Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/810)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Čechy

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 810 | Turnajů: 516

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hes Pavel CZE010656 C Jiskra Jindřichův Hradec 2 73 75 75 75
2. Lukšová Šárka CZE053629 Habří 9 56 65 65 65
2. Kraus Jan CZE006700 B DC Sniper Čížová 6 59 65 65 65
4. Lukš Josef CZE000396 C Dudák České Budějovice 6 54 60 60 60
4. Tressl Ján CZE004102 C T.U.P. Vltava ČB 2 58 60 60 60
6. Albert Vít CZE049037 C Koník České Budějovice 3 56 59 59 59
7. Koptiš Marek CZE040097 C Dudák České Budějovice 4 50 54 54 54
8. Pitrová Ivana CZE049414 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 5 48 53 53 53
8. Granov Michal CZE053458 C Dudák České Budějovice 4 49 53 53 53
8. Jozová Markéta CZE058478 C DC Sniper Čížová 6 47 53 53 53
11. Havlis Michal CZE016852 C Cobra České Budějovice 6 45 51 51 51
11. Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky Č.Budějovice 6 45 51 51 51
11. Kalina Tomáš CZE052865 C Jiskra Jindřichův Hradec 5 46 51 51 51
11. Janová Michaela CZE048973 C Kosatky Č.Budějovice 6 45 51 51 51
15. Pravda Lukáš CZE059677 České Budějovice 4 45 49 49 49
16. Granov Radek CZE001597 C Jižanský Koník Č.Budějovice 3 45 48 48 48
17. Finta Ivan CZE054929 C DC Draci B-13 České Budějovice 3 41 44 44 44
17. Jindrová Nela CZE055738 C DC Volant Olešník 6 38 44 44 44
19. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 2 41 43 43 43
19. Ján Radek CZE055073 B ŠK Těmice 6 37 43 43 43
21. Bajtek Jakub CZE055496 České Budějovice 4 35 39 39 39
22. Tomášek Jiří CZE036392 C Kousci Český Krumlov 3 35 38 38 38
22. Brož Zdeněk CZE021457 B Rafani Č.Budějovice 4 34 38 38 38
24. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 6 31 37 37 37
24. Vilášek Miroslav CZE003778 C DC Draci B-13 České Budějovice 6 31 37 37 37
26. Linhartová Hana CZE045575 C O tečku Vltava Č. Budějovice 5 31 36 36 36
27. Kovařík Zdeněk CZE000221 C Kluci z Las Vegas Zvíkov 3 32 35 35 35
27. Fiktus Lukáš CZE055100 C Kluci z Las Vegas Zvíkov 3 32 35 35 35
27. Staněk Miroslav 1979 CZE046650 C Vlčáci Č.Budějovice 6 29 35 35 35
27. Kubíska Petr CZE049704 B ŠK Těmice 4 31 35 35 35
31. Chytil Martin CZE060097 Cobra České Budějovice 3 31 34 34 34
31. Lukš Dominik CZE053888 Habří 3 31 34 34 34
31. Moser Michal CZE000118 A Sněženka a Machři Hořice 6 28 34 34 34
31. Zvoníček Josef CZE050340 C Dudák České Budějovice 4 30 34 34 34
31. Gerl Jakub CZE046270 C Jiskra Jindřichův Hradec 2 32 34 34 34
31. Nováková Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 6 28 34 34 34
31. Benkovský Luboš CZE051782 C Trabanti České Budějovice 6 28 34 34 34
31. Staněk Miroslav 1952 CZE035849 C Vlčáci Č.Budějovice 3 31 34 34 34
31. Polanský Milan CZE058289 C Platan team Protivín 1 33 34 34 34
40. Pavlů David CZE049477 A ŠK Páni z Růže J.Hradec 6 27 33 33 33
40. Krejčí Michaela CZE052159 B ŠK Těmice 4 29 33 33 33
40. Staňková Michaela CZE054825 C V.I.P. Bar Vltava ČB 6 27 33 33 33
40. Mráz Lukáš CZE053625 C DC Žabovřesky 3 30 33 33 33
40. Berky David CZE056236 C PDC Libín 4 29 33 33 33
45. Sedlák Vlastimil CZE055067 B Rychlá rota Pištín 3 29 32 32 32
45. Oceláková Jana CZE055052 C Tipáč Písek 1 31 32 32 32
45. Imrichová Šárka CZE049830 C PDC Libín 4 28 32 32 32
45. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor 6 26 32 32 32
45. Mráz Adam CZE056866 C DC Devils Prachatice 8 24 32 32 32
45. Linhart Zdeněk CZE043683 C T.U.P. Vltava ČB 5 27 32 32 32
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.6.2018 19:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.6.2018 19:48:35