Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. Jihočeská liga F - zákl. část
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. XXXL Sezimovo Ústí 4 4 0 0 0 0 0 52 : 20 116 : 63 8
2. Calibos Sezimovo Ústí 3 3 0 0 0 0 0 40 : 14 87 : 41 6
3. ŠK Pojbuky 3 3 0 0 0 0 0 38 : 16 82 : 44 6
4. Draci Měšice 3 2 0 0 0 1 0 33 : 21 76 : 56 4
5. Lampas Pacov 4 2 0 0 0 2 0 35 : 37 89 : 92 4
6. Respekt Tábor 3 2 0 0 0 1 0 24 : 30 62 : 72 4
7. DC Warriors Lidmaň B 4 1 0 1 0 2 0 32 : 40 80 : 95 3
8. DC Lokomotiva Stádlec 4 1 0 1 0 2 0 31 : 41 79 : 92 3
9. Vertikal Limit Tábor 4 1 0 0 0 3 0 27 : 45 72 : 107 2
10. Pekelníci Tábor 4 0 0 0 0 4 0 30 : 42 76 : 91 0
11. Pivetka Gang Sezimovo Ústí 4 0 0 0 0 4 0 18 : 54 50 : 116 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Novák Karel Calibos Sezimovo Ústí 93,0 100,00 12 11 11 95,65 23 22
2. Málek Ladislav XXXL Sezimovo Ústí 78,8 92,86 16 14 13 81,25 32 26
3. Zeman Václav XXXL Sezimovo Ústí 77,2 93,33 16 15 14 80,56 36 29
4. Kočička Petr Calibos Sezimovo Ústí 73,6 100,00 12 10 10 80,00 25 20
5. Černý Lukáš Draci Měšice 73,3 81,82 12 11 9 79,17 24 19
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 7.10.2017 15:00 3. Respekt Tábor 10 : 8 Lampas Pacov
Vrba Daniel 25 : 23 Kršek Jaroslav
So 7.10.2017 16:00 3. DC Warriors Lidmaň B 9 : 9 DC Lokomotiva Stádlec
Štěpán Zdeněk 20 : 21 Kosobud Pavel
So 7.10.2017 16:00 3. XXXL Sezimovo Ústí 13 : 5 Vertikal Limit Tábor
Málek Ladislav 29 : 16 Sekeli Martin
Ne 8.10.2017 16:00 3. Draci Měšice 10 : 8 Pekelníci Tábor
Plachá Lucie 22 : 20 Hozman Martin
Ne 8.10.2017 16:00 3. ŠK Pojbuky 14 : 4 Pivetka Gang Sezimovo Ústí
Toman Jiří 28 : 11 Volemanová Petra
So 14.10.2017 16:00 4. Pivetka Gang Sezimovo Ústí 4 : 14 XXXL Sezimovo Ústí
Volemanová Petra 14 : 31 Málek Ladislav
So 14.10.2017 16:00 4. Vertikal Limit Tábor 11 : 7 DC Warriors Lidmaň B
Sekeli Martin 26 : 21 Štěpán Zdeněk
Ne 15.10.2017 16:00 4. Draci Měšice 15 : 3 Respekt Tábor
Plachá Lucie 32 : 11 Vrba Daniel
Ne 15.10.2017 16:00 4. Lampas Pacov 6 : 12 Calibos Sezimovo Ústí
Šimeček Vladimír 17 : 28 Kočička Petr
Ne 15.10.2017 16:00 4. Pekelníci Tábor 7 : 11 DC Lokomotiva Stádlec
Novotný Petr 17 : 23 Kosobud Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 09:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 09:39:24