Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-48/48)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech ŽENY - kat. B + C

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 48 | Turnajů: 245

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jindrová Nela CZE055738 C DC Volant Olešník 3 31 34 34 20 950
2. Linhartová Hana CZE045575 C O tečku Vltava Č. Budějovice 3 30 33 33 20 000
3. Jozová Markéta CZE058478 C DC Sniper Čížová 3 35 38 43 17 850
4. Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky Č.Budějovice 3 35 38 43 17 550
5. Janová Michaela CZE048973 C Kosatky Č.Budějovice 3 35 38 45 17 250
6. Vojtková Michaela CZE054826 B V.I.P. Bar Vltava ČB 3 20 23 23 13 500
7. Novotná Adriana CZE027404 B V.I.P. Bar Vltava ČB 2 18 20 20 11 900
8. Oceláková Jana CZE055052 C Tipáč Písek 1 27 28 28 11 450
9. Staňková Michaela CZE054825 C V.I.P. Bar Vltava ČB 3 21 24 24 11 050
10. Kalistová Jiřina CZE054822 B V.I.P. Bar Vltava ČB 2 23 25 25 10 450
11. Kogseder Michaela CZE053242 C Stará Sparta Loučovice 3 17 20 20 10 350
12. Vojtová Jana CZE044024 C Pohodáři Benešov nad Černou 2 26 28 28 10 200
13. Imrichová Šárka CZE049830 C PDC Libín 3 20 23 23 9 700
14. Krejčí Michaela CZE052159 B ŠK Těmice 2 23 25 25 8 750
15. Hrdličková Olina CZE027330 C Kosatky Č.Budějovice 1 23 24 24 8 350
16. Kubová Jitka CZE048944 B Mršky ze Štěpánovic 22 22 22 8 300
17. Bočková Kateřina CZE051780 B Mršky ze Štěpánovic 23 23 23 7 950
18. Městecká Angelika CZE058989 C Kosatky Č.Budějovice 2 13 15 15 7 350
19. Rynešová Kateřina CZE023833 C V.I.P. Bar Vltava ČB 17 17 17 7 050
20. Vanišová Alena CZE057583 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 1 16 17 17 6 000
21. Marková Tereza CZE000613 C O tečku Vltava Č. Budějovice 1 11 12 12 5 950
22. Šaňáková Andrea CZE051308 B Spitfire Tábor 3 1 4 4 3 950
23. Vosiková Sandra CZE051478 C Torres Team Rožmitál 2 3 5 5 3 750
24. Albrechtová Jiřina CZE055546 C Tereza Nové Hrady 3 3 3 3 300
25. Vachulková Zuzana CZE029212 B Dřeváci Strakonice 10 10 10 3 100
26. Svatoňová Jindřiška CZE044407 C Stará Sparta Loučovice 1 3 4 4 2 650
27. Ďurinová Zuzana CZE051779 B Mršky ze Štěpánovic 8 8 8 2 600
28. Honešová Ivana CZE043668 C Sparta Loučovice B 8 8 8 2 200
29. Černá Nikola CZE058935 B Asfalti Písek 7 7 7 2 150
30. Patakiová Milena CZE000102 B Milli a její tygři ČB 2 3 5 5 2 050
31. Petrů Věra CZE049164 C Sochorky Kvasejovice 1 2 3 3 2 000
32. Bédiová Romana CZE050695 C Střelci z Ratolesti Č. Krumlov B 5 5 5 1 950
33. Pavlátová Jaroslava CZE048936 B Spitfire Tábor 1 1 1 1 700
34. Vojtová Pavlína CZE014350 C Tereza Nové Hrady 2 2 2 1 600
35. Davidová Hana CZE001853 B DC Skeleton Pelhřimov 1 1 2 2 1 550
36. Kosinová Milena CZE036431 C Sparta Loučovice B 2 2 2 1 200
36. Švehlová Barbora CZE058472 C Gold Darts Studená 2 2 2 1 200
38. Nenadálová Drahomíra CZE051319 C Sochorky Kvasejovice 2 2 2 900
38. Váchová Petra CZE054363 C Respekt Tábor 1 1 1 900
38. Valková Gabriela CZE058627 C DC Ypsi team J. Hradec 2 2 2 900
41. Šimůnková Karla CZE021214 C Trilobiti Strakonice 2 2 2 700
42. Krotká Kristýna CZE052333 C DC Arrows Prachatice 2 2 2 600
42. Povrazníková Eva CZE058626 C DC Ypsi team J. Hradec 2 2 2 600
44. Bělohlávková Lenka CZE054843 C Pohodáři Benešov nad Černou 1 1 1 550
45. Volšická Drahomíra CZE041184 C Jen tak Libín 2 2 2 500
46. Štěrbová Dana CZE000546 C Black Death Jindřichův Hradec 1 1 1 450
47. Vrchlavská Jitka CZE055068 C ŠK Rodvínov 1 1 1 350
48. Vrábelová Monika CZE048320 C Nemo Sviny 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2018 06:50

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.7.2018 06:50:25