Aktuality
UŠO > Jihočeský kraj > Aktuality
V. Regionální Master 2017 - 21. října, Strážkovice.

16.9.2017 11:57 (aktualizováno 18.9.2017 12:49) | Hudák Radek | Přečteno: 278×

Pozvánka na poslední master roku 2017 + TOP RM MUŽI...

V. Regionální Master 2017

jednotlivců, dvojic a mládeže + TOP RM MUŽI

Místo konání : Obecní hostinec, 374 01 Strážkovice

Den konání: Sobota 21. října 2017

Kategorie: Jednotlivci (muži, ženy), dvojice (muži, ženy) a mládež.

 

Prezentace mužů do TOP RM: 8:30 – 8:45 hodin.
Začátek turnaje: 9:00 hodin.
Startovné za jednotlivce 100,- Kč, kredity se vhazují.
Hraje se ve 4 skupinách (A, B, C, D) každý s každým 501 DO na 3 x 1 leg. Více SPORTOVNÍ PRAVIDLA UŠO

Hráči v turnaji TOP RM nemusí nastupovat ve společenském oděvu.

Prezentace mládeže: 8:30 – 8:45 hodin
Začátek turnaje: 9:00 hodin
Žákovská kategorie: žáci-žákyně ve věku 7 až 14 let hrají 301 SO na 10 kol.
Juniorská kategorie: junioři-juniorky ve věku 15 až 18 let hrají 301 MO na 10 kol.
Startovné a kredity se neplatí.

Prezentace jednotlivců: 10:00 - 10:30 hodin
Začátek turnaje: 11:00 hodin.
Startovné za jednotlivce 100,-Kč, kredity se vhazují.
Muži i ženy hrají 501 DO.

Prezentace dvojic: 13:00 – 14:00 hodin.
Začátek turnaje cca: 14:30 - 15:00 hodin.
Startovné za dvojici 200,- Kč, kredity se vhazují.
Hraje se 501 DO do 24 dvojic, při 24. - 48. dvojic pravá strana 501 DO a levá strana 301 DO, od 48 dvojic 301 DO.

 

Právo účasti v 5. TOP RM 2017

 ŽÁDÁME KVALIFIKOVANÉ HRÁČE DO "TOP RM" O POTVRZENÍ ÚČASTI na tel. 602 605 220 (volat nebo sms).

a) 6 nejlépe umístěných mužů z posledního TOP RM

  1. Křepelka Čestmír Olympia Tábor
  2. Horák Jan DC Laser ČB
  3. Chomout Jaroslav Olympia Tábor
  4. Pavlů David ŠK Páni z Růže J.Hradec
  5. Dembkovský Michal Kousci ČK
  6. Bali Michal Ložisková mafie Pšov

b) 6 nejlépe umístěných mužů z posledního RM

  1. Gryč Miloslav Matouš team Dobrkovská Lh.
  2. Sviták Pavel DC Laser ČB
  3. Boček Jiří Ratata Hospříz
  4. Ševčík Radovan Mrška od Koníka ČB
  5. Albert Vít Koník ČB
  6. Zdeněk Jaroslav Střelci z Ratolesti Č. Krumlov A

c) 4 nejlépe umístění muži + 4 náhradníci z průběžného aktuálního pořadí krajského žebříčku MJČ k 9.10.2017

1.

2.

3.

4.

NÁHRADNÍCI:

5.

6.

7.

8.

 Rozdělení do skupin (dle pravidel UŠO):

- Z kvalifikovaných hráčů je sestaven redukovaný krajský žebříček 1 - 16 a hráči jsou dle klíče nasazeni do skupin (A - 1+8+9+16, B - 2+7+10+15, C - 3+6+11+14, D - 4+5+12+13)

  • A -
  • B -
  • C -
  • D -

 

Všechny šipkaře a šipkařky srdečně zve pořadatel:

Jihočeská šipková tělovýchovná jednota

Info na tel.: 602 605 220 Radek Hudák

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.9.2017 02:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.9.2017 02:05:51