Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. Jihočeská liga G
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 27 27 0 0 0 0 0 378 : 108 821 : 331 54
2. Kubrti Týn nad Vltavou 27 19 0 3 0 5 0 310 : 176 702 : 463 41
3. A je to! Třeboň 27 14 0 4 0 9 0 260 : 226 610 : 564 32
4. Jiskra Jindřichův Hradec 27 15 0 2 0 10 0 280 : 206 663 : 528 32
5. Gold Darts Studená 27 14 0 3 0 10 0 247 : 239 602 : 580 31
6. ŠK Rodvínov 27 14 0 0 0 13 0 245 : 241 598 : 590 28
7. (Ne) Chyba team Nová Včelnice 27 13 0 2 0 12 0 225 : 261 563 : 617 28
8. DC Ypsi team J. Hradec 27 3 0 2 0 22 0 150 : 336 428 : 753 8
9. Sochorky Kvasejovice 27 4 0 0 0 23 0 159 : 327 413 : 729 8
10. Nemo Sviny 27 2 0 4 0 21 0 176 : 310 480 : 725 8
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Pavlů David ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 86,8 85,23 108 88 75 78,71 202 159
2. Dáňa Lukáš ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 81,2 82,81 108 64 53 72,78 158 115
3. Nežík Jindřich ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 70,8 83,10 108 71 59 75,30 166 125
4. Šíma Karel Kubrti Týn nad Vltavou 70,4 73,47 108 98 72 68,51 235 161
5. Šamko Josef ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 68,6 75,86 108 87 66 71,01 207 147
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 19.5.2018 14:00 26. ŠK Rodvínov 12 : 6 Nemo Sviny
Vrchlavská Jitka 28 : 16 Zemen Jiří
So 19.5.2018 14:00 26. DC Ypsi team J. Hradec 2 : 16 ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec
Zahradník Milan 9 : 33 Nežík Jindřich
Ne 20.5.2018 16:00 26. Jiskra Jindřichův Hradec 8 : 10 (Ne) Chyba team Nová Včelnice
Hes Pavel 23 : 26 Vanišová Alena
Ne 20.5.2018 16:00 26. Gold Darts Studená 9 : 9 A je to! Třeboň
Kalců Karel 23 : 21 Ruso Miroslav
Ne 20.5.2018 16:00 26. Kubrti Týn nad Vltavou 13 : 5 Sochorky Kvasejovice
Šíma Karel 30 : 12 Petrů Věra
So 26.5.2018 16:00 27. ŠK Páni z Růže Jindřichův Hradec 14 : 4 Nemo Sviny
Nežík Jindřich 31 : 13 Zemen Jiří
So 26.5.2018 16:00 27. A je to! Třeboň 12 : 6 DC Ypsi team J. Hradec
Ruso Miroslav 30 : 16 Zahradník Milan
Ne 27.5.2018 16:00 27. Sochorky Kvasejovice 8 : 10 Gold Darts Studená
Petrů Věra 19 : 25 Kalců Karel
Ne 27.5.2018 16:00 27. (Ne) Chyba team Nová Včelnice 10 : 8 Kubrti Týn nad Vltavou
Vanišová Alena 22 : 22 Šíma Karel
Ne 27.5.2018 16:00 27. ŠK Rodvínov 10 : 8 Jiskra Jindřichův Hradec
Vrchlavská Jitka 23 : 22 Hes Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.6.2018 06:34

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.6.2018 06:34:57