Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1073)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Čechy

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1073 | Turnajů: 935

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hes Pavel CZE010656 C Jiskra Jindřichův Hradec 8 163 171 171 171
2. Mariničová Eva CZE054039 C Kosatky Č.Budějovice 10 152 162 162 162
3. Albert Vít CZE049037 C Koník České Budějovice 9 113 122 122 122
4. Kalina Tomáš CZE052865 C Jiskra Jindřichův Hradec 10 103 113 113 113
5. Pitrová Ivana CZE049414 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 10 101 111 111 111
6. Tressl Ján CZE004102 C T.U.P. Vltava ČB 2 103 105 105 105
6. Herda Jan CZE038125 C DC Draci B-13 České Budějovice 9 96 105 105 105
8. Dvořák Jaroslav CZE024315 C Jiskra Jindřichův Hradec 6 92 98 98 98
9. Granec Jaroslav CZE015809 C DC Draci B-13 České Budějovice 7 86 93 93 93
10. Finta Ivan CZE054929 C DC Draci B-13 České Budějovice 5 87 92 92 92
11. Koptiš Marek CZE040097 C Dudák České Budějovice 3 87 90 90 90
12. Berky David CZE056236 C PDC Libín 6 81 87 87 87
13. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 11 69 80 80 80
13. Tomášek Jiří CZE036392 Kousci Český Krumlov 6 74 80 80 80
15. Pavlů David CZE049477 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 10 68 78 78 78
16. Lukš Josef CZE000396 C Dudák České Budějovice 7 69 76 76 76
16. Imrichová Šárka CZE049830 C PDC Libín 5 71 76 76 76
18. Vojtková Michaela CZE054826 V.I.P. Bar Vltava ČB 6 67 73 73 73
19. Vojtová Jana CZE044024 C Pohodáři Benešov nad Černou 4 68 72 72 72
20. Kraus Jan CZE006700 A DC Sniper Čížová 9 61 70 70 70
20. Sládek Martin CZE053776 Jindřichův Hradec 70 70 70 70
22. Brož Zdeněk CZE021457 C Rafani Č.Budějovice 7 62 69 69 69
23. Ludvík Václav CZE026857 B TVT Písek 7 61 68 68 68
24. Oceláková Jana CZE055052 C Tipáč Písek 6 61 67 67 67
25. Nováková Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 12 54 66 66 66
25. Kubíska Petr CZE049704 B ŠK Těmice 8 58 66 66 66
27. Gryč Miloslav CZE002746 A Matouš team Dobrkovská Lh. 7 58 65 65 65
27. Lepša Jan CZE049632 C Hotel Černá B 5 60 65 65 65
29. Petr Martin CZE008218 Koník České Budějovice 6 57 63 63 63
29. Němečková Dagmar CZE000543 B Do roka a do dne J.Hradec 8 55 63 63 63
29. Gerl Jakub CZE046270 C Jiskra Jindřichův Hradec 6 57 63 63 63
32. Dembkovský Michal CZE032838 A Kousci Český Krumlov 9 53 62 62 62
32. Vojta Ladislav CZE044025 C Pohodáři Benešov nad Černou 1 61 62 62 62
34. Šamko Josef CZE036553 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 10 51 61 61 61
34. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor 10 51 61 61 61
34. Moravec Miroslav CZE031369 C Dudák České Budějovice 4 57 61 61 61
37. Havlis Michal CZE016852 C Cobra České Budějovice 8 52 60 60 60
38. Ján Radek CZE055073 C ŠK Rodvínov 4 55 59 59 59
38. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 8 51 59 59 59
40. Šobr Jiří 1971 CZE046864 A Matouš team Dobrkovská Lh. 5 53 58 58 58
41. Lukšová Šárka CZE053629 Habří 6 51 57 57 57
41. Svoboda Pavel CZE048048 C ŠK Kaštani Malonty 1 56 57 57 57
41. Linhartová Hana CZE045575 C O tečku Vltava Č. Budějovice 7 50 57 57 57
44. Staněk Miroslav 1979 CZE046650 C Vlčáci Č.Budějovice 7 49 56 56 56
44. Novotný Miroslav 1979 CZE042988 A PDC Libín 4 52 56 56 56
46. Vavrek Jiří CZE009166 C DC Scorpio Větřní 8 47 55 55 55
46. Kroupa Michal CZE023706 Kousci Český Krumlov 5 50 55 55 55
46. Vorlíček Jan CZE047498 C Hotel Černá B 4 51 55 55 55
46. Vachta René CZE000439 A TVT Písek 5 50 55 55 55
46. Křepelková Simona CZE048773 C Olympia Tábor 8 47 55 55 55
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2017 17:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 12.12.2017 17:03:54