Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/694)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI (absolutní pořadí)

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 694 | Turnajů: 681

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor 4 30 34 34 43 000
2. Dembkovský Michal CZE032838 A Kousci Český Krumlov 4 35 39 42 41 950
3. Pavlů David CZE049477 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 4 35 39 55 41 650
4. Vavrek Jiří CZE009166 C DC Scorpio Větřní 4 35 39 45 40 650
5. Albert Vít CZE049037 C Koník České Budějovice 4 35 39 100 39 050
6. Gryč Miloslav CZE002746 A Matouš team Dobrkovská Lh. 3 35 38 47 38 950
7. Kraus Jan CZE006700 A DC Sniper Čížová 4 35 39 46 38 750
8. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 4 24 28 28 34 500
9. Šamko Josef CZE036553 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 4 35 39 43 33 350
10. Moravec Miroslav CZE031369 C Dudák České Budějovice 1 35 36 47 32 750
11. Kalina Tomáš CZE052865 C Jiskra Jindřichův Hradec 4 35 39 85 32 050
12. Herda Jan CZE038125 C DC Draci B-13 České Budějovice 4 35 39 86 31 550
13. Berky David CZE056236 C PDC Libín 4 35 39 69 31 350
14. Lepša Jan CZE049632 C Hotel Černá B 3 35 38 46 30 450
15. Granov Michal CZE053458 C Dudák České Budějovice 3 32 35 35 30 400
16. Ludvík Václav CZE026857 B TVT Písek 3 35 38 49 29 650
17. Koptiš Marek CZE040097 C Dudák České Budějovice 2 35 37 74 29 250
18. Finta Ivan CZE054929 C DC Draci B-13 České Budějovice 3 35 38 79 29 050
18. Lukš Josef CZE000396 C Dudák České Budějovice 4 35 39 57 29 050
20. Benkovský Luboš CZE051782 C Trabanti České Budějovice 1 35 36 39 28 850
21. Brož Zdeněk CZE021457 C Rafani Č.Budějovice 4 35 39 57 28 350
22. Veselý Libor CZE000903 A DC Sniper Čížová 2 26 28 28 27 800
22. Staněk Miroslav 1979 CZE046650 C Vlčáci Č.Budějovice 3 34 37 37 27 800
24. Hes Pavel CZE010656 C Jiskra Jindřichův Hradec 3 35 38 124 27 750
25. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 3 35 38 39 27 350
26. Vachta René CZE000439 A TVT Písek 3 35 38 38 27 050
27. Mráz Zdeněk CZE029516 A DC 90210 Prachatice 3 34 37 37 27 000
28. Tomášek Jiří CZE036392 Kousci Český Krumlov 4 35 39 52 26 350
29. Šobr Jiří 1971 CZE046864 A Matouš team Dobrkovská Lh. 3 35 38 41 25 950
29. Gerl Jakub CZE046270 C Jiskra Jindřichův Hradec 3 35 38 48 25 950
31. Novotný Miroslav CZE042988 A PDC Libín 3 35 38 42 25 550
32. Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice 4 18 22 22 25 100
33. Ján Radek CZE055073 C ŠK Rodvínov 1 35 36 38 24 450
34. Staněk Miroslav 1952 CZE035849 C Vlčáci Č.Budějovice 1 35 36 37 23 750
34. Tancoš Štefan CZE000321 C Dudák České Budějovice 35 35 41 23 750
36. Svoboda Pavel CZE048048 C ŠK Kaštani Malonty 1 35 36 45 23 250
37. Linhart Zdeněk CZE043683 C T.U.P. Vltava ČB 3 35 38 39 23 150
37. Dvořák Jaroslav CZE024315 C Jiskra Jindřichův Hradec 2 35 37 68 23 150
39. Ungermann Petr CZE016194 B Plechová Pacov 2 28 30 30 23 100
40. Petr Martin CZE008218 Koník České Budějovice 3 35 38 51 22 750
41. Kroupa Michal CZE023706 Kousci Český Krumlov 3 35 38 38 22 550
42. Granov Radek CZE001597 C Jižanský Koník Č.Budějovice 2 29 31 31 22 250
43. Šobr Jiří 1994 CZE046817 A Matouš team Dobrkovská Lh. 3 31 34 34 22 150
43. Troják Ivan CZE031430 C Hotel Černá B 35 35 40 22 150
45. Krotký Václav CZE041587 A DC 90210 Prachatice 2 30 32 32 21 600
46. Kroutl Ladislav CZE040100 B DC Sniper Čížová 1 35 36 46 21 550
47. Nováček Zdeněk CZE023228 C ŠK Kaštani Malonty 30 30 30 21 400
47. Kroupa Jan CZE053777 C Koník České Budějovice 2 32 34 34 21 400
49. Granec Jaroslav CZE015809 C DC Draci B-13 České Budějovice 4 35 39 77 21 050
50. Prášek Jiří CZE018941 B Kozlíci Vlachovo Březí 1 26 27 27 20 800
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 01:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 01:31:17