Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/278)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI - kat. D+

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 278 | Turnajů: 584

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tomášek Jiří CZE036392 Kousci Český Krumlov 4 35 39 57 27 650
2. Kroupa Michal CZE023706 Kousci Český Krumlov 4 35 39 40 24 250
3. Petr Martin CZE008218 Koník České Budějovice 4 35 39 52 23 650
4. Červenka Michal CZE021517 T.U.P.Ý Vltava ČB 2 29 31 31 16 850
5. Sládek Martin CZE053776 Jindřichův Hradec 35 35 56 16 150
6. Filištein Josef CZE055573 Mimoňi Maxima Český Krumlov 3 27 30 30 15 150
7. Haška Roman CZE052113 Klikaři Bar Spolí 33 33 33 15 050
8. Mráz Adam CZE056866 DC Devils Prachatice 2 34 36 36 14 500
9. Vajsar Milan CZE052612 Klikaři Bar Spolí 27 27 27 14 250
9. Pancer Michal CZE056721 Klikaři Bar Spolí 23 23 23 14 250
11. Žák Dalibor CZE003798 TVT Písek 29 29 29 14 050
12. Hrabě Vlastimil CZE053492 Koník České Budějovice 1 22 23 23 13 700
13. Stiskala Stanislav CZE055520 T.U.P. Vltava ČB 32 32 32 13 600
14. Šín Jaroslav CZE056805 DC Devils Prachatice 2 34 36 36 13 300
15. Jonák Petr CZE056132 DC Warriors Lidmaň 3 15 18 18 11 850
16. Hrstka Michal CZE012076 Klikaři Bar Spolí 19 19 19 11 650
17. Brousek Roman 1968 CZE046979 Slavče 31 31 31 11 350
18. Pitra Tomáš CZE050442 Bullíci Mladošovice 27 27 27 10 950
19. Pavlík František CZE054037 České Budějovice 28 28 28 10 000
20. Bodnár Michal CZE007266 Sparta Loučovice B 21 21 21 9 950
21. Šmejkal David CZE057598 DC Arrows Prachatice 21 21 21 9 750
22. Hruška Matěj CZE055466 Tygers team Besednice 27 27 27 9 550
23. Šindelář Josef CZE047979 Loučovice 17 17 17 9 150
24. Kafka Tibor CZE036196 Vyšší Brod 23 23 23 8 950
24. Tromler Lukáš CZE018278 Jindřichův Hradec 1 11 12 12 8 950
26. Bláha Martin CZE055896 Panteři České Budějovice 15 15 15 8 050
27. Sanytrník Václav CZE055687 Český Krumlov 1 25 26 26 7 850
28. Mrázek Zdeněk CZE051786 Joker team Nebahovy 1 17 18 18 7 750
29. Opelka Leopold CZE057253 Benešov nad Černou 20 20 20 7 500
30. Michel Milan CZE057670 České Budějovice 19 19 19 7 450
31. Sadloň Petr CZE047336 Kousci Český Krumlov 1 10 11 11 7 300
32. Polanka Miroslav CZE056692 Strakonice 16 16 16 7 200
33. Košík Radim CZE055895 DC Arrows Prachatice 17 17 17 7 150
34. Brousek Roman 1994 CZE053995 Slavče 20 20 20 7 000
35. Mrázek Martin CZE045268 Střelci z Ratolesti Č. Krumlov B 14 14 14 6 600
36. Bajtek Jakub CZE055496 České Budějovice 2 13 15 15 6 250
36. Vojta Zdeněk CZE056010 Slavče 21 21 21 6 250
38. Lenc Aleš CZE056694 DC Žabovřesky 1 15 16 16 6 150
39. Husvéth Pavel CZE046575 Střelci z Ratolesti Č. Krumlov ML 1 11 12 12 5 950
40. Beneš Jaroslav CZE058517 Malonty 10 10 10 5 800
40. Stejskal Vlastimil CZE041677 Jindřichův Hradec 18 18 18 5 800
42. Kouba Štěpán CZE053484 České Budějovice 16 16 16 5 500
43. Ruso Miroslav CZE057086 České Budějovice 13 13 13 5 450
44. Turoni Martin CZE009635 Klikaři Bar Spolí 2 9 11 11 5 350
44. Zdeněk Jaroslav CZE007642 Střelci z Ratolesti Č. Krumlov A 2 1 3 3 5 350
44. Nocar Stanislav CZE001927 Tygers team Besednice 11 11 11 5 350
47. Polanský Milan CZE058289 Platan team Protivín 16 16 16 5 300
47. Lukš Dominik CZE053888 Habří 16 16 16 5 300
49. Janda Lukáš CZE058610 Jižanský Koník Č.Budějovice 13 13 13 5 250
50. Šafránek Tomáš CZE045269 MO Zlatá Koruna 1 7 8 8 5 150
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 15:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 15:51:03