Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. Jihočeská liga C
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. T.U.P. Vltava České Budějovice 4 4 0 0 0 0 0 47 : 25 107 : 73 8
2. Green team Ledenice 4 3 0 1 0 0 0 44 : 28 104 : 73 7
3. PDC Libín 4 3 0 0 0 1 0 40 : 32 101 : 84 6
4. Trabanti České Budějovice 4 3 0 0 0 1 0 39 : 33 96 : 90 6
5. Kluci z Las Vegas Zvíkov 3 2 0 0 0 1 0 30 : 24 74 : 61 4
6. HBC Falcon České Budějovice 4 1 0 2 0 1 0 34 : 38 91 : 93 4
7. Hrdějická letka 3 1 0 1 0 1 0 27 : 27 72 : 71 3
8. Drazda Doudleby 4 1 0 0 0 3 0 32 : 40 80 : 96 2
9. T.U.P.Ý Vltava České Budějovice 4 0 0 2 0 2 0 32 : 40 78 : 95 2
10. Cobra České Budějovice 4 0 0 2 0 2 0 32 : 40 77 : 98 2
11. Retro šipky Lišov 3 1 0 0 0 2 0 21 : 33 55 : 74 2
12. Libínský střelci 2 0 0 0 0 2 0 14 : 22 42 : 50 0
13. Žabáci Dubičné 3 0 0 0 0 3 0 22 : 32 56 : 75 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Kovařík Zdeněk Kluci z Las Vegas Zvíkov 77,4 87,50 12 8 7 78,95 19 15
2. Szabó Ludvík T.U.P. Vltava České Budějovice 76,9 91,67 16 12 11 75,86 29 22
3. Bušek Pavel Green team Ledenice 65,4 86,67 16 15 13 71,79 39 28
4. Berky David PDC Libín 61,1 62,50 16 16 10 62,16 37 23
5. Klabouch Ondřej Kluci z Las Vegas Zvíkov 61,0 75,00 12 12 9 65,52 29 19
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 7.10.2017 16:30 3. Hrdějická letka 10 : 8 PDC Libín
Kolek Jan 24 : 23 Novotný Miroslav
So 7.10.2017 18:00 3. T.U.P. Vltava České Budějovice 12 : 6 HBC Falcon České Budějovice
Linhart Zdeněk 28 : 21 Hrbáček Radek
So 7.10.2017 18:00 3. Kluci z Las Vegas Zvíkov 8 : 10 Green team Ledenice
Klabouch Ondřej 22 : 26 Bušek Petr
Ne 8.10.2017 16:00 3. Libínský střelci 6 : 12 Trabanti České Budějovice
Volšická Drahomíra 19 : 26 Rychtar Rostislav
Ne 8.10.2017 16:00 3. Cobra České Budějovice 9 : 9 T.U.P.Ý Vltava České Budějovice
Janová Michaela 19 : 24 Melichar Vojtěch
Ne 8.10.2017 16:00 3. Drazda Doudleby 11 : 7 Žabáci Dubičné
Chyňavová Jadranka 25 : 18 Candra Ivo
So 14.10.2017 16:00 4. PDC Libín 12 : 6 Retro šipky Lišov
Imrichová Šárka 28 : 16 Pavelka Jaroslav
So 14.10.2017 17:00 4. Trabanti České Budějovice 10 : 8 Hrdějická letka
Rychtar Rostislav 25 : 24 Kolek Jan
So 14.10.2017 18:00 4. T.U.P. Vltava České Budějovice 12 : 6 Drazda Doudleby
Linhart Zdeněk 27 : 14 Chyňavová Jadranka
Ne 15.10.2017 16:00 4. Green team Ledenice 12 : 6 Cobra České Budějovice
Bušek Petr 28 : 13 Janová Michaela
Ne 15.10.2017 16:00 4. HBC Falcon České Budějovice 9 : 9 T.U.P.Ý Vltava České Budějovice
Hrbáček Radek 22 : 22 Melichar Vojtěch
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 18:43

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 18:44:44