Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/58)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech ŽENY (absolutní pořadí)

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 58 | Turnajů: 46

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jozová Markéta CZE058478 C DC Sniper Čížová 1 9 10 10 4 950
2. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 4 5 5 4 700
3. Jindrová Nela CZE055738 C DC Volant Olešník 1 4 5 5 3 600
4. Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky Č.Budějovice 1 7 8 8 3 450
5. Lukšová Šárka CZE053629 Habří 1 7 8 8 3 050
6. Krejčí Michaela CZE052159 B ŠK Těmice 1 7 8 8 2 950
6. Janová Michaela CZE048973 C Kosatky Č.Budějovice 1 5 6 6 2 950
8. Novotná Adriana CZE027404 B V.I.P. Bar Vltava ČB 1 4 5 5 2 800
9. Pitrová Ivana CZE049414 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 1 6 7 7 2 700
10. Staňková Michaela CZE054825 C V.I.P. Bar Vltava ČB 1 4 5 5 2 300
10. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 1 1 1 2 300
12. Vosiková Sandra CZE051478 C Torres Team Rožmitál 1 2 3 3 2 100
13. Linhartová Hana CZE045575 C O tečku Vltava Č. Budějovice 1 3 4 4 2 050
14. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 5 5 5 1 850
15. Nováková Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 1 2 3 3 1 700
15. Pavlátová Jaroslava CZE048936 B Spitfire Tábor 1 1 1 1 700
17. Městecká Angelika CZE058989 C Kosatky Č.Budějovice 1 3 4 4 1 650
17. Němečková Dagmar CZE000543 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 2 2 1 650
19. Kogseder Michaela CZE053242 C Stará Sparta Loučovice 1 2 3 3 1 600
19. Tancošová Štěpánka CZE053580 Soběslav 4 4 4 1 600
21. Imrichová Šárka CZE049830 C PDC Libín 1 3 4 4 1 450
22. Kubová Jitka CZE048944 B Mršky ze Štěpánovic 3 3 3 1 350
23. Šaňáková Andrea CZE051308 B Spitfire Tábor 1 1 1 1 300
23. Housková Jana CZE053582 Soběslav 4 4 4 1 300
23. Rynešová Kateřina CZE023833 C V.I.P. Bar Vltava ČB 4 4 4 1 300
23. Hrdličková Olina CZE027330 C Kosatky Č.Budějovice 4 4 4 1 300
27. Kosinová Milena CZE036431 C Sparta Loučovice B 2 2 2 1 200
27. Vrzalová Eliška CZE059389 České Budějovice 4 4 4 1 200
27. Plášilová Zlata CZE055497 České Budějovice 1 2 3 3 1 200
30. Vojtková Michaela CZE054826 B V.I.P. Bar Vltava ČB 1 1 2 2 1 150
30. Oceláková Jana CZE055052 C Tipáč Písek 3 3 3 1 150
32. Petrů Věra CZE049164 C Sochorky Kvasejovice 1 1 1 1 100
33. Bočková Jitka CZE048945 Mršky ze Štěpánovic 3 3 3 1 050
34. Kohoutová Jana CZE060074 Vimperk 3 3 3 950
34. Bočková Kateřina CZE051780 B Mršky ze Štěpánovic 3 3 3 950
36. Vojtová Pavlína CZE014350 C Tereza Nové Hrady 1 1 1 900
36. Váchová Petra CZE054363 C Respekt Tábor 1 1 1 900
38. Honešová Ivana CZE043668 C Sparta Loučovice B 3 3 3 850
39. Johnová Magdalena CZE052114 Český Krumlov 2 2 2 800
39. Dušáková Barbora CZE060070 Mršky ze Štěpánovic 2 2 2 800
41. Skorunková Iveta CZE052116 Český Krumlov 2 2 2 700
41. Vojtová Jana CZE044024 C Pohodáři Benešov nad Černou 2 2 2 700
41. Kalistová Jiřina CZE054822 B V.I.P. Bar Vltava ČB 1 1 1 700
41. Patakiová Milena CZE000102 B Milli a její tygři ČB 1 1 1 700
41. Javorková Petra CZE039499 A DC Motorfans Č. Budějovice 2 2 2 700
41. Albrechtová Jiřina CZE055546 C Tereza Nové Hrady 1 1 1 700
41. Vanišová Alena CZE057583 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 2 2 2 700
48. Slabá Petra CZE058345 České Budějovice 2 2 2 600
49. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor 1 1 1 500
49. Žáková Silvie CZE000859 Farao team T.Sviny 1 1 1 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.2.2018 00:22

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.2.2018 00:22:21