Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/582)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI (absolutní pořadí)

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 582 | Turnajů: 454

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kraus Jan CZE006700 B DC Sniper Čížová 3 35 38 52 42 850
2. Granov Michal CZE053458 C Dudák České Budějovice 3 35 38 51 38 450
3. Granov Radek CZE001597 C Jižanský Koník Č.Budějovice 3 35 38 46 34 950
4. Moser Michal CZE000118 A Sněženka a Machři Hořice 3 26 29 29 31 900
5. Kovařík Zdeněk CZE000221 C Kluci z Las Vegas Zvíkov 2 33 35 35 30 950
6. Koptiš Marek CZE040097 C Dudák České Budějovice 2 35 37 48 30 250
7. Mráz Zdeněk CZE029516 A DC 90210 Prachatice 3 25 28 28 29 050
8. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor 3 27 30 30 27 950
9. Vavrek Jiří CZE009166 B Střelci z Ratolesti Č. Krumlov A 3 22 25 25 27 600
10. Benkovský Luboš CZE051782 C Trabanti České Budějovice 3 30 33 33 27 100
11. Macek Erik CZE027627 B Predators Štěpánovice 34 34 34 26 900
12. Gryč Miloslav CZE002746 A Matouš team Dobrkovská Lh. 3 24 27 27 25 700
13. Hes Pavel CZE010656 C Jiskra Jindřichův Hradec 1 35 36 71 25 350
14. Albert Vít CZE049037 C Koník České Budějovice 3 35 38 48 25 250
15. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 3 24 27 27 24 100
16. Staněk Miroslav 1952 CZE035849 C Vlčáci Č.Budějovice 2 32 34 34 23 800
17. Lukš Josef CZE000396 C Dudák České Budějovice 3 35 38 55 23 250
17. Finta Ivan CZE054929 C DC Draci B-13 České Budějovice 2 33 35 35 23 250
19. Pavlů David CZE049477 A ŠK Páni z Růže J.Hradec 3 18 21 21 22 900
20. Ján Radek CZE055073 B ŠK Těmice 3 27 30 30 22 750
21. Kalina Tomáš CZE052865 C Jiskra Jindřichův Hradec 3 35 38 41 22 550
22. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor 3 12 15 15 21 400
23. Pravda Lukáš CZE059677 České Budějovice 2 35 37 55 20 450
24. Dembkovský Michal CZE032838 A Kousci Český Krumlov 3 15 18 18 19 750
25. Havlis Michal CZE016852 C Cobra České Budějovice 3 35 38 46 19 650
26. Kuťka Josef CZE008388 B Rebels Team Vimperk 3 29 32 32 19 550
27. Mráz Lukáš CZE053625 C DC Žabovřesky 2 26 28 28 19 300
28. Tancoš Štefan CZE000321 C Dudák České Budějovice 2 24 26 26 19 000
29. Šobr Jiří 1994 CZE046817 A Matouš team Dobrkovská Lh. 3 15 18 18 18 850
30. Vilášek Miroslav CZE003778 C DC Draci B-13 České Budějovice 3 26 29 29 18 500
31. Chytil Martin CZE060097 Cobra České Budějovice 2 35 37 39 17 950
32. Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov 3 18 21 21 17 800
33. Sedlák Vlastimil CZE055067 B Rychlá rota Pištín 2 27 29 29 17 650
34. Brož Zdeněk CZE021457 B Rafani Č.Budějovice 3 29 32 32 17 550
35. Plíšek David CZE045386 B Asfalti Písek 2 26 28 28 17 200
36. Berky David CZE056236 C PDC Libín 3 21 24 24 17 050
37. Pancer Michal CZE056721 Klikaři Bar Spolí 2 20 22 22 17 000
38. Fiktus Lukáš CZE055100 C Kluci z Las Vegas Zvíkov 2 30 32 32 16 800
38. Lepša Jan CZE049632 B Hotel Černá B 3 22 25 25 16 800
38. Marek Vladimír CZE030454 C T.U.P.Ý Vltava ČB 2 24 26 26 16 800
41. Tomášek Jiří CZE036392 C Kousci Český Krumlov 3 27 30 30 16 550
42. Bajtek Jakub CZE055496 České Budějovice 2 35 37 38 15 850
43. Staněk Miroslav 1979 CZE046650 C Vlčáci Č.Budějovice 3 23 26 26 15 550
44. Kub Martin CZE020948 A DC 90210 Prachatice 2 15 17 17 15 450
45. Gerl Jakub CZE046270 C Jiskra Jindřichův Hradec 1 26 27 27 15 300
45. Vachta René CZE000439 A TVT Písek 2 20 22 22 15 300
47. Jiráň Jaroslav 1980 CZE055838 C DC Žabovřesky 3 23 26 26 14 950
48. Tipka Václav CZE043919 A Dřeváci z AGI Strakonice 2 20 22 22 14 800
49. Schuller Karel CZE019974 Bikers Bar Český Krumlov 2 28 30 30 14 500
49. Vajsar Milan CZE052612 Rebels Team Vimperk 2 18 20 20 14 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.7.2018 08:30

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.7.2018 08:30:14