Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/257)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI - kat. C

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 257 | Turnajů: 580

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Granov Michal CZE053458 C Metráčci České Budějovice 4 35 39 63 41 950
2. Granov Radek CZE001597 C Švejci České Budějovice 4 35 39 61 37 150
3. Kovařík Zdeněk CZE000221 C ŠK Štěpánovice A 3 35 38 43 34 950
4. Koptiš Marek CZE040097 C Trabanti České Budějovice 3 35 38 67 32 650
5. Benkovský Luboš CZE051782 C Trabanti České Budějovice 4 35 39 44 31 950
6. Staněk Miroslav 1952 CZE035849 C Vlčáci Č.Budějovice 3 35 38 47 30 250
7. Hes Pavel CZE010656 C Jiskra Jindřichův Hradec 2 35 37 99 29 750
8. Tancoš Štefan CZE000321 C Dudák České Budějovice 3 32 35 35 26 600
9. Finta Ivan CZE054929 C DC Draci České Budějovice 3 35 38 44 26 050
10. Albert Vít CZE049037 C Mrška od Koníka Č. Budějovice 3 35 38 51 25 650
11. Lukš Josef CZE000396 C Dudák České Budějovice 4 35 39 67 25 150
12. Tomášek Jiří CZE036392 C Kousci Český Krumlov 4 35 39 45 24 850
13. Berky David CZE056236 C PDC Hluboká u Borovan 4 31 35 35 24 750
14. Mráz Lukáš CZE053625 C DC Žabovřesky 3 33 36 36 24 550
15. Kalina Tomáš CZE052865 C Jiskra Jindřichův Hradec 4 35 39 63 23 950
16. Kroupa Michal CZE023706 C Kousci Český Krumlov 3 30 33 33 22 400
17. Marek Vladimír CZE030454 C T.U.P.Ý Vltava ČB 3 31 34 34 22 350
18. Havlis Michal CZE016852 C Cobra České Budějovice 4 35 39 56 21 550
18. Fiktus Lukáš CZE055100 C Ty od mostu Štěpánovice 3 35 38 49 21 550
20. Gerl Jakub CZE046270 C Jiskra Jindřichův Hradec 1 35 36 37 20 750
21. Houdek Tomáš CZE058857 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 4 22 26 26 20 500
22. Linhart Zdeněk CZE043683 C T.U.P.Á Vltava ČB 4 35 39 42 20 250
23. Vilášek Miroslav CZE003778 C DC Draci České Budějovice 3 29 32 32 20 150
24. Staněk Miroslav 1979 CZE046650 C Vlčáci Č.Budějovice 3 29 32 32 19 850
25. Mráz Adam CZE056866 C DC Devils Prachatice 4 35 39 39 19 150
26. Jiráň Jaroslav 1980 CZE055838 C DC Žabovřesky 3 32 35 35 18 800
27. Kříha František CZE002081 C Kousci Český Krumlov 3 28 31 31 18 100
28. Motáň Miroslav CZE031978 C Švejci České Budějovice 30 30 30 16 500
29. Drab Robert CZE008873 C Školáci Tipáč Písek 32 32 32 16 400
30. Polanský Milan CZE058289 C Asfalti Písek 2 35 37 43 15 950
31. Houdek Pavel CZE057581 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 3 21 24 24 15 550
32. Cahák Michal CZE059855 C HBC Falcon Č.Budějovice 34 34 34 15 100
33. Hála Vladislav CZE057432 C DC Žabovřesky 4 24 28 28 14 700
34. Červenka Michal CZE021517 C T.U.P.Ý Vltava ČB 1 25 26 26 14 550
35. Prokopius Jiří CZE006534 C Čertíci Strakonice 24 24 24 14 300
35. Zvoníček Josef CZE050340 C Dudák České Budějovice 3 32 35 35 14 300
37. Homolka Jiří CZE049048 C Joker team Nebahovy 2 21 23 23 13 850
38. Tomáš Jiří CZE006872 C Trilobiti Strakonice 24 24 24 13 700
38. Pagač Vít CZE022527 C Pohodáři Benešov nad Černou 26 26 26 13 700
40. Tressl Ján CZE004102 C T.U.P.Á Vltava ČB 1 35 36 78 13 650
41. Vojta Ladislav CZE044025 C Pohodáři Benešov nad Černou 1 35 36 36 13 250
41. Olt Patrik CZE051692 C ŠK Kaštani Malonty 1 31 32 32 13 250
43. Moravec Miroslav CZE031369 C DC Draci České Budějovice 20 20 20 13 100
44. Horák David CZE010687 C Vlčáci Č.Budějovice 25 25 25 12 750
44. Horský Jan CZE050488 C DC Žabovřesky 4 21 25 25 12 750
46. Kroupa Lukáš CZE023152 C Trabanti České Budějovice 20 20 20 12 700
47. Stiskala Stanislav CZE055520 C T.U.P.Ý Vltava ČB 1 33 34 34 12 450
48. Hadrava Stanislav CZE047164 C DC Ypsi team J. Hradec 22 22 22 12 000
49. Kyral Vilém CZE039286 C Školáci Tipáč Písek 1 19 20 20 11 750
50. Sadloň Petr CZE047336 C Kousci Český Krumlov 2 13 15 15 11 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2018 13:21

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.9.2018 13:21:10