atom Týn nad Vltavou | 6 | : | 12 | DC Žabovřesky | Panča Bar, Týn nad Vltavou | |
16:00 | Svoboda Jakub | 21 | : | 26 | Titz Roman |
Zadal: | Svoboda Jakub | 3.12.2023 18:48 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | DC Draci České Budějovice | 8 | : | 10 | Trabanti České Budějovice | Bar Tipsport, České Budějovice | |
16:00 | Holeček Petr | 21 | : | 26 | Koptiš Marek |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | DC Žabovřesky | 7 | : | 11 | Podkleťáci Holubov | Hospoda U Žabáka, Žabovřesky | |
16:00 | Kroupa Jan | 19 | : | 25 | Franěk Tomáš |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Chlístárna Nové Hodějovice | 13 | : | 5 | DC Atom Týn nad Vltavou | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Šimeček Martin | 30 | : | 16 | Šmíd Zdeněk |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Predators Team Č. Budějovice | 8 | : | 10 | DC Motorfans České Budějovice | Tipsportbar, České Budějovice | |
16:00 | Nestroj Jan | 18 | : | 22 | Nedomová Veronika |
Zadal: | Nestroj Jan | 17.12.2023 20:57 | Autorizoval: | Automat | 18.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Podkleťáci Holubov | 9 | : | 9 | Chlístárna Nové Hodějovice | Restaurace Pod Kletí, Holubov | |
16:00 | Pavliš Jan | 20 | : | 24 | Šimeček Martin |
Zadal: | Pavliš Jan | 8.1.2024 14:47 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | DC Motorfans České Budějovice | 10 | : | 8 | DC Žabovřesky | Gerbera Budvar Aréna, České Budějovice | |
16:00 | Nedomová Veronika | 27 | : | 19 | Hála Vladislav |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Trabanti České Budějovice | 13 | : | 5 | Predators Team Č. Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Koptiš Marek | 30 | : | 17 | Nestroj Jan |
Zadal: | Koptiš Marek | 31.3.2024 19:56 | Autorizoval: | Automat | 1.4.2024 02:00 |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | DC Atom Týn nad Vltavou | 9 | : | 9 | DC Draci České Budějovice | Panča Bar, Týn nad Vltavou | |
16:00 | Škornička Jakub | 24 | : | 21 | Herda Jan |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | DC Draci České Budějovice | 7 | : | 11 | Podkleťáci Holubov | Bar Tipsport, České Budějovice | |
16:00 | Herda Jan | 20 | : | 25 | Pavliš Jan |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | DC Žabovřesky | 14 | : | 4 | Predators Team Č. Budějovice | Hospoda U Žabáka, Žabovřesky | |
16:00 | Titz Roman | 29 | : | 13 | Nestroj Jan |
Zadal: | Titz Roman | 14.1.2024 09:58 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | DC Atom Týn nad Vltavou | 12 | : | 6 | Trabanti České Budějovice | Panča Bar, Týn nad Vltavou | |
16:00 | Škornička Jakub | 25 | : | 18 | Koptiš Marek |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Chlístárna Nové Hodějovice | 11 | : | 7 | DC Motorfans České Budějovice | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Šimeček Martin | 26 | : | 18 | Nedomová Veronika |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | Podkleťáci Holubov | 12 | : | 6 | DC Atom Týn nad Vltavou | Restaurace Pod Kletí, Holubov | |
16:00 | Pavliš Jan | 27 | : | 18 | Svoboda Jakub |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | DC Motorfans České Budějovice | 11 | : | 7 | DC Draci České Budějovice | Gerbera Budvar Aréna, České Budějovice | |
16:00 | Nedomová Veronika | 28 | : | 18 | Mariničová Eva |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | Trabanti České Budějovice | 11 | : | 7 | DC Žabovřesky | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Koptiš Marek | 27 | : | 18 | Hála Vladislav |
Zadal: | Koptiš Marek | 16.2.2024 21:44 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Predators Team Č. Budějovice | 5 | : | 13 | Chlístárna Nové Hodějovice | Tipsportbar, České Budějovice | |
16:00 | Nestroj Jan | 14 | : | 28 | Šimeček Martin |
Zadal: | Nestroj Jan | 29.1.2024 01:49 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | Podkleťáci Holubov | 9 | : | 9 | Trabanti České Budějovice | Restaurace Pod Kletí, Holubov | |
16:00 | Pavliš Jan | 25 | : | 19 | Rychtar Rostislav |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | Chlístárna Nové Hodějovice | 10 | : | 8 | DC Žabovřesky | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Šimeček Martin | 25 | : | 20 | Kroupa Jan |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | DC Draci České Budějovice | 10 | : | 8 | Predators Team Č. Budějovice | Bar Tipsport, České Budějovice | |
16:00 | Kouba Filip | 26 | : | 19 | Nestroj Jan |
Zadal: | Herda Jan | 4.2.2024 16:40 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | DC Atom Týn nad Vltavou | 11 | : | 7 | DC Motorfans České Budějovice | Panča Bar, Týn nad Vltavou | |
16:00 | Svoboda Jakub | 24 | : | 18 | Nedomová Veronika |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | DC Motorfans České Budějovice | 12 | : | 6 | Podkleťáci Holubov | Gerbera Budvar Aréna, České Budějovice | |
16:00 | Nedomová Veronika | 29 | : | 16 | Pavliš Jan |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | DC Žabovřesky | 12 | : | 6 | DC Draci České Budějovice | Hospoda U Žabáka, Žabovřesky | |
16:00 | Hála Vladislav | 25 | : | 16 | Herda Jan |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | Trabanti České Budějovice | 7 | : | 11 | Chlístárna Nové Hodějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Koptiš Marek | 19 | : | 26 | Šimeček Martin |
Zadal: | Koptiš Marek | 10.2.2024 17:35 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Predators Team Č. Budějovice | 9 | : | 9 | DC Atom Týn nad Vltavou | Tipsportbar, České Budějovice | |
16:00 | Nestroj Jan | 22 | : | 23 | Škornička Jakub |
|
| 15. | So | 24.2.2024 | Chlístárna Nové Hodějovice | 15 | : | 3 | DC Draci České Budějovice | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Šimeček Martin | 32 | : | 13 | Zadák Libor |
|
| 15. | So | 24.2.2024 | DC Žabovřesky | 13 | : | 5 | DC Atom Týn nad Vltavou | Hospoda U Žabáka, Žabovřesky | |
16:00 | Hála Vladislav | 27 | : | 17 | Škornička Jakub |
|
| 15. | So | 24.2.2024 | DC Motorfans České Budějovice | 10 | : | 8 | Trabanti České Budějovice | Gerbera Budvar Aréna, České Budějovice | |
16:00 | Nedomová Veronika | 24 | : | 20 | Koptiš Marek |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | Predators Team Č. Budějovice | 8 | : | 10 | Podkleťáci Holubov | Tipsportbar, České Budějovice | |
16:00 | Nestroj Jan | 21 | : | 23 | Pavliš Jan |
|
| 16. | So | 2.3.2024 | Podkleťáci Holubov | 5 | : | 13 | DC Žabovřesky | Restaurace Pod Kletí, Holubov | |
16:00 | Pavliš Jan | 16 | : | 30 | Titz Roman |
Zadal: | Pavliš Jan | 4.3.2024 12:47 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 2.3.2024 | DC Motorfans České Budějovice | 12 | : | 6 | Predators Team Č. Budějovice | Gerbera Budvar Aréna, České Budějovice | |
16:00 | Nedomová Veronika | 27 | : | 19 | Nestroj Jan |
|
| 16. | So | 2.3.2024 | Trabanti České Budějovice | 13 | : | 5 | DC Draci České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Koptiš Marek | 30 | : | 18 | Mariničová Eva |
Zadal: | Koptiš Marek | 2.3.2024 21:46 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | DC Atom Týn nad Vltavou | 7 | : | 11 | Chlístárna Nové Hodějovice | Panča Bar, Týn nad Vltavou | |
16:00 | Škornička Jakub | 22 | : | 27 | Šimeček Martin |
|
| 17. | So | 9.3.2024 | DC Draci České Budějovice | 13 | : | 5 | DC Atom Týn nad Vltavou | Bar Tipsport, České Budějovice | |
16:00 | Herda Jan | 29 | : | 15 | Svoboda Jakub |
|
| 17. | So | 9.3.2024 | Chlístárna Nové Hodějovice | 15 | : | 3 | Podkleťáci Holubov | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Šimeček Martin | 31 | : | 10 | Pavliš Jan |
|
| 17. | So | 9.3.2024 | DC Žabovřesky | 10 | : | 8 | DC Motorfans České Budějovice | Hospoda U Žabáka, Žabovřesky | |
16:00 | Titz Roman | 23 | : | 19 | Nedomová Veronika |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Predators Team Č. Budějovice | 10 | : | 8 | Trabanti České Budějovice | Tipsportbar, České Budějovice | |
16:00 | Nestroj Jan | 22 | : | 20 | Koptiš Marek |
|
| 18. | So | 16.3.2024 | Podkleťáci Holubov | 9 | : | 9 | DC Draci České Budějovice | Restaurace Pod Kletí, Holubov | |
16:00 | Franěk Tomáš | 22 | : | 22 | Kouba Filip |
|
| 18. | So | 16.3.2024 | DC Motorfans České Budějovice | 8 | : | 10 | Chlístárna Nové Hodějovice | Gerbera Budvar Aréna, České Budějovice | |
16:00 | Nedomová Veronika | 20 | : | 24 | Šimeček Martin |
|
| 18. | So | 16.3.2024 | Trabanti České Budějovice | 12 | : | 6 | DC Atom Týn nad Vltavou | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Koptiš Marek | 26 | : | 15 | Svoboda Jakub |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Predators Team Č. Budějovice | 6 | : | 12 | DC Žabovřesky | Tipsportbar, České Budějovice | |
16:00 | Nestroj Jan | 17 | : | 25 | Titz Roman |
|
| 19. | So | 6.4.2024 | DC Draci České Budějovice | 8 | : | 10 | DC Motorfans České Budějovice | Bar Tipsport, České Budějovice | |
16:00 | Mariničová Eva | 18 | : | 23 | Nedomová Veronika |
|
| 19. | So | 6.4.2024 | Chlístárna Nové Hodějovice | 10 | : | 8 | Predators Team Č. Budějovice | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | Šimeček Martin | 27 | : | 23 | Nestroj Jan |
|
| 19. | So | 6.4.2024 | DC Žabovřesky | 14 | : | 4 | Trabanti České Budějovice | Hospoda U Žabáka, Žabovřesky | |
16:00 | Titz Roman | 28 | : | 13 | Horelica Marian |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | DC Atom Týn nad Vltavou | 5 | : | 13 | Podkleťáci Holubov | Panča Bar, Týn nad Vltavou | |
16:00 | Škornička Jakub | 14 | : | 29 | Pavliš Jan |
|
| 20. | So | 13.4.2024 | DC Žabovřesky | 10 | : | 8 | Chlístárna Nové Hodějovice | Hospoda U Žabáka, Žabovřesky | |
16:00 | Titz Roman | 24 | : | 21 | Šimeček Martin |
|
| 20. | So | 13.4.2024 | DC Motorfans České Budějovice | 13 | : | 5 | DC Atom Týn nad Vltavou | Gerbera Budvar Aréna, České Budějovice | |
16:00 | Nedomová Veronika | 30 | : | 16 | Svoboda Jakub |
|
| 20. | So | 13.4.2024 | Trabanti České Budějovice | 10 | : | 8 | Podkleťáci Holubov | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Koptiš Marek | 22 | : | 21 | Pavliš Jan |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | Predators Team Č. Budějovice | 11 | : | 7 | DC Draci České Budějovice | Tipsportbar, České Budějovice | |
16:00 | Nestroj Jan | 25 | : | 23 | Kouba Filip |
|
| 21. | So | 27.4.2024 | Podkleťáci Holubov | | | | DC Motorfans České Budějovice | Restaurace Pod Kletí, Holubov | |
16:00 | | | | | |
|
| 21. | So | 27.4.2024 | DC Draci České Budějovice | | | | DC Žabovřesky | Bar Tipsport, České Budějovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 21. | So | 27.4.2024 | Chlístárna Nové Hodějovice | | | | Trabanti České Budějovice | U Kostela Nové Hodějovice, České Budějovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 28.4.2024 | DC Atom Týn nad Vltavou | | | | Predators Team Č. Budějovice | Panča Bar, Týn nad Vltavou | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 16.9.2023 | DC Bryčka Z České Budějovice | 5 | : | 13 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Wasserbauerová Klára | 16 | : | 28 | Koprna Lukáš |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Mokušle České Budějovice | 6 | : | 12 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Payer Martin | 17 | : | 29 | Suda Vojtěch |
Zadal: | Suda Vojtěch | 18.9.2023 23:01 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Green team Ledenice | 1 | : | 17 | Panzer Division Štěpánovice | Hospůdka Na Hřišti, Ledenice | |
17:00 | Hrdina Milan | 11 | : | 35 | Boček Josef |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Cobra České Budějovice | 16 | : | 2 | Jamajský bob České Velenice | Bar Monte Carlo Č. Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Novák Jan | 33 | : | 8 | Misinkevič Ruslan |
Zadal: | Novák Jan | 18.9.2023 22:28 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Retro šipky Lišov | 5 | : | 13 | ŠK Borek | Pizzerie Lišov s.r.o., Lišov | |
16:00 | Bartl Viktor | 18 | : | 30 | Lavička Josef |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Panzer Division Štěpánovice | 13 | : | 5 | DC Bryčka Z České Budějovice | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Boček Josef | 29 | : | 14 | Wasserbauerová Klára |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Cobra České Budějovice | 11 | : | 7 | Green team Ledenice | Bar Monte Carlo Č. Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Novák Jan | 26 | : | 20 | Hrdina Milan |
Zadal: | Novák Jan | 4.10.2023 13:44 | Změnil: | Novák Jan | 4.10.2023 15:50 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | 11 | : | 7 | Mokušle České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Koprna Lukáš | 27 | : | 19 | Payer Martin |
Zadal: | Koprna Lukáš | 2.10.2023 10:09 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Jamajský bob České Velenice | 5 | : | 13 | ŠK Borek | Macao Bar, České Velenice | |
16:00 | Misinkevič Ruslan | 15 | : | 29 | Lavička Josef |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | DC Bryčka Z České Budějovice | 10 | : | 8 | Cobra České Budějovice | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Wasserbauerová Klára | 25 | : | 19 | Novák Jan |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Mokušle České Budějovice | 2 | : | 16 | Panzer Division Štěpánovice | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Payer Martin | 12 | : | 33 | Boček Josef |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | ŠK Borek | 10 | : | 8 | Drazda Doudleby | Restaurace Sport Borek, České Budějovice | |
16:00 | Lavička Josef | 24 | : | 18 | Chyňava Roman |
Zadal: | Lavička Josef | 7.10.2023 22:42 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Green team Ledenice | 12 | : | 6 | Jamajský bob České Velenice | Hospůdka Na Hřišti, Ledenice | |
17:00 | Mejta Karel | 25 | : | 16 | Misinkevič Ruslan |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Retro šipky Lišov | 8 | : | 10 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | Pizzerie Lišov s.r.o., Lišov | |
16:00 | Bartl Viktor | 21 | : | 25 | Suda Vojtěch |
|
| 2. | So | 14.10.2023 | Drazda Doudleby | 9 | : | 9 | Retro šipky Lišov | Doudlebská hospoda, Doudleby | |
16:00 | Chyňava Roman | 23 | : | 22 | Maroušek Milan |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Green team Ledenice | 13 | : | 5 | DC Bryčka Z České Budějovice | Hospůdka Na Hřišti, Ledenice | |
17:00 | Hrdina Milan | 30 | : | 16 | Wasserbauerová Klára |
Zadal: | Hrdina Milan | 21.10.2023 22:41 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | 12 | : | 6 | ŠK Borek | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Suda Vojtěch | 28 | : | 17 | Lavička Josef |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Cobra České Budějovice | 11 | : | 7 | Mokušle České Budějovice | Bar Monte Carlo Č. Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Novák Jan | 25 | : | 18 | Šíma Martin |
Zadal: | Novák Jan | 22.10.2023 22:14 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | 12 | : | 6 | Retro šipky Lišov | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Koprna Lukáš | 27 | : | 19 | Bartl Viktor |
Zadal: | Koprna Lukáš | 23.10.2023 09:31 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Jamajský bob České Velenice | 8 | : | 10 | Drazda Doudleby | Macao Bar, České Velenice | |
16:00 | Misinkevič Ruslan | 21 | : | 26 | Chyňava Roman |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | DC Bryčka Z České Budějovice | 13 | : | 5 | Jamajský bob České Velenice | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Wasserbauerová Klára | 28 | : | 15 | Misinkevič Ruslan |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Mokušle České Budějovice | 5 | : | 13 | Green team Ledenice | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Payer Martin | 15 | : | 29 | Hrdina Milan |
Zadal: | Hrdina Milan | 29.10.2023 12:17 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | ŠK Borek | 15 | : | 3 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | Restaurace Sport Borek, České Budějovice | |
16:00 | Lavička Josef | 32 | : | 13 | Kliment Radek |
Zadal: | Lavička Josef | 29.10.2023 09:18 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Drazda Doudleby | 8 | : | 10 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | Doudlebská hospoda, Doudleby | |
16:00 | Chyňava Roman | 21 | : | 24 | Suda Vojtěch |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Retro šipky Lišov | 6 | : | 12 | Panzer Division Štěpánovice | Pizzerie Lišov s.r.o., Lišov | |
16:00 | Bartl Viktor | 16 | : | 27 | Boček Josef |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | DC Bryčka Z České Budějovice | 9 | : | 9 | Mokušle České Budějovice | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Wasserbauerová Klára | 21 | : | 20 | Šíma Martin |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Panzer Division Štěpánovice | 11 | : | 7 | ŠK Borek | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Boček Josef | 25 | : | 21 | Opekar Petr |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Cobra České Budějovice | 9 | : | 9 | Retro šipky Lišov | Bar Monte Carlo Č. Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Novák Jan | 25 | : | 22 | Bartl Viktor |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | 13 | : | 5 | Drazda Doudleby | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Koprna Lukáš | 28 | : | 15 | Chyňava Roman |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Jamajský bob České Velenice | 5 | : | 13 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | Macao Bar, České Velenice | |
16:00 | Bambule Pavel | 16 | : | 28 | Suda Vojtěch |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Mokušle České Budějovice | 11 | : | 7 | Jamajský bob České Velenice | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Payer Martin | 24 | : | 19 | Misinkevič Ruslan |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | ŠK Borek | 13 | : | 5 | Cobra České Budějovice | Restaurace Sport Borek, České Budějovice | |
16:00 | Lavička Josef | 26 | : | 18 | Novák Jan |
Zadal: | Lavička Josef | 18.11.2023 23:12 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Drazda Doudleby | 5 | : | 13 | Panzer Division Štěpánovice | Doudlebská hospoda, Doudleby | |
16:00 | Chyňava Roman | 16 | : | 28 | Boček Josef |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | 14 | : | 4 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Suda Vojtěch | 31 | : | 13 | Linhartová Hana |
Zadal: | Suda Vojtěch | 19.11.2023 10:45 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Retro šipky Lišov | 13 | : | 5 | Green team Ledenice | Pizzerie Lišov s.r.o., Lišov | |
16:00 | Bartl Viktor | 26 | : | 18 | Hrdina Milan |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | DC Bryčka Z České Budějovice | 6 | : | 12 | Retro šipky Lišov | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Wasserbauerová Klára | 15 | : | 28 | Bartl Viktor |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Panzer Division Štěpánovice | 12 | : | 6 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Boček Josef | 28 | : | 17 | Suda Vojtěch |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Cobra České Budějovice | 6 | : | 12 | Drazda Doudleby | Bar Monte Carlo Č. Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Novák Jan | 19 | : | 28 | Chyňava Roman |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Jamajský bob České Velenice | 7 | : | 11 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | Macao Bar, České Velenice | |
16:00 | Bambule Pavel | 20 | : | 26 | Vlásek Michal |
Zadal: | Bambule Pavel | 28.11.2023 16:13 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | ŠK Borek | 7 | : | 11 | DC Bryčka Z České Budějovice | Restaurace Sport Borek, České Budějovice | |
16:00 | Lavička Josef | 21 | : | 26 | Wasserbauerová Klára |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Drazda Doudleby | 15 | : | 3 | Green team Ledenice | Doudlebská hospoda, Doudleby | |
16:00 | Chyňava Roman | 33 | : | 13 | Hrdina Milan |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Retro šipky Lišov | 13 | : | 5 | Mokušle České Budějovice | Pizzerie Lišov s.r.o., Lišov | |
16:00 | Bartl Viktor | 30 | : | 15 | Šíma Martin |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | 4 | : | 14 | Panzer Division Štěpánovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Koprna Lukáš | 15 | : | 30 | Boček Josef |
Zadal: | Koprna Lukáš | 3.12.2023 21:30 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | DC Bryčka Z České Budějovice | 11 | : | 7 | Drazda Doudleby | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Wasserbauerová Klára | 26 | : | 19 | Chyňava Roman |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Mokušle České Budějovice | 4 | : | 14 | ŠK Borek | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Payer Martin | 13 | : | 30 | Lavička Josef |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Green team Ledenice | 7 | : | 11 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | Hospůdka Na Hřišti, Ledenice | |
17:00 | Hrdina Milan | 19 | : | 27 | Suda Vojtěch |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Cobra České Budějovice | 7 | : | 11 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | Bar Monte Carlo Č. Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Novák Jan | 22 | : | 24 | Koprna Lukáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Jamajský bob České Velenice | 3 | : | 15 | Panzer Division Štěpánovice | Macao Bar, České Velenice | |
16:00 | Misinkevič Ruslan | 12 | : | 31 | Boček Josef |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Drazda Doudleby | 11 | : | 7 | Mokušle České Budějovice | Doudlebská hospoda, Doudleby | |
16:00 | Chyňava Roman | 24 | : | 18 | Šíma Martin |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Panzer Division Štěpánovice | 13 | : | 5 | Cobra České Budějovice | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Boček Josef | 29 | : | 14 | Novák Jan |
Zadal: | Boček Josef | 6.1.2024 23:29 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 8. | So | 6.1.2024 | Green team Ledenice | 6 | : | 12 | ŠK Borek | Hospůdka Na Hřišti, Ledenice | |
17:00 | Hrdina Milan | 16 | : | 28 | Lavička Josef |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | 13 | : | 5 | DC Bryčka Z České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Suda Vojtěch | 29 | : | 13 | Wasserbauerová Klára |
Zadal: | Suda Vojtěch | 7.1.2024 19:05 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 7.1.2024 | Retro šipky Lišov | 17 | : | 1 | Jamajský bob České Velenice | Pizzerie Lišov s.r.o., Lišov | |
16:00 | Maroušek Milan | 34 | : | 9 | Bambule Pavel |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Panzer Division Štěpánovice | 16 | : | 2 | Green team Ledenice | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Boček Josef | 33 | : | 7 | Hrdina Milan |
Zadal: | Boček Josef | 13.1.2024 23:15 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | ŠK Borek | 9 | : | 9 | Retro šipky Lišov | Restaurace Sport Borek, České Budějovice | |
16:00 | Lavička Josef | 23 | : | 24 | Maroušek Milan |
Zadal: | Lavička Josef | 14.1.2024 08:53 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | 15 | : | 3 | Mokušle České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Suda Vojtěch | 31 | : | 11 | Šíma Martin |
Zadal: | Suda Vojtěch | 14.1.2024 11:09 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Jamajský bob České Velenice | 10 | : | 8 | Cobra České Budějovice | Macao Bar, České Velenice | |
16:00 | Bambule Pavel | 21 | : | 23 | Novák Jan |
Zadal: | Bambule Pavel | 15.1.2024 16:59 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | 10 | : | 8 | DC Bryčka Z České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Koprna Lukáš | 24 | : | 22 | Wasserbauerová Klára |
|
| 11. | Ne | 21.1.2024 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | 13 | : | 5 | Green team Ledenice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Vlásek Michal | 31 | : | 14 | Hrdina Milan |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Mokušle České Budějovice | 12 | : | 6 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šíma Martin | 27 | : | 15 | Koprna Lukáš |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | DC Bryčka Z České Budějovice | 2 | : | 16 | Panzer Division Štěpánovice | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Wasserbauerová Klára | 9 | : | 34 | Boček Josef |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | ŠK Borek | 11 | : | 7 | Jamajský bob České Velenice | Restaurace Sport Borek, České Budějovice | |
16:00 | Lavička Josef | 26 | : | 17 | Misinkevič Ruslan |
Zadal: | Lavička Josef | 28.1.2024 09:29 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Green team Ledenice | 13 | : | 5 | Cobra České Budějovice | Hospůdka Na Hřišti, Ledenice | |
17:00 | Mejta Karel | 29 | : | 13 | Novák Jan |
Zadal: | Mejta Karel | 28.1.2024 08:57 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 28.1.2024 | Retro šipky Lišov | 14 | : | 4 | Drazda Doudleby | Pizzerie Lišov s.r.o., Lišov | |
16:00 | Bartl Viktor | 31 | : | 14 | Chyňava Roman |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Panzer Division Štěpánovice | 12 | : | 6 | Mokušle České Budějovice | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Boček Josef | 28 | : | 15 | Polomčák Jozef |
Zadal: | Boček Josef | 4.2.2024 00:19 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Drazda Doudleby | 2 | : | 16 | ŠK Borek | Doudlebská hospoda, Doudleby | |
16:00 | Chyňava Roman | 7 | : | 33 | Lavička Josef |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | 10 | : | 8 | Retro šipky Lišov | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Suda Vojtěch | 24 | : | 23 | Pavelka Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Jamajský bob České Velenice | 8 | : | 10 | Green team Ledenice | Macao Bar, České Velenice | |
16:00 | Misinkevič Ruslan | 18 | : | 24 | Hrdina Milan |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Cobra České Budějovice | 9 | : | 9 | DC Bryčka Z České Budějovice | Bar Monte Carlo Č. Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Novák Jan | 24 | : | 22 | Wasserbauerová Klára |
Zadal: | Novák Jan | 8.2.2024 12:50 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Mokušle České Budějovice | 8 | : | 10 | Cobra České Budějovice | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šíma Martin | 19 | : | 23 | Novák Jan |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | DC Bryčka Z České Budějovice | 11 | : | 7 | Green team Ledenice | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Wasserbauerová Klára | 26 | : | 17 | Mejta Karel |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | ŠK Borek | 8 | : | 10 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | Restaurace Sport Borek, České Budějovice | |
16:00 | Lavička Josef | 20 | : | 25 | Suda Vojtěch |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Drazda Doudleby | 11 | : | 7 | Jamajský bob České Velenice | Doudlebská hospoda, Doudleby | |
16:00 | Chyňava Roman | 24 | : | 16 | Misinkevič Ruslan |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Retro šipky Lišov | 12 | : | 6 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | Pizzerie Lišov s.r.o., Lišov | |
16:00 | Pavelka Jaroslav | 29 | : | 15 | Koprna Lukáš |
|
| 9. | So | 17.2.2024 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | 10 | : | 8 | Cobra České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Suda Vojtěch | 25 | : | 22 | Novák Jan |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Panzer Division Štěpánovice | 14 | : | 4 | Retro šipky Lišov | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Boček Josef | 30 | : | 14 | Pavelka Jaroslav |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Green team Ledenice | 9 | : | 9 | Mokušle České Budějovice | Hospůdka Na Hřišti, Ledenice | |
17:00 | Hrdina Milan | 25 | : | 20 | Šíma Martin |
Zadal: | Kaucký Petr | 25.2.2024 09:46 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | 14 | : | 4 | Drazda Doudleby | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Suda Vojtěch | 31 | : | 15 | Chyňava Roman |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Jamajský bob České Velenice | 8 | : | 10 | DC Bryčka Z České Budějovice | Macao Bar, České Velenice | |
16:00 | Misinkevič Ruslan | 21 | : | 25 | Wasserbauerová Klára |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | 7 | : | 11 | ŠK Borek | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Koprna Lukáš | 17 | : | 23 | Lavička Josef |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Mokušle České Budějovice | 5 | : | 13 | DC Bryčka Z České Budějovice | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šíma Martin | 16 | : | 30 | Wasserbauerová Klára |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Drazda Doudleby | 10 | : | 8 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | Doudlebská hospoda, Doudleby | |
16:00 | Chyňava Roman | 25 | : | 18 | Linhartová Hana |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | ŠK Borek | 3 | : | 15 | Panzer Division Štěpánovice | Restaurace Sport Borek, České Budějovice | |
16:00 | Lavička Josef | 14 | : | 31 | Boček Josef |
Zadal: | Lavička Josef | 3.3.2024 17:51 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | 14 | : | 4 | Jamajský bob České Velenice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Voříšek Josef | 29 | : | 12 | Švejcar Marcel |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Retro šipky Lišov | 12 | : | 6 | Cobra České Budějovice | Pizzerie Lišov s.r.o., Lišov | |
16:00 | Pavelka Jaroslav | 28 | : | 14 | Novák Jan |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Panzer Division Štěpánovice | 12 | : | 6 | Drazda Doudleby | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Boček Josef | 28 | : | 15 | Chyňava Roman |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Green team Ledenice | 7 | : | 11 | Retro šipky Lišov | Hospůdka Na Hřišti, Ledenice | |
17:00 | Mejta Karel | 18 | : | 26 | Pavelka Jaroslav |
Zadal: | Mejta Karel | 10.3.2024 13:09 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Jamajský bob České Velenice | 14 | : | 4 | Mokušle České Budějovice | Macao Bar, České Velenice | |
16:00 | Misinkevič Ruslan | 30 | : | 15 | Šíma Martin |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Cobra České Budějovice | 4 | : | 14 | ŠK Borek | Bar Monte Carlo Č. Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Novák Jan | 12 | : | 31 | Lavička Josef |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | 9 | : | 9 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Linhartová Hana | 23 | : | 23 | Suda Vojtěch |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Drazda Doudleby | 13 | : | 5 | Cobra České Budějovice | Doudlebská hospoda, Doudleby | |
16:00 | Chyňava Roman | 26 | : | 11 | Novák Jan |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | ŠK Borek | 7 | : | 11 | Green team Ledenice | Restaurace Sport Borek, České Budějovice | |
16:00 | Lavička Josef | 20 | : | 25 | Hrdina Milan |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | 6 | : | 12 | Panzer Division Štěpánovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Suda Vojtěch | 20 | : | 29 | Boček Josef |
Zadal: | Voříšek Josef | 17.3.2024 09:06 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Retro šipky Lišov | 11 | : | 7 | DC Bryčka Z České Budějovice | Pizzerie Lišov s.r.o., Lišov | |
16:00 | Pavelka Jaroslav | 25 | : | 17 | Wasserbauerová Klára |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | 10 | : | 8 | Jamajský bob České Velenice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Koprna Lukáš | 21 | : | 21 | Misinkevič Ruslan |
Zadal: | Koprna Lukáš | 25.3.2024 15:19 | Autorizoval: | Automat | 26.3.2024 02:00 |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Mokušle České Budějovice | 9 | : | 9 | Retro šipky Lišov | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | Šíma Martin | 21 | : | 23 | Pavelka Jaroslav |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | DC Bryčka Z České Budějovice | 4 | : | 14 | ŠK Borek | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | Wasserbauerová Klára | 16 | : | 30 | Lavička Josef |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Panzer Division Štěpánovice | 15 | : | 3 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Boček Josef | 31 | : | 9 | Koprna Lukáš |
Zadal: | Boček Josef | 6.4.2024 23:08 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Green team Ledenice | 12 | : | 6 | Drazda Doudleby | Hospůdka Na Hřišti, Ledenice | |
17:00 | Hrdina Milan | 25 | : | 16 | Chyňava Roman |
Zadal: | Mejta Karel | 7.4.2024 09:31 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 7.4.2024 | Cobra České Budějovice | 9 | : | 9 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | Bar Monte Carlo Č. Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | Novák Jan | 23 | : | 22 | Suda Vojtěch |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Drazda Doudleby | 15 | : | 3 | DC Bryčka Z České Budějovice | Doudlebská hospoda, Doudleby | |
16:00 | Chyňava Roman | 31 | : | 15 | Wasserbauerová Klára |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | ŠK Borek | 9 | : | 9 | Mokušle České Budějovice | Restaurace Sport Borek, České Budějovice | |
16:00 | Lavička Josef | 22 | : | 21 | Šíma Martin |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Panzer Division Štěpánovice | 11 | : | 7 | Jamajský bob České Velenice | Motorest Štěpánovice, Štěpánovice | |
16:00 | Boček Josef | 26 | : | 18 | Misinkevič Ruslan |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | 9 | : | 9 | Green team Ledenice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
17:00 | Suda Vojtěch | 21 | : | 22 | Hrdina Milan |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | 6 | : | 12 | Cobra České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
16:00 | Koprna Lukáš | 18 | : | 28 | Novák Jan |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Mokušle České Budějovice | | | | Drazda Doudleby | Restaurace Máj, České Budějovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | DC Bryčka Z České Budějovice | | | | T.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice | rest. Bryčka ČB, České Budějovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Green team Ledenice | | | | T.U.P. Pivní bar České Budějovice | Hospůdka Na Hřišti, Ledenice | |
17:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Jamajský bob České Velenice | | | | Retro šipky Lišov | Macao Bar, České Velenice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Cobra České Budějovice | | | | Panzer Division Štěpánovice | Bar Monte Carlo Č. Budějovice, České Budějovice | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 30.9.2023 | Rebels Team Vimperk | 10 | : | 8 | Grobiáni Lenora | Bar Eso, Vimperk | |
16:00 | Tesárek Martin | 22 | : | 21 | Škvain Martin |
|
| 1. | Ne | 1.10.2023 | Zbytínská letka | 6 | : | 12 | Chrobolská Ellytta | Hospoda Zbytiny, Zbytiny | |
16:00 | Jaroš Zdeněk | 17 | : | 27 | Šmídová Hana |
Zadal: | Jaroš Zdeněk | 2.10.2023 19:29 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 1.10.2023 | Filio team Lenora | 16 | : | 2 | Bikersbar Prachatice | Rest. U Grobiána, Lenora | |
16:00 | Filo Pavel | 33 | : | 11 | Pavlík Josef |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Chrobolská Ellytta | 10 | : | 8 | Rebels Team Vimperk | Club Kovárna, Chroboly | |
16:00 | Šmídová Hana | 22 | : | 19 | Tesárek Martin |
|
| 2. | Ne | 8.10.2023 | Bikersbar Prachatice | 5 | : | 13 | Grobiáni Lenora | Bikersbar, Prachatice | |
16:00 | | 15 | : | 28 | |
|
| 2. | Ne | 8.10.2023 | Filio team Lenora | 16 | : | 2 | Zbytínská letka | Rest. U Grobiána, Lenora | |
16:00 | Filo Pavel | 33 | : | 12 | Jaroš Zdeněk |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Rebels Team Vimperk | 14 | : | 4 | Filio team Lenora | Bar Eso, Vimperk | |
16:00 | Tesárek Martin | 30 | : | 15 | Filo Pavel |
Zadal: | Tesárek Martin | 23.10.2023 15:44 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 22.10.2023 | Grobiáni Lenora | 11 | : | 7 | Chrobolská Ellytta | Rest. U Grobiána, Lenora | |
15:00 | Škvain Martin | 27 | : | 17 | Šmídová Hana |
Zadal: | Škvain Martin | 22.10.2023 19:20 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 22.10.2023 | Zbytínská letka | 4 | : | 14 | Bikersbar Prachatice | Hospoda Zbytiny, Zbytiny | |
16:00 | Jaroš Zdeněk | 14 | : | 28 | Pavlík Josef |
|
| 4. | Ne | 29.10.2023 | Bikersbar Prachatice | 7 | : | 11 | Chrobolská Ellytta | Bikersbar, Prachatice | |
16:00 | Pavlík Josef | 20 | : | 26 | Šmídová Hana |
Zadal: | Pavlík Josef | 29.10.2023 20:51 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 29.10.2023 | Zbytínská letka | 1 | : | 17 | Rebels Team Vimperk | Hospoda Zbytiny, Zbytiny | |
16:00 | Jaroš Zdeněk | 7 | : | 35 | Tesárek Martin |
|
| 4. | Ne | 29.10.2023 | Filio team Lenora | 12 | : | 6 | Grobiáni Lenora | Rest. U Grobiána, Lenora | |
16:00 | Filo Pavel | 28 | : | 17 | Škvain Martin |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Chrobolská Ellytta | 7 | : | 11 | Filio team Lenora | Club Kovárna, Chroboly | |
16:00 | Šmídová Hana | 19 | : | 27 | Filo Pavel |
Zadal: | Šmídová Hana | 12.11.2023 09:39 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Rebels Team Vimperk | 13 | : | 5 | Bikersbar Prachatice | Bar Eso, Vimperk | |
16:00 | Tesárek Martin | 28 | : | 15 | Pavlík Josef |
|
| 5. | Ne | 12.11.2023 | Grobiáni Lenora | 16 | : | 2 | Zbytínská letka | Rest. U Grobiána, Lenora | |
15:00 | Škvain Martin | 33 | : | 6 | Jaroš Zdeněk |
Zadal: | Škvain Martin | 13.11.2023 15:32 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Chrobolská Ellytta | 11 | : | 7 | Zbytínská letka | Club Kovárna, Chroboly | |
16:00 | Šmídová Hana | 28 | : | 19 | Jaroš Zdeněk |
Zadal: | Šmídová Hana | 21.11.2023 06:35 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 19.11.2023 | Grobiáni Lenora | 8 | : | 10 | Rebels Team Vimperk | Rest. U Grobiána, Lenora | |
15:00 | Škvain Martin | 22 | : | 22 | Ženíšková Blanka |
|
| 6. | Ne | 19.11.2023 | Bikersbar Prachatice | 5 | : | 13 | Filio team Lenora | Bikersbar, Prachatice | |
16:00 | Pavlík Josef | 15 | : | 30 | Košík Radim |
Zadal: | Pavlík Josef | 19.11.2023 20:02 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | Rebels Team Vimperk | 15 | : | 3 | Chrobolská Ellytta | Bar Eso, Vimperk | |
16:00 | Ženíšková Blanka | 32 | : | 13 | Šmídová Hana |
|
| 7. | Ne | 26.11.2023 | Grobiáni Lenora | 10 | : | 8 | Bikersbar Prachatice | Rest. U Grobiána, Lenora | |
15:00 | Škvain Martin | 25 | : | 20 | Pavlík Josef |
Zadal: | Škvain Martin | 26.11.2023 21:03 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 26.11.2023 | Zbytínská letka | 5 | : | 13 | Filio team Lenora | Hospoda Zbytiny, Zbytiny | |
16:00 | Jaroš Zdeněk | 14 | : | 27 | Filo Pavel |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Chrobolská Ellytta | 7 | : | 11 | Grobiáni Lenora | Club Kovárna, Chroboly | |
16:00 | Šmídová Hana | 20 | : | 28 | Škvain Martin |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Filio team Lenora | 8 | : | 10 | Rebels Team Vimperk | Rest. U Grobiána, Lenora | |
16:00 | Filo Pavel | 22 | : | 23 | Boška Petr |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Bikersbar Prachatice | 11 | : | 7 | Zbytínská letka | Bikersbar, Prachatice | |
16:00 | Pavlík Josef | 27 | : | 19 | Jaroš Zdeněk |
Zadal: | Pavlík Josef | 3.12.2023 20:24 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Chrobolská Ellytta | 11 | : | 7 | Bikersbar Prachatice | Club Kovárna, Chroboly | |
16:00 | Šmídová Hana | 25 | : | 18 | Pavlík Josef |
Zadal: | Šmídová Hana | 9.12.2023 20:40 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Rebels Team Vimperk | 17 | : | 1 | Zbytínská letka | Bar Eso, Vimperk | |
16:00 | Boška Petr | 34 | : | 8 | Jarošová Monika |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Grobiáni Lenora | 8 | : | 10 | Filio team Lenora | Rest. U Grobiána, Lenora | |
15:00 | Škvain Martin | 21 | : | 23 | Filo Pavel |
Zadal: | Škvain Martin | 12.12.2023 11:18 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Filio team Lenora | 9 | : | 9 | Chrobolská Ellytta | Rest. U Grobiána, Lenora | |
16:00 | Filo Pavel | 24 | : | 22 | Šmídová Hana |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Zbytínská letka | 5 | : | 13 | Grobiáni Lenora | Hospoda Zbytiny, Zbytiny | |
16:00 | Jaroš Zdeněk | 18 | : | 27 | Vavřina Miroslav |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Bikersbar Prachatice | 7 | : | 11 | Rebels Team Vimperk | Bikersbar, Prachatice | |
16:00 | Pavlík Josef | 20 | : | 23 | Boška Petr |
|
| 11. | So | 27.1.2024 | Rebels Team Vimperk | 7 | : | 11 | Grobiáni Lenora | Bar Eso, Vimperk | |
16:00 | Boška Petr | 19 | : | 26 | Škvain Martin |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Zbytínská letka | 5 | : | 13 | Chrobolská Ellytta | Hospoda Zbytiny, Zbytiny | |
16:00 | Jaroš Zdeněk | 16 | : | 29 | Šmídová Hana |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Filio team Lenora | 8 | : | 10 | Bikersbar Prachatice | Rest. U Grobiána, Lenora | |
16:00 | Filo Pavel | 21 | : | 24 | Pavlík Josef |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | Chrobolská Ellytta | 11 | : | 7 | Rebels Team Vimperk | Club Kovárna, Chroboly | |
16:00 | Šmídová Hana | 23 | : | 20 | Boška Petr |
Zadal: | Šmídová Hana | 5.2.2024 09:08 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Bikersbar Prachatice | 10 | : | 8 | Grobiáni Lenora | Bikersbar, Prachatice | |
16:00 | Pavlík Josef | 23 | : | 20 | Škvain Martin |
Zadal: | Pavlík Josef | 6.2.2024 14:27 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Filio team Lenora | 13 | : | 5 | Zbytínská letka | Rest. U Grobiána, Lenora | |
16:00 | Filo Pavel | 26 | : | 15 | Jaroš Zdeněk |
|
| 13. | So | 10.2.2024 | Rebels Team Vimperk | 10 | : | 8 | Filio team Lenora | Bar Eso, Vimperk | |
16:00 | Boška Petr | 24 | : | 19 | Filo Pavel |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | Grobiáni Lenora | 14 | : | 4 | Chrobolská Ellytta | Rest. U Grobiána, Lenora | |
15:00 | Vavřina Miroslav | 30 | : | 12 | Šmídová Hana |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | Zbytínská letka | 6 | : | 12 | Bikersbar Prachatice | Hospoda Zbytiny, Zbytiny | |
16:00 | Jaroš Zdeněk | 18 | : | 28 | Pavlík Josef |
|
| 14. | Ne | 25.2.2024 | Bikersbar Prachatice | 12 | : | 6 | Chrobolská Ellytta | Bikersbar, Prachatice | |
16:00 | Pavlík Josef | 29 | : | 20 | Šmídová Hana |
Zadal: | Pavlík Josef | 25.2.2024 21:04 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 25.2.2024 | Zbytínská letka | 6 | : | 12 | Rebels Team Vimperk | Hospoda Zbytiny, Zbytiny | |
16:00 | Jaroš Zdeněk | 17 | : | 25 | Boška Petr |
Zadal: | Jaroš Zdeněk | 25.2.2024 18:29 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 25.2.2024 | Filio team Lenora | 10 | : | 8 | Grobiáni Lenora | Rest. U Grobiána, Lenora | |
16:00 | Filo Pavel | 23 | : | 19 | Vavřina Miroslav |
|
| 15. | So | 2.3.2024 | Chrobolská Ellytta | 13 | : | 5 | Filio team Lenora | Club Kovárna, Chroboly | |
16:00 | Šmídová Hana | 29 | : | 19 | Ludačka František |
Zadal: | Šmídová Hana | 3.3.2024 14:22 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 2.3.2024 | Rebels Team Vimperk | 9 | : | 9 | Bikersbar Prachatice | Bar Eso, Vimperk | |
16:00 | Boška Petr | 25 | : | 23 | Pavlík Josef |
|
| 15. | Ne | 3.3.2024 | Grobiáni Lenora | 17 | : | 1 | Zbytínská letka | Rest. U Grobiána, Lenora | |
15:00 | Vavřina Miroslav | 34 | : | 5 | Jaroš Zdeněk |
Zadal: | Škvain Martin | 4.3.2024 18:34 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 10.3.2024 | Grobiáni Lenora | 11 | : | 7 | Rebels Team Vimperk | Rest. U Grobiána, Lenora | |
15:00 | Vavřina Miroslav | 25 | : | 19 | Boška Petr |
Zadal: | Škvain Martin | 11.3.2024 17:32 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 10.3.2024 | Bikersbar Prachatice | 5 | : | 13 | Filio team Lenora | Bikersbar, Prachatice | |
16:00 | Pavlík Josef | 20 | : | 30 | Filo Pavel |
|
| 17. | So | 16.3.2024 | Rebels Team Vimperk | 9 | : | 9 | Chrobolská Ellytta | Bar Eso, Vimperk | |
16:00 | Boška Petr | 22 | : | 21 | Šmídová Hana |
|
| 17. | Ne | 17.3.2024 | Grobiáni Lenora | 12 | : | 6 | Bikersbar Prachatice | Rest. U Grobiána, Lenora | |
15:00 | Vavřina Miroslav | 27 | : | 19 | Pavlík Josef |
|
| 17. | Ne | 17.3.2024 | Zbytínská letka | 2 | : | 16 | Filio team Lenora | Hospoda Zbytiny, Zbytiny | |
16:00 | Jaroš Zdeněk | 10 | : | 34 | Filo Pavel |
|
| 16. | So | 23.3.2024 | Chrobolská Ellytta | 13 | : | 5 | Zbytínská letka | Club Kovárna, Chroboly | |
14:00 | Šmídová Hana | 30 | : | 15 | Jaroš Zdeněk |
Zadal: | Šmídová Hana | 25.3.2024 15:37 | Autorizoval: | Automat | 29.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 6.4.2024 | Chrobolská Ellytta | 6 | : | 12 | Grobiáni Lenora | Club Kovárna, Chroboly | |
16:00 | Šmídová Hana | 17 | : | 29 | Škvain Martin |
|
| 18. | Ne | 7.4.2024 | Filio team Lenora | 5 | : | 13 | Rebels Team Vimperk | Rest. U Grobiána, Lenora | |
16:00 | Filo Pavel | 17 | : | 30 | Boška Petr |
|
| 18. | Ne | 7.4.2024 | Bikersbar Prachatice | 15 | : | 3 | Zbytínská letka | Bikersbar, Prachatice | |
16:00 | Pavlík Josef | 31 | : | 9 | Jaroš Zdeněk |
Zadal: | Pavlík Josef | 9.4.2024 13:17 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 19. | So | 13.4.2024 | Chrobolská Ellytta | 10 | : | 8 | Bikersbar Prachatice | Club Kovárna, Chroboly | |
16:00 | Šmídová Hana | 23 | : | 19 | Pavlík Josef |
|
| 19. | So | 13.4.2024 | Rebels Team Vimperk | 15 | : | 3 | Zbytínská letka | Bar Eso, Vimperk | |
16:00 | Boška Petr | 31 | : | 9 | Jarošová Monika |
|
| 19. | Ne | 14.4.2024 | Grobiáni Lenora | 15 | : | 3 | Filio team Lenora | Rest. U Grobiána, Lenora | |
15:00 | Škvain Martin | 33 | : | 15 | Filo Pavel |
|
| 20. | Ne | 28.4.2024 | Filio team Lenora | | | | Chrobolská Ellytta | Rest. U Grobiána, Lenora | |
16:00 | | | | | |
|
| 20. | Ne | 28.4.2024 | Zbytínská letka | | | | Grobiáni Lenora | Hospoda Zbytiny, Zbytiny | |
16:00 | | | | | |
|
| 20. | Ne | 28.4.2024 | Bikersbar Prachatice | | | | Rebels Team Vimperk | Bikersbar, Prachatice | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 16.9.2023 | Živí Mrtví Strakonice | 7 | : | 11 | Červotočové Strakonice | Restaurace U Tomáše, Strakonice | |
16:00 | Kolibáč Jaromír | 22 | : | 23 | Kovář František |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Asfalti Písek | 5 | : | 13 | Mariner darts Strakonice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Černý Milan | 12 | : | 27 | Jirsa Josef |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Platan team Protivín | 10 | : | 8 | Šupinka Vodňany | U zastávky, Protivín | |
16:00 | Polanský Milan | 24 | : | 21 | Selner Aleš |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Střelci Hradiště | 4 | : | 14 | All Stars Zvíkov Písek | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Kropík Ladislav | 11 | : | 31 | Příhoda František |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Bubáci Strakonice | 7 | : | 11 | Bentons Team Boješice | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Břicháček Tomáš | 19 | : | 26 | Dvořák Tomáš |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | All Stars Zvíkov Písek | 13 | : | 5 | DC Bubáci Strakonice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Příhoda František | 29 | : | 14 | Břicháček Tomáš |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Mariner darts Strakonice | 17 | : | 1 | Střelci Hradiště | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Feit Tomáš | 34 | : | 7 | Kropík Ladislav |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Červotočové Strakonice | 10 | : | 8 | Asfalti Písek | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Kovář František | 24 | : | 23 | Černý Milan |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Platan team Protivín | 12 | : | 6 | Živí Mrtví Strakonice | U zastávky, Protivín | |
16:00 | Polanský Milan | 24 | : | 17 | Kolibáč Jaromír |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Bentons Team Boješice | 15 | : | 3 | Mozgy Třebomyslice | Hospoda U Kaštanu, Mirovice | |
16:00 | Dvořák Milan | 33 | : | 9 | Makovec Vlastimil |
Zadal: | Dvořák Milan | 2.10.2023 07:34 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Živí Mrtví Strakonice | 10 | : | 8 | Šupinka Vodňany | Restaurace U Tomáše, Strakonice | |
16:00 | Kolibáč Jaromír | 25 | : | 20 | Selner Aleš |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Asfalti Písek | 13 | : | 5 | Platan team Protivín | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Černý Milan | 30 | : | 16 | Polanský Milan |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Mozgy Třebomyslice | 2 | : | 16 | All Stars Zvíkov Písek | Hospůdka Třebomyslice, Horažďovice | |
16:00 | Makovec Vlastimil | 7 | : | 34 | Ludvík Václav |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Střelci Hradiště | 5 | : | 13 | Červotočové Strakonice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Kropík Ladislav | 12 | : | 30 | Kovář František |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Bubáci Strakonice | 4 | : | 14 | Mariner darts Strakonice | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Břicháček Tomáš | 13 | : | 30 | Jirsa Josef |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Živí Mrtví Strakonice | 5 | : | 13 | Asfalti Písek | Restaurace U Tomáše, Strakonice | |
16:00 | Kolibáč Jaromír | 15 | : | 30 | Černý Milan |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Mariner darts Strakonice | 14 | : | 4 | Mozgy Třebomyslice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Jirsa Josef | 31 | : | 15 | Makovec Vlastimil |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Červotočové Strakonice | 8 | : | 10 | DC Bubáci Strakonice | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Kovář František | 20 | : | 23 | Břicháček Tomáš |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Šupinka Vodňany | 8 | : | 10 | Bentons Team Boješice | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Selner Aleš | 21 | : | 25 | Dvořák Tomáš |
Zadal: | Selner Aleš | 22.10.2023 15:47 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Platan team Protivín | 10 | : | 8 | Střelci Hradiště | U zastávky, Protivín | |
16:00 | Polanský Milan | 24 | : | 20 | Kropík Ladislav |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Asfalti Písek | 11 | : | 7 | Šupinka Vodňany | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Černý Milan | 25 | : | 18 | Selner Aleš |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Mozgy Třebomyslice | 4 | : | 14 | Červotočové Strakonice | Hospůdka Třebomyslice, Horažďovice | |
16:00 | Makovec Vlastimil | 12 | : | 29 | Kovář František |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Střelci Hradiště | 6 | : | 12 | Živí Mrtví Strakonice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Halková Marie | 17 | : | 27 | Valchář Jiří |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | DC Bubáci Strakonice | 9 | : | 9 | Platan team Protivín | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Břicháček Tomáš | 22 | : | 23 | Polanský Milan |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Bentons Team Boješice | 4 | : | 14 | All Stars Zvíkov Písek | Hospoda U Kaštanu, Mirovice | |
16:00 | Dvořák Milan | 9 | : | 30 | Pokorný Petr |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Živí Mrtví Strakonice | 10 | : | 8 | DC Bubáci Strakonice | Restaurace U Tomáše, Strakonice | |
16:00 | Kolibáč Jaromír | 22 | : | 19 | Břicháček Tomáš |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Asfalti Písek | 14 | : | 4 | Střelci Hradiště | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Černý Milan | 30 | : | 17 | Kropík Ladislav |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Mariner darts Strakonice | 14 | : | 4 | Bentons Team Boješice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Jirsa Josef | 31 | : | 13 | Dvořák Tomáš |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Šupinka Vodňany | 2 | : | 16 | All Stars Zvíkov Písek | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Selner Aleš | 11 | : | 33 | Ludvík Václav |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Platan team Protivín | 12 | : | 6 | Mozgy Třebomyslice | U zastávky, Protivín | |
16:00 | Polanský Milan | 26 | : | 17 | Makovec Vlastimil |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Mozgy Třebomyslice | 5 | : | 13 | Živí Mrtví Strakonice | Hospůdka Třebomyslice, Horažďovice | |
16:00 | Šipla David | 16 | : | 28 | Man Pavel |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Střelci Hradiště | 8 | : | 10 | Šupinka Vodňany | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Kropík Ladislav | 22 | : | 26 | Selner Aleš |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | DC Bubáci Strakonice | 8 | : | 10 | Asfalti Písek | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Břicháček Tomáš | 19 | : | 24 | Černý Milan |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Bentons Team Boješice | 9 | : | 9 | Červotočové Strakonice | Hospoda U Kaštanu, Mirovice | |
16:00 | Dvořák Milan | 23 | : | 21 | Kovář František |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Asfalti Písek | 11 | : | 7 | Mozgy Třebomyslice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Černý Milan | 26 | : | 18 | Šipla Václav |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Červotočové Strakonice | 3 | : | 15 | All Stars Zvíkov Písek | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Kovář František | 9 | : | 31 | Koudelka Miroslav |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Šupinka Vodňany | 6 | : | 12 | Mariner darts Strakonice | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Selner Aleš | 21 | : | 27 | Feit Tomáš |
Zadal: | Selner Aleš | 17.2.2024 17:15 | Autorizoval: | Automat | 18.2.2024 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Platan team Protivín | 12 | : | 6 | Bentons Team Boješice | U zastávky, Protivín | |
16:00 | Polanský Milan | 28 | : | 17 | Dvořák Tomáš |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Střelci Hradiště | 5 | : | 13 | DC Bubáci Strakonice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Kropík Ladislav | 16 | : | 28 | Břicháček Tomáš |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | All Stars Zvíkov Písek | 15 | : | 3 | Platan team Protivín | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Příhoda František | 32 | : | 12 | Polanský Milan |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Mariner darts Strakonice | 15 | : | 3 | Červotočové Strakonice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Jirsa Josef | 31 | : | 11 | Kovář František |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | DC Bubáci Strakonice | 11 | : | 7 | Šupinka Vodňany | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Břicháček Tomáš | 25 | : | 18 | Vojtek Pavel |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Bentons Team Boješice | 12 | : | 6 | Živí Mrtví Strakonice | Hospoda U Kaštanu, Mirovice | |
16:00 | Dvořák Milan | 26 | : | 14 | Danai Vladimír |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Živí Mrtví Strakonice | 4 | : | 14 | All Stars Zvíkov Písek | Restaurace U Tomáše, Strakonice | |
16:00 | Kolibáč Jaromír | 12 | : | 31 | Ludvík Václav |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Asfalti Písek | 9 | : | 9 | Bentons Team Boješice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Černý Milan | 23 | : | 22 | Dvořák Milan |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Šupinka Vodňany | 12 | : | 6 | Červotočové Strakonice | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Selner Aleš | 28 | : | 19 | Kovář František |
Zadal: | Selner Aleš | 10.12.2023 15:05 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Platan team Protivín | 4 | : | 14 | Mariner darts Strakonice | U zastávky, Protivín | |
16:00 | Polanský Milan | 11 | : | 30 | Jirsa Josef |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | DC Bubáci Strakonice | 13 | : | 5 | Mozgy Třebomyslice | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Břicháček Tomáš | 29 | : | 11 | Makovec Vlastimil |
|
| 7. | So | 16.12.2023 | All Stars Zvíkov Písek | 8 | : | 10 | Mariner darts Strakonice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Příhoda František | 23 | : | 24 | Jirsa Josef |
|
| 9. | So | 16.12.2023 | Mozgy Třebomyslice | 10 | : | 8 | Střelci Hradiště | Hospůdka Třebomyslice, Horažďovice | |
16:00 | Makovec Vlastimil | 23 | : | 21 | Halková Marie |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Mozgy Třebomyslice | 10 | : | 8 | Šupinka Vodňany | Hospůdka Třebomyslice, Horažďovice | |
16:00 | Makovec Vlastimil | 24 | : | 19 | Selner Aleš |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | All Stars Zvíkov Písek | 17 | : | 1 | Asfalti Písek | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Ludvík Václav | 34 | : | 7 | Černý Milan |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Mariner darts Strakonice | 15 | : | 3 | Živí Mrtví Strakonice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Jirsa Josef | 30 | : | 11 | Kolibáč Jaromír |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Červotočové Strakonice | 7 | : | 11 | Platan team Protivín | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Kovář František | 21 | : | 26 | Polanský Milan |
|
| 11. | Ne | 7.1.2024 | Bentons Team Boješice | 10 | : | 8 | Střelci Hradiště | Hospoda U Kaštanu, Mirovice | |
16:00 | Dvořák Milan | 26 | : | 21 | Kropík Ladislav |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Šupinka Vodňany | 6 | : | 12 | Platan team Protivín | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Selner Aleš | 15 | : | 26 | Polanský Milan |
Zadal: | Selner Aleš | 13.1.2024 17:48 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Červotočové Strakonice | 11 | : | 7 | Živí Mrtví Strakonice | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Kovář František | 25 | : | 18 | Kolibáč Jaromír |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Mariner darts Strakonice | 15 | : | 3 | Asfalti Písek | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Jirsa Josef | 32 | : | 13 | Černý Milan |
Zadal: | Feit Tomáš | 20.1.2024 21:58 | Autorizoval: | Automat | 21.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | All Stars Zvíkov Písek | 13 | : | 5 | Střelci Hradiště | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Ludvík Václav | 30 | : | 14 | Kropík Ladislav |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Bentons Team Boješice | 15 | : | 3 | DC Bubáci Strakonice | Hospoda U Kaštanu, Mirovice | |
16:00 | Dvořák Milan | 31 | : | 13 | Břicháček Tomáš |
Zadal: | Dvořák Milan | 15.1.2024 07:51 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Živí Mrtví Strakonice | 7 | : | 11 | Platan team Protivín | Restaurace U Tomáše, Strakonice | |
16:00 | Kolibáč Jaromír | 17 | : | 25 | Polanský Milan |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Mozgy Třebomyslice | 5 | : | 13 | Bentons Team Boješice | Hospůdka Třebomyslice, Horažďovice | |
16:00 | Makovec Vlastimil | 14 | : | 28 | Dvořák Milan |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Asfalti Písek | 9 | : | 9 | Červotočové Strakonice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Černý Milan | 22 | : | 24 | Kovář František |
|
| 13. | Ne | 28.1.2024 | DC Bubáci Strakonice | 6 | : | 12 | All Stars Zvíkov Písek | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Břicháček Tomáš | 15 | : | 27 | Pokorný Petr |
|
| 13. | Ne | 28.1.2024 | Střelci Hradiště | 3 | : | 15 | Mariner darts Strakonice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Kropík Ladislav | 12 | : | 31 | Jirsa Josef |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Šupinka Vodňany | 8 | : | 10 | Živí Mrtví Strakonice | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Selner Aleš | 20 | : | 25 | Kolibáč Jaromír |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Červotočové Strakonice | 13 | : | 5 | Střelci Hradiště | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Kovář František | 27 | : | 14 | Kropík Ladislav |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Mariner darts Strakonice | 15 | : | 3 | DC Bubáci Strakonice | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Feit Tomáš | 32 | : | 12 | Břicháček Tomáš |
Zadal: | Feit Tomáš | 3.2.2024 18:25 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | All Stars Zvíkov Písek | 16 | : | 2 | Mozgy Třebomyslice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Příhoda František | 33 | : | 12 | Makovec Vlastimil |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Platan team Protivín | 14 | : | 4 | Asfalti Písek | U zastávky, Protivín | |
16:00 | Polanský Milan | 31 | : | 17 | Černý Milan |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Asfalti Písek | 11 | : | 7 | Živí Mrtví Strakonice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Černý Milan | 26 | : | 17 | Danai Vladimír |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Mozgy Třebomyslice | 3 | : | 15 | Mariner darts Strakonice | Hospůdka Třebomyslice, Horažďovice | |
16:00 | Makovec Vlastimil | 11 | : | 33 | Feit Tomáš |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Střelci Hradiště | 6 | : | 12 | Platan team Protivín | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Kropík Ladislav | 16 | : | 27 | Polanský Milan |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | DC Bubáci Strakonice | 7 | : | 11 | Červotočové Strakonice | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Břicháček Tomáš | 20 | : | 24 | Kovář František |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Bentons Team Boješice | 13 | : | 5 | Šupinka Vodňany | Hospoda U Kaštanu, Mirovice | |
16:00 | Dvořák Milan | 28 | : | 20 | Selner Aleš |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Šupinka Vodňany | 6 | : | 12 | Asfalti Písek | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Selner Aleš | 17 | : | 28 | Černý Milan |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Živí Mrtví Strakonice | 11 | : | 7 | Střelci Hradiště | Restaurace U Tomáše, Strakonice | |
16:00 | Kolibáč Jaromír | 24 | : | 23 | Sládek Ota |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Červotočové Strakonice | 17 | : | 1 | Mozgy Třebomyslice | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Kovář František | 35 | : | 8 | Šipla Václav |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | All Stars Zvíkov Písek | 17 | : | 1 | Bentons Team Boješice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Příhoda František | 34 | : | 8 | Ráža Martin |
Zadal: | Ludvík Václav | 24.2.2024 17:57 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Platan team Protivín | 11 | : | 7 | DC Bubáci Strakonice | U zastávky, Protivín | |
16:00 | Polanský Milan | 28 | : | 15 | Břicháček Tomáš |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Mozgy Třebomyslice | 11 | : | 7 | Platan team Protivín | Hospůdka Třebomyslice, Horažďovice | |
16:00 | Makovec Vlastimil | 25 | : | 19 | Necuda Richard |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | All Stars Zvíkov Písek | 13 | : | 5 | Šupinka Vodňany | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Příhoda František | 29 | : | 18 | Kuneš Josef |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | DC Bubáci Strakonice | 9 | : | 9 | Živí Mrtví Strakonice | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Břicháček Tomáš | 24 | : | 24 | Kolibáč Jaromír |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Střelci Hradiště | 8 | : | 10 | Asfalti Písek | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Kropík Ladislav | 18 | : | 24 | Černý Milan |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Bentons Team Boješice | 7 | : | 11 | Mariner darts Strakonice | Hospoda U Kaštanu, Mirovice | |
16:00 | Dvořák Milan | 18 | : | 24 | Jirsa Josef |
Zadal: | Dvořák Milan | 4.3.2024 10:17 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Šupinka Vodňany | 8 | : | 10 | Střelci Hradiště | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | Selner Aleš | 23 | : | 24 | Kropík Ladislav |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Asfalti Písek | 10 | : | 8 | DC Bubáci Strakonice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Černý Milan | 24 | : | 22 | Břicháček Tomáš |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Živí Mrtví Strakonice | 10 | : | 8 | Mozgy Třebomyslice | Restaurace U Tomáše, Strakonice | |
16:00 | Kolibáč Jaromír | 23 | : | 20 | Makovec Vlastimil |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Červotočové Strakonice | 8 | : | 10 | Bentons Team Boješice | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Kovář František | 21 | : | 23 | Dvořák Tomáš |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Mariner darts Strakonice | 5 | : | 13 | All Stars Zvíkov Písek | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Jirsa Josef | 19 | : | 29 | Ludvík Václav |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Mozgy Třebomyslice | 6 | : | 12 | Asfalti Písek | Hospůdka Třebomyslice, Horažďovice | |
16:00 | Makovec Vlastimil | 16 | : | 27 | Černý Milan |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | All Stars Zvíkov Písek | 12 | : | 6 | Červotočové Strakonice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Ludvík Václav | 29 | : | 17 | Kovář František |
Zadal: | Ludvík Václav | 17.3.2024 07:35 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Mariner darts Strakonice | 17 | : | 1 | Šupinka Vodňany | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Jirsa Josef | 34 | : | 9 | Selner Aleš |
Zadal: | Chvosta David | 16.3.2024 22:27 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Bentons Team Boješice | 10 | : | 8 | Platan team Protivín | Hospoda U Kaštanu, Mirovice | |
16:00 | Dvořák Milan | 22 | : | 23 | Polanský Milan |
Zadal: | Dvořák Milan | 18.3.2024 07:33 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | DC Bubáci Strakonice | 11 | : | 7 | Střelci Hradiště | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Břicháček Tomáš | 26 | : | 16 | Kropík Ladislav |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Šupinka Vodňany | | | | DC Bubáci Strakonice | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | | | | | |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Živí Mrtví Strakonice | 7 | : | 11 | Bentons Team Boješice | Restaurace U Tomáše, Strakonice | |
16:00 | Danai Vladimír | 18 | : | 25 | Dvořák Milan |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Červotočové Strakonice | 3 | : | 15 | Mariner darts Strakonice | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Kovář František | 11 | : | 31 | Jirsa Josef |
|
| 20. | Ne | 7.4.2024 | Střelci Hradiště | | | | Mozgy Třebomyslice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | | | | | |
|
| 20. | Ne | 7.4.2024 | Platan team Protivín | 6 | : | 12 | All Stars Zvíkov Písek | U zastávky, Protivín | |
16:00 | Polanský Milan | 20 | : | 28 | Ludvík Václav |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Mariner darts Strakonice | 14 | : | 4 | Platan team Protivín | Classic bar Strakonice, Strakonice | |
16:00 | Jirsa Josef | 31 | : | 15 | Polanský Milan |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | All Stars Zvíkov Písek | 13 | : | 5 | Živí Mrtví Strakonice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | Příhoda František | 26 | : | 14 | Kolibáč Jaromír |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Mozgy Třebomyslice | 5 | : | 13 | DC Bubáci Strakonice | Hospůdka Třebomyslice, Horažďovice | |
16:00 | Makovec Vlastimil | 14 | : | 30 | Břicháček Tomáš |
|
| 21. | So | 13.4.2024 | Červotočové Strakonice | 7 | : | 11 | Šupinka Vodňany | Červotoč, Strakonice | |
16:00 | Kovář František | 20 | : | 24 | Selner Aleš |
|
| 21. | Ne | 14.4.2024 | Bentons Team Boješice | 9 | : | 9 | Asfalti Písek | Hospoda U Kaštanu, Mirovice | |
16:00 | Dvořák Milan | 23 | : | 21 | Černý Milan |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Šupinka Vodňany | | | | Mozgy Třebomyslice | Šenkovna U Václava, Vodňany | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Asfalti Písek | | | | All Stars Zvíkov Písek | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 27.4.2024 | Živí Mrtví Strakonice | | | | Mariner darts Strakonice | Restaurace U Tomáše, Strakonice | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Střelci Hradiště | | | | Bentons Team Boješice | Restaurace Na Zvíkově, Písek | |
16:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Platan team Protivín | | | | Červotočové Strakonice | U zastávky, Protivín | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 30.9.2023 | Kalich Tábor | 10 | : | 8 | Rebels Tábor | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Mrázek Michal | 25 | : | 19 | Lapáček Milan |
|
| 1. | Ne | 1.10.2023 | DC Skeleton Pelhřimov | 13 | : | 5 | Želvy Stádlec | Rest. Máj Pelhřimov, Pelhřimov | |
16:00 | Haza Jaroslav | 30 | : | 17 | Papoušková Kateřina |
Zadal: | Haza Jaroslav | 2.10.2023 07:27 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 1.10.2023 | Pekelníci Tábor | 11 | : | 7 | XXXL Sezimovo Ústí | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Plemeník Miloš | 25 | : | 19 | Málek Ladislav |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Kalich Tábor | 9 | : | 9 | DC Skeleton Pelhřimov | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Mrázek Michal | 25 | : | 23 | Haza Jaroslav |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Rebels Tábor | 6 | : | 12 | XXXL Sezimovo Ústí | Bar Siesta Tábor, Tábor | |
16:00 | Lapáček Milan | 18 | : | 27 | Málek Ladislav |
Zadal: | Lapáček Milan | 7.10.2023 22:05 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 8.10.2023 | Casablanca D.C. Tábor | 4 | : | 14 | Pekelníci Tábor | Bowling bar Slovan, Tábor | |
16:00 | Modráček Miroslav | 15 | : | 30 | Plemeník Miloš |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | XXXL Sezimovo Ústí | 9 | : | 9 | Casablanca D.C. Tábor | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Málek Ladislav | 23 | : | 22 | Modráček Miroslav |
|
| 3. | Ne | 22.10.2023 | DC Skeleton Pelhřimov | 12 | : | 6 | Rebels Tábor | Rest. Máj Pelhřimov, Pelhřimov | |
16:00 | Král Jaroslav | 27 | : | 15 | Lapáček Milan |
|
| 3. | Ne | 22.10.2023 | Pekelníci Tábor | 11 | : | 7 | Želvy Stádlec | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Plemeník Miloš | 26 | : | 14 | Hána Pavel |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Kalich Tábor | 13 | : | 5 | Pekelníci Tábor | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Mrázek Michal | 30 | : | 17 | Plemeník Miloš |
Zadal: | Mrázek Michal | 28.10.2023 18:59 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Želvy Stádlec | 8 | : | 10 | XXXL Sezimovo Ústí | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Papoušková Kateřina | 21 | : | 23 | Málek Ladislav |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Rebels Tábor | 10 | : | 8 | Casablanca D.C. Tábor | Bar Siesta Tábor, Tábor | |
16:00 | Lapáček Milan | 24 | : | 20 | Modráček Miroslav |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | XXXL Sezimovo Ústí | 8 | : | 10 | Kalich Tábor | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Málek Ladislav | 19 | : | 25 | Mrázek Michal |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Želvy Stádlec | 12 | : | 6 | Casablanca D.C. Tábor | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Hána Pavel | 26 | : | 14 | Modráček Miroslav |
|
| 5. | Ne | 12.11.2023 | Pekelníci Tábor | 6 | : | 12 | DC Skeleton Pelhřimov | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Plemeník Miloš | 19 | : | 26 | Haza Jaroslav |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Kalich Tábor | 12 | : | 6 | Casablanca D.C. Tábor | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Mrázek Michal | 28 | : | 17 | Modráček Miroslav |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Rebels Tábor | 9 | : | 9 | Želvy Stádlec | Bar Siesta Tábor, Tábor | |
16:00 | Lapáček Milan | 21 | : | 20 | Papoušková Kateřina |
Zadal: | Lapáček Milan | 18.11.2023 20:43 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | Želvy Stádlec | 6 | : | 12 | Kalich Tábor | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Papoušková Kateřina | 17 | : | 29 | Mrázek Michal |
|
| 7. | Ne | 26.11.2023 | Pekelníci Tábor | 6 | : | 12 | Rebels Tábor | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Plemeník Miloš | 20 | : | 28 | Lapáček Milan |
|
| 7. | Ne | 26.11.2023 | Casablanca D.C. Tábor | 3 | : | 15 | DC Skeleton Pelhřimov | Bowling bar Slovan, Tábor | |
16:00 | Modráček Miroslav | 14 | : | 33 | Haza Jaroslav |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Rebels Tábor | 8 | : | 10 | Kalich Tábor | Bar Siesta Tábor, Tábor | |
16:00 | Lapáček Milan | 22 | : | 27 | Mrázek Michal |
Zadal: | Lapáček Milan | 2.12.2023 21:09 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | XXXL Sezimovo Ústí | 10 | : | 8 | Pekelníci Tábor | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Málek Ladislav | 26 | : | 22 | Plemeník Miloš |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | XXXL Sezimovo Ústí | 7 | : | 11 | Rebels Tábor | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Málek Ladislav | 19 | : | 23 | Lapáček Milan |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | DC Skeleton Pelhřimov | 6 | : | 12 | Kalich Tábor | Rest. Máj Pelhřimov, Pelhřimov | |
16:00 | Haza Jaroslav | 18 | : | 26 | Mrázek Michal |
Zadal: | Haza Jaroslav | 11.12.2023 15:31 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Pekelníci Tábor | 16 | : | 2 | Casablanca D.C. Tábor | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Plemeník Miloš | 32 | : | 12 | Modráček Miroslav |
Zadal: | Plemeník Miloš | 11.12.2023 07:18 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 6. | Út | 19.12.2023 | DC Skeleton Pelhřimov | 12 | : | 6 | XXXL Sezimovo Ústí | Rest. Máj Pelhřimov, Pelhřimov | |
16:00 | Haza Jaroslav | 27 | : | 18 | Málek Ladislav |
Zadal: | Haza Jaroslav | 20.12.2023 16:27 | Autorizoval: | Automat | 25.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Rebels Tábor | 6 | : | 12 | DC Skeleton Pelhřimov | Bar Siesta Tábor, Tábor | |
16:00 | Lapáček Milan | 19 | : | 26 | Haza Jaroslav |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Želvy Stádlec | 11 | : | 7 | Pekelníci Tábor | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Papoušková Kateřina | 26 | : | 18 | Plemeník Miloš |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Casablanca D.C. Tábor | 6 | : | 12 | XXXL Sezimovo Ústí | Bowling bar Slovan, Tábor | |
16:00 | Modráček Miroslav | 17 | : | 27 | Málek Ladislav |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | Pekelníci Tábor | 7 | : | 11 | Kalich Tábor | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Plemeník Miloš | 20 | : | 27 | Mrázek Michal |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | XXXL Sezimovo Ústí | 11 | : | 7 | Želvy Stádlec | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Málek Ladislav | 24 | : | 18 | Papoušková Kateřina |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Casablanca D.C. Tábor | 12 | : | 6 | Rebels Tábor | Bowling bar Slovan, Tábor | |
16:00 | Modráček Miroslav | 27 | : | 17 | Lapáček Milan |
|
| 8. | Ne | 21.1.2024 | Želvy Stádlec | 7 | : | 11 | DC Skeleton Pelhřimov | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Papoušková Kateřina | 17 | : | 25 | Haza Jaroslav |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | Kalich Tábor | 11 | : | 7 | XXXL Sezimovo Ústí | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Mrázek Michal | 28 | : | 18 | Málek Ladislav |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | DC Skeleton Pelhřimov | 13 | : | 5 | Pekelníci Tábor | Rest. Máj Pelhřimov, Pelhřimov | |
16:00 | Haza Jaroslav | 28 | : | 16 | Novotný Petr |
Zadal: | Haza Jaroslav | 29.1.2024 12:10 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Casablanca D.C. Tábor | 10 | : | 8 | Želvy Stádlec | Bowling bar Slovan, Tábor | |
16:00 | Modráček Miroslav | 22 | : | 22 | Papoušková Kateřina |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | XXXL Sezimovo Ústí | 6 | : | 12 | DC Skeleton Pelhřimov | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Málek Ladislav | 15 | : | 27 | Haza Jaroslav |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | Želvy Stádlec | 10 | : | 8 | Rebels Tábor | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Papoušková Kateřina | 26 | : | 20 | Lapáček Milan |
Zadal: | Lapáček Milan | 3.2.2024 20:21 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Casablanca D.C. Tábor | 4 | : | 14 | Kalich Tábor | Bowling bar Slovan, Tábor | |
16:00 | Modráček Miroslav | 9 | : | 30 | Mrázek Michal |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | Rebels Tábor | 6 | : | 12 | Pekelníci Tábor | Bar Siesta Tábor, Tábor | |
16:00 | Lapáček Milan | 21 | : | 27 | Plemeník Miloš |
Zadal: | Lapáček Milan | 12.2.2024 14:39 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | Kalich Tábor | 13 | : | 5 | Želvy Stádlec | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Mrázek Michal | 28 | : | 12 | Papoušková Kateřina |
Zadal: | Mrázek Michal | 10.2.2024 19:08 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | DC Skeleton Pelhřimov | 8 | : | 10 | Casablanca D.C. Tábor | Rest. Máj Pelhřimov, Pelhřimov | |
16:00 | Haza Jaroslav | 21 | : | 27 | Modráček Miroslav |
|
| 15. | So | 24.2.2024 | Kalich Tábor | 10 | : | 8 | Rebels Tábor | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Mrázek Michal | 25 | : | 21 | Lapáček Milan |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | DC Skeleton Pelhřimov | 15 | : | 3 | Želvy Stádlec | Rest. Máj Pelhřimov, Pelhřimov | |
16:00 | Haza Jaroslav | 31 | : | 19 | Bezpalec Jaroslav |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | Pekelníci Tábor | 13 | : | 5 | XXXL Sezimovo Ústí | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Novotný Petr | 27 | : | 19 | Málek Ladislav |
Zadal: | Novotný Petr | 26.2.2024 06:32 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 2.3.2024 | Kalich Tábor | 7 | : | 11 | DC Skeleton Pelhřimov | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Mrázek Michal | 19 | : | 26 | Haza Jaroslav |
|
| 16. | So | 2.3.2024 | Rebels Tábor | 5 | : | 13 | XXXL Sezimovo Ústí | Bar Siesta Tábor, Tábor | |
16:00 | Lapáček Milan | 17 | : | 29 | Málek Ladislav |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Casablanca D.C. Tábor | 5 | : | 13 | Pekelníci Tábor | Bowling bar Slovan, Tábor | |
16:00 | Modráček Miroslav | 13 | : | 29 | Plemeník Miloš |
|
| 17. | So | 9.3.2024 | XXXL Sezimovo Ústí | 13 | : | 5 | Casablanca D.C. Tábor | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Málek Ladislav | 29 | : | 17 | Modráček Miroslav |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | DC Skeleton Pelhřimov | 10 | : | 8 | Rebels Tábor | Rest. Máj Pelhřimov, Pelhřimov | |
16:00 | Haza Jaroslav | 24 | : | 19 | Lapáček Milan |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Pekelníci Tábor | 13 | : | 5 | Želvy Stádlec | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Plemeník Miloš | 31 | : | 16 | Hána Pavel |
|
| 18. | So | 16.3.2024 | Kalich Tábor | 7 | : | 11 | Pekelníci Tábor | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Mrázek Michal | 21 | : | 25 | Plemeník Miloš |
|
| 18. | So | 16.3.2024 | Želvy Stádlec | 10 | : | 8 | XXXL Sezimovo Ústí | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | Papoušková Kateřina | 24 | : | 22 | Málek Ladislav |
|
| 18. | So | 16.3.2024 | Rebels Tábor | 5 | : | 13 | Casablanca D.C. Tábor | Bar Siesta Tábor, Tábor | |
16:00 | Lapáček Milan | 18 | : | 29 | Modráček Miroslav |
|
| 19. | So | 6.4.2024 | XXXL Sezimovo Ústí | 5 | : | 13 | Kalich Tábor | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Málek Ladislav | 16 | : | 27 | Mrázek Michal |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Pekelníci Tábor | 5 | : | 13 | DC Skeleton Pelhřimov | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | Plemeník Miloš | 16 | : | 28 | Haza Jaroslav |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Casablanca D.C. Tábor | 12 | : | 6 | Želvy Stádlec | Bowling bar Slovan, Tábor | |
16:00 | Modráček Miroslav | 26 | : | 18 | Papoušková Kateřina |
|
| 20. | So | 13.4.2024 | Kalich Tábor | 15 | : | 3 | Casablanca D.C. Tábor | Bar Na Rohlíku, Tábor | |
16:00 | Mrázek Michal | 32 | : | 14 | Modráček Miroslav |
|
| 20. | So | 13.4.2024 | Rebels Tábor | 11 | : | 7 | Želvy Stádlec | Bar Siesta Tábor, Tábor | |
16:00 | Lapáček Milan | 26 | : | 18 | Papoušková Kateřina |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | DC Skeleton Pelhřimov | 14 | : | 4 | XXXL Sezimovo Ústí | Rest. Máj Pelhřimov, Pelhřimov | |
16:00 | Haza Jaroslav | 30 | : | 16 | Málek Ladislav |
|
| 21. | So | 27.4.2024 | Želvy Stádlec | | | | Kalich Tábor | Stádlecká Hospoda, Stádlec | |
16:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 28.4.2024 | Pekelníci Tábor | | | | Rebels Tábor | Pivnice U Žida, Tábor | |
16:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 28.4.2024 | Casablanca D.C. Tábor | | | | DC Skeleton Pelhřimov | Bowling bar Slovan, Tábor | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 30.9.2023 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | 14 | : | 4 | DC Ypsi team J. Hradec | Pivnice Nechyba, Nová Včelnice | |
16:00 | Vanišová Alena | 29 | : | 11 | Zeman Petr |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | Ratata Hospříz | 12 | : | 6 | Rytíři Studená | Restaurace Hospříz, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kopáček Ondřej | 26 | : | 16 | Šindelář Martin |
|
| 1. | Ne | 1.10.2023 | Red Wolfs Horní Němčice | 7 | : | 11 | Jiskra Jindřichův Hradec | Klub KD Horní Němčice, Horní Němčice | |
16:00 | Novák František | 19 | : | 27 | Kalina Tomáš |
|
| 1. | Ne | 1.10.2023 | Vodouchové Kardašova Řečice | 7 | : | 11 | ŠK Devils Nová Bystřice | Plzeňská pivnice, Kardašova Řečice | |
16:00 | Salák Petr | 19 | : | 25 | Bláha Aleš |
Zadal: | Bláha Aleš | 2.10.2023 16:19 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | 11 | : | 7 | Red Wolfs Horní Němčice | Pivnice Nechyba, Nová Včelnice | |
16:00 | Vanišová Alena | 23 | : | 20 | Novák František |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | DC Ypsi team J. Hradec | 11 | : | 7 | Rytíři Studená | Restaurace U Kůrků, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Adamec Miroslav | 25 | : | 18 | Šindelář Martin |
|
| 2. | Ne | 8.10.2023 | ŠK Devils Nová Bystřice | 11 | : | 7 | Ratata Hospříz | Jihočeská Beseda, Nová Bystřice | |
16:00 | Bláha Aleš | 27 | : | 18 | Navarová Kateřina |
|
| 2. | Ne | 8.10.2023 | Jiskra Jindřichův Hradec | 10 | : | 8 | Vodouchové Kardašova Řečice | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kalina Tomáš | 26 | : | 19 | Salák Petr |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Ratata Hospříz | 6 | : | 12 | Jiskra Jindřichův Hradec | Restaurace Hospříz, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kopáček Ondřej | 17 | : | 26 | Kalina Tomáš |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Rytíři Studená | 2 | : | 16 | ŠK Devils Nová Bystřice | Hospoda U Šebestů, Studená | |
17:00 | Šindelář Martin | 9 | : | 33 | Bláha Aleš |
|
| 3. | Ne | 22.10.2023 | Red Wolfs Horní Němčice | 6 | : | 12 | DC Ypsi team J. Hradec | Klub KD Horní Němčice, Horní Němčice | |
16:00 | Novák František | 19 | : | 28 | Zeman Petr |
|
| 3. | Ne | 22.10.2023 | Vodouchové Kardašova Řečice | 11 | : | 7 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | Plzeňská pivnice, Kardašova Řečice | |
16:00 | Salák Petr | 26 | : | 21 | Vanišová Alena |
Zadal: | Salák Petr | 24.10.2023 18:46 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | 7 | : | 11 | Ratata Hospříz | Pivnice Nechyba, Nová Včelnice | |
16:00 | Vanišová Alena | 18 | : | 27 | Navarová Kateřina |
Zadal: | Anděra Lukáš | 29.10.2023 09:36 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | DC Ypsi team J. Hradec | 7 | : | 11 | ŠK Devils Nová Bystřice | Restaurace U Kůrků, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Zeman Petr | 16 | : | 26 | Bláha Aleš |
|
| 4. | Ne | 29.10.2023 | Red Wolfs Horní Němčice | 10 | : | 8 | Vodouchové Kardašova Řečice | Klub KD Horní Němčice, Horní Němčice | |
16:00 | Novák František | 24 | : | 21 | Salák Petr |
|
| 4. | Ne | 29.10.2023 | Jiskra Jindřichův Hradec | 15 | : | 3 | Rytíři Studená | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kalina Tomáš | 32 | : | 12 | Šindelář Martin |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Ratata Hospříz | 7 | : | 11 | Red Wolfs Horní Němčice | Restaurace Hospříz, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kopáček Ondřej | 22 | : | 25 | Novák František |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Rytíři Studená | 2 | : | 16 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | Hospoda U Šebestů, Studená | |
17:00 | Šindelář Martin | 10 | : | 34 | Vanišová Alena |
|
| 5. | Ne | 12.11.2023 | Vodouchové Kardašova Řečice | 9 | : | 9 | DC Ypsi team J. Hradec | Plzeňská pivnice, Kardašova Řečice | |
16:00 | Salák Petr | 23 | : | 22 | Štěrbová Dana |
Zadal: | Salák Petr | 12.11.2023 20:26 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 5. | Ne | 12.11.2023 | ŠK Devils Nová Bystřice | 6 | : | 12 | Jiskra Jindřichův Hradec | Jihočeská Beseda, Nová Bystřice | |
16:00 | Bláha Aleš | 15 | : | 25 | Kalina Tomáš |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | 12 | : | 6 | ŠK Devils Nová Bystřice | Pivnice Nechyba, Nová Včelnice | |
16:00 | Vanišová Alena | 28 | : | 18 | Bláha Aleš |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | DC Ypsi team J. Hradec | 4 | : | 14 | Jiskra Jindřichův Hradec | Restaurace U Kůrků, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Zeman Petr | 13 | : | 30 | Kalina Tomáš |
|
| 6. | Ne | 19.11.2023 | Red Wolfs Horní Němčice | 11 | : | 7 | Rytíři Studená | Klub KD Horní Němčice, Horní Němčice | |
16:00 | Novák František | 27 | : | 16 | Šindelář Martin |
|
| 6. | Ne | 19.11.2023 | Vodouchové Kardašova Řečice | 9 | : | 9 | Ratata Hospříz | Plzeňská pivnice, Kardašova Řečice | |
16:00 | Salák Petr | 22 | : | 24 | Navarová Kateřina |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | Ratata Hospříz | 12 | : | 6 | DC Ypsi team J. Hradec | Restaurace Hospříz, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kopáček Ondřej | 25 | : | 16 | Zeman Petr |
Zadal: | Navara Michal | 26.11.2023 08:57 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | Rytíři Studená | 10 | : | 8 | Vodouchové Kardašova Řečice | Hospoda U Šebestů, Studená | |
17:00 | Šindelář Martin | 24 | : | 21 | Salák Petr |
|
| 7. | Ne | 26.11.2023 | ŠK Devils Nová Bystřice | 7 | : | 11 | Red Wolfs Horní Němčice | Jihočeská Beseda, Nová Bystřice | |
16:00 | Bláha Aleš | 20 | : | 26 | Novák František |
|
| 7. | Ne | 26.11.2023 | Jiskra Jindřichův Hradec | 10 | : | 8 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kalina Tomáš | 24 | : | 20 | Vanišová Alena |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | DC Ypsi team J. Hradec | 10 | : | 8 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | Restaurace U Kůrků, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Zeman Petr | 23 | : | 23 | Vanišová Alena |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Rytíři Studená | 8 | : | 10 | Ratata Hospříz | Hospoda U Šebestů, Studená | |
17:00 | Šindelář Martin | 21 | : | 25 | Navarová Kateřina |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Jiskra Jindřichův Hradec | 12 | : | 6 | Red Wolfs Horní Němčice | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kalina Tomáš | 27 | : | 17 | Novák František |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | ŠK Devils Nová Bystřice | 8 | : | 10 | Vodouchové Kardašova Řečice | Jihočeská Beseda, Nová Bystřice | |
16:00 | Bláha Aleš | 22 | : | 24 | Salák Petr |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Ratata Hospříz | 9 | : | 9 | ŠK Devils Nová Bystřice | Restaurace Hospříz, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kopáček Ondřej | 24 | : | 24 | Bláha Aleš |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Rytíři Studená | 11 | : | 7 | DC Ypsi team J. Hradec | Hospoda U Šebestů, Studená | |
17:00 | Šindelář Martin | 25 | : | 20 | Adamec Miroslav |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Red Wolfs Horní Němčice | 12 | : | 6 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | Klub KD Horní Němčice, Horní Němčice | |
16:00 | Novák František | 28 | : | 15 | Vanišová Alena |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Vodouchové Kardašova Řečice | 8 | : | 10 | Jiskra Jindřichův Hradec | Plzeňská pivnice, Kardašova Řečice | |
16:00 | Salák Petr | 24 | : | 25 | Kalina Tomáš |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | DC Ypsi team J. Hradec | 6 | : | 12 | Red Wolfs Horní Němčice | Restaurace U Kůrků, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Zeman Petr | 19 | : | 27 | Novák František |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | 10 | : | 8 | Vodouchové Kardašova Řečice | Pivnice Nechyba, Nová Včelnice | |
16:00 | Vanišová Alena | 26 | : | 21 | Salák Petr |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Jiskra Jindřichův Hradec | 13 | : | 5 | Ratata Hospříz | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kalina Tomáš | 29 | : | 15 | Navarová Kateřina |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | ŠK Devils Nová Bystřice | 11 | : | 7 | Rytíři Studená | Jihočeská Beseda, Nová Bystřice | |
16:00 | Bláha Aleš | 27 | : | 19 | Šindelář Martin |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | Ratata Hospříz | 10 | : | 8 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | Restaurace Hospříz, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kopáček Ondřej | 26 | : | 22 | Vanišová Alena |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | Rytíři Studená | 7 | : | 11 | Jiskra Jindřichův Hradec | Hospoda U Šebestů, Studená | |
17:00 | Šindelář Martin | 17 | : | 26 | Kalina Tomáš |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Vodouchové Kardašova Řečice | 6 | : | 12 | Red Wolfs Horní Němčice | Plzeňská pivnice, Kardašova Řečice | |
16:00 | Salák Petr | 14 | : | 29 | Novák František |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | ŠK Devils Nová Bystřice | 9 | : | 9 | DC Ypsi team J. Hradec | Jihočeská Beseda, Nová Bystřice | |
16:00 | Bláha Aleš | 22 | : | 22 | Zeman Petr |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | DC Ypsi team J. Hradec | 10 | : | 8 | Vodouchové Kardašova Řečice | Restaurace U Kůrků, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Zeman Petr | 25 | : | 21 | Salák Petr |
Zadal: | Zeman Petr | 28.1.2024 08:20 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | 8 | : | 10 | Rytíři Studená | Pivnice Nechyba, Nová Včelnice | |
16:00 | Vanišová Alena | 18 | : | 24 | Šindelář Martin |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Red Wolfs Horní Němčice | 6 | : | 12 | Ratata Hospříz | Klub KD Horní Němčice, Horní Němčice | |
16:00 | Novák František | 17 | : | 26 | Navarová Kateřina |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Jiskra Jindřichův Hradec | 10 | : | 8 | ŠK Devils Nová Bystřice | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kalina Tomáš | 25 | : | 18 | Bláha Aleš |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | Ratata Hospříz | 12 | : | 6 | Vodouchové Kardašova Řečice | Restaurace Hospříz, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Navarová Kateřina | 26 | : | 16 | Salák Petr |
Zadal: | Navara Michal | 4.2.2024 10:24 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | Rytíři Studená | 5 | : | 13 | Red Wolfs Horní Němčice | Hospoda U Šebestů, Studená | |
17:00 | Šindelář Martin | 14 | : | 29 | Novák František |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | ŠK Devils Nová Bystřice | 11 | : | 7 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | Jihočeská Beseda, Nová Bystřice | |
16:00 | Bláha Aleš | 23 | : | 22 | Brus Tomáš |
Zadal: | Bláha Aleš | 4.2.2024 21:35 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Jiskra Jindřichův Hradec | 13 | : | 5 | DC Ypsi team J. Hradec | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kalina Tomáš | 29 | : | 13 | Zeman Petr |
Zadal: | Kalina Tomáš | 4.2.2024 18:42 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | DC Ypsi team J. Hradec | 5 | : | 13 | Ratata Hospříz | Restaurace U Kůrků, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Zeman Petr | 12 | : | 30 | Navarová Kateřina |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | 10 | : | 8 | Jiskra Jindřichův Hradec | Pivnice Nechyba, Nová Včelnice | |
16:00 | Vanišová Alena | 23 | : | 21 | Kalina Tomáš |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Vodouchové Kardašova Řečice | 11 | : | 7 | Rytíři Studená | Plzeňská pivnice, Kardašova Řečice | |
16:00 | Salák Petr | 26 | : | 21 | Šindelář Martin |
Zadal: | Vodička Karel | 15.2.2024 20:34 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Red Wolfs Horní Němčice | 12 | : | 6 | ŠK Devils Nová Bystřice | Klub KD Horní Němčice, Horní Němčice | |
16:00 | Novák František | 28 | : | 18 | Bláha Aleš |
|
| 15. | So | 24.2.2024 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | 13 | : | 5 | DC Ypsi team J. Hradec | Pivnice Nechyba, Nová Včelnice | |
16:00 | Vanišová Alena | 27 | : | 13 | Adamec Miroslav |
|
| 15. | So | 24.2.2024 | Ratata Hospříz | 10 | : | 8 | Rytíři Studená | Restaurace Hospříz, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Navarová Kateřina | 25 | : | 20 | Šindelář Martin |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | Red Wolfs Horní Němčice | 7 | : | 11 | Jiskra Jindřichův Hradec | Klub KD Horní Němčice, Horní Němčice | |
16:00 | Novák František | 18 | : | 25 | Kalina Tomáš |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | Vodouchové Kardašova Řečice | 8 | : | 10 | ŠK Devils Nová Bystřice | Plzeňská pivnice, Kardašova Řečice | |
16:00 | Salák Petr | 20 | : | 24 | Bláha Aleš |
|
| 16. | So | 2.3.2024 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | 7 | : | 11 | Red Wolfs Horní Němčice | Pivnice Nechyba, Nová Včelnice | |
16:00 | Vanišová Alena | 20 | : | 27 | Novák František |
|
| 16. | So | 2.3.2024 | DC Ypsi team J. Hradec | 8 | : | 10 | Rytíři Studená | Restaurace U Kůrků, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Zeman Petr | 20 | : | 22 | Šindelář Martin |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | ŠK Devils Nová Bystřice | 11 | : | 7 | Ratata Hospříz | Jihočeská Beseda, Nová Bystřice | |
16:00 | Bláha Aleš | 26 | : | 18 | Navarová Kateřina |
Zadal: | Bláha Aleš | 3.3.2024 19:49 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Jiskra Jindřichův Hradec | 13 | : | 5 | Vodouchové Kardašova Řečice | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kalina Tomáš | 28 | : | 18 | Salák Petr |
|
| 17. | So | 9.3.2024 | Ratata Hospříz | 9 | : | 9 | Jiskra Jindřichův Hradec | Restaurace Hospříz, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kostolný Lukáš | 21 | : | 24 | Kalina Tomáš |
|
| 17. | So | 9.3.2024 | Rytíři Studená | 7 | : | 11 | ŠK Devils Nová Bystřice | Hospoda U Šebestů, Studená | |
17:00 | Šindelář Martin | 17 | : | 28 | Bláha Aleš |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Red Wolfs Horní Němčice | 11 | : | 7 | DC Ypsi team J. Hradec | Klub KD Horní Němčice, Horní Němčice | |
16:00 | Novák František | 24 | : | 18 | Zeman Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Vodouchové Kardašova Řečice | 8 | : | 10 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | Plzeňská pivnice, Kardašova Řečice | |
16:00 | Salák Petr | 23 | : | 24 | Vanišová Alena |
|
| 18. | So | 16.3.2024 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | 5 | : | 13 | Ratata Hospříz | Pivnice Nechyba, Nová Včelnice | |
16:00 | Vanišová Alena | 15 | : | 30 | Navarová Kateřina |
|
| 18. | So | 16.3.2024 | DC Ypsi team J. Hradec | 6 | : | 12 | ŠK Devils Nová Bystřice | Restaurace U Kůrků, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Zeman Petr | 18 | : | 25 | Bláha Aleš |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Red Wolfs Horní Němčice | 11 | : | 7 | Vodouchové Kardašova Řečice | Klub KD Horní Němčice, Horní Němčice | |
16:00 | Novák František | 25 | : | 17 | Salák Petr |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Jiskra Jindřichův Hradec | 13 | : | 5 | Rytíři Studená | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kalina Tomáš | 28 | : | 17 | Šindelář Martin |
|
| 19. | So | 6.4.2024 | Ratata Hospříz | 8 | : | 10 | Red Wolfs Horní Němčice | Restaurace Hospříz, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Kopáček Ondřej | 21 | : | 25 | Novák František |
|
| 19. | So | 6.4.2024 | Rytíři Studená | 3 | : | 15 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | Hospoda U Šebestů, Studená | |
17:00 | Šindelář Martin | 13 | : | 31 | Vanišová Alena |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Vodouchové Kardašova Řečice | 6 | : | 12 | DC Ypsi team J. Hradec | Plzeňská pivnice, Kardašova Řečice | |
16:00 | Salák Petr | 21 | : | 24 | Zeman Petr |
Zadal: | Salák Petr | 7.4.2024 19:27 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | ŠK Devils Nová Bystřice | 10 | : | 8 | Jiskra Jindřichův Hradec | Jihočeská Beseda, Nová Bystřice | |
16:00 | Bláha Aleš | 25 | : | 19 | Kalina Tomáš |
|
| 20. | So | 13.4.2024 | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | 11 | : | 7 | ŠK Devils Nová Bystřice | Pivnice Nechyba, Nová Včelnice | |
16:00 | Vanišová Alena | 27 | : | 19 | Bláha Aleš |
|
| 20. | So | 13.4.2024 | DC Ypsi team J. Hradec | 2 | : | 16 | Jiskra Jindřichův Hradec | Restaurace U Kůrků, Jindřichův Hradec | |
16:00 | Adamec Miroslav | 11 | : | 33 | Kalina Tomáš |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | Red Wolfs Horní Němčice | 3 | : | 15 | Rytíři Studená | Klub KD Horní Němčice, Horní Němčice | |
16:00 | Novák František | 16 | : | 31 | Šindelář Martin |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | Vodouchové Kardašova Řečice | 9 | : | 9 | Ratata Hospříz | Plzeňská pivnice, Kardašova Řečice | |
16:00 | Salák Petr | 24 | : | 24 | Navara Michal |
|
| 21. | So | 27.4.2024 | Ratata Hospříz | | | | DC Ypsi team J. Hradec | Restaurace Hospříz, Jindřichův Hradec | |
16:00 | | | | | |
|
| 21. | So | 27.4.2024 | Rytíři Studená | | | | Vodouchové Kardašova Řečice | Hospoda U Šebestů, Studená | |
17:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 28.4.2024 | ŠK Devils Nová Bystřice | | | | Red Wolfs Horní Němčice | Jihočeská Beseda, Nová Bystřice | |
16:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 28.4.2024 | Jiskra Jindřichův Hradec | | | | (Ne) Chyba team Nová Včelnice | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | St | 4.10.2023 | Sousedky České Budějovice | 10 | : | 1 | Rebelky Vimperk | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Kalistová Jiřina | 21 | : | 8 | Ženíšková Blanka |
|
| 1. | St | 4.10.2023 | Nehážu nic U Kalicha České Budějovice | 4 | : | 7 | Super Ženy České Budějovice | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
18:00 | Rotbauerová Michaela | 10 | : | 17 | Havlíková Alena |
|
| 1. | Pá | 6.10.2023 | Valkýry z Tábora | 10 | : | 1 | Hradecká Šipka | Bowling Svíčka, Tábor | |
18:00 | Jelínková Petra | 21 | : | 5 | Pitrová Ivana |
|
| 2. | St | 18.10.2023 | Sousedky České Budějovice | 7 | : | 4 | Valkýry z Tábora | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Kalistová Jiřina | 16 | : | 11 | Jelínková Petra |
|
| 2. | Pá | 20.10.2023 | Grófky Dubičné | 4 | : | 7 | Nehážu nic U Kalicha České Budějovice | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
18:00 | Melicherová Zuzana | 11 | : | 16 | Rotbauerová Michaela |
|
| 2. | St | 25.10.2023 | Rebelky Vimperk | 1 | : | 10 | Super Ženy České Budějovice | Bar Eso, Vimperk | |
18:00 | Ženíšková Blanka | 8 | : | 20 | Havlíková Alena |
|
| 3. | St | 25.10.2023 | Nehážu nic U Kalicha České Budějovice | 4 | : | 7 | Hradecká Šipka | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
18:00 | Rotbauerová Michaela | 13 | : | 17 | Pitrová Ivana |
|
| 3. | Pá | 27.10.2023 | Valkýry z Tábora | 8 | : | 3 | Rebelky Vimperk | Bowling Svíčka, Tábor | |
18:00 | Jelínková Petra | 19 | : | 10 | Ženíšková Blanka |
|
| 3. | Pá | 27.10.2023 | Super Ženy České Budějovice | 8 | : | 3 | Grófky Dubičné | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Havlíková Alena | 16 | : | 11 | Melicherová Zuzana |
|
| 4. | St | 1.11.2023 | Sousedky České Budějovice | 5 | : | 6 | Nehážu nic U Kalicha České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Kalistová Jiřina | 14 | : | 16 | Rotbauerová Michaela |
|
| 4. | St | 1.11.2023 | Rebelky Vimperk | 6 | : | 5 | Grófky Dubičné | Bar Eso, Vimperk | |
18:00 | Ženíšková Blanka | 16 | : | 15 | Melicherová Zuzana |
|
| 4. | Čt | 2.11.2023 | Hradecká Šipka | 7 | : | 4 | Super Ženy České Budějovice | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
18:00 | Pitrová Ivana | 15 | : | 11 | Havlíková Alena |
|
| 5. | St | 15.11.2023 | Nehážu nic U Kalicha České Budějovice | 3 | : | 8 | Valkýry z Tábora | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
18:00 | Rotbauerová Michaela | 10 | : | 17 | Jelínková Petra |
|
| 5. | Pá | 17.11.2023 | Grófky Dubičné | 4 | : | 7 | Hradecká Šipka | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
18:00 | Melicherová Zuzana | 11 | : | 15 | Pitrová Ivana |
|
| 6. | St | 29.11.2023 | Rebelky Vimperk | 3 | : | 8 | Hradecká Šipka | Bar Eso, Vimperk | |
18:00 | Ženíšková Blanka | 8 | : | 17 | Pitrová Ivana |
|
| 6. | Čt | 7.12.2023 | Valkýry z Tábora | 9 | : | 2 | Super Ženy České Budějovice | Bowling Svíčka, Tábor | |
18:00 | Jelínková Petra | 19 | : | 5 | Havlíková Alena |
|
| 7. | St | 13.12.2023 | Nehážu nic U Kalicha České Budějovice | 8 | : | 3 | Rebelky Vimperk | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
18:00 | Rotbauerová Michaela | 19 | : | 11 | Ženíšková Blanka |
|
| 7. | Čt | 14.12.2023 | Hradecká Šipka | 3 | : | 8 | Sousedky České Budějovice | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
18:00 | Pitrová Ivana | 9 | : | 17 | Kalistová Jiřina |
|
| 6. | St | 27.12.2023 | Sousedky České Budějovice | 7 | : | 4 | Grófky Dubičné | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Kalistová Jiřina | 16 | : | 8 | Melicherová Zuzana |
|
| 5. | Pá | 19.1.2024 | Super Ženy České Budějovice | 6 | : | 5 | Sousedky České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Havlíková Alena | 15 | : | 14 | Kalistová Jiřina |
|
| 7. | Pá | 19.1.2024 | Grófky Dubičné | 3 | : | 8 | Valkýry z Tábora | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
18:00 | Melicherová Zuzana | 9 | : | 18 | Jelínková Petra |
|
| 8. | St | 24.1.2024 | Rebelky Vimperk | 5 | : | 6 | Sousedky České Budějovice | Bar Eso, Vimperk | |
18:00 | Ženíšková Blanka | 14 | : | 15 | Kalistová Jiřina |
|
| 8. | Čt | 25.1.2024 | Hradecká Šipka | 4 | : | 7 | Valkýry z Tábora | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
18:00 | Pitrová Ivana | 14 | : | 17 | Jelínková Petra |
Zadal: | Pitrová Ivana | 28.1.2024 09:48 | Autorizoval: | Automat | 31.1.2024 02:00 |
|
| 8. | Pá | 26.1.2024 | Super Ženy České Budějovice | 6 | : | 5 | Nehážu nic U Kalicha České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Havlíková Alena | 14 | : | 13 | Rotbauerová Michaela |
|
| 9. | St | 7.2.2024 | Nehážu nic U Kalicha České Budějovice | 7 | : | 4 | Grófky Dubičné | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
18:00 | Rotbauerová Michaela | 18 | : | 8 | Melicherová Zuzana |
|
| 9. | Pá | 9.2.2024 | Valkýry z Tábora | 5 | : | 6 | Sousedky České Budějovice | Bowling Svíčka, Tábor | |
18:00 | Jelínková Petra | 14 | : | 15 | Kalistová Jiřina |
|
| 9. | Pá | 9.2.2024 | Super Ženy České Budějovice | 10 | : | 1 | Rebelky Vimperk | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Havlíková Alena | 21 | : | 7 | Ženíšková Blanka |
|
| 10. | St | 21.2.2024 | Rebelky Vimperk | 4 | : | 7 | Valkýry z Tábora | Bar Eso, Vimperk | |
18:00 | Ženíšková Blanka | 11 | : | 16 | Jelínková Petra |
|
| 10. | Čt | 22.2.2024 | Hradecká Šipka | 7 | : | 4 | Nehážu nic U Kalicha České Budějovice | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
18:00 | Pitrová Ivana | 16 | : | 11 | Rotbauerová Michaela |
|
| 11. | St | 6.3.2024 | Nehážu nic U Kalicha České Budějovice | 4 | : | 7 | Sousedky České Budějovice | Rest. U Kalicha, České Budějovice | |
18:00 | Rotbauerová Michaela | 13 | : | 17 | Kalistová Jiřina |
|
| 11. | Pá | 8.3.2024 | Super Ženy České Budějovice | 6 | : | 5 | Hradecká Šipka | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Havlíková Alena | 14 | : | 14 | Pitrová Ivana |
|
| 11. | Pá | 8.3.2024 | Grófky Dubičné | 7 | : | 4 | Rebelky Vimperk | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
18:00 | Melicherová Zuzana | 16 | : | 12 | Ženíšková Blanka |
|
| 12. | St | 20.3.2024 | Sousedky České Budějovice | 6 | : | 5 | Super Ženy České Budějovice | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | Kalistová Jiřina | 15 | : | 13 | Havlíková Alena |
|
| 12. | Pá | 22.3.2024 | Valkýry z Tábora | 7 | : | 4 | Nehážu nic U Kalicha České Budějovice | Bowling Svíčka, Tábor | |
18:00 | Míková Eva | 16 | : | 10 | Rotbauerová Michaela |
Zadal: | Míková Eva | 22.3.2024 20:43 | Autorizoval: | Automat | 28.3.2024 02:00 |
|
| 13. | Čt | 4.4.2024 | Hradecká Šipka | 10 | : | 1 | Rebelky Vimperk | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
18:00 | Pitrová Ivana | 21 | : | 5 | Ženíšková Blanka |
Zadal: | Pitrová Ivana | 5.4.2024 00:12 | Autorizoval: | Automat | 10.4.2024 02:00 |
|
| 13. | Pá | 5.4.2024 | Grófky Dubičné | 3 | : | 8 | Sousedky České Budějovice | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
18:00 | Melicherová Zuzana | 10 | : | 18 | Kalistová Jiřina |
|
| 12. | St | 10.4.2024 | Hradecká Šipka | 8 | : | 3 | Grófky Dubičné | Na Piketě JH, Jindřichův Hradec | |
18:00 | Pitrová Ivana | 17 | : | 11 | Melicherová Zuzana |
Zadal: | Pitrová Ivana | 11.4.2024 07:37 | Autorizoval: | Automat | 16.4.2024 02:00 |
|
| 10. | Pá | 12.4.2024 | Grófky Dubičné | 4 | : | 7 | Super Ženy České Budějovice | Rest. U Žáby Dubičné, České Budějovice | |
18:00 | Melicherová Zuzana | 11 | : | 16 | Havlíková Alena |
|
| 13. | Pá | 19.4.2024 | Super Ženy České Budějovice | | | | Valkýry z Tábora | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | | | | | |
|
| 14. | St | 24.4.2024 | Rebelky Vimperk | | | | Nehážu nic U Kalicha České Budějovice | Bar Eso, Vimperk | |
18:00 | | | | | |
|
| 14. | St | 24.4.2024 | Sousedky České Budějovice | | | | Hradecká Šipka | Pivní bar Vltava, České Budějovice | |
18:00 | | | | | |
|
| 14. | Pá | 26.4.2024 | Valkýry z Tábora | | | | Grófky Dubičné | Bowling Svíčka, Tábor | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 22.9.2023 | Jelita z Maximy Český Krumlov | 3 | : | 15 | U Cecků Nové Spolí | Bar Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Kopřiva Josef | 13 | : | 31 | Marada Lukáš |
|
| 1. | Pá | 22.9.2023 | "B" Team Plešivec | 11 | : | 7 | Sharks Zlatá Koruna | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Štěpán Jaroslav | 26 | : | 20 | Jiránek Jaroslav |
|
| 1. | Pá | 22.9.2023 | Stars HB Český Krumlov | 11 | : | 7 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Neubauer David | 26 | : | 19 | Šlejmar Václav |
|
| 1. | So | 23.9.2023 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | 10 | : | 8 | Kings Horní Brána | Bikers bar Bohemia, Český Krumlov | |
18:00 | Kučerová Kateřina | 23 | : | 19 | Horst Pavel |
|
| 1. | So | 23.9.2023 | Amíci Frymburk | 14 | : | 4 | Rychlý šípy Přídolí | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Salzer Jan | 30 | : | 12 | Futkoš Pavel |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | 15 | : | 3 | "B" Team Plešivec | Rožmberská bašta, Český Krumlov | |
18:00 | Poláček František | 30 | : | 9 | Štěpán Jaroslav |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Rychlý šípy Přídolí | 6 | : | 12 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Futkoš Pavel | 19 | : | 24 | Kučerová Kateřina |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | 2 | : | 16 | Stars HB Český Krumlov | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Halásek Zdeněk | 6 | : | 33 | Neubauer René |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Sharks Zlatá Koruna | 10 | : | 8 | Amíci Frymburk | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Jiránek Jaroslav | 23 | : | 20 | Salzer Jan |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Kings Horní Brána | 9 | : | 9 | Jelita z Maximy Český Krumlov | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Horst Pavel | 21 | : | 23 | Kopřiva Josef |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | U Cecků Nové Spolí | 16 | : | 2 | Kings Horní Brána | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Marada Lukáš | 33 | : | 12 | Horst Pavel |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Jelita z Maximy Český Krumlov | 8 | : | 10 | Rychlý šípy Přídolí | Bar Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Kopřiva Josef | 23 | : | 21 | Futkoš Pavel |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | "B" Team Plešivec | 12 | : | 6 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Štěpán Jaroslav | 28 | : | 17 | Podaný Milan |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | 11 | : | 7 | Sharks Zlatá Koruna | Bikers bar Bohemia, Český Krumlov | |
18:00 | Kučerová Kateřina | 26 | : | 18 | Kučera Michal |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Amíci Frymburk | 10 | : | 8 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Salzer Jan | 20 | : | 23 | Poláček František |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | 16 | : | 2 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | Rožmberská bašta, Český Krumlov | |
18:00 | Šlejmar Václav | 33 | : | 10 | Kučerová Kateřina |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Rychlý šípy Přídolí | 3 | : | 15 | U Cecků Nové Spolí | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Futkoš Pavel | 10 | : | 31 | Marada Lukáš |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Stars HB Český Krumlov | 12 | : | 6 | "B" Team Plešivec | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Neubauer David | 28 | : | 18 | Štěpán Jaroslav |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | 6 | : | 12 | Amíci Frymburk | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Halásek Zdeněk | 18 | : | 29 | Nimráček Lukáš |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Sharks Zlatá Koruna | 8 | : | 10 | Jelita z Maximy Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Jiránek Jaroslav | 21 | : | 24 | Kopřiva Josef |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | U Cecků Nové Spolí | 15 | : | 3 | Sharks Zlatá Koruna | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Marada Lukáš | 32 | : | 13 | Jiránek Jaroslav |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Jelita z Maximy Český Krumlov | 7 | : | 11 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | Bar Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Kopřiva Josef | 23 | : | 26 | Šlejmar Václav |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Kings Horní Brána | 11 | : | 7 | Rychlý šípy Přídolí | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Horst Pavel | 26 | : | 21 | Futkoš Pavel |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | 8 | : | 10 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | Bikers bar Bohemia, Český Krumlov | |
18:00 | Kučerová Kateřina | 20 | : | 24 | Malý Lukáš |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Amíci Frymburk | 5 | : | 13 | Stars HB Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Salzer Jan | 17 | : | 30 | Tauchen Lukáš |
|
| 6. | Pá | 3.11.2023 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | 8 | : | 10 | U Cecků Nové Spolí | Rožmberská bašta, Český Krumlov | |
18:00 | Šlejmar Václav | 20 | : | 26 | Marada Lukáš |
|
| 6. | Pá | 3.11.2023 | "B" Team Plešivec | 11 | : | 7 | Amíci Frymburk | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Štěpán Jaroslav | 26 | : | 20 | Salzer Jan |
|
| 6. | Pá | 3.11.2023 | Stars HB Český Krumlov | 14 | : | 4 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Neubauer David | 31 | : | 11 | Kučerová Kateřina |
|
| 6. | Pá | 3.11.2023 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | 7 | : | 11 | Jelita z Maximy Český Krumlov | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Halásek Zdeněk | 20 | : | 27 | Kopřiva Josef |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | Sharks Zlatá Koruna | 16 | : | 2 | Kings Horní Brána | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Jiránek Jaroslav | 32 | : | 9 | Horst Pavel |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Rychlý šípy Přídolí | 7 | : | 11 | Sharks Zlatá Koruna | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Futkoš Pavel | 20 | : | 24 | Kučera Roman |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | U Cecků Nové Spolí | 14 | : | 4 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Marada Lukáš | 32 | : | 15 | Halásek Zdeněk |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Jelita z Maximy Český Krumlov | 8 | : | 10 | Stars HB Český Krumlov | Bar Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Kopřiva Josef | 24 | : | 26 | Neubauer David |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Kings Horní Brána | 3 | : | 15 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Horst Pavel | 13 | : | 31 | Šlejmar Václav |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | 5 | : | 13 | "B" Team Plešivec | Bikers bar Bohemia, Český Krumlov | |
18:00 | Schieszl Pavel | 16 | : | 27 | Štěpán Jaroslav |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | 15 | : | 3 | Rychlý šípy Přídolí | Rožmberská bašta, Český Krumlov | |
18:00 | Poláček František | 33 | : | 11 | Futkoš Petr |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | "B" Team Plešivec | 10 | : | 8 | Jelita z Maximy Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Štěpán Jaroslav | 23 | : | 20 | Kopřiva Josef |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Stars HB Český Krumlov | 8 | : | 10 | U Cecků Nové Spolí | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Neubauer David | 21 | : | 23 | Marada Lukáš |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | 11 | : | 7 | Kings Horní Brána | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Halásek Zdeněk | 26 | : | 20 | Horst Pavel |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Amíci Frymburk | 9 | : | 9 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Salzer Jan | 23 | : | 24 | Šaray Pavel |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Rychlý šípy Přídolí | 10 | : | 8 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Futkoš Pavel | 25 | : | 20 | Halásek Zdeněk |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | U Cecků Nové Spolí | 10 | : | 8 | "B" Team Plešivec | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Marada Lukáš | 24 | : | 19 | Vaňásek Jaroslav |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Jelita z Maximy Český Krumlov | 13 | : | 5 | Amíci Frymburk | Bar Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Kamenský Martin | 26 | : | 17 | Salzer Jan |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | Sharks Zlatá Koruna | 8 | : | 10 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Jiránek Jaroslav | 18 | : | 26 | Poláček František |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | Kings Horní Brána | 6 | : | 12 | Stars HB Český Krumlov | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Horst Pavel | 18 | : | 28 | Neubauer David |
|
| 10. | Pá | 1.12.2023 | "B" Team Plešivec | 9 | : | 9 | Kings Horní Brána | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Štěpán Jaroslav | 22 | : | 22 | Horst Pavel |
|
| 10. | Pá | 1.12.2023 | Stars HB Český Krumlov | 13 | : | 5 | Rychlý šípy Přídolí | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Neubauer David | 29 | : | 11 | Futkoš Petr |
|
| 10. | Pá | 1.12.2023 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | 5 | : | 13 | Sharks Zlatá Koruna | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Halásek Zdeněk | 14 | : | 29 | Jiránek Jaroslav |
|
| 10. | So | 2.12.2023 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | 3 | : | 15 | Jelita z Maximy Český Krumlov | Bikers bar Bohemia, Český Krumlov | |
18:00 | Benych Dalibor | 9 | : | 31 | Kopřiva Josef |
|
| 10. | So | 2.12.2023 | Amíci Frymburk | | | | U Cecků Nové Spolí | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | | | | | |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | 15 | : | 3 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | Rožmberská bašta, Český Krumlov | |
18:00 | Poláček František | 32 | : | 8 | Halásek Zdeněk |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | Rychlý šípy Přídolí | 3 | : | 15 | "B" Team Plešivec | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Futkoš Pavel | 13 | : | 32 | Štěpán Jaroslav |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | U Cecků Nové Spolí | 13 | : | 5 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Marada Lukáš | 28 | : | 16 | Kučerová Kateřina |
|
| 11. | So | 9.12.2023 | Sharks Zlatá Koruna | 8 | : | 10 | Stars HB Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Jiránek Jaroslav | 19 | : | 23 | Neubauer David |
|
| 11. | So | 9.12.2023 | Kings Horní Brána | 5 | : | 13 | Amíci Frymburk | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Horst Pavel | 17 | : | 29 | Salzer Jan |
|
| 12. | Pá | 12.1.2024 | U Cecků Nové Spolí | 8 | : | 10 | Jelita z Maximy Český Krumlov | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Marada Lukáš | 22 | : | 24 | Kopřiva Josef |
|
| 12. | Pá | 12.1.2024 | Rychlý šípy Přídolí | 10 | : | 8 | Amíci Frymburk | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Futkoš Pavel | 23 | : | 23 | Salzer Jan |
|
| 12. | Pá | 12.1.2024 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | 9 | : | 9 | Stars HB Český Krumlov | Rožmberská bašta, Český Krumlov | |
18:00 | Poláček František | 26 | : | 22 | Neubauer David |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Kings Horní Brána | 8 | : | 10 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Horst Pavel | 20 | : | 25 | Kučera Filip |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Sharks Zlatá Koruna | 12 | : | 6 | "B" Team Plešivec | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Jiránek Jaroslav | 28 | : | 18 | Vaňásek Jaroslav |
|
| 13. | Pá | 26.1.2024 | "B" Team Plešivec | 4 | : | 14 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Štěpán Jaroslav | 14 | : | 29 | Poláček František |
|
| 13. | Pá | 26.1.2024 | Jelita z Maximy Český Krumlov | 10 | : | 8 | Kings Horní Brána | Bar Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Kopřiva Josef | 25 | : | 17 | Didi David |
|
| 13. | Pá | 26.1.2024 | Stars HB Český Krumlov | 13 | : | 5 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Neubauer David | 29 | : | 14 | Halásek Zdeněk |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Amíci Frymburk | 8 | : | 10 | Sharks Zlatá Koruna | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Salzer Jan | 20 | : | 24 | Jiránek Jaroslav |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | 9 | : | 9 | Rychlý šípy Přídolí | Bikers bar Bohemia, Český Krumlov | |
18:00 | Kučerová Kateřina | 25 | : | 24 | Futkoš Pavel |
|
| 14. | Pá | 2.2.2024 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | 12 | : | 6 | Amíci Frymburk | Rožmberská bašta, Český Krumlov | |
18:00 | Poláček František | 28 | : | 17 | Salzer Jan |
|
| 14. | Pá | 2.2.2024 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | 6 | : | 12 | "B" Team Plešivec | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Halásek Zdeněk | 15 | : | 29 | Štěpán Jaroslav |
|
| 14. | Pá | 2.2.2024 | Rychlý šípy Přídolí | 5 | : | 13 | Jelita z Maximy Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Futkoš Petr | 16 | : | 27 | Kopřiva Josef |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Sharks Zlatá Koruna | 11 | : | 7 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Jiránek Jaroslav | 25 | : | 18 | Kučera Filip |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Kings Horní Brána | | | | U Cecků Nové Spolí | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | | | | | |
|
| 15. | Pá | 9.2.2024 | "B" Team Plešivec | 8 | : | 10 | Stars HB Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Štěpán Jaroslav | 21 | : | 23 | Neubauer David |
|
| 15. | Pá | 9.2.2024 | U Cecků Nové Spolí | 13 | : | 5 | Rychlý šípy Přídolí | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Marada Lukáš | 28 | : | 12 | Futkoš Pavel |
|
| 15. | Pá | 9.2.2024 | Jelita z Maximy Český Krumlov | 7 | : | 11 | Sharks Zlatá Koruna | Bar Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Kopřiva Josef | 18 | : | 26 | Kučera Roman |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Amíci Frymburk | 14 | : | 4 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Salzer Jan | 31 | : | 15 | Halásek Zdeněk |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | 3 | : | 15 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | Bikers bar Bohemia, Český Krumlov | |
18:00 | Kučera Filip | 12 | : | 31 | Šlejmar Václav |
|
| 16. | Pá | 23.2.2024 | Stars HB Český Krumlov | 12 | : | 6 | Amíci Frymburk | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Neubauer David | 29 | : | 15 | Salzer Jan |
|
| 16. | Pá | 23.2.2024 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | 11 | : | 7 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Halásek Zdeněk | 23 | : | 17 | Kučera Filip |
|
| 16. | Pá | 23.2.2024 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | 11 | : | 7 | Jelita z Maximy Český Krumlov | Rožmberská bašta, Český Krumlov | |
18:00 | Šlejmar Václav | 26 | : | 16 | Kopřiva Josef |
|
| 16. | Pá | 23.2.2024 | Rychlý šípy Přídolí | 5 | : | 13 | Kings Horní Brána | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Futkoš Pavel | 19 | : | 30 | Horst Pavel |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Sharks Zlatá Koruna | 7 | : | 11 | U Cecků Nové Spolí | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Jiránek Jaroslav | 19 | : | 27 | Marada Lukáš |
|
| 17. | Pá | 1.3.2024 | Jelita z Maximy Český Krumlov | 16 | : | 2 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | Bar Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Kopřiva Josef | 32 | : | 9 | Halásek Zdeněk |
|
| 17. | Pá | 1.3.2024 | U Cecků Nové Spolí | 3 | : | 15 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Marada Lukáš | 13 | : | 33 | Šlejmar Václav |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | 6 | : | 12 | Stars HB Český Krumlov | Bikers bar Bohemia, Český Krumlov | |
18:00 | Kučera Filip | 18 | : | 26 | Neubauer David |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Amíci Frymburk | 11 | : | 7 | "B" Team Plešivec | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Salzer Jan | 24 | : | 19 | Štěpán Jaroslav |
|
| 17. | So | 2.3.2024 | Kings Horní Brána | 7 | : | 11 | Sharks Zlatá Koruna | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Horst Pavel | 18 | : | 25 | Jiránek Jaroslav |
|
| 18. | Pá | 8.3.2024 | "B" Team Plešivec | 8 | : | 10 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Štěpán Jaroslav | 18 | : | 23 | Schieszl Pavel |
|
| 18. | Pá | 8.3.2024 | Stars HB Český Krumlov | 13 | : | 5 | Jelita z Maximy Český Krumlov | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Neubauer David | 27 | : | 12 | Kopřiva Josef |
|
| 18. | Pá | 8.3.2024 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | 5 | : | 13 | U Cecků Nové Spolí | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Halásek Zdeněk | 14 | : | 27 | Marada Lukáš |
|
| 18. | Pá | 8.3.2024 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | 16 | : | 2 | Kings Horní Brána | Rožmberská bašta, Český Krumlov | |
18:00 | Šlejmar Václav | 34 | : | 11 | Horst Pavel |
|
| 18. | So | 9.3.2024 | Sharks Zlatá Koruna | 12 | : | 6 | Rychlý šípy Přídolí | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Jiránek Jaroslav | 28 | : | 14 | Futkoš Pavel |
|
| 19. | Pá | 15.3.2024 | U Cecků Nové Spolí | 6 | : | 12 | Stars HB Český Krumlov | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Marada Lukáš | 17 | : | 28 | Neubauer David |
|
| 19. | Pá | 15.3.2024 | Jelita z Maximy Český Krumlov | 12 | : | 6 | "B" Team Plešivec | Bar Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Kopřiva Josef | 28 | : | 19 | Štěpán Ondřej |
|
| 19. | Pá | 15.3.2024 | Rychlý šípy Přídolí | 1 | : | 17 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Futkoš Pavel | 8 | : | 35 | Poláček František |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Kings Horní Brána | 10 | : | 8 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Horst Pavel | 22 | : | 17 | Halásek Zdeněk |
|
| 19. | So | 16.3.2024 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | 7 | : | 11 | Amíci Frymburk | Bikers bar Bohemia, Český Krumlov | |
18:00 | Benych Dalibor | 17 | : | 25 | Salzer Jan |
|
| 20. | Pá | 22.3.2024 | "B" Team Plešivec | 11 | : | 7 | U Cecků Nové Spolí | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Štěpán Jaroslav | 25 | : | 20 | Marada Lukáš |
|
| 20. | Pá | 22.3.2024 | Stars HB Český Krumlov | 12 | : | 6 | Kings Horní Brána | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Neubauer David | 27 | : | 13 | Horst Pavel |
|
| 20. | Pá | 22.3.2024 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | 14 | : | 4 | Rychlý šípy Přídolí | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Halásek Zdeněk | 29 | : | 16 | Futkoš Pavel |
|
| 20. | Pá | 22.3.2024 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | 12 | : | 6 | Sharks Zlatá Koruna | Rožmberská bašta, Český Krumlov | |
18:00 | Šlejmar Václav | 28 | : | 18 | Jiránek Jaroslav |
|
| 20. | So | 23.3.2024 | Amíci Frymburk | 5 | : | 13 | Jelita z Maximy Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Salzer Jan | 13 | : | 30 | Kopřiva Josef |
|
| 21. | Pá | 5.4.2024 | Rychlý šípy Přídolí | 6 | : | 12 | Stars HB Český Krumlov | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Futkoš Pavel | 17 | : | 27 | Neubauer David |
|
| 21. | Pá | 5.4.2024 | U Cecků Nové Spolí | 16 | : | 2 | Amíci Frymburk | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Marada Lukáš | 33 | : | 8 | Salzer Jan |
|
| 21. | Pá | 5.4.2024 | Jelita z Maximy Český Krumlov | 12 | : | 6 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | Bar Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Kopřiva Josef | 27 | : | 17 | Schieszl Pavel |
|
| 21. | So | 6.4.2024 | Sharks Zlatá Koruna | 8 | : | 10 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Jiránek Jaroslav | 19 | : | 25 | Halásek Zdeněk |
|
| 21. | So | 6.4.2024 | Kings Horní Brána | 5 | : | 13 | "B" Team Plešivec | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | Horst Pavel | 18 | : | 30 | Vaňásek Jaroslav |
|
| 22. | Pá | 12.4.2024 | "B" Team Plešivec | 8 | : | 10 | Rychlý šípy Přídolí | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Štěpán Jaroslav | 22 | : | 23 | Futkoš Pavel |
|
| 22. | Pá | 12.4.2024 | Stars HB Český Krumlov | | | | Sharks Zlatá Koruna | Pivnice Na Hrázi, Český Krumlov | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 12.4.2024 | Alkáči z Káviny Nové Spolí | 2 | : | 16 | Rožmberská "Bašta" Český Krumlov | Pivnice Kavalírka, Český Krumlov | |
18:00 | Růžička Lubomír | 10 | : | 34 | Poláček František |
|
| 22. | So | 13.4.2024 | Bikers Bar Bohemia Český Krumlov | 5 | : | 13 | U Cecků Nové Spolí | Bikers bar Bohemia, Český Krumlov | |
18:00 | Kučera Filip | 13 | : | 28 | Marada Lukáš |
|
| 22. | So | 13.4.2024 | Amíci Frymburk | 10 | : | 8 | Kings Horní Brána | Bar Velká Maxima, Český Krumlov | |
18:00 | Salzer Jan | 24 | : | 22 | Didi Jiří |
|