Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/111)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI - kat. B

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 111 | Turnajů: 399

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pavlů David CZE049477 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 4 35 39 57 42 050
2. Šamko Josef CZE036553 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 4 35 39 46 33 950
3. Ludvík Václav CZE026857 B TVT Písek 4 35 39 51 30 950
4. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 4 35 39 41 29 350
5. Ungermann Petr CZE016194 B Plechová Pacov 3 29 32 32 25 550
6. Prášek Jiří CZE018941 B Kozlíci Vlachovo Březí 2 30 32 32 24 700
7. Kroutl Ladislav CZE040100 B DC Sniper Čížová 1 35 36 48 22 250
8. Sedlák Vlastimil CZE055067 B Rychlá rota Pištín 3 35 38 40 20 150
9. Opálka Roman CZE013379 B Je nám to jedno Štěpánovice 2 27 29 29 18 750
10. Černý Milan CZE004337 B Asfalti Písek 35 35 35 18 350
11. Kubíček Jan CZE046388 B PDC Libín 1 26 27 27 18 000
12. Jonák Jan CZE031127 B ŠK Těmice 3 25 28 28 17 850
13. Kubíska Petr CZE049704 B ŠK Těmice 4 35 39 45 17 650
14. Ficl Jan CZE038892 B Rychlá rota Pištín 3 22 25 25 17 000
15. Kučera Miroslav CZE046928 B Rychlá rota Pištín 1 21 22 22 16 650
16. Lechnýř Martin CZE050199 B Asfalti Písek 35 35 35 16 150
17. Plíšek David CZE045386 B Asfalti Písek 30 30 30 14 300
18. Jonák Petr CZE047238 B DC Warriors Lidmaň 3 22 25 25 12 300
19. Trachta Jiří CZE001139 B Mrška od Koníka Č. Budějovice 4 9 13 14 11 650
20. Šebesta Karel CZE039740 B ŠK Těmice 29 29 29 10 550
21. Boček Jiří CZE016428 B Ratata Hospříz 4 5 9 9 10 450
22. Tománek Pavel CZE000699 B DC Náhoďáci J.Hradec 22 22 22 9 200
23. Duda Martin CZE012083 B Farao team T.Sviny 19 19 19 9 150
24. Gregor Pavel CZE001407 B ŠK Těmice 3 16 19 19 8 900
25. Koníček Josef CZE017843 B Ratata Hospříz 3 11 14 14 8 750
26. Koranda Zdeněk CZE042427 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 18 18 18 8 200
27. Vávra Petr CZE042989 B Miletínský jezevci 2 10 12 12 8 000
28. Křiváček Václav CZE054852 B Růžové údolí Škůdra 1 11 12 12 6 850
28. Dáňa Lukáš CZE016545 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 9 9 9 6 850
30. Lányi Andrej CZE009008 B Mrška od Koníka Č. Budějovice 7 7 7 5 950
31. Ševčík Radovan CZE000675 B Mrška od Koníka Č. Budějovice 3 3 3 5 900
32. Kmeťo Kamil CZE035317 B ŠK Těmice 10 10 10 5 700
33. Korch Pavel CZE017153 B Hotel Černá B 1 7 8 8 5 550
34. John Pavel CZE007806 B Střelci z Ratolesti Č. Krumlov A 7 7 7 5 250
35. Šaňák Mojmír CZE001958 B Spitfire Tábor 3 2 5 5 5 200
36. Šimon David CZE048943 B King Kong Darts Strakonice 7 7 7 4 950
37. Švancar Jiří CZE035093 B Kozlíci Vlachovo Březí 1 4 5 5 4 400
38. Trojáček Jaroslav CZE000256 B Dřeváci z AGI Strakonice 1 4 5 5 4 300
38. Hubáček Martin CZE029156 B Kozlíci Vlachovo Březí 1 6 7 7 4 300
40. Toman Vladimír CZE000336 B Miletínský jezevci 6 6 6 3 700
41. Ivan Jiří CZE038903 B Střelci z Ratolesti Č. Krumlov B 9 9 9 3 550
42. Weis Viktor CZE001198 B Střelci z Ratolesti Č. Krumlov A 4 4 4 2 900
42. Bečvář Jiří CZE053296 B Predators Štěpánovice 8 8 8 2 900
44. Kelbl Radek CZE042331 B Farao team T.Sviny 2 2 4 4 2 800
44. Šimeček Jan CZE001813 B Jižanský Koník Č.Budějovice 4 4 4 2 800
46. Schwarz Valdemar CZE018723 B Spitfire Tábor 2 1 3 3 2 750
47. Bednář Josef CZE000513 B King Kong Darts Strakonice 2 1 3 3 2 650
48. Karásek Libor CZE001173 B Rafani Č.Budějovice 5 5 5 2 550
49. Holoubek Vladislav CZE022518 B Mrška od Koníka Č. Budějovice 6 6 6 2 400
50. Pešek Jaroslav CZE030602 B Candát Vodňany 4 4 4 2 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 06:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 06:32:18