Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. Jihočeská liga A
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Torres team Rožmitál na Šumavě 4 4 0 0 0 0 0 53 : 19 115 : 56 8
2. Stará Sparta Loučovice 4 3 0 1 0 0 0 50 : 22 109 : 70 7
3. Segment Český Krumlov 4 3 0 0 0 1 0 48 : 24 109 : 69 6
4. DC Slávie Větřní 3 2 0 0 0 1 0 35 : 19 80 : 48 4
5. Tygers team Besednice 4 2 0 0 0 2 0 34 : 38 86 : 90 4
6. Sparta Loučovice B 4 2 0 0 0 2 0 25 : 47 67 : 102 4
7. Kousci Český Krumlov 3 1 0 1 0 1 0 26 : 28 73 : 70 3
8. Letka Hořice na Šumavě 4 1 0 0 0 3 0 28 : 44 74 : 102 2
9. Střelci z Ratolesti Český Krumlov B 4 0 0 0 0 4 0 23 : 49 65 : 114 0
10. Koněspřežka Bujanov 4 0 0 0 0 4 0 20 : 52 56 : 113 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Dembkovský Michal Kousci Český Krumlov 88,3 83,33 12 12 10 75,86 29 22
2. Frühauf František DC Slávie Větřní 80,8 91,67 12 12 11 88,46 26 23
3. Solfronk Miloš Letka Hořice na Šumavě 71,8 87,50 16 16 14 75,00 40 30
4. Eisman Jan Torres team Rožmitál na Šumavě 71,2 76,92 16 13 10 66,67 33 22
5. Krčma Michal Segment Český Krumlov 71,1 81,25 16 16 13 71,05 38 27
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 7.10.2017 16:00 3. Koněspřežka Bujanov 6 : 12 Segment Český Krumlov
Rak Jiří 16 : 27 Krčma Michal
So 7.10.2017 16:00 3. Sparta Loučovice B 3 : 15 Torres team Rožmitál na Šumavě
Bodnár Michal 8 : 30 Beneš Jaroslav
Ne 8.10.2017 16:00 3. Letka Hořice na Šumavě 11 : 7 Střelci z Ratolesti Český Krumlov B
Solfronk Miloš 26 : 19 Ivan Jiří
Ne 8.10.2017 16:00 3. Tygers team Besednice 6 : 12 Stará Sparta Loučovice
Šindelíř Roman 20 : 26 Kogseder Michaela
So 14.10.2017 16:00 4. Střelci z Ratolesti Český Krumlov B 5 : 13 Torres team Rožmitál na Šumavě
Hajný Pavel 16 : 29 Beneš Jaroslav
So 14.10.2017 16:00 4. Stará Sparta Loučovice 9 : 9 Kousci Český Krumlov
Kogseder Michaela 22 : 24 Dembkovský Michal
Ne 15.10.2017 16:00 4. Segment Český Krumlov 17 : 1 Sparta Loučovice B
Krčma Michal 34 : 7 Bodnár Michal
Ne 15.10.2017 16:00 4. Letka Hořice na Šumavě 7 : 11 Tygers team Besednice
Solfronk Miloš 18 : 25 Šindelíř Roman
Ne 15.10.2017 16:00 4. DC Slávie Větřní 16 : 2 Koněspřežka Bujanov
Růžička Lubomír 34 : 9 Rak Jiří
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 23:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 23:32:03