Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2. Jihočeská liga D
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Kostelníci Staré Hodějovice 10 9 0 1 0 0 0 113 : 67 259 : 183 19
2. Darts Vampires České Budějovice 10 9 0 0 0 1 0 127 : 53 284 : 159 18
3. Starověká Chýše Úsilné 10 4 0 4 0 2 0 89 : 91 217 : 218 12
4. Rychlá rota Pištín 10 5 0 1 0 4 0 98 : 82 226 : 211 11
5. Miletínský jezevci 10 5 0 0 0 5 0 87 : 93 207 : 227 10
6. Predators Štěpánovice 10 2 0 2 0 6 0 87 : 93 205 : 216 6
7. Frisco "85" Dubičné 10 2 0 2 0 6 0 80 : 100 210 : 229 6
8. ŠK Štěpánovice A 10 2 0 2 0 6 0 70 : 110 196 : 253 6
9. U Kadleců Hrdějovice 10 1 0 3 0 6 0 76 : 104 199 : 242 5
10. Je nám to jedno Štěpánovice 10 3 0 1 0 5 1 73 : 107 178 : 243 4
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Kristin Luděk Kostelníci Staré Hodějovice 104,8 92,50 40 40 37 84,27 89 75
2. Hronek Stanislav Je nám to jedno Štěpánovice 96,5 87,50 28 24 21 81,82 55 45
3. Duda Martin Darts Vampires České Budějovice 83,2 83,78 40 37 31 75,86 87 66
4. Jindra Karel Predators Štěpánovice 74,6 72,73 40 22 16 68,52 54 37
5. Blažek Stanislav Darts Vampires České Budějovice 73,1 79,49 40 39 31 70,97 93 66
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 2.12.2017 16:00 9. ŠK Štěpánovice A 10 : 8 U Kadleců Hrdějovice
Kubová Jitka 23 : 19 Völfel Michal
So 2.12.2017 16:00 9. Miletínský jezevci 10 : 8 Rychlá rota Pištín
Bambule Petr 25 : 18 Sedlák Vlastimil
So 2.12.2017 16:00 9. Starověká Chýše Úsilné 4 : 14 Darts Vampires České Budějovice
Janoušek Eržik 15 : 31 Navrátil František
So 2.12.2017 16:00 9. Kostelníci Staré Hodějovice 12 : 6 Frisco "85" Dubičné
Benda Josef 28 : 17 Rybníkář Josef
So 2.12.2017 17:00 9. Je nám to jedno Štěpánovice 0 : 18 Predators Štěpánovice
Kordina Michal 0 : 36 Jindra Karel
So 9.12.2017 16:00 10. Starověká Chýše Úsilné 8 : 10 U Kadleců Hrdějovice
Janoušek Eržik 20 : 27 Bauer Zdeněk
So 9.12.2017 16:00 10. Frisco "85" Dubičné 6 : 12 Predators Štěpánovice
Rybníkář Josef 16 : 26 Jindra Karel
So 9.12.2017 16:00 10. Miletínský jezevci 8 : 10 Darts Vampires České Budějovice
Bambule Petr 21 : 24 Navrátil František
So 9.12.2017 16:00 10. ŠK Štěpánovice A 6 : 12 Kostelníci Staré Hodějovice
Kubová Jitka 20 : 26 Benda Josef
So 9.12.2017 17:00 10. Je nám to jedno Štěpánovice 0 : 18 Rychlá rota Pištín
0 : 36
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 18:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 18:38:28