Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. Jihočeská liga F - zákl. část
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. ŠK Pojbuky 11 9 0 1 0 1 0 139 : 59 313 : 172 19
2. XXXL Sezimovo Ústí 12 9 0 1 0 2 0 118 : 98 280 : 251 19
3. Draci Měšice 11 9 0 0 0 2 0 127 : 71 287 : 200 18
4. Calibos Sezimovo Ústí 12 7 0 2 0 3 0 120 : 96 295 : 244 16
5. DC Lokomotiva Stádlec 12 6 0 2 0 4 0 117 : 99 279 : 246 14
6. Lampas Pacov 12 6 0 1 0 5 0 106 : 110 266 : 265 13
7. Respekt Tábor 11 5 0 0 0 6 0 98 : 100 241 : 247 10
8. DC Warriors Lidmaň B 12 3 0 2 0 7 0 89 : 127 234 : 299 8
9. Pekelníci Tábor 12 3 0 0 0 9 0 98 : 118 245 : 274 6
10. Vertikal Limit Tábor 11 2 0 1 0 8 0 78 : 120 212 : 284 5
11. Pivetka Gang Sezimovo Ústí 12 0 0 0 0 12 0 62 : 154 173 : 343 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Zeman Václav XXXL Sezimovo Ústí 69,5 85,71 48 42 36 74,00 100 74
2. Novák Petr ŠK Pojbuky 66,2 72,73 44 33 24 67,95 78 53
3. Novák Karel Calibos Sezimovo Ústí 65,2 75,56 48 45 34 70,37 108 76
4. Kosobud Pavel DC Lokomotiva Stádlec 64,0 78,72 48 47 37 69,57 115 80
5. Jenčík Stanislav ŠK Pojbuky 64,0 78,38 44 37 29 70,00 90 63
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 6.1.2018 16:00 12. Vertikal Limit Tábor 9 : 9 Calibos Sezimovo Ústí
Sekeli Martin 24 : 23 Kočička Petr
So 6.1.2018 16:00 12. Pivetka Gang Sezimovo Ústí 5 : 13 Respekt Tábor
Nováková Iveta 16 : 29 Vrba Daniel
So 6.1.2018 16:00 12. DC Warriors Lidmaň B 6 : 12 XXXL Sezimovo Ústí
Štěpán Zdeněk 19 : 29 Málek Ladislav
Ne 7.1.2018 16:00 12. DC Lokomotiva Stádlec 9 : 9 ŠK Pojbuky
Kyrian Petr 23 : 20 Toman Jiří
Ne 7.1.2018 16:00 12. Pekelníci Tábor 8 : 10 Lampas Pacov
Hozman Martin 19 : 23 Kršek Jaroslav
So 13.1.2018 16:00 13. XXXL Sezimovo Ústí 10 : 8 DC Lokomotiva Stádlec
Málek Ladislav 23 : 21 Kosobud Pavel
So 13.1.2018 16:00 13. DC Warriors Lidmaň B 12 : 6 Pekelníci Tábor
Štěpán Zdeněk 29 : 18 Novotný Petr
Ne 14.1.2018 16:00 13. Draci Měšice 12 : 6 Lampas Pacov
Plachá Lucie 26 : 18 Kršek Jaroslav
Ne 14.1.2018 16:00 13. Calibos Sezimovo Ústí 12 : 6 Pivetka Gang Sezimovo Ústí
Kočička Petr 30 : 15 Nováková Iveta
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2018 04:42

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.1.2018 04:42:13