Aktuality
UŠO > Jihočeský kraj > Aktuality
I. Regionální Master 2018 - 20. ledna, Žabovřesky.

8.1.2018 10:30 (aktualizováno včera 20:49) | Hudák Radek | Přečteno: 902×

Pozvánka na první master roku 2018 + TOP RM MUŽI...

I. Regionální Master 2018

jednotlivců, dvojic a mládeže + TOP RM MUŽI

Místo konání : Hospoda U Žabáka 43, 373 41 Žabovřesky

Den konání: Sobota 20. ledna 2018

Kategorie: Jednotlivci (muži, ženy), dvojice (muži, ženy) a mládež.

 

Prezentace mužů do TOP RM: 8:30 – 8:45 hodin.
Začátek turnaje: 9:00 hodin.
Startovné za jednotlivce 100,- Kč, kredity se vhazují.
Hraje se ve 4 skupinách (A, B, C, D) každý s každým 501 DO na 3 x 1 leg. Více SPORTOVNÍ PRAVIDLA UŠO

Hráči v turnaji TOP RM nemusí nastupovat ve společenském oděvu.

Prezentace mládeže: 8:30 – 8:45 hodin
Začátek turnaje: 9:00 hodin
Žákovská kategorie: žáci-žákyně ve věku 7 až 14 let hrají 301 SO na 10 kol.
Juniorská kategorie: junioři-juniorky ve věku 15 až 18 let hrají 301 MO na 10 kol.
Startovné a kredity se neplatí.

Prezentace jednotlivců: 10:00 - 10:30 hodin
Začátek turnaje: 11:00 hodin.
Startovné za jednotlivce 100,-Kč, kredity se vhazují.
Muži i ženy hrají 501 DO.

Prezentace dvojic: 13:00 – 14:00 hodin.
Začátek turnaje cca: 14:30 - 15:00 hodin.
Startovné za dvojici 200,- Kč, kredity se vhazují.
Hraje se 501 DO do 24 dvojic, při 24. - 48. dvojic pravá strana 501 DO a levá strana 301 DO, od 48 dvojic 301 DO.

 

Právo účasti v 1. TOP RM 2018

 ŽÁDÁME KVALIFIKOVANÉ HRÁČE DO "TOP RM" O POTVRZENÍ ÚČASTI na tel. 602 605 220 (volat nebo sms).

a) 6 nejlépe umístěných mužů z posledního TOP RM

  1. Křepelka Čestmír Olympia Tábor
  2. Horák Jan DC Laser ČB
  3. Chomout Jaroslav Olympia Tábor
  4. Sviták Pavel DC Laser ČB
  5. Pavlů David ŠK Páni z Růže J.Hradec
  6. Bali Michal Ložisková mafie Pšov

b) 6 nejlépe umístěných mužů z posledního RM

  1. Mráz Zdeněk DC 90210 Prachatice
  2. Vavrek Jiří DC Scorpio Větřní
  3. Jonák Jan ŠK Těmice
  4. Granov Michal Dudák ČB
  5. Moravec Miroslav Dudák ČB
  6. Šobr Jiří 94 Matouš team Dobr. Lh.

c) 4 nejlépe umístění muži + 4 náhradníci z konečného pořadí krajského žebříčku MJČ 2017

1. Kraus Jan DC Sniper Čížová

2. Dembkovský Michal Kousci ČK

3. Gryč Miloslav Matouš team Dobr. Lh.

4. Albert Vít Koník ČB

NÁHRADNÍCI:

5. Šamko Josef ŠK Páni z Růže JH

6. Kalina Tomáš Jiskra JH

7. Ludvík Václav TVT Písek

8. Herda Jan DC Draci B-13 ČB

 Rozdělení do skupin (dle pravidel UŠO):

- Z kvalifikovaných hráčů je sestaven redukovaný krajský žebříček 1 - 16 a hráči jsou dle klíče nasazeni do skupin (A - 1+8+9+16, B - 2+7+10+15, C - 3+6+11+14, D - 4+5+12+13)

  • A - Křepelka Čestmír, Granov Michal, Bali Michal, Chomout Jaroslav
  • B - Kraus Jan, Albert Vít, Šamko Josef, Sviták Pavel
  • C - Dembkovský Michal, Gryč Miloslav, Mráz Zdeněk, Jonák Jan
  • D - Pavlů David, Vavrek Jiří, Horák Jan, Šobr Jiří 94

 

Všechny šipkaře a šipkařky srdečně zve pořadatel:

Jihočeská šipková tělovýchovná jednota

Info na tel.: 602 605 220 Radek Hudák

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 00:06

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 00:07:00