Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/124)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI - kat. B

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 124 | Turnajů: 525

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pavlů David CZE049477 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 4 35 39 70 43 450
2. Šamko Josef CZE036553 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 4 35 39 52 34 850
3. Ludvík Václav CZE026857 B TVT Písek 4 35 39 73 34 050
4. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 4 35 39 56 33 750
5. Ungermann Petr CZE016194 B Plechová Pacov 3 35 38 43 31 850
6. Prášek Jiří CZE018941 B Kozlíci Vlachovo Březí 2 35 37 38 28 550
7. Jonák Jan CZE031127 B ŠK Těmice 3 35 38 38 23 750
8. Kroutl Ladislav CZE040100 B Pohoda Milevsko 1 35 36 50 22 450
9. Sedlák Vlastimil CZE055067 B Rychlá rota Pištín 3 35 38 51 22 350
10. Kubíček Jan CZE046388 B PDC Libín 1 35 36 36 22 250
11. Černý Milan CZE004337 B Asfalti Písek 35 35 46 21 250
12. Ficl Jan CZE038892 B Rychlá rota Pištín 3 27 30 30 19 550
13. Kubíska Petr CZE049704 B ŠK Těmice 4 35 39 62 19 250
14. Opálka Roman CZE013379 B Je nám to jedno Štěpánovice 2 28 30 30 19 200
15. Lechnýř Martin CZE050199 B Asfalti Písek 35 35 45 18 550
16. Plíšek David CZE045386 B Asfalti Písek 35 35 41 18 450
17. Kučera Miroslav CZE046928 B Rychlá rota Pištín 1 23 24 24 18 150
18. Jonák Petr CZE047238 B DC Warriors Lidmaň 3 33 36 36 17 050
19. Trachta Jiří CZE001139 B Mrška od Koníka Č. Budějovice 4 12 16 17 14 400
20. Šebesta Karel CZE039740 B ŠK Těmice 35 35 37 13 050
21. Korch Pavel CZE017153 B Hotel Černá B 1 18 19 19 12 700
21. Duda Martin CZE012083 B Farao team T.Sviny 26 26 26 12 700
23. Koníček Josef CZE017843 B Ratata Hospříz 3 15 18 18 11 350
24. Boček Jiří CZE016428 B Ratata Hospříz 4 5 9 9 10 450
25. Válek Jakub CZE025836 B Predators Štěpánovice 20 20 20 10 000
26. Koranda Zdeněk CZE042427 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 21 21 21 9 550
27. Křiváček Václav CZE054852 B Růžové údolí Škůdra 1 16 17 17 9 500
28. Weis Viktor CZE001198 B Střelci z Ratolesti Č. Krumlov A 13 13 13 9 450
29. Gregor Pavel CZE001407 B ŠK Těmice 3 17 20 20 9 350
30. Tománek Pavel CZE000699 B DC Náhoďáci J.Hradec 22 22 22 9 200
31. Bečvář Jiří CZE053296 B Predators Štěpánovice 23 23 23 8 150
32. Dáňa Lukáš CZE016545 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 11 11 11 8 050
33. Vávra Petr CZE042989 B Miletínský jezevci 2 10 12 12 8 000
34. Nečesaný Jiří CZE000157 B ŠK Štěpánovice A 12 12 12 7 600
35. Holý Jiří CZE005353 B ŠK Štěpánovice A 10 10 10 7 400
36. Kmeťo Kamil CZE035317 B ŠK Těmice 12 12 12 6 700
37. Kubo Michal CZE024790 B ŠK Štěpánovice A 10 10 10 6 400
38. Lányi Andrej CZE009008 B Mrška od Koníka Č. Budějovice 7 7 7 5 950
39. Ševčík Radovan CZE000675 B Mrška od Koníka Č. Budějovice 3 3 3 5 900
40. John Pavel CZE007806 B Střelci z Ratolesti Č. Krumlov A 8 8 8 5 700
41. Šimon Jiří CZE018514 B Metráčci České Budějovice 2 6 8 8 5 600
41. Trojáček Jaroslav CZE000256 B Dřeváci z AGI Strakonice 1 6 7 7 5 600
43. Ivan Jiří CZE038903 B Střelci z Ratolesti Č. Krumlov B 14 14 14 5 300
43. Bednář Josef CZE000513 B King Kong Darts Strakonice 2 4 6 6 5 300
45. Šaňák Mojmír CZE001958 B Spitfire Tábor 3 2 5 5 5 200
46. Šimon David CZE048943 B King Kong Darts Strakonice 7 7 7 4 950
47. Toman Vladimír CZE000336 B Miletínský jezevci 8 8 8 4 800
48. Švancar Jiří CZE035093 B Kozlíci Vlachovo Březí 1 4 5 5 4 400
49. Hubáček Martin CZE029156 B Kozlíci Vlachovo Březí 1 6 7 7 4 300
50. Karas Jan CZE004950 B SK Delta Praha 6 6 6 4 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2018 04:26

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.1.2018 04:26:08