Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. Jihočeská liga G
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 9 9 0 0 0 0 0 135 : 27 285 : 89 18
2. Kubrti Týn nad Vltavou 10 8 0 1 0 1 0 121 : 59 271 : 162 17
3. ŠK Rodvínov 10 7 0 0 0 3 0 106 : 74 247 : 196 14
4. Jiskra Jindřichův Hradec 10 6 0 1 0 3 0 99 : 81 231 : 200 13
5. A je to! Třeboň 10 5 0 0 0 5 0 94 : 86 223 : 211 10
6. Gold Darts Studená 10 3 0 2 0 5 0 91 : 89 211 : 210 8
7. (Ne) Chyba team Nová Včelnice 10 4 0 0 0 6 0 66 : 114 179 : 260 8
8. Nemo Sviny 9 1 0 2 0 6 0 65 : 97 172 : 234 4
9. DC Ypsi team J. Hradec 10 2 0 0 0 8 0 53 : 127 152 : 276 4
10. Sochorky Kvasejovice 10 1 0 0 0 9 0 52 : 128 142 : 275 2
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Dáňa Lukáš ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 89,1 94,29 36 35 33 80,00 85 68
2. Pavlů David ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 88,9 87,50 36 32 28 80,82 73 59
3. Nežík Jindřich ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 77,6 90,00 36 20 18 82,61 46 38
4. Šamko Josef ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 74,3 80,00 36 30 24 76,47 68 52
5. Tóth Petr A je to! Třeboň 68,6 80,00 40 40 32 71,88 96 69
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 2.12.2017 16:00 9. A je to! Třeboň 15 : 3 DC Ypsi team J. Hradec
Ruso Miroslav 33 : 11 Zahradník Milan
Ne 3.12.2017 16:00 9. Sochorky Kvasejovice 3 : 15 Gold Darts Studená
Petrů Věra 9 : 31 Kalců Karel
Ne 3.12.2017 16:00 9. ŠK Rodvínov 6 : 12 Jiskra Jindřichův Hradec
Vrchlavská Jitka 18 : 27 Hes Pavel
Ne 3.12.2017 16:00 9. (Ne) Chyba team Nová Včelnice 3 : 15 Kubrti Týn nad Vltavou
Cimpl Radovan 10 : 31 Šíma Karel
So 9.12.2017 16:00 10. A je to! Třeboň 10 : 8 Nemo Sviny
Ruso Miroslav 24 : 23 Zemen Jiří
So 9.12.2017 16:00 10. ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 14 : 4 Jiskra Jindřichův Hradec
Nežík Jindřich 29 : 13 Hes Pavel
Ne 10.12.2017 16:00 10. ŠK Rodvínov 14 : 4 (Ne) Chyba team Nová Včelnice
Vrchlavská Jitka 32 : 16 Cimpl Radovan
Ne 10.12.2017 16:00 10. Sochorky Kvasejovice 12 : 6 DC Ypsi team J. Hradec
Petrů Věra 27 : 16 Zahradník Milan
Ne 10.12.2017 16:00 10. Kubrti Týn nad Vltavou 9 : 9 Gold Darts Studená
Šíma Karel 21 : 20 Kalců Karel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2017 11:39

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 12.12.2017 11:39:40