Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. Jihočeská liga E
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Čertíci Strakonice 26 23 0 0 0 3 0 319 : 149 706 : 450 46
2. DC Sniper Čížová 26 22 0 1 0 3 0 299 : 169 682 : 448 45
3. Růžové údolí Škůdra 26 15 0 4 0 7 0 270 : 198 634 : 502 34
4. Školáci Tipáč Písek 26 15 0 3 0 8 0 258 : 210 611 : 525 33
5. Pohoda Milevsko 26 15 0 2 0 9 0 243 : 225 576 : 558 32
6. Trilobiti Strakonice 26 13 0 6 0 7 0 261 : 207 608 : 519 32
7. Mariner darts Strakonice 26 15 0 2 0 9 0 248 : 220 596 : 543 32
8. ŠK Šneci Bělčice 26 12 0 2 0 12 0 237 : 231 579 : 560 26
9. Tipáč Písek 26 8 0 4 0 14 0 221 : 247 538 : 590 20
10. Špekouni Strakonice 26 7 0 3 0 16 0 204 : 264 512 : 604 17
11. DC Arrows Prachatice 26 6 0 3 0 17 0 201 : 267 514 : 636 15
12. DC Devils Prachatice 26 6 0 3 0 17 0 184 : 284 492 : 666 15
13. DC Bubáci Strakonice 26 7 0 0 0 19 0 190 : 278 504 : 647 14
14. Platan team Protivín 26 1 0 1 0 24 0 141 : 327 417 : 721 3
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Kraus Jan DC Sniper Čížová 97,9 96,77 104 93 90 85,38 212 181
2. Veselý Libor DC Sniper Čížová 85,6 85,51 104 69 59 79,87 159 127
3. Hřebejk Miroslav Pohoda Milevsko 72,4 78,57 104 84 66 70,85 199 141
4. Jaroš Jiří Pohoda Milevsko 65,7 75,00 104 64 48 66,67 153 102
5. Pešek Jiří Růžové údolí Škůdra 64,0 74,19 104 93 69 68,95 219 151
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 19.5.2018 15:00 25. Trilobiti Strakonice 13 : 5 DC Bubáci Strakonice
Krajčo Jindřich 28 : 16 Kaisr Jiří
So 19.5.2018 16:00 25. DC Arrows Prachatice 9 : 9 DC Devils Prachatice
Krotká Kristýna 21 : 23 Svoboda Milan
Ne 20.5.2018 16:00 25. Čertíci Strakonice 16 : 2 Mariner darts Strakonice
Ešner Petr 32 : 12 Jaroš Jan
Ne 20.5.2018 16:00 25. Špekouni Strakonice 7 : 11 Školáci Tipáč Písek
Lebeda Milan 17 : 27 Drab Robert
Ne 20.5.2018 16:00 25. Růžové údolí Škůdra 12 : 6 ŠK Šneci Bělčice
Křiváček Václav 28 : 15 Mašek Pavel
Ne 20.5.2018 16:00 25. Platan team Protivín 7 : 11 Pohoda Milevsko
Šandera Tomáš 21 : 23 Kroutl Ladislav
Ne 20.5.2018 16:00 25. DC Sniper Čížová 11 : 7 Tipáč Písek
Kraus Jan 24 : 18 Endlicher Martin
So 26.5.2018 16:00 26. Tipáč Písek 8 : 10 Špekouni Strakonice
Endlicher Martin 18 : 20 Lebeda Milan
Ne 27.5.2018 15:00 26. ŠK Šneci Bělčice 4 : 14 Čertíci Strakonice
Mašek Pavel 17 : 29 Ešner Petr
Ne 27.5.2018 16:00 26. DC Devils Prachatice 9 : 9 Trilobiti Strakonice
Svoboda Milan 22 : 23 Krajčo Jindřich
Ne 27.5.2018 16:00 26. Mariner darts Strakonice 12 : 6 DC Arrows Prachatice
Jaroš Jan 27 : 17 Škvain Martin
Ne 27.5.2018 16:00 26. Školáci Tipáč Písek 8 : 10 Růžové údolí Škůdra
Drab Robert 23 : 25 Křiváček Václav
Ne 27.5.2018 16:00 26. DC Bubáci Strakonice 16 : 2 Platan team Protivín
Kaisr Jiří 34 : 9 Šandera Tomáš
Ne 27.5.2018 16:00 26. Pohoda Milevsko 10 : 8 DC Sniper Čížová
Bělohlávek Martin 25 : 22 Kraus Jan
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.9.2018 12:53

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.9.2018 12:53:42