Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-42/42)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech ŽENY - kat. B + C

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 42 | Turnajů: 372

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mariničová Eva CZE054039 C Kosatky Č.Budějovice 4 35 39 121 22 550
2. Němečková Dagmar CZE000543 B Do roka a do dne J.Hradec 3 35 38 48 17 850
3. Imrichová Šárka CZE049830 C PDC Libín 3 35 38 62 17 750
4. Vojtová Jana CZE044024 C Pohodáři Benešov nad Černou 3 35 38 56 17 550
5. Kosinová Milena CZE036431 C Sparta Loučovice B 34 34 34 16 600
6. Staňková Michaela CZE054825 C V.I.P. Bar Vltava ČB 3 32 35 35 16 200
7. Oceláková Jana CZE055052 C Tipáč Písek 3 35 38 51 16 050
8. Linhartová Hana CZE045575 C O tečku Vltava Č. Budějovice 3 35 38 39 15 950
9. Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice 4 20 24 24 15 600
10. Křepelková Simona CZE048773 C Olympia Tábor 4 29 33 33 14 050
11. Novotná Adriana CZE027404 C DC Scorpio Větřní 3 19 22 22 11 450
12. Vosiková Sandra CZE051478 C Torres Team Rožmitál 3 22 25 25 11 300
13. Kogseder Michaela CZE053242 C Stará Sparta Loučovice 3 16 19 19 11 100
14. Rotbauerová Michaela CZE054038 C Kosatky Č.Budějovice 2 20 22 22 10 100
15. Janová Michaela CZE048973 C Kosatky Č.Budějovice 2 24 26 26 9 900
16. Volšická Drahomíra CZE041184 C Jen tak Libín 26 26 26 9 000
17. Hrdličková Olina CZE027330 C Kosatky Č.Budějovice 28 28 28 8 900
18. Jindrová Nela CZE055738 B DC Volant Olešník 1 14 15 15 5 300
18. Svatoňová Jindřiška CZE044407 C Stará Sparta Loučovice 2 12 14 14 5 300
20. Štěrbová Dana CZE000546 C Black Death Jindřichův Hradec 1 8 9 9 4 800
21. Šimůnková Karla CZE021214 B Střelci z Virtu Dražejov 13 13 13 4 750
22. Patakiová Milena CZE000102 C Milli a její tygři ČB 1 7 8 8 4 350
23. Šaňáková Andrea CZE051308 B Spitfire Tábor 3 2 5 5 4 200
24. Pavlátová Jaroslava CZE048936 B Spitfire Tábor 2 2 4 4 3 700
25. Vachulková Zuzana CZE029212 C Dřeváci Strakonice 11 11 11 3 550
26. Bělohlávková Lenka CZE054843 C Pohodáři Benešov nad Černou 6 6 6 3 300
27. Lehečková Vladislava CZE042664 C Sparta Loučovice B 7 7 7 2 850
28. Soukupová Martina CZE055511 C Čertíci Strakonice 6 6 6 2 300
29. Melicherová Denisa CZE055066 C Milli a její tygři ČB 1 5 6 6 2 250
30. Faktorová Michaela CZE012141 C Nic moc! Hluboká u Borovan C 4 4 4 1 700
31. Albrechtová Jiřina CZE055546 C Tereza Nové Hrady 1 1 2 2 1 150
32. Vrchlavská Jitka CZE055068 C ŠK Rodvínov 2 2 2 900
33. Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha 1 1 1 750
33. Davidová Hana CZE001853 B Plechová Pacov 1 1 1 750
35. Váchová Petra CZE054363 C Respekt Tábor 2 2 2 700
36. Mračková Veronika CZE048946 C Rajdy Miletín 1 1 1 650
37. Ungermannová Lenka CZE050586 C Lampas Pacov 2 2 2 600
38. Holická-Antonová Martina CZE000652 B Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 550
39. Kohoutková Michaela CZE046162 C DC Lokomotiva Stádlec 1 1 1 350
39. Větrovská Petra CZE035323 C Fastarrow's Černovice 1 1 1 350
41. Hoďánková Hana CZE052697 C DC Motorfans Č. Budějovice 1 1 1 250
41. Ďurinová Zuzana CZE051779 B Mršky ze Štěpánovic 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 21:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 21:49:30