Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. Jihočeská liga E
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. DC Sniper Čížová 4 4 0 0 0 0 0 51 : 21 113 : 52 8
2. Školáci Tipáč Písek 4 3 0 1 0 0 0 51 : 21 107 : 67 7
3. Čertíci Strakonice 4 3 0 0 0 1 0 38 : 34 94 : 88 6
4. Pohoda Milevsko 4 2 0 1 0 1 0 43 : 29 102 : 74 5
5. ŠK Šneci Bělčice 4 2 0 1 0 1 0 40 : 32 97 : 78 5
6. Trilobiti Strakonice 4 1 0 2 0 1 0 37 : 35 86 : 86 4
7. DC Bubáci Strakonice 4 2 0 0 0 2 0 33 : 39 81 : 95 4
8. Mariner darts Strakonice 4 2 0 0 0 2 0 32 : 40 78 : 94 4
9. DC Devils Prachatice 4 2 0 0 0 2 0 30 : 42 75 : 100 4
10. Růžové údolí Škůdra 4 1 0 1 0 2 0 38 : 34 91 : 84 3
11. Tipáč Písek 4 1 0 1 0 2 0 35 : 37 90 : 91 3
12. Špekouni Strakonice 4 1 0 0 0 3 0 30 : 42 78 : 94 2
13. DC Arrows Prachatice 4 0 0 1 0 3 0 26 : 46 70 : 107 1
14. Platan team Protivín 4 0 0 0 0 4 0 20 : 52 62 : 114 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Veselý Libor DC Sniper Čížová 100,4 92,31 16 13 12 92,59 27 25
2. Kraus Jan DC Sniper Čížová 95,2 100,00 16 13 13 89,66 29 26
3. Hřebejk Miroslav Pohoda Milevsko 82,2 87,50 16 16 14 81,08 37 30
4. Jaroš Jiří Pohoda Milevsko 75,5 87,50 16 16 14 76,32 38 29
5. Mašek Pavel ŠK Šneci Bělčice 72,1 66,67 16 12 8 67,86 28 19
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 8.10.2017 15:00 3. ŠK Šneci Bělčice 13 : 5 Platan team Protivín
Mašek Pavel 29 : 15 Šandera Tomáš
Ne 8.10.2017 16:00 3. DC Devils Prachatice 5 : 13 Pohoda Milevsko
Šín Jaroslav 17 : 29 Hřebejk Miroslav
Ne 8.10.2017 16:00 3. DC Bubáci Strakonice 10 : 8 Tipáč Písek
Kaisr Jiří 25 : 22 Bouška Radek
Ne 8.10.2017 16:00 3. Školáci Tipáč Písek 9 : 9 Trilobiti Strakonice
Drab Robert 19 : 25 Tomáš Jiří
Ne 8.10.2017 16:00 3. Špekouni Strakonice 12 : 6 DC Arrows Prachatice
Lebeda Milan 27 : 17 Karvánková Kristýna
Ne 8.10.2017 16:00 3. Mariner darts Strakonice 5 : 13 DC Sniper Čížová
Kopenec Pavel 14 : 28 Kraus Jan
Ne 8.10.2017 16:00 3. Růžové údolí Škůdra 8 : 10 Čertíci Strakonice
Křiváček Václav 20 : 24 Ešner Petr
So 14.10.2017 15:00 4. Trilobiti Strakonice 11 : 7 Špekouni Strakonice
Tomáš Jiří 22 : 19 Lebeda Milan
So 14.10.2017 16:00 4. DC Arrows Prachatice 9 : 9 Růžové údolí Škůdra
Karvánková Kristýna 22 : 24 Křiváček Václav
Ne 15.10.2017 16:00 4. Tipáč Písek 8 : 10 Čertíci Strakonice
Cink Stanislav 23 : 25 Ešner Petr
Ne 15.10.2017 16:00 4. DC Bubáci Strakonice 8 : 10 DC Devils Prachatice
Kaisr Jiří 22 : 22 Šín Jaroslav
Ne 15.10.2017 16:00 4. Pohoda Milevsko 14 : 4 Mariner darts Strakonice
Jaroš Jiří 31 : 13 Jaroš Jan
Ne 15.10.2017 16:00 4. DC Sniper Čížová 11 : 7 ŠK Šneci Bělčice
Kraus Jan 25 : 15 Mašek Pavel
Ne 15.10.2017 16:00 4. Platan team Protivín 2 : 16 Školáci Tipáč Písek
Šandera Tomáš 10 : 32 Drab Robert
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2017 03:43

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.10.2017 03:43:45