Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/164)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI - kat. D+

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 164 | Turnajů: 358

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pravda Lukáš CZE059677 České Budějovice 2 35 37 55 20 450
2. Chytil Martin CZE060097 Cobra České Budějovice 2 35 37 39 17 950
3. Pancer Michal CZE056721 Klikaři Bar Spolí 2 20 22 22 17 000
4. Bajtek Jakub CZE055496 České Budějovice 2 35 37 38 15 850
5. Vajsar Milan CZE052612 Rebels Team Vimperk 2 18 20 20 14 500
5. Schuller Karel CZE019974 Bikers Bar Český Krumlov 2 28 30 30 14 500
7. Lukš Dominik CZE053888 Habří 27 27 27 9 550
8. Vojta Adam CZE048857 Jindřichův Hradec 1 21 22 22 9 150
9. Válek Jakub CZE050583 MO Těmice 3 19 22 22 9 050
10. Filištein Josef CZE055573 Mimoňi Maxima Český Krumlov 1 17 18 18 8 850
11. Němec Václav CZE026882 Nic moc! Hluboká u Borovan A 19 19 19 7 150
12. Filištein Tomáš CZE042966 Mimoňi Maxima Český Krumlov 8 8 8 6 800
13. Brousek Roman 1968 CZE046979 Slavče 15 15 15 6 150
14. Pavlík František CZE054037 České Budějovice 1 13 14 14 6 050
15. Nývlt Vladimír CZE023430 České Budějovice 10 10 10 6 000
16. Bohúš Luboš CZE060095 Panteři České Budějovice 14 14 14 5 800
17. Haustein Walter CZE060592 Jindřichův Hradec 10 10 10 5 200
18. Pitra Vlastislav CZE049413 Jindřichův Hradec 1 13 14 14 5 150
19. Haška Roman CZE052113 Klikaři Bar Spolí 12 12 12 4 800
20. Husvéth Pavel CZE046575 Střelci z Ratolesti Č. Krumlov ML 2 7 9 9 4 750
21. Šafář Jiří CZE055328 České Budějovice 1 8 9 9 4 700
22. Svoboda Lukáš CZE060510 Strakonice 10 10 10 4 600
23. Zeman Petr CZE060585 Jindřichův Hradec 7 7 7 4 550
24. Beneš Jaroslav CZE058517 Malonty 8 8 8 4 400
25. Duda Martin CZE012083 Farao team T.Sviny 10 10 10 4 300
26. Pašek René CZE008024 České Budějovice 9 9 9 4 050
27. Sládek Martin CZE053776 Jindřichův Hradec 9 9 9 3 950
28. Bublík Petr CZE058518 Malonty 8 8 8 3 800
29. Trajer Michal CZE000739 Matouš team Dobrkovská Lh. 8 8 8 3 400
30. Krátký Petr CZE024435 Protivín 7 7 7 3 350
31. Nový Martin CZE013359 Trhové Sviny 6 6 6 3 300
32. Vejvoda Ivan CZE058076 Včelnička 2 6 8 8 3 100
32. Bican Dominik CZE060173 Písek 8 8 8 3 100
34. Holoubek Vladislav CZE022518 Mrška od Koníka Č. Budějovice 10 10 10 3 000
35. Koukal Vít CZE043631 Slavošovice 9 9 9 2 950
36. Trajer Zdeněk CZE004100 Besednice 8 8 8 2 900
36. Graňo Vít CZE046818 Slavče 8 8 8 2 900
38. Kouba Pavel CZE060135 Prachatice 7 7 7 2 750
39. Sanytrník Václav CZE055687 Český Krumlov 10 10 10 2 700
39. Tůma Jiří CZE048459 Slavče 8 8 8 2 700
41. Dvořák Michal CZE060587 Jindřichův Hradec 7 7 7 2 650
42. Frühauf Jindřich CZE060379 Strakonice 8 8 8 2 600
43. Dunovský Libor CZE060602 Platan team Protivín 7 7 7 2 550
43. Šindelář Pavel CZE060586 Jindřichův Hradec 5 5 5 2 550
45. Král Jan CZE058022 České Budějovice 9 9 9 2 350
45. Smolej David CZE013787 Písek 5 5 5 2 350
47. Vochozka Lubomír CZE048787 Hotel Černá B 3 3 3 2 250
48. Bureš Petr CZE060588 Jindřichův Hradec 4 4 4 2 200
48. Záhorka Filip CZE033271 Šupina Vodňany 6 6 6 2 200
48. Nožička František CZE057147 Malonty 6 6 6 2 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.7.2018 00:59

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.7.2018 00:59:27