Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. Jihočeská liga
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 16.9.2017 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě 6 : 12 DC Laser České Budějovice Bar U Madeje Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě
16:00 Madej Miroslav 16 : 24 Kosík Pavel
1. So 16.9.2017 DC Křemže 5 : 13 Dřeváci z Agi Strakonice Pivnice Křemže, Křemže
16:00 Antoni Stanislav 15 : 29 Hejlek Josef
1. Ne 17.9.2017 DC 90210 Prachatice 9 : 9 King Kong Darts Strakonice BikersBar (ROKÁČ), Prachatice
15:00 Mráz Zdeněk 25 : 21 Hoch Martin
1. Ne 17.9.2017 TVT Písek 2 : 16 Olympia Tábor Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00 Vachta René 8 : 34 Chomout Jaroslav
2. Ne 24.9.2017 DC 90210 Prachatice 16 : 2 TVT Písek BikersBar (ROKÁČ), Prachatice
15:00 Mráz Zdeněk 34 : 8 Vachta René
2. Ne 24.9.2017 DC Laser České Budějovice 17 : 1 DC Křemže Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00 Kosík Pavel 34 : 5 Antoni Stanislav
2. Ne 24.9.2017 Olympia Tábor 11 : 7 Matouš Team Dobrkovská Lhotka Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
16:00 Křepelková Simona 27 : 17 Šobr Jiří
2. Ne 24.9.2017 King Kong Darts Strakonice 10 : 8 Dřeváci z Agi Strakonice Classic bar Strakonice, Strakonice
16:00 Hoch Martin 23 : 20 Hejlek Josef
3. So 7.10.2017 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě 5 : 13 Olympia Tábor Bar U Madeje Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě
16:00 Madej Miroslav 17 : 30 Chomout Jaroslav
3. So 7.10.2017 Dřeváci z Agi Strakonice 1 : 17 DC Laser České Budějovice Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00 Hejlek Josef 10 : 35 Kosík Pavel
3. Ne 8.10.2017 TVT Písek 9 : 9 King Kong Darts Strakonice Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00 Vachta René 22 : 21 Hoch Martin
3. Ne 8.10.2017 Matouš Team Dobrkovská Lhotka 12 : 6 DC 90210 Prachatice Slavečská Hospoda, Slavče
16:00 Šobr Jiří 27 : 22 Mráz Zdeněk
4. Ne 15.10.2017 DC 90210 Prachatice 15 : 3 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě BikersBar (ROKÁČ), Prachatice
15:00 Mráz Zdeněk 32 : 10 Madej Miroslav
4. Ne 15.10.2017 TVT Písek 8 : 10 Matouš Team Dobrkovská Lhotka Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00 Vachta René 20 : 24 Šobr Jiří
4. Ne 15.10.2017 Olympia Tábor 15 : 3 DC Křemže Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
16:00 Křepelková Simona 33 : 15 Antoni Stanislav
4. Ne 15.10.2017 King Kong Darts Strakonice 3 : 15 DC Laser České Budějovice Classic bar Strakonice, Strakonice
16:00 Hoch Martin 8 : 31 Kosík Pavel
5. So 28.10.2017 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě 12 : 6 TVT Písek Bar U Madeje Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě
16:00 Madej Miroslav 27 : 18 Vachta René
5. So 28.10.2017 DC Křemže 6 : 12 DC 90210 Prachatice Pivnice Křemže, Křemže
16:00 Antoni Stanislav 15 : 28 Mráz Zdeněk
5. So 28.10.2017 Dřeváci z Agi Strakonice 7 : 11 Olympia Tábor Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00 Hejlek Josef 19 : 25 Křepelková Simona
5. Ne 29.10.2017 Matouš Team Dobrkovská Lhotka 15 : 3 King Kong Darts Strakonice Slavečská Hospoda, Slavče
16:00 Šobr Jiří 33 : 12 Hoch Martin
6. Ne 5.11.2017 DC 90210 Prachatice 10 : 8 Dřeváci z Agi Strakonice BikersBar (ROKÁČ), Prachatice
15:00 Mráz Zdeněk 24 : 20 Hejlek Josef
6. Ne 5.11.2017 TVT Písek 7 : 11 DC Křemže Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00 Vachta René 20 : 26 Antoni Stanislav
6. Ne 5.11.2017 Olympia Tábor 12 : 6 DC Laser České Budějovice Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
16:00 Křepelková Simona 29 : 16 Kosík Pavel
7. So 11.11.2017 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě 13 : 5 King Kong Darts Strakonice Bar U Madeje Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě
16:00 Madej Miroslav 28 : 17 Hoch Martin
7. So 11.11.2017 DC Křemže 5 : 13 Matouš Team Dobrkovská Lhotka Pivnice Křemže, Křemže
16:00 Antoni Stanislav 13 : 30 Šobr Jiří
7. So 11.11.2017 Dřeváci z Agi Strakonice 17 : 1 TVT Písek Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00 Hejlek Josef 34 : 8 Vachta René
7. Ne 12.11.2017 DC Laser České Budějovice 15 : 3 DC 90210 Prachatice Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00 Škůrek Zdeněk 32 : 13 Mráz Zdeněk
8. So 18.11.2017 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě 10 : 8 DC Křemže Bar U Madeje Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě
16:00 Madej Miroslav 22 : 20 Antoni Stanislav
8. Ne 19.11.2017 TVT Písek 3 : 15 DC Laser České Budějovice Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00 Vachta René 8 : 32 Škůrek Zdeněk
8. Ne 19.11.2017 Matouš Team Dobrkovská Lhotka 15 : 3 Dřeváci z Agi Strakonice Slavečská Hospoda, Slavče
16:00 Šobr Jiří 33 : 11 Hejlek Josef
8. Ne 19.11.2017 King Kong Darts Strakonice 3 : 15 Olympia Tábor Classic bar Strakonice, Strakonice
16:00 Hoch Martin 9 : 31 Křepelková Simona
6. So 25.11.2017 Matouš Team Dobrkovská Lhotka 11 : 7 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě Slavečská Hospoda, Slavče
16:00 Šobr Jiří 28 : 19 Madej Miroslav
9. So 2.12.2017 DC Křemže 11 : 7 King Kong Darts Strakonice Pivnice Křemže, Křemže
16:00 Nocar Miroslav 25 : 18 Hoch Martin
9. Ne 3.12.2017 DC Laser České Budějovice 9 : 9 Matouš Team Dobrkovská Lhotka Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00 Kosík Pavel 21 : 22 Šobr Jiří
9. Ne 3.12.2017 Olympia Tábor 10 : 8 DC 90210 Prachatice Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
16:00 Křepelková Simona 25 : 18 Mráz Zdeněk
10. So 9.12.2017 Dřeváci z Agi Strakonice 10 : 8 DC Křemže Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00 Hejlek Josef 24 : 23 Antoni Stanislav
10. Ne 10.12.2017 King Kong Darts Strakonice 5 : 13 DC 90210 Prachatice Classic bar Strakonice, Strakonice
16:00 Hoch Martin 16 : 29 Mráz Zdeněk
10. Ne 10.12.2017 Olympia Tábor 15 : 3 TVT Písek Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
16:00 Chomout Jaroslav 31 : 11 Vachta René
10. Ne 10.12.2017 DC Laser České Budějovice 8 : 10 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00 Kosík Pavel 21 : 23 Madej Miroslav
11. So 16.12.2017 DC Křemže 5 : 13 DC Laser České Budějovice Pivnice Křemže, Křemže
16:00 Antoni Stanislav 19 : 31 Kosík Pavel
11. So 16.12.2017 Dřeváci z Agi Strakonice 12 : 6 King Kong Darts Strakonice Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00 Hejlek Josef 26 : 16 Hoch Martin
11. Ne 17.12.2017 TVT Písek 2 : 16 DC 90210 Prachatice Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00 Vachta René 9 : 33 Mráz Zdeněk
11. Ne 17.12.2017 Matouš Team Dobrkovská Lhotka 8 : 10 Olympia Tábor Slavečská Hospoda, Slavče
16:00 Kalianko Šimon 21 : 25 Chomout Jaroslav
12. Ne 7.1.2018 DC 90210 Prachatice 5 : 13 Matouš Team Dobrkovská Lhotka BikersBar (ROKÁČ), Prachatice
15:00 Mráz Zdeněk 14 : 29 Šobr Jiří
12. Ne 7.1.2018 King Kong Darts Strakonice 7 : 11 TVT Písek Classic bar Strakonice, Strakonice
16:00 Hoch Martin 22 : 27 Vachta René
12. Ne 7.1.2018 Olympia Tábor 10 : 8 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
16:00 Chomout Jaroslav 23 : 19 Madej Miroslav
12. Ne 7.1.2018 DC Laser České Budějovice 17 : 1 Dřeváci z Agi Strakonice Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00 Kosík Pavel 34 : 11 Hejlek Josef
9. So 13.1.2018 Dřeváci z Agi Strakonice 5 : 13 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00 Hejlek Josef 18 : 27 Madej Miroslav
13. So 13.1.2018 DC Křemže 5 : 13 Olympia Tábor Pivnice Křemže, Křemže
16:00 Antoni Stanislav 16 : 29 Chomout Jaroslav
13. Ne 14.1.2018 Matouš Team Dobrkovská Lhotka 14 : 4 TVT Písek Slavečská Hospoda, Slavče
16:00 Šobr Jiří 32 : 10 Vachta René
13. Ne 14.1.2018 DC Laser České Budějovice 13 : 5 King Kong Darts Strakonice Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00 Kosík Pavel 29 : 11 Hoch Martin
15. Ne 21.1.2018 DC Laser České Budějovice Olympia Tábor Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00
13. 26.1.2018 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě DC 90210 Prachatice Bar U Madeje Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě
18:30
14. Ne 28.1.2018 DC 90210 Prachatice DC Křemže BikersBar (ROKÁČ), Prachatice
15:00
14. Ne 28.1.2018 King Kong Darts Strakonice Matouš Team Dobrkovská Lhotka Classic bar Strakonice, Strakonice
16:00
14. Ne 28.1.2018 TVT Písek Sněženka a Machři Hořice na Šumavě Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00
14. Ne 28.1.2018 Olympia Tábor Dřeváci z Agi Strakonice Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
16:00
15. So 3.2.2018 Dřeváci z Agi Strakonice DC 90210 Prachatice Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00
15. So 3.2.2018 DC Křemže TVT Písek Pivnice Křemže, Křemže
16:00
15. So 3.2.2018 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě Matouš Team Dobrkovská Lhotka Bar U Madeje Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě
16:00
16. Ne 11.2.2018 DC 90210 Prachatice DC Laser České Budějovice BikersBar (ROKÁČ), Prachatice
15:00
16. Ne 11.2.2018 King Kong Darts Strakonice Sněženka a Machři Hořice na Šumavě Classic bar Strakonice, Strakonice
16:00
16. Ne 11.2.2018 Matouš Team Dobrkovská Lhotka DC Křemže Slavečská Hospoda, Slavče
16:00
16. Ne 11.2.2018 TVT Písek Dřeváci z Agi Strakonice Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00
17. So 24.2.2018 Dřeváci z Agi Strakonice Matouš Team Dobrkovská Lhotka Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00
17. So 24.2.2018 DC Křemže Sněženka a Machři Hořice na Šumavě Pivnice Křemže, Křemže
16:00
17. Ne 25.2.2018 DC Laser České Budějovice TVT Písek Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00
17. Ne 25.2.2018 Olympia Tábor King Kong Darts Strakonice Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
16:00
18. So 3.3.2018 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě Dřeváci z Agi Strakonice Bar U Madeje Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě
16:00
18. Ne 4.3.2018 DC 90210 Prachatice Olympia Tábor BikersBar (ROKÁČ), Prachatice
15:00
18. Ne 4.3.2018 King Kong Darts Strakonice DC Křemže Classic bar Strakonice, Strakonice
16:00
18. Ne 4.3.2018 Matouš Team Dobrkovská Lhotka DC Laser České Budějovice Slavečská Hospoda, Slavče
16:00
19. So 10.3.2018 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě DC Laser České Budějovice Bar U Madeje Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě
16:00
19. So 10.3.2018 DC Křemže Dřeváci z Agi Strakonice Pivnice Křemže, Křemže
16:00
19. Ne 11.3.2018 DC 90210 Prachatice King Kong Darts Strakonice BikersBar (ROKÁČ), Prachatice
15:00
19. Ne 11.3.2018 TVT Písek Olympia Tábor Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00
20. Ne 25.3.2018 DC 90210 Prachatice TVT Písek BikersBar (ROKÁČ), Prachatice
15:00
20. Ne 25.3.2018 DC Laser České Budějovice DC Křemže Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00
20. Ne 25.3.2018 Olympia Tábor Matouš Team Dobrkovská Lhotka Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
16:00
20. Ne 25.3.2018 King Kong Darts Strakonice Dřeváci z Agi Strakonice Classic bar Strakonice, Strakonice
16:00
21. So 31.3.2018 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě Olympia Tábor Bar U Madeje Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě
16:00
21. So 31.3.2018 Dřeváci z Agi Strakonice DC Laser České Budějovice Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00
21. Ne 1.4.2018 TVT Písek King Kong Darts Strakonice Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00
21. Ne 1.4.2018 Matouš Team Dobrkovská Lhotka DC 90210 Prachatice Slavečská Hospoda, Slavče
16:00
22. Ne 8.4.2018 DC 90210 Prachatice Sněženka a Machři Hořice na Šumavě BikersBar (ROKÁČ), Prachatice
15:00
22. Ne 8.4.2018 TVT Písek Matouš Team Dobrkovská Lhotka Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00
22. Ne 8.4.2018 Olympia Tábor DC Křemže Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
16:00
22. Ne 8.4.2018 King Kong Darts Strakonice DC Laser České Budějovice Classic bar Strakonice, Strakonice
16:00
23. So 14.4.2018 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě TVT Písek Bar U Madeje Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě
16:00
23. So 14.4.2018 DC Křemže DC 90210 Prachatice Pivnice Křemže, Křemže
16:00
23. So 14.4.2018 Dřeváci z Agi Strakonice Olympia Tábor Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00
23. Ne 15.4.2018 Matouš Team Dobrkovská Lhotka King Kong Darts Strakonice Slavečská Hospoda, Slavče
16:00
24. Ne 29.4.2018 DC 90210 Prachatice Dřeváci z Agi Strakonice BikersBar (ROKÁČ), Prachatice
15:00
24. Ne 29.4.2018 TVT Písek DC Křemže Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00
24. Ne 29.4.2018 Matouš Team Dobrkovská Lhotka Sněženka a Machři Hořice na Šumavě Slavečská Hospoda, Slavče
16:00
24. Ne 29.4.2018 Olympia Tábor DC Laser České Budějovice Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
16:00
25. So 5.5.2018 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě King Kong Darts Strakonice Bar U Madeje Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě
16:00
25. So 5.5.2018 DC Křemže Matouš Team Dobrkovská Lhotka Pivnice Křemže, Křemže
16:00
25. So 5.5.2018 Dřeváci z Agi Strakonice TVT Písek Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00
25. Ne 6.5.2018 DC Laser České Budějovice DC 90210 Prachatice Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00
26. So 19.5.2018 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě DC Křemže Bar U Madeje Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě
16:00
26. Ne 20.5.2018 TVT Písek DC Laser České Budějovice Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00
26. Ne 20.5.2018 Matouš Team Dobrkovská Lhotka Dřeváci z Agi Strakonice Slavečská Hospoda, Slavče
16:00
26. Ne 20.5.2018 King Kong Darts Strakonice Olympia Tábor Classic bar Strakonice, Strakonice
16:00
27. So 26.5.2018 DC Křemže King Kong Darts Strakonice Pivnice Křemže, Křemže
16:00
27. So 26.5.2018 Dřeváci z Agi Strakonice Sněženka a Machři Hořice na Šumavě Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00
27. Ne 27.5.2018 DC Laser České Budějovice Matouš Team Dobrkovská Lhotka Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00
27. Ne 27.5.2018 Olympia Tábor DC 90210 Prachatice Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
16:00

2. Jihočeská liga A
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 16.9.2017 Milli a její tygři Č.Budějovice 12 : 6 Mrška od Koníka České Budějovice Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00 Havlan Václav 25 : 14 Čermák Mario
1. Ne 17.9.2017 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A 16 : 2 DC Plzeňka Velešín Restaurace U Ratolesti, Český Krumlov
16:00 Weis Viktor 33 : 12 Pavel Milan
1. Ne 17.9.2017 DC Bryčka České Budějovice B 11 : 7 Pantera Větřní rest. Bryčka ČB, České Budějovice
16:00 Klabouch Jaroslav 26 : 20 Šaray Pavel
1. Ne 17.9.2017 DC Scorpio Větřní 11 : 7 Jelínek Frymburk Bowling bar Větřní, Větřní
16:00 Vavrek Jiří 23 : 20 Skupa František
1. Ne 17.9.2017 Rafani České Budějovice 7 : 11 Hotel Černá B Pivní bar Vltava, České Budějovice
16:00 Vojtek Pavel 18 : 23 Klinger Petr
2. So 23.9.2017 Milli a její tygři Č.Budějovice 9 : 9 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00 Havlan Václav 21 : 23 Weis Viktor
2. So 23.9.2017 Jelínek Frymburk 12 : 6 Rafani České Budějovice Hostinec Na Hřišti, Frymburk
16:00 Skupa František 25 : 15 Vojtek Pavel
2. So 23.9.2017 Pantera Větřní 12 : 6 DC Scorpio Větřní Hostinec U Tří Lišek, Větřní
16:00 Šaray Pavel 25 : 18 Vavrek Jiří
2. So 23.9.2017 DC Plzeňka Velešín 13 : 5 DC Bryčka České Budějovice B Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín
16:00 Pavel Milan 30 : 17 Klabouch Jaroslav
2. So 23.9.2017 Mrška od Koníka České Budějovice 13 : 5 Hotel Černá B Bar U Koníka ČB, České Budějovice
16:00 Čermák Mario 28 : 11 Klinger Petr
3. So 7.10.2017 Hotel Černá B 10 : 8 Jelínek Frymburk Hotel U Petra, Benešov nad Černou
16:00 Klinger Petr 24 : 20 Skupa František
3. Ne 8.10.2017 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A 8 : 10 Mrška od Koníka České Budějovice Restaurace U Ratolesti, Český Krumlov
16:00 Weis Viktor 18 : 22 Čermák Mario
3. Ne 8.10.2017 DC Bryčka České Budějovice B 14 : 4 Milli a její tygři Č.Budějovice rest. Bryčka ČB, České Budějovice
16:00 Klabouch Jaroslav 32 : 13 Havlan Václav
3. Ne 8.10.2017 DC Scorpio Větřní 9 : 9 DC Plzeňka Velešín Bowling bar Větřní, Větřní
16:00 Vavrek Jiří 20 : 24 Pavel Milan
3. Ne 8.10.2017 Rafani České Budějovice 8 : 10 Pantera Větřní Pivní bar Vltava, České Budějovice
16:00 Vojtek Pavel 20 : 22 Šaray Pavel
4. So 14.10.2017 Milli a její tygři Č.Budějovice 5 : 13 DC Scorpio Větřní Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00 Havlan Václav 14 : 30 Vavrek Jiří
4. So 14.10.2017 Pantera Větřní 12 : 6 Hotel Černá B Hostinec U Tří Lišek, Větřní
16:00 Šaray Pavel 27 : 16 Klinger Petr
4. So 14.10.2017 DC Plzeňka Velešín 11 : 7 Rafani České Budějovice Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín
16:00 Pavel Milan 28 : 17 Vojtek Pavel
4. Ne 15.10.2017 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A 15 : 3 DC Bryčka České Budějovice B Restaurace U Ratolesti, Český Krumlov
16:00 Weis Viktor 31 : 12 Klabouch Jaroslav
4. Ne 15.10.2017 Mrška od Koníka České Budějovice 12 : 6 Jelínek Frymburk Bar U Koníka ČB, České Budějovice
16:00 Čermák Mario 30 : 19 Skupa František
5. So 28.10.2017 Hotel Černá B 5 : 13 DC Plzeňka Velešín Hotel U Petra, Benešov nad Černou
16:00 Klinger Petr 17 : 29 Pavel Milan
5. So 28.10.2017 Jelínek Frymburk 10 : 8 Pantera Větřní Hostinec Na Hřišti, Frymburk
16:00 Skupa František 21 : 18 Šaray Pavel
5. Ne 29.10.2017 DC Bryčka České Budějovice B 12 : 6 Mrška od Koníka České Budějovice rest. Bryčka ČB, České Budějovice
16:00 Klabouch Jaroslav 26 : 18 Čermák Mario
5. Ne 29.10.2017 DC Scorpio Větřní 6 : 12 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Bowling bar Větřní, Větřní
16:00 Vavrek Jiří 15 : 26 Weis Viktor
5. Ne 29.10.2017 Rafani České Budějovice 10 : 8 Milli a její tygři Č.Budějovice Pivní bar Vltava, České Budějovice
16:00 Vojtek Pavel 21 : 23 Havlan Václav
6. So 4.11.2017 Milli a její tygři Č.Budějovice 11 : 7 Hotel Černá B Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00 Havlan Václav 26 : 22 Klinger Petr
6. So 4.11.2017 Mrška od Koníka České Budějovice 9 : 9 Pantera Větřní Bar U Koníka ČB, České Budějovice
16:00 Čermák Mario 25 : 21 Šaray Pavel
6. Ne 5.11.2017 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A 12 : 6 Rafani České Budějovice Restaurace U Ratolesti, Český Krumlov
16:00 Weis Viktor 28 : 17 Vojtek Pavel
6. Ne 5.11.2017 DC Bryčka České Budějovice B 12 : 6 DC Scorpio Větřní rest. Bryčka ČB, České Budějovice
16:00 Klabouch Jaroslav 28 : 16 Vavrek Jiří
7. So 11.11.2017 Hotel Černá B 4 : 14 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Hotel U Petra, Benešov nad Černou
16:00 Klinger Petr 13 : 30 Weis Viktor
7. So 11.11.2017 Jelínek Frymburk 7 : 11 Milli a její tygři Č.Budějovice Hostinec Na Hřišti, Frymburk
16:00 Skupa František 20 : 26 Patakiová Milena
7. So 11.11.2017 Pantera Větřní 13 : 5 DC Plzeňka Velešín Hostinec U Tří Lišek, Větřní
16:00 Šaray Pavel 30 : 14 Pavel Milan
7. Ne 12.11.2017 DC Scorpio Větřní 4 : 14 Mrška od Koníka České Budějovice Bowling bar Větřní, Větřní
16:00 Vavrek Jiří 13 : 32 Čermák Mario
7. Ne 12.11.2017 Rafani České Budějovice 8 : 10 DC Bryčka České Budějovice B Pivní bar Vltava, České Budějovice
16:00 Vojtek Pavel 22 : 23 Klabouch Jaroslav
8. So 18.11.2017 Milli a její tygři Č.Budějovice 11 : 7 Pantera Větřní Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00 Havlan Václav 26 : 21 Šaray Pavel
8. Ne 19.11.2017 DC Bryčka České Budějovice B 7 : 11 Hotel Černá B rest. Bryčka ČB, České Budějovice
16:00 Klabouch Jaroslav 18 : 25 Klinger Petr
8. Ne 19.11.2017 DC Scorpio Větřní 8 : 10 Rafani České Budějovice Bowling bar Větřní, Větřní
16:00 Vavrek Jiří 21 : 24 Vojtek Pavel
8. Ne 19.11.2017 Mrška od Koníka České Budějovice 8 : 10 DC Plzeňka Velešín Bar U Koníka ČB, České Budějovice
16:00 Čermák Mario 18 : 21 Pavel Milan
6. So 25.11.2017 DC Plzeňka Velešín 7 : 11 Jelínek Frymburk Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín
16:00 Pavel Milan 19 : 27 Skupa František
9. So 2.12.2017 Hotel Černá B 9 : 9 DC Scorpio Větřní Hotel U Petra, Benešov nad Černou
16:00 Klinger Petr 24 : 24 Vavrek Jiří
9. So 2.12.2017 Jelínek Frymburk 6 : 12 DC Bryčka České Budějovice B Hostinec Na Hřišti, Frymburk
16:00 Skupa František 19 : 28 Klabouch Jaroslav
9. So 2.12.2017 Pantera Větřní 6 : 12 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Hostinec U Tří Lišek, Větřní
16:00 Šaray Pavel 18 : 26 Weis Viktor
9. So 2.12.2017 DC Plzeňka Velešín 12 : 6 Milli a její tygři Č.Budějovice Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín
16:00 Pavel Milan 28 : 17 Havlan Václav
8. Ne 3.12.2017 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A 11 : 7 Jelínek Frymburk Restaurace U Ratolesti, Český Krumlov
16:00 Weis Viktor 26 : 17 Ondrovič Štěpán
9. Ne 3.12.2017 Rafani České Budějovice 9 : 9 Mrška od Koníka České Budějovice Pivní bar Vltava, České Budějovice
16:00 Vojtek Pavel 22 : 21 Čermák Mario
10. So 9.12.2017 DC Plzeňka Velešín 10 : 8 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín
16:00 Baldík Aleš 25 : 21 Weis Viktor
10. So 9.12.2017 Pantera Větřní 12 : 6 DC Bryčka České Budějovice B Hostinec U Tří Lišek, Větřní
16:00 Šaray Pavel 28 : 18 Klabouch Jaroslav
10. So 9.12.2017 Jelínek Frymburk 11 : 7 DC Scorpio Větřní Hostinec Na Hřišti, Frymburk
16:00 Skupa František 24 : 18 Vavrek Jiří
10. So 9.12.2017 Hotel Černá B 11 : 7 Rafani České Budějovice Hotel U Petra, Benešov nad Černou
16:00 Klinger Petr 26 : 19 Vojtek Pavel
10. Ne 10.12.2017 Mrška od Koníka České Budějovice 12 : 6 Milli a její tygři Č.Budějovice Bar U Koníka ČB, České Budějovice
16:00 Čermák Mario 28 : 20 Havlan Václav
11. So 16.12.2017 Hotel Černá B 9 : 9 Mrška od Koníka České Budějovice Hotel U Petra, Benešov nad Černou
16:00 Klinger Petr 19 : 22 Čermák Mario
11. Ne 17.12.2017 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A 11 : 7 Milli a její tygři Č.Budějovice Restaurace U Ratolesti, Český Krumlov
16:00 Weis Viktor 25 : 16 Havlan Václav
11. Ne 17.12.2017 Rafani České Budějovice 5 : 13 Jelínek Frymburk Pivní bar Vltava, České Budějovice
16:00 Vojtek Pavel 19 : 30 Skupa František
11. Ne 17.12.2017 DC Scorpio Větřní 8 : 10 Pantera Větřní Bowling bar Větřní, Větřní
16:00 Vavrek Jiří 17 : 27 Šaray Pavel
11. Ne 17.12.2017 DC Bryčka České Budějovice B 8 : 10 DC Plzeňka Velešín rest. Bryčka ČB, České Budějovice
16:00 Klabouch Jaroslav 22 : 24 Pavel Milan
12. So 6.1.2018 Mrška od Koníka České Budějovice 11 : 7 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Bar U Koníka ČB, České Budějovice
16:00 Čermák Mario 25 : 19 Weis Viktor
12. So 6.1.2018 Milli a její tygři Č.Budějovice 7 : 11 DC Bryčka České Budějovice B Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00 Havlan Václav 21 : 25 Klabouch Jaroslav
12. So 6.1.2018 DC Plzeňka Velešín 13 : 5 DC Scorpio Větřní Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín
16:00 Pavel Milan 29 : 15 Květenský Jan
12. So 6.1.2018 Pantera Větřní 14 : 4 Rafani České Budějovice Hostinec U Tří Lišek, Větřní
16:00 Šaray Pavel 31 : 12 Vojtek Pavel
12. So 6.1.2018 Jelínek Frymburk 11 : 7 Hotel Černá B Hostinec Na Hřišti, Frymburk
16:00 Skupa František 23 : 17 Klinger Petr
13. So 13.1.2018 Hotel Černá B 4 : 14 Pantera Větřní Hotel U Petra, Benešov nad Černou
16:00 Klinger Petr 16 : 30 Šaray Pavel
13. So 13.1.2018 Jelínek Frymburk 10 : 8 Mrška od Koníka České Budějovice Hostinec Na Hřišti, Frymburk
16:00 Skupa František 23 : 21 Čermák Mario
13. Ne 14.1.2018 DC Scorpio Větřní 5 : 13 Milli a její tygři Č.Budějovice Bowling bar Větřní, Větřní
16:00 Vavrek Jiří 11 : 29 Havlan Václav
13. Ne 14.1.2018 DC Bryčka České Budějovice B 7 : 11 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A rest. Bryčka ČB, České Budějovice
16:00 Klabouch Jaroslav 18 : 26 Weis Viktor
13. Ne 14.1.2018 Rafani České Budějovice 5 : 13 DC Plzeňka Velešín Pivní bar Vltava, České Budějovice
16:00 Vojtek Pavel 13 : 28 Pavel Milan
14. So 27.1.2018 Mrška od Koníka České Budějovice DC Bryčka České Budějovice B Bar U Koníka ČB, České Budějovice
16:00
14. So 27.1.2018 Milli a její tygři Č.Budějovice Rafani České Budějovice Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00
14. So 27.1.2018 DC Plzeňka Velešín Hotel Černá B Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín
16:00
14. So 27.1.2018 Pantera Větřní Jelínek Frymburk Hostinec U Tří Lišek, Větřní
16:00
14. Ne 28.1.2018 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A DC Scorpio Větřní Restaurace U Ratolesti, Český Krumlov
16:00
15. So 3.2.2018 Hotel Černá B Milli a její tygři Č.Budějovice Hotel U Petra, Benešov nad Černou
16:00
15. So 3.2.2018 Jelínek Frymburk DC Plzeňka Velešín Hostinec Na Hřišti, Frymburk
16:00
15. So 3.2.2018 Pantera Větřní Mrška od Koníka České Budějovice Hostinec U Tří Lišek, Větřní
16:00
15. Ne 4.2.2018 Rafani České Budějovice Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Pivní bar Vltava, České Budějovice
16:00
15. Ne 4.2.2018 DC Scorpio Větřní DC Bryčka České Budějovice B Bowling bar Větřní, Větřní
16:00
16. So 10.2.2018 Mrška od Koníka České Budějovice DC Scorpio Větřní Bar U Koníka ČB, České Budějovice
16:00
16. So 10.2.2018 Milli a její tygři Č.Budějovice Jelínek Frymburk Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00
16. So 10.2.2018 DC Plzeňka Velešín Pantera Větřní Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín
16:00
16. Ne 11.2.2018 DC Bryčka České Budějovice B Rafani České Budějovice rest. Bryčka ČB, České Budějovice
16:00
16. Ne 11.2.2018 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Hotel Černá B Restaurace U Ratolesti, Český Krumlov
16:00
17. So 24.2.2018 Pantera Větřní Milli a její tygři Č.Budějovice Hostinec U Tří Lišek, Větřní
16:00
17. So 24.2.2018 Jelínek Frymburk Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Hostinec Na Hřišti, Frymburk
16:00
17. So 24.2.2018 Hotel Černá B DC Bryčka České Budějovice B Hotel U Petra, Benešov nad Černou
16:00
17. So 24.2.2018 DC Plzeňka Velešín Mrška od Koníka České Budějovice Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín
16:00
17. Ne 25.2.2018 Rafani České Budějovice DC Scorpio Větřní Pivní bar Vltava, České Budějovice
16:00
18. So 3.3.2018 Mrška od Koníka České Budějovice Rafani České Budějovice Bar U Koníka ČB, České Budějovice
16:00
18. So 3.3.2018 Milli a její tygři Č.Budějovice DC Plzeňka Velešín Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00
18. Ne 4.3.2018 DC Scorpio Větřní Hotel Černá B Bowling bar Větřní, Větřní
16:00
18. Ne 4.3.2018 DC Bryčka České Budějovice B Jelínek Frymburk rest. Bryčka ČB, České Budějovice
16:00
18. Ne 4.3.2018 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Pantera Větřní Restaurace U Ratolesti, Český Krumlov
16:00
19. So 10.3.2018 Milli a její tygři Č.Budějovice Mrška od Koníka České Budějovice Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00
19. Ne 11.3.2018 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A DC Plzeňka Velešín Restaurace U Ratolesti, Český Krumlov
16:00
19. Ne 11.3.2018 DC Bryčka České Budějovice B Pantera Větřní rest. Bryčka ČB, České Budějovice
16:00
19. Ne 11.3.2018 DC Scorpio Větřní Jelínek Frymburk Bowling bar Větřní, Větřní
16:00
19. Ne 11.3.2018 Rafani České Budějovice Hotel Černá B Pivní bar Vltava, České Budějovice
16:00
20. So 24.3.2018 Milli a její tygři Č.Budějovice Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00
20. So 24.3.2018 Jelínek Frymburk Rafani České Budějovice Hostinec Na Hřišti, Frymburk
16:00
20. So 24.3.2018 Pantera Větřní DC Scorpio Větřní Hostinec U Tří Lišek, Větřní
16:00
20. So 24.3.2018 DC Plzeňka Velešín DC Bryčka České Budějovice B Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín
16:00
20. So 24.3.2018 Mrška od Koníka České Budějovice Hotel Černá B Bar U Koníka ČB, České Budějovice
16:00
21. So 31.3.2018 Hotel Černá B Jelínek Frymburk Hotel U Petra, Benešov nad Černou
16:00
21. Ne 1.4.2018 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Mrška od Koníka České Budějovice Restaurace U Ratolesti, Český Krumlov
16:00
21. Ne 1.4.2018 DC Bryčka České Budějovice B Milli a její tygři Č.Budějovice rest. Bryčka ČB, České Budějovice
16:00
21. Ne 1.4.2018 DC Scorpio Větřní DC Plzeňka Velešín Bowling bar Větřní, Větřní
16:00
21. Ne 1.4.2018 Rafani České Budějovice Pantera Větřní Pivní bar Vltava, České Budějovice
16:00
22. So 7.4.2018 Milli a její tygři Č.Budějovice DC Scorpio Větřní Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00
22. So 7.4.2018 Pantera Větřní Hotel Černá B Hostinec U Tří Lišek, Větřní
16:00
22. So 7.4.2018 DC Plzeňka Velešín Rafani České Budějovice Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín
16:00
22. So 7.4.2018 Mrška od Koníka České Budějovice Jelínek Frymburk Bar U Koníka ČB, České Budějovice
16:00
22. Ne 8.4.2018 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A DC Bryčka České Budějovice B Restaurace U Ratolesti, Český Krumlov
16:00
23. So 14.4.2018 Hotel Černá B DC Plzeňka Velešín Hotel U Petra, Benešov nad Černou
16:00
23. So 14.4.2018 Jelínek Frymburk Pantera Větřní Hostinec Na Hřišti, Frymburk
16:00
23. Ne 15.4.2018 DC Bryčka České Budějovice B Mrška od Koníka České Budějovice rest. Bryčka ČB, České Budějovice
16:00
23. Ne 15.4.2018 DC Scorpio Větřní Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Bowling bar Větřní, Větřní
16:00
23. Ne 15.4.2018 Rafani České Budějovice Milli a její tygři Č.Budějovice Pivní bar Vltava, České Budějovice
16:00
24. So 28.4.2018 Milli a její tygři Č.Budějovice Hotel Černá B Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00
24. So 28.4.2018 DC Plzeňka Velešín Jelínek Frymburk Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín
16:00
24. So 28.4.2018 Mrška od Koníka České Budějovice Pantera Větřní Bar U Koníka ČB, České Budějovice
16:00
24. Ne 29.4.2018 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Rafani České Budějovice Restaurace U Ratolesti, Český Krumlov
16:00
24. Ne 29.4.2018 DC Bryčka České Budějovice B DC Scorpio Větřní rest. Bryčka ČB, České Budějovice
16:00
25. So 5.5.2018 Hotel Černá B Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Hotel U Petra, Benešov nad Černou
16:00
25. So 5.5.2018 Jelínek Frymburk Milli a její tygři Č.Budějovice Hostinec Na Hřišti, Frymburk
16:00
25. So 5.5.2018 Pantera Větřní DC Plzeňka Velešín Hostinec U Tří Lišek, Větřní
16:00
25. Ne 6.5.2018 DC Scorpio Větřní Mrška od Koníka České Budějovice Bowling bar Větřní, Větřní
16:00
25. Ne 6.5.2018 Rafani České Budějovice DC Bryčka České Budějovice B Pivní bar Vltava, České Budějovice
16:00
26. So 19.5.2018 Milli a její tygři Č.Budějovice Pantera Větřní Sportbar U Evžena, České Budějovice
16:00
26. So 19.5.2018 Mrška od Koníka České Budějovice DC Plzeňka Velešín Bar U Koníka ČB, České Budějovice
16:00
26. Ne 20.5.2018 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Jelínek Frymburk Restaurace U Ratolesti, Český Krumlov
16:00
26. Ne 20.5.2018 DC Bryčka České Budějovice B Hotel Černá B rest. Bryčka ČB, České Budějovice
16:00
26. Ne 20.5.2018 DC Scorpio Větřní Rafani České Budějovice Bowling bar Větřní, Větřní
16:00
27. So 26.5.2018 Hotel Černá B DC Scorpio Větřní Hotel U Petra, Benešov nad Černou
16:00
27. So 26.5.2018 Jelínek Frymburk DC Bryčka České Budějovice B Hostinec Na Hřišti, Frymburk
16:00
27. So 26.5.2018 Pantera Větřní Střelci z Ratolesti Český Krumlov A Hostinec U Tří Lišek, Větřní
16:00
27. So 26.5.2018 DC Plzeňka Velešín Milli a její tygři Č.Budějovice Pivnice Plzeňka Velešín, Velešín
16:00
27. Ne 27.5.2018 Rafani České Budějovice Mrška od Koníka České Budějovice Pivní bar Vltava, České Budějovice
16:00

2. Jihočeská liga B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 16.9.2017 Dřeváci Strakonice 12 : 6 Šupina Vodňany Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00 Schovanec Miroslav 26 : 16 Cinádr Petr
1. So 16.9.2017 Rebels Team Vimperk 9 : 9 Vlk Vodňany Hospoda Sedmička, Vimperk
16:00 Hödl Josef 23 : 22 Vlček Michal
1. So 16.9.2017 Asfalti Písek 1 : 17 Kozlíci Vlachovo Březí Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00 Černý Milan 7 : 34 Švancar Jiří
1. Ne 17.9.2017 Střelci z Virtu Dražejov 9 : 9 Bentons Lety Šipkový klub Virt 15, Strakonice
14:00 Janus Václav 25 : 25 Brabec Jan
1. Ne 17.9.2017 Candát Vodňany 5 : 13 Bílá růže Horažďovice Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00 Filip Vladislav 15 : 27 Novák Josef
2. So 23.9.2017 Dřeváci Strakonice 6 : 12 Candát Vodňany Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00 Schovanec Miroslav 19 : 26 Filip Vladislav
2. Ne 24.9.2017 Bílá růže Horažďovice 13 : 5 Střelci z Virtu Dražejov Penzion U Bílé růže, Horažďovice
14:00 Novák Josef 29 : 15 Janus Václav
2. Ne 24.9.2017 Vlk Vodňany 10 : 8 Asfalti Písek Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00 Vlček Michal 22 : 21 Černý Milan
2. Ne 24.9.2017 Bentons Lety 12 : 6 Rebels Team Vimperk KD Lety, Lety
16:00 Brabec Jan 25 : 14 Hödl Josef
2. Ne 24.9.2017 Šupina Vodňany 4 : 14 Kozlíci Vlachovo Březí Zábavné Centrum Družba, Vodňany
16:00 Cinádr Petr 14 : 29 Švancar Jiří
3. So 7.10.2017 Rebels Team Vimperk 7 : 11 Bílá růže Horažďovice Hospoda Sedmička, Vimperk
16:00 Hödl Josef 20 : 26 Novák Josef
3. So 7.10.2017 Asfalti Písek 12 : 6 Bentons Lety Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00 Černý Milan 26 : 17 Brabec Jan
3. Ne 8.10.2017 Střelci z Virtu Dražejov 11 : 7 Dřeváci Strakonice Šipkový klub Virt 15, Strakonice
14:00 Janus Václav 26 : 15 Schovanec Miroslav
3. Ne 8.10.2017 Candát Vodňany 9 : 9 Šupina Vodňany Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00 Filip Vladislav 21 : 21 Cinádr Petr
3. Ne 8.10.2017 Kozlíci Vlachovo Březí 10 : 8 Vlk Vodňany U Jasánků Vlachovo Březí, Vlachovo Březí
16:00 Švancar Jiří 22 : 20 Vlček Michal
4. So 14.10.2017 Dřeváci Strakonice 7 : 11 Rebels Team Vimperk Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00 Schovanec Miroslav 18 : 26 Hödl Josef
4. Ne 15.10.2017 Bílá růže Horažďovice 11 : 7 Asfalti Písek Penzion U Bílé růže, Horažďovice
14:00 Novák Josef 24 : 19 Černý Milan
4. Ne 15.10.2017 Bentons Lety 4 : 14 Kozlíci Vlachovo Březí KD Lety, Lety
16:00 Brabec Jan 13 : 30 Švancar Jiří
4. Ne 15.10.2017 Šupina Vodňany 10 : 8 Vlk Vodňany Zábavné Centrum Družba, Vodňany
16:00 Cinádr Petr 24 : 22 Vlček Michal
4. Ne 22.10.2017 Candát Vodňany 7 : 11 Střelci z Virtu Dražejov Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00 Filip Vladislav 21 : 25 Janus Václav
5. So 28.10.2017 Rebels Team Vimperk 11 : 7 Candát Vodňany Hospoda Sedmička, Vimperk
16:00 Hödl Josef 26 : 20 Filip Vladislav
5. So 28.10.2017 Asfalti Písek 6 : 12 Dřeváci Strakonice Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00 Černý Milan 19 : 28 Vachulková Zuzana
5. Ne 29.10.2017 Střelci z Virtu Dražejov 12 : 6 Šupina Vodňany Šipkový klub Virt 15, Strakonice
14:00 Janus Václav 24 : 19 Cinádr Petr
5. Ne 29.10.2017 Kozlíci Vlachovo Březí 9 : 9 Bílá růže Horažďovice U Jasánků Vlachovo Březí, Vlachovo Březí
16:00 Švancar Jiří 21 : 22 Novák Josef
5. Ne 29.10.2017 Vlk Vodňany 11 : 7 Bentons Lety Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00 Vlček Michal 28 : 20 Brabec Jan
6. So 4.11.2017 Dřeváci Strakonice 9 : 9 Kozlíci Vlachovo Březí Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00 Schovanec Miroslav 22 : 23 Švancar Jiří
6. Ne 5.11.2017 Střelci z Virtu Dražejov 10 : 8 Rebels Team Vimperk Šipkový klub Virt 15, Strakonice
14:00 Janus Václav 25 : 18 Hödl Josef
6. Ne 5.11.2017 Bílá růže Horažďovice 14 : 4 Vlk Vodňany Penzion U Bílé růže, Horažďovice
14:00 Novák Josef 28 : 10 Vlček Michal
6. Ne 5.11.2017 Candát Vodňany 13 : 5 Asfalti Písek Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00 Filip Vladislav 29 : 11 Černý Milan
6. Ne 5.11.2017 Šupina Vodňany 10 : 8 Bentons Lety Zábavné Centrum Družba, Vodňany
16:00 Cinádr Petr 24 : 19 Brabec Jan
7. So 11.11.2017 Rebels Team Vimperk 13 : 5 Šupina Vodňany Hospoda Sedmička, Vimperk
16:00 Hödl Josef 27 : 16 Cinádr Petr
7. So 11.11.2017 Asfalti Písek 10 : 8 Střelci z Virtu Dražejov Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00 Černý Milan 22 : 20 Janus Václav
7. Ne 12.11.2017 Kozlíci Vlachovo Březí 9 : 9 Candát Vodňany U Jasánků Vlachovo Březí, Vlachovo Březí
16:00 Prášek Jiří 22 : 20 Filip Vladislav
7. Ne 12.11.2017 Vlk Vodňany 10 : 8 Dřeváci Strakonice Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00 Vlček Michal 22 : 21 Schovanec Miroslav
7. Ne 12.11.2017 Bentons Lety 4 : 14 Bílá růže Horažďovice KD Lety, Lety
16:00 Brabec Jan 11 : 30 Novák Josef
8. So 18.11.2017 Dřeváci Strakonice 15 : 3 Bentons Lety Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00 Schovanec Miroslav 31 : 14 Hrabina Rostislav
8. So 18.11.2017 Rebels Team Vimperk 14 : 4 Asfalti Písek Hospoda Sedmička, Vimperk
16:00 Hödl Josef 30 : 12 Černý Milan
8. Ne 19.11.2017 Střelci z Virtu Dražejov 11 : 7 Kozlíci Vlachovo Březí Šipkový klub Virt 15, Strakonice
14:00 Janus Václav 25 : 20 Švancar Jiří
8. Ne 19.11.2017 Candát Vodňany 8 : 10 Vlk Vodňany Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00 Filip Vladislav 18 : 24 Kvěch Tomáš
8. Ne 26.11.2017 Šupina Vodňany 6 : 12 Bílá růže Horažďovice Zábavné Centrum Družba, Vodňany
16:00 Cinádr Petr 18 : 25 Novák Josef
9. So 2.12.2017 Asfalti Písek 6 : 12 Šupina Vodňany Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00 Černý Milan 17 : 27 Cinádr Petr
9. Ne 3.12.2017 Bílá růže Horažďovice 17 : 1 Dřeváci Strakonice Penzion U Bílé růže, Horažďovice
14:00 Novák Josef 35 : 10 Schovanec Miroslav
9. Ne 3.12.2017 Kozlíci Vlachovo Březí 13 : 5 Rebels Team Vimperk U Jasánků Vlachovo Březí, Vlachovo Březí
16:00 Švancar Jiří 28 : 16 Hödl Josef
9. Ne 3.12.2017 Vlk Vodňany 9 : 9 Střelci z Virtu Dražejov Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00 Vlček Michal 22 : 23 Janus Václav
9. Ne 3.12.2017 Bentons Lety 6 : 12 Candát Vodňany KD Lety, Lety
16:00 Brabec Jan 15 : 29 Filip Vladislav
10. Ne 10.12.2017 Bílá růže Horažďovice 7 : 11 Candát Vodňany Penzion U Bílé růže, Horažďovice
14:00 Novák Josef 17 : 24 Filip Vladislav
10. Ne 10.12.2017 Šupina Vodňany 7 : 11 Dřeváci Strakonice Zábavné Centrum Družba, Vodňany
16:00 Cinádr Petr 19 : 26 Schovanec Miroslav
10. Ne 10.12.2017 Vlk Vodňany 11 : 7 Rebels Team Vimperk Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00 Vlček Michal 24 : 18 Hödl Josef
10. Ne 10.12.2017 Kozlíci Vlachovo Březí 11 : 7 Asfalti Písek U Jasánků Vlachovo Březí, Vlachovo Březí
16:00 Švancar Jiří 25 : 20 Černý Milan
11. So 16.12.2017 Asfalti Písek 10 : 8 Vlk Vodňany Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00 Černý Milan 22 : 21 Vlček Michal
11. So 16.12.2017 Rebels Team Vimperk 14 : 4 Bentons Lety Hospoda Sedmička, Vimperk
16:00 Hödl Josef 30 : 11 Brabec Jan
11. Ne 17.12.2017 Střelci z Virtu Dražejov 10 : 8 Bílá růže Horažďovice Šipkový klub Virt 15, Strakonice
14:00 Janus Václav 22 : 22 Novák Josef
11. Ne 17.12.2017 Candát Vodňany 11 : 7 Dřeváci Strakonice Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00 Filip Vladislav 23 : 18 Schovanec Miroslav
11. Ne 17.12.2017 Kozlíci Vlachovo Březí 11 : 7 Šupina Vodňany U Jasánků Vlachovo Březí, Vlachovo Březí
16:00 Švancar Jiří 27 : 18 Cinádr Petr
10. So 30.12.2017 Bentons Lety 7 : 11 Střelci z Virtu Dražejov KD Lety, Lety
16:00 Brabec Jan 16 : 25 Janus Václav
12. So 6.1.2018 Dřeváci Strakonice 12 : 6 Střelci z Virtu Dražejov Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00 Schovanec Miroslav 27 : 18 Janus Václav
12. Ne 7.1.2018 Bílá růže Horažďovice 11 : 7 Rebels Team Vimperk Penzion U Bílé růže, Horažďovice
14:00 Novák Josef 25 : 18 Hödl Josef
12. Ne 7.1.2018 Šupina Vodňany 7 : 11 Candát Vodňany Zábavné Centrum Družba, Vodňany
16:00 Cinádr Petr 20 : 24 Filip Vladislav
12. Ne 7.1.2018 Bentons Lety 4 : 14 Asfalti Písek KD Lety, Lety
16:00 Brabec Jan 12 : 30 Černý Milan
12. Ne 7.1.2018 Vlk Vodňany 9 : 9 Kozlíci Vlachovo Březí Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00 Vlček Michal 20 : 23 Švancar Jiří
13. So 13.1.2018 Rebels Team Vimperk 8 : 10 Dřeváci Strakonice Hospoda Sedmička, Vimperk
16:00 Hödl Josef 21 : 23 Schovanec Miroslav
13. So 13.1.2018 Asfalti Písek 4 : 14 Bílá růže Horažďovice Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00 Černý Milan 12 : 29 Benedikt Luboš
13. Ne 14.1.2018 Střelci z Virtu Dražejov 10 : 8 Candát Vodňany Šipkový klub Virt 15, Strakonice
14:00 Janus Václav 23 : 20 Filip Vladislav
13. Ne 14.1.2018 Kozlíci Vlachovo Březí 17 : 1 Bentons Lety U Jasánků Vlachovo Březí, Vlachovo Březí
16:00 Švancar Jiří 35 : 7 Brabec Jan
13. Ne 14.1.2018 Vlk Vodňany 12 : 6 Šupina Vodňany Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00 Vlček Michal 25 : 17 Cinádr Petr
14. So 27.1.2018 Dřeváci Strakonice Asfalti Písek Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00
14. Ne 28.1.2018 Bílá růže Horažďovice Kozlíci Vlachovo Březí Penzion U Bílé růže, Horažďovice
14:00
14. Ne 28.1.2018 Šupina Vodňany Střelci z Virtu Dražejov Zábavné Centrum Družba, Vodňany
16:00
14. Ne 28.1.2018 Candát Vodňany Rebels Team Vimperk Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00
14. Ne 28.1.2018 Bentons Lety Vlk Vodňany KD Lety, Lety
16:00
15. So 3.2.2018 Asfalti Písek Candát Vodňany Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00
15. So 3.2.2018 Rebels Team Vimperk Střelci z Virtu Dražejov Hospoda Sedmička, Vimperk
16:00
15. Ne 4.2.2018 Kozlíci Vlachovo Březí Dřeváci Strakonice U Jasánků Vlachovo Březí, Vlachovo Březí
16:00
15. Ne 4.2.2018 Vlk Vodňany Bílá růže Horažďovice Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00
15. Ne 4.2.2018 Bentons Lety Šupina Vodňany KD Lety, Lety
16:00
16. So 10.2.2018 Dřeváci Strakonice Vlk Vodňany Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00
16. Ne 11.2.2018 Střelci z Virtu Dražejov Asfalti Písek Šipkový klub Virt 15, Strakonice
14:00
16. Ne 11.2.2018 Bílá růže Horažďovice Bentons Lety Penzion U Bílé růže, Horažďovice
14:00
16. Ne 11.2.2018 Šupina Vodňany Rebels Team Vimperk Zábavné Centrum Družba, Vodňany
16:00
16. Ne 11.2.2018 Candát Vodňany Kozlíci Vlachovo Březí Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00
17. So 24.2.2018 Asfalti Písek Rebels Team Vimperk Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00
17. Ne 25.2.2018 Bílá růže Horažďovice Šupina Vodňany Penzion U Bílé růže, Horažďovice
14:00
17. Ne 25.2.2018 Bentons Lety Dřeváci Strakonice KD Lety, Lety
16:00
17. Ne 25.2.2018 Vlk Vodňany Candát Vodňany Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00
17. Ne 25.2.2018 Kozlíci Vlachovo Březí Střelci z Virtu Dražejov U Jasánků Vlachovo Březí, Vlachovo Březí
16:00
18. So 3.3.2018 Rebels Team Vimperk Kozlíci Vlachovo Březí Hospoda Sedmička, Vimperk
16:00
18. So 3.3.2018 Dřeváci Strakonice Bílá růže Horažďovice Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00
18. Ne 4.3.2018 Střelci z Virtu Dražejov Vlk Vodňany Šipkový klub Virt 15, Strakonice
14:00
18. Ne 4.3.2018 Šupina Vodňany Asfalti Písek Zábavné Centrum Družba, Vodňany
16:00
18. Ne 4.3.2018 Candát Vodňany Bentons Lety Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00
19. So 10.3.2018 Dřeváci Strakonice Šupina Vodňany Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00
19. So 10.3.2018 Rebels Team Vimperk Vlk Vodňany Hospoda Sedmička, Vimperk
16:00
19. So 10.3.2018 Asfalti Písek Kozlíci Vlachovo Březí Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00
19. Ne 11.3.2018 Střelci z Virtu Dražejov Bentons Lety Šipkový klub Virt 15, Strakonice
14:00
19. Ne 11.3.2018 Candát Vodňany Bílá růže Horažďovice Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00
20. So 24.3.2018 Dřeváci Strakonice Candát Vodňany Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00
20. Ne 25.3.2018 Bílá růže Horažďovice Střelci z Virtu Dražejov Penzion U Bílé růže, Horažďovice
14:00
20. Ne 25.3.2018 Vlk Vodňany Asfalti Písek Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00
20. Ne 25.3.2018 Bentons Lety Rebels Team Vimperk KD Lety, Lety
16:00
20. Ne 25.3.2018 Šupina Vodňany Kozlíci Vlachovo Březí Zábavné Centrum Družba, Vodňany
16:00
21. So 31.3.2018 Rebels Team Vimperk Bílá růže Horažďovice Hospoda Sedmička, Vimperk
16:00
21. So 31.3.2018 Asfalti Písek Bentons Lety Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00
21. Ne 1.4.2018 Střelci z Virtu Dražejov Dřeváci Strakonice Šipkový klub Virt 15, Strakonice
14:00
21. Ne 1.4.2018 Candát Vodňany Šupina Vodňany Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00
21. Ne 1.4.2018 Kozlíci Vlachovo Březí Vlk Vodňany U Jasánků Vlachovo Březí, Vlachovo Březí
16:00
22. So 7.4.2018 Dřeváci Strakonice Rebels Team Vimperk Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00
22. Ne 8.4.2018 Bílá růže Horažďovice Asfalti Písek Penzion U Bílé růže, Horažďovice
14:00
22. Ne 8.4.2018 Candát Vodňany Střelci z Virtu Dražejov Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00
22. Ne 8.4.2018 Bentons Lety Kozlíci Vlachovo Březí KD Lety, Lety
16:00
22. Ne 8.4.2018 Šupina Vodňany Vlk Vodňany Zábavné Centrum Družba, Vodňany
16:00
23. So 14.4.2018 Rebels Team Vimperk Candát Vodňany Hospoda Sedmička, Vimperk
16:00
23. So 14.4.2018 Asfalti Písek Dřeváci Strakonice Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00
23. Ne 15.4.2018 Střelci z Virtu Dražejov Šupina Vodňany Šipkový klub Virt 15, Strakonice
14:00
23. Ne 15.4.2018 Kozlíci Vlachovo Březí Bílá růže Horažďovice U Jasánků Vlachovo Březí, Vlachovo Březí
16:00
23. Ne 15.4.2018 Vlk Vodňany Bentons Lety Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00
24. So 28.4.2018 Dřeváci Strakonice Kozlíci Vlachovo Březí Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00
24. Ne 29.4.2018 Střelci z Virtu Dražejov Rebels Team Vimperk Šipkový klub Virt 15, Strakonice
14:00
24. Ne 29.4.2018 Bílá růže Horažďovice Vlk Vodňany Penzion U Bílé růže, Horažďovice
14:00
24. Ne 29.4.2018 Candát Vodňany Asfalti Písek Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00
24. Ne 29.4.2018 Šupina Vodňany Bentons Lety Zábavné Centrum Družba, Vodňany
16:00
25. So 5.5.2018 Rebels Team Vimperk Šupina Vodňany Hospoda Sedmička, Vimperk
16:00
25. So 5.5.2018 Asfalti Písek Střelci z Virtu Dražejov Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00
25. Ne 6.5.2018 Kozlíci Vlachovo Březí Candát Vodňany U Jasánků Vlachovo Březí, Vlachovo Březí
16:00
25. Ne 6.5.2018 Vlk Vodňany Dřeváci Strakonice Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00
25. Ne 6.5.2018 Bentons Lety Bílá růže Horažďovice KD Lety, Lety
16:00
26. So 19.5.2018 Dřeváci Strakonice Bentons Lety Darts bar AGI Strakonice, Strakonice
16:00
26. So 19.5.2018 Rebels Team Vimperk Asfalti Písek Hospoda Sedmička, Vimperk
16:00
26. Ne 20.5.2018 Střelci z Virtu Dražejov Kozlíci Vlachovo Březí Šipkový klub Virt 15, Strakonice
14:00
26. Ne 20.5.2018 Candát Vodňany Vlk Vodňany Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00
26. Ne 20.5.2018 Šupina Vodňany Bílá růže Horažďovice Zábavné Centrum Družba, Vodňany
16:00
27. So 26.5.2018 Asfalti Písek Šupina Vodňany Bar U Zlaté Husy, Písek
16:00
27. Ne 27.5.2018 Bílá růže Horažďovice Dřeváci Strakonice Penzion U Bílé růže, Horažďovice
14:00
27. Ne 27.5.2018 Kozlíci Vlachovo Březí Rebels Team Vimperk U Jasánků Vlachovo Březí, Vlachovo Březí
16:00
27. Ne 27.5.2018 Vlk Vodňany Střelci z Virtu Dražejov Rest. Na Radosti, Vodňany
16:00
27. Ne 27.5.2018 Bentons Lety Candát Vodňany KD Lety, Lety
16:00

2. Jihočeská liga C
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 16.9.2017 Ratata Hospříz 10 : 8 DC Cannabis Tábor Restaurace Hospříz, Jindřichův Hradec
14:00 Janák Petr 25 : 21 Sedlák Michal
1. So 16.9.2017 Plechová Pacov 8 : 10 ŠK Těmice Plechová Pacov, Pacov
16:00 Hlavnička Jiří 19 : 24 Jonák Jan
1. So 16.9.2017 Rafani Tučapy 12 : 6 Spitfire Tábor Restaurace Peach Pit Tučapy, Tučapy
16:00 Betuštiak Dušan 28 : 16 Pavlátová Jaroslava