Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. Jihočeská liga G
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 4 4 0 0 0 0 0 59 : 13 128 : 42 8
2. Kubrti Týn nad Vltavou 4 3 0 0 0 1 0 47 : 25 107 : 71 6
3. Jiskra Jindřichův Hradec 4 3 0 0 0 1 0 39 : 33 87 : 78 6
4. ŠK Rodvínov 4 2 0 0 0 2 0 32 : 40 80 : 97 4
5. DC Ypsi team J. Hradec 4 2 0 0 0 2 0 29 : 43 75 : 97 4
6. (Ne) Chyba team Nová Včelnice 4 2 0 0 0 2 0 29 : 43 73 : 96 4
7. Gold Darts Studená 4 1 0 1 0 2 0 37 : 35 88 : 83 3
8. Nemo Sviny 4 1 0 1 0 2 0 30 : 42 74 : 101 3
9. A je to! Třeboň 4 1 0 0 0 3 0 34 : 38 84 : 90 2
10. Sochorky Kvasejovice 4 0 0 0 0 4 0 24 : 48 64 : 105 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Pavlů David ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 88,7 87,50 16 16 14 78,95 38 30
2. Dáňa Lukáš ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 88,4 86,67 16 15 13 75,68 37 28
3. Šamko Josef ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 80,6 85,71 16 14 12 80,65 31 25
4. Šíma Karel Kubrti Týn nad Vltavou 76,7 78,57 16 14 11 69,44 36 25
5. Tóth Petr A je to! Třeboň 73,6 87,50 16 16 14 76,92 39 30
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 7.10.2017 14:00 3. Nemo Sviny 9 : 9 Gold Darts Studená
Zemen Jiří 20 : 22 Kalců Karel
So 7.10.2017 14:00 3. DC Ypsi team J. Hradec 2 : 16 Kubrti Týn nad Vltavou
Zahradník Milan 9 : 33 Šíma Karel
Ne 8.10.2017 16:00 3. Jiskra Jindřichův Hradec 16 : 2 Sochorky Kvasejovice
Hes Pavel 33 : 7 Petrů Věra
Ne 8.10.2017 16:00 3. (Ne) Chyba team Nová Včelnice 13 : 5 A je to! Třeboň
Cimpl Radovan 27 : 14 Ruso Miroslav
Ne 8.10.2017 16:00 3. ŠK Rodvínov 4 : 14 ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec
Vrchlavská Jitka 12 : 32 Nežík Jindřich
So 14.10.2017 14:00 4. DC Ypsi team J. Hradec 11 : 7 Nemo Sviny
Zahradník Milan 27 : 18 Zemen Jiří
So 14.10.2017 16:00 4. A je to! Třeboň 7 : 11 ŠK Rodvínov
Ruso Miroslav 19 : 25 Vrchlavská Jitka
Ne 15.10.2017 16:00 4. Sochorky Kvasejovice 7 : 11 (Ne) Chyba team Nová Včelnice
Petrů Věra 18 : 27 Cimpl Radovan
Ne 15.10.2017 16:00 4. Kubrti Týn nad Vltavou 7 : 11 ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec
Šíma Karel 19 : 27 Nežík Jindřich
Ne 15.10.2017 16:00 4. Gold Darts Studená 8 : 10 Jiskra Jindřichův Hradec
Kalců Karel 19 : 20 Hes Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 00:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 00:16:19